Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Aburame vs Hyuuga

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4892
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Aburame vs Hyuuga Empty
PříspěvekPředmět: Aburame vs Hyuuga   Aburame vs Hyuuga I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 6:56 pm

Měření sil.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4892
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Aburame vs Hyuuga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aburame vs Hyuuga   Aburame vs Hyuuga I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 7:01 pm

Přichází do arény a zatím se protahuje.
Návrat nahoru Goto down
Toshi
Genin
Genin



Počet příspěvků : 19
Body : 4847
První přihlášení : 27. 02. 11

Aburame vs Hyuuga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aburame vs Hyuuga   Aburame vs Hyuuga I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 7:15 pm

Opilec (rozhodca c 2 )


Vosiel do areny so specialnym vybavenim SAKEE ktore postupne pil a na bokoch mal pripevnene dalsie sake flasky Hi padol na zem a rozbil skoro vsetky flasky sake Start zakrical a postavil sa a oprel sa o strom
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5351
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Aburame vs Hyuuga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aburame vs Hyuuga   Aburame vs Hyuuga I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 7:19 pm

Hlavní rozhodčí

Došla jsem na nějakou arenu,kde stál hyuuga a nějaký psychopat zahalený hadry. Sedla jsem si v plavkách ke stěně a začala se opalovat. Ok tak začněte...
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4969
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Aburame vs Hyuuga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aburame vs Hyuuga   Aburame vs Hyuuga I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 7:23 pm

Seiji Aburame
Vošiel som do arény zastal som pri vchode a zložil som pečate Hijutsu: Mushimayu chvíľu som stál a posiloval a zvyšoval počet svojich Kiakaichu a potom som vykročil k stredu arény Hmmm tak som tu zháňal ma niekto ? V tom som začul Rozhodcu a tak som ryhcle vyskočil dozadu zložil som pečate Mushi Bunshin vytvoril som dva klony ktoré stáli vedľa mňa a hodil som po súperovy jeden kunai ktorý sotva letel .
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4892
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Aburame vs Hyuuga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aburame vs Hyuuga   Aburame vs Hyuuga I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 7:31 pm

Mizashi Hyuuga

Přestanu se protahovat a jdu na distanc 10 metrů. Byakugan Vytáhnu 2 kouřové bomby a hodím je jeho směrem tak, aby zabrali co největší pole arény a on byl zhruba v prostřed.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4969
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Aburame vs Hyuuga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aburame vs Hyuuga   Aburame vs Hyuuga I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 7:43 pm

Seiji Aburame
Keď hodil tie bomby dal som si cez ústa moju šatku (viz obrázok) a odskočil som od stredu arény a bežal som ešte ďalej obehol som to v takom polkruhu a stál som v dosť veľkeom odstupe od neho no bol som s ním v jednej rovine bomby dymili na boku Heh také mrhanie. môj kunai pri lete dopadol k jeho nohám . Uups netrafil som . Moje klony vybehli tesne pri ňom a zaútočili rukou priamo na oblasť jeho hlavy.
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4892
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Aburame vs Hyuuga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aburame vs Hyuuga   Aburame vs Hyuuga I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 7:50 pm

Mizashi Hyuuga

Skočil jsem dopředu a rozběhl se, nezabýval jsem se jeho klonama. Když jsem byl ve vzdálenosti 10 metrů tak jsem vytáhl další kouřovou bombu a hodil ji po něm. Jak dopadla hned jsem vyskočil do vzduchu (kolmo vzhůru) a hodil kunai s výbušným svitkem do toho dýmu k místu kde se schovával s načasováním asi 1,5 metru před dopadem výbuch.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4969
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Aburame vs Hyuuga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aburame vs Hyuuga   Aburame vs Hyuuga I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 7:55 pm

Seiji Aburame
Usmial som sa a v tom sa moje klony rozpadli na tisícky Kikaichu a kým sa zaoberal hádzaním kunaiu tak ho Kikaichu odchrbta obalili až k hrudi , ruky krk a okamžite mu začali sať chakru
ja som si všimol ten kunai a hodil som proti nemú svoj ktorý ho zrazil k zemi ešte som pre istotu odskočil pár metrov dozadu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4892
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Aburame vs Hyuuga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aburame vs Hyuuga   Aburame vs Hyuuga I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 8:02 pm

Mizashi Hyuuga

Hyuuga Kamikaze odhodil jsem ze sebe všechny ty parazity. Dopadl na zem vytáhl kunai a zaútočil jsem s největší rychlostí na něj .
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4969
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Aburame vs Hyuuga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aburame vs Hyuuga   Aburame vs Hyuuga I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 8:07 pm

Seiji Aburame
Pozeral som na neho a počkal som kým nebude tesne predo mnou keď bol v tej správnej vzdialenosti zložil som pečať Mushi Kame no Jutsu Okolo mňa začali obrovskou rýchlosťou rotovať chrobáky a vytvorili guľu ktorá ho zachytila nakoľko zaútočil z najväčšiou rýchlosťou .
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4892
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Aburame vs Hyuuga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aburame vs Hyuuga   Aburame vs Hyuuga I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 8:17 pm

Mizashi Hyuuga

Nasadil jsem Hyuuga Kamikaze maximálně tak aby mě dostala z té pasti na okraj. Potom jsem odskočil o odskočil od těch potpor vytáhl jsem dva kunae s lístkovou bombou a hodil je na okraj té techniky. BUM
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4969
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Aburame vs Hyuuga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aburame vs Hyuuga   Aburame vs Hyuuga I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 8:23 pm

Seiji Aburame
Dostal sa od mojej techniky a následkom vetra ju trocha porušil čiže chrobáky sa rozleteli a kunaie s lístkamy preleteli okolo mňa a dopadli za mňa Kikaichu spredu sa sformovali a a prileteli 45 centimetrov pred neho Chrobáky z klonov taktiež po zemi priplazili 45 centimetrov za jeho chrbát a tak ho vlastne obkľúčili zopár ich však vyliezlo behom tých pár sekúnd na jeho telo a dostali sa do jeho nosného otvoru chrobáky z vonku začali sať chakru veľkou rýchlosťou nakoľko ich tam bolo cez nikoľko tisícok.
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4892
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Aburame vs Hyuuga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aburame vs Hyuuga   Aburame vs Hyuuga I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 8:34 pm

Mizashi Hyuuga

Bomby explodovaly a vytvořily tak tunel kde nebyly žádní brouci předemnou. Vletěl jsem hned jak to už nebylo tolik nebezpečné do toho praku a objevil se přímo před Seijim. Okamžitě jsem nasadil Shukūken na jeho tělo.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4969
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Aburame vs Hyuuga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aburame vs Hyuuga   Aburame vs Hyuuga I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 8:46 pm

Seiji Aburame
Potom čo skočil do toho tunelu tak som začal tušiť že sa stane niečo zlé zložil som pečate Mushi kame no jutsu Keď vyskočil tesne predomnou jeho ruka uuž takmer bola pri mojom tele vtedy okolomňa začala víriť guľa z chrobákov ktorá ho zrejme celého pohltila a všetko čo bolo vovnútri rozomlela
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4892
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Aburame vs Hyuuga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aburame vs Hyuuga   Aburame vs Hyuuga I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 8:58 pm

Mizashi Hyuuga

Než mě jeho technika Mushi kame no jutsu zasáhla nasadil jsem plnou silou Shukūken na jeho srdce a neminul jsem.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4969
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Aburame vs Hyuuga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aburame vs Hyuuga   Aburame vs Hyuuga I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 9:03 pm

Seiji Aburame
V momente keď jeho ruka bola málinko od môjho tela začali chrobáci víriť okolo a on stál v centre toho víru jeho ruka ma zasiahla do hrude na čo som padol na kolená a začali na mňa liezť mdloby. chrobáci stále vírili a drvili jeho telo.
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4892
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Aburame vs Hyuuga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aburame vs Hyuuga   Aburame vs Hyuuga I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 9:58 pm

Mizashi Hyuuga

Po zásahu jsem viděl jak z něho ti brouci vylézají a dal jsem se na ústup. Rychlými salty zpět jsem se dostal na distanc, tam kde před tím bouchly ty kunae a rychle jsem ze sebe ty brouky snažil dostat.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4969
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Aburame vs Hyuuga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aburame vs Hyuuga   Aburame vs Hyuuga I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 10:05 pm

Seiji Aburame
Kľačal som tam a snažil sa predýchať ten úder . V tom chrobácii v jeho nosnom otvore vliezli hlbšie až k mozgu a začali ho požierať.
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5292
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Aburame vs Hyuuga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aburame vs Hyuuga   Aburame vs Hyuuga I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 10:09 pm

Koniec


Tak a tomuto je koniec a definitívny! Už ma nebavia tie neustále hádky a preháňanie. Mizashi zašiel si ďaleko s ignorovaním a preháňaním a Sade ti to oplácal a takto to ďalej nejde. Sade vyhral!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Aburame vs Hyuuga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aburame vs Hyuuga   Aburame vs Hyuuga I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Aburame vs Hyuuga
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Tamiko Aburame
» Hyuuga vs Nara
» Klan Aburame
» Shino Aburame
» Hinata Hyuuga

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost :: Aréna-
Přejdi na: