Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Akademie

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5179
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Akademie   Akademie I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 8:32 am

Akademie



Akademie, potřebná líhen pro ninji z Kumogakure no Sato. Popravdě řečeno akademie vystavěna v Kumo se ani moc od těch ostatních neliší, je tu všechno potřebné vybavení k učení žáků a také několik místností nazývající se třídy. Největší prioritou celé této akademie je však menší Dojo vystavěné hned vedle původní budovy, v níž se nachází jednotlivé třídy. Je to z jednoduchého důvodu.. Většina nováčků totiž rádo trénuje a tak je tento prostor využíván téměř furt. Poloha akademie je trošku směrem na jih, ale ne však tak úplně. Co se týče Kenju, tak ta teprve vstávala.. Bylo ráno a přesně vhodný čas na to, aby se ninjové vydali směrem do Akademie.
Návrat nahoru Goto down
Belluzína
Genin
Genin
Belluzína


Počet příspěvků : 43
Body : 4935
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 29

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 12:26 pm

Kenju Akki

Po zdlouhavém jednání s mámou,jestli si mám vzít jablko, sem konečně vyrazila z domu. Dnešek si chci užít! Pomyslela sem si a probíhala ulicemi.Byl to můj první den. Poprvé sem běžela do akademie.Cesta nebyla krátká, ale nakonec sem doběhla.
Vešla jsem do akademie a najednou mě popadl menší zmatek. Vůbec sem nevěděla, kam jít.
Všude kolem mě pobíhaly ostatní děti a já jen stála přitisklá na zdi a snažila se zjistit, kam mám jít.
Po chvíli sem se dozvěděla, že moje třída je přímo přede mnou. "Jak potupné.." pomyslela sem si a vešla do třídy. Parta dětí tam seděla a tak sem se posadila do poslední lavice sama a čekala na hodinu.


Naposledy upravil Belluzína dne Wed Mar 30, 2011 9:53 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Žádám o post :D)
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5179
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeTue Apr 05, 2011 7:09 pm

Mioshi

Vešel jsem do třídy a pomocí pár tlesknutí mohlo žákům dojít, že začala hodina.. Byl jsem nový, což samozřejmě pro zdejší studenty mohlo být trošku znepokojující.. "Ehm.. Takže moje jméno je Mioshi, Mioshi Naraki.. Těší mě, jsem váš nový třídní učitel a tak bych byl rád, abychom vycházeli v dobrém. Na začátek by se mi hodilo, kdyby jste mi řekli, jak se jmenujete, co je vaším snem a podobné záležitosti.. Zakončím to samozřejmě já s trochou víc informací o sobě, takže začnem." Dokončil jsem a ukázal prstem na kluka sedící v první lavici, čímž jsem mu dal povel k tomu, aby začal, až svou řeč zakončil přišel na řadu další, další a znovu další.
Návrat nahoru Goto down
Belluzína
Genin
Genin
Belluzína


Počet příspěvků : 43
Body : 4935
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 29

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 9:43 pm

Kenju Akki

Jak jsem viděla, nebyla jsem jediná nová. Byl tu i nový učitel, takže se všichni museli začít představovat. Pečlivě sem každého poslouchala. Najednou sem na řadu přišla já. Trošku jsem zčervenala, ale uklidnila sem se a došla před třídu. Takže, jmenuji se Akki. Jsem z klanu Kenju. Mým velkým snem je být jednou z nejlepších ninjů ve vesnici! Chci být silná, jako tatínek a milá, jako maminka! Když sem tohle dořekla, celá třída se mi začala smát. Sklopila sem hlavu a pomalu si šla sednout zpět do úplného rohu třídy. Z očí mi tekly slzy, ale hned sem si je utřela. Takhle sem si dnešní den nepředstavovala. Pomyslela sem si smutně a opět sklopila hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5179
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 10:24 pm

Mioshi


Poté co holka s jménem Kenju Akki o sobě něco řekla, se celá třída pustila do smíchu.. Já však jen trošku zakašlal a všechno bylo zas v normálu. "Dobře, dobře. Smích není nutný a dokonce ani pláč. Podle mého ses představila hezky, není důvod brečet. Jde jen o fakt, že ještě nejste dospělí a tak nepochopíte všechno.. Nic si z toho nedělej.." Řekl jsem ji a v ten moment přišel na řadu další a znovu další, až to nakonec došlo ke mně. "Pfů.. Já vám slíbil, že něco řeknu o mé osobě? No dobrá.. Mé jméno je Mioshi, prostě jen Mioshi. Nejsem zdejší a možná ani dlouho nebudu, to ještě nevím. Ani nevím, jak dlouho budu vašim učitelem, všechno se odvíjí od situace. Mimo to mám 23 let a žiju sám, což mi nadmíru vyhovuje. To je vše.." Zakončil jsem a i když jsem neřekl téměř nic, tak mě to popravdě nějak netížilo.
Návrat nahoru Goto down
Belluzína
Genin
Genin
Belluzína


Počet příspěvků : 43
Body : 4935
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 29

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 10:47 pm

Kenju Akki

Učitel mě sice trochu povzbudil, ale moc mi to nepomohlo. Pozorovala sem další vypravěče a nakonec i senseie. Po jeho nevelkém proslovu sem se začala koukat z okna. Poletovali tam dva ptáčci. Nicméně vůbec sem neměla co dělat, takže sem začala kreslit podobiznu jednoho z žáků, kteří se mi smáli.Akademie American-boy-karl-addison
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5179
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 10:23 pm

Mioshi

"Tak jo.. Vůbec jsem si to takhle nepředstavoval a nepovolat mě dneska ráno, tak mám možná i nějakej program, proto bude možná nejlepší řešení ukázat vám tréningy nějakých Shinobi. A celkově vám trošku tyto věci odhalit.. Takže jděte všichni počkat před školu, ale hlavně jděte pomalu!" Zakončil jsem trošku hlasitěji a ještě chvíli ve třídě počkal, dokud neodešel i poslední žák. Poté jsem vešel do svého kabinetu a o pár minut později už začal počítat čekající děcka. "Je nás téměř plnej počet, ještě chyběj dva.. potom můžeme teda vyrazit, těšíte se děcka.. doufám."
Návrat nahoru Goto down
Belluzína
Genin
Genin
Belluzína


Počet příspěvků : 43
Body : 4935
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 29

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 7:54 am

Kenju Akki


Všichni jsme měli jít čekat před školu, takže jsme vyrazili. Šla jsem hodně pomalu, protože jsem pořád dokreslovala ten obrázek. Náš učitel byl někde v neznámu, až po chvíli přišel a začal nás počítat. Dva žáci, ten nejtlustější, kterého jsem malovala a ještě jeden, se přikolébali až po počítání. Obrázek už byl hotový a tak jsem ho schovala do svého batůžku.
Spoiler:
Jelikož se zatím nic nědělo, začala jsem pokoukávat po okolí, jenže to nebyla vůbec zábava.
Začala jsem si tedy prohlížet učitele.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Akademie
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Země Blesku-
Přejdi na: