Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tetsu no Kuni /dedina

Goto down 
+2
Rajsik
Krumla
6 posters
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5506
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tetsu no Kuni /dedina Empty
PříspěvekPředmět: Tetsu no Kuni /dedina   Tetsu no Kuni /dedina I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 6:56 pm

Tetsu no Kuni /dedina 644pxlandofiron



Země Železa (Tetsu no Kuni) je ledově zasněžená země. Tetsu je politicky neobvyklá a považuje se jako neutrální místo, nikdy se také nezapojila do válek ninjů. Všichni shinobi mají dánou dlouhou tradici, ve které se píše o tom, že se v této vesnici nesmí konat žádný konflikt. (nebo tak něco. I přes tento fakt mají neuvěřitelně silnou armádu, kterou však tvoří pouze samurajové, nikoliv ninjové.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5291
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Tetsu no Kuni /dedina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tetsu no Kuni /dedina   Tetsu no Kuni /dedina I_icon_minitimeMon Mar 28, 2011 11:15 am

Hokage

,,Sai, Shikamaru." prehovoril potichu Kakashi a vo vzduchu ostávala len para z jeho dychu v momente sa obaja objavili.,, Sme už na neutrálnej pôde tak pozor na všetko." upozornil ich a v pomaly šli smerom k hlavnej budove stretnutia.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5350
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tetsu no Kuni /dedina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tetsu no Kuni /dedina   Tetsu no Kuni /dedina I_icon_minitimeMon Mar 28, 2011 2:40 pm

Keiko Lysea

Sakra Kakashi-sama počkejte taky na mě! Udýchaně jsem doběhla ostatní,byla tady velká zima a já jsem si sebou nevzala žádnou bundu,takže jsem byla vyčerpaná a promrzlá na kost,snažila jsem se to moc nedat najevo,abych neudělala ze sebe slabocha,společně se Saiem-sensei,Shikamarem-kun a Kakashim-sama vešla pomalu do budovy...
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4912
První přihlášení : 03. 02. 11

Tetsu no Kuni /dedina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tetsu no Kuni /dedina   Tetsu no Kuni /dedina I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 8:32 pm

Yusuke Hibiki

Brrrr zobudil som sa zo strašnou zimou a celý mokrý.Achh toto nieje zrovna vhodný budíček.Vystúpil som z vozu a natiahol.No konečnééé sme tu.Bolo už načase.Rozhliadal som sa o okolí a videl len sneh,sneh a zase sneh.Tak sem prídu všetci kage a ostatný shinobi ? toto bude teda sila... hovoril som si a čakal na ostatných...
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5030
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tetsu no Kuni /dedina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tetsu no Kuni /dedina   Tetsu no Kuni /dedina I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 5:07 pm

Isayama Miya

Jo není nad raní sprchu, fakt dík sensei-sama, chvili jsem se mračila, ale ppak sem to nevidržela a začala se zase smát. Ikdyž mi byla zima, docela se mi tu libílo. Neudržela jsem svoji povahu na uzdě, rychle uplacala kouli se sněhu, namířila Kankurovi na hlavu a hodila. Ani jsem nesledovala, jestli jsem trefila a další kouly jsem hodila na Yusukeho. Na vteřinu jsem se zamyslela a pak hodila jednu nazdařbuh směrem ke Gaarovi, u toho nebyla šance, že by ho trefila.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4978
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Tetsu no Kuni /dedina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tetsu no Kuni /dedina   Tetsu no Kuni /dedina I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 6:59 pm

Isayama Kiyoko

Zasmála jsem se protože Miya začala bombardovat okolí koulema ze sněhu. Taky jsem se sehla a vzala trochu sněhu do ruky. Byl hodně studený a tak jsem ho rychle vytvarovala do kuličky a mrskla jsem ho po Miye.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5506
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tetsu no Kuni /dedina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tetsu no Kuni /dedina   Tetsu no Kuni /dedina I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 5:41 pm

Tsukimia

Ovládajte sa ksakru.. sme na misii, zraz kage, čo keby ste trocha prezentovali svoju dedinu v dobrom svetle? ohriakla vás Tsukimia ktorá sa objavila kúsok od vás a všetky snehové gule sa rázomrozpadly na spŕšku snehu takže nikoho žiadna netrafila. Mala dosť prísny a karhavý pohľad no čakala či sa nejak ospravedlníte.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5030
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tetsu no Kuni /dedina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tetsu no Kuni /dedina   Tetsu no Kuni /dedina I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 6:39 pm

Isayama Miya

Senseika byla dost naštvaná, tak jsem se na ni otočila a obdařila ji co nejširším úsměvem. Ta mě zabije. Gomen sensei-sama, nemohla jsem si pomoct. Usmívala jsem se na ni a měla co dělat abych se nerozesmála. Jo kdyby nás někdo viděl, rekne si, že si Kazekage-sama vzal sebou děti.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4912
První přihlášení : 03. 02. 11

Tetsu no Kuni /dedina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tetsu no Kuni /dedina   Tetsu no Kuni /dedina I_icon_minitimeSun Apr 17, 2011 11:06 pm

Yusuke Hibiki

Achh tak pre toto som sa nechcel pripojiť...Senseika má pravdu mali by sme sa správať aspoň trošku na úrovni...nech nespravíme hanbu Sune....a Gaarovy..Gaara je sám o sebe dosť mladý, teda určite mladší ako ostatný kage... nemali by sme to ešte zhoršovať.Už by sme mohli ísť čo myslíte ? nemusíme dojsť ako posledný...
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4978
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Tetsu no Kuni /dedina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tetsu no Kuni /dedina   Tetsu no Kuni /dedina I_icon_minitimeMon Apr 25, 2011 9:34 pm

Isayama Kiyoko

Gomenne......Začala jsem se za naše chování stydět.Yusuke řekl něco v tom smyslu že bysme mohli vyrazit a tak jsem jenom přikývla a se sklopenýma očima následovala ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tetsu no Kuni /dedina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tetsu no Kuni /dedina   Tetsu no Kuni /dedina I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tetsu no Kuni /dedina
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Okolní svět :: Tetsu no Kuni-
Přejdi na: