Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Horké prameny ^^

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4986
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Horké prameny ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Horké prameny ^^   Horké prameny ^^ I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 11:31 pm

Velký areál lázní a přírodních horkých pramenů nacházející se kousek od skryté listové. Jsou tu jak oddělená, tak i smíšená oddělení.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4986
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Horké prameny ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny ^^   Horké prameny ^^ I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 11:53 pm

Azusa Nakano

Spoiler:

Jen tak jsem se bezcílně potloukala po okolí. Dnes jsem byla podivně unavená, a tak jsem přemýšlela jak využít tenhle den, teda...spíše už skoro večer. Podívala jsem se na oblohu a najednou mě něco napadlo. Kousek odtud jsou přece lázně, skvělá relaxace. Usmála jsem se a pokračovala jsem v cestě. Zanedlouho jsem dorazila do cíle. Prosšla jsem dveřmi až k recepci a vypůjčila si ručník a klíček od skříňky. Spěchala jsem do šatny, protože jsem se už nemohla dočkat, až se ponořím do horké vody, takže jsem se tam zdržela jen chvíli. Zabalila jsem se do ručníku a zrychleným krokem jsem spěchala ke vchodu do horkých pramenů. V tom spěchu mi nedošlo, že tu jsou i smíšené lázně, takže jsem si nevšimla, že jdu do špatného oddělení, než jsem chtěla. Bylo tam zatím prázdno, takže mi nic nepřišlo podivné. Vlezla jsem do vody, opřela jsem se o okraj a spokojeně zavřela oči. Tohle jsem potřebovala...Hmmm. Napadlo mě.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4988
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Horké prameny ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny ^^   Horké prameny ^^ I_icon_minitimeThu Mar 24, 2011 8:48 am

Roy Urashima

Spoiler:

Nedávno jsem se přistěhoval a tuhle vesnici ani nikoho v ní jsem zatím nestihl poznat. Už mě nebavilo vybalovat a tak jsem se rozhodl projít po vesnici. Jmenuji se Roy Urashima a je mi 19 let.Nedávno jsem se přistěhoval a nikoho tu neznám. Nemám ani holku...což je pro kluka jako já dost naprd...Doufám v to že tady nějakou poznám....Zastavil jsem se.....Sakra na co to myslím? Je to jako psát inzerát na seznamku....už je to se mnou dost špatný.....Procházel jsem ulicí po ulici, ale moc lidí tu nebylo....přece jenom už bylo dost pozdě...Chtěl jsem se už vrátit domů když jsem narazil na místní lázně...Hmm lázně to není špatnej nápad...Šel jsem dovnitř a v rychlosti jsem se převlékl...těšil jsem se už na horkou vodu. Když jsem šel do venkovního areálu všiml jsem si že tu mají i smíšené lázně. Bezva! Vešel jsem dovnitř a už tam byla nějaká holka.....hehe bezva jestliže je ve smíšených lázních sama znamená to že nikoho nemá, ale rychle někoho chce... Sedl jsem si vedle ní...nějak mě nenapadlo co říct a tak jsem začal typickou seznamovací větou.. Ahoj krásko jak se jmenuješ?
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4986
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Horké prameny ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny ^^   Horké prameny ^^ I_icon_minitimeThu Mar 24, 2011 9:03 am

Azusa Nakano

Z mého snění mě vyrušily náhlé zvuky, tak jsem rychle otevřela oči. Z toho co, nebo spíš koho jsem spatřila jsem dostala mírný šok a celá jsem zrudla. C..Co...? Co tu chce? Nic jiného mě v tu chvíli nenapadlo. Byla jsem jak zkamenělá a zírala na něj. On opravdu vlezl do vody?! Taky že vlezl...a...sedl si ke mě. Tep se mi zrychloval a srdce bušilo jak zběsilé. Pořád jsem tomu nevěřila, a říkala jsem si, ať už se konečně probudím. Jenže, on to nejspíš sen nebyl. Z ničeho nic mi mozek začal pracovat, a já si uvědomila jednu věc. A to, že jsem si nejspíš spletla vchod a tohle byly ty vychvalované smíšené lázně. Aaa, co teď ? Odejít nemůžu a ani nechci, když už jsem zaplatila...Ale zase zůstat tu...Znovu jsem si ho prohlédla. No, myslím, že tu zůstat můžu...Jak často se mi poštěstí sdílet horké prameny s tak hezkým klukem. Usmála jsem se a začala jsem se uklidňovat, protože už jsem to neviděla jako velkej omyl, ale spíš jako výhru. Eh, Jmenuji se Azusa...A tvoje jméno? Byla jsem ráda, že tu jsme sami...Měla jsem alespoň klid na to, abych se s ním seznámila.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Horké prameny ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny ^^   Horké prameny ^^ I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Horké prameny ^^
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Mimo tému :: Vedlejší :: Hentai-
Přejdi na: