Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Krumla/Admin

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5179
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Krumla/Admin Empty
PříspěvekPředmět: Krumla/Admin   Krumla/Admin I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 7:03 pm


Takže Krumla mě požádal o založení tohoto podobného topicu.. Možná to už někteří vědí, avšak někteří nejspíše ne. Proto jsem se rozhodl to tedy udělat aktuálním a oznámit, že Krumla bohužel nemá vůbec čas a na PC se téměř nedostane. Navíc "GMkovat" je těžší než se zdá, požaduje to na napsání postu více času, aby si to mohl ten člověk rozmyslet a ten se jaksi postrádá. Pravda mohl jsem to napsat do neaktivit, ovšem v případě současné nejvyšší moci fora (nepočítám toho druhýho dementa) jsem to považoval za trošku nutnější, než obvykle. To je vše..
Návrat nahoru Goto down
DorakNor
Genin
Genin
DorakNor


Počet příspěvků : 23
Body : 4871
První přihlášení : 13. 02. 11
Věk : 34
Bydliště : Zlín

Informácie o Postavách
Postava 1 : Kaoru
Postava 2: Oki
Postava 3:

Krumla/Admin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krumla/Admin   Krumla/Admin I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 8:54 pm

Dotaz: Bude se na něj čekat, nebo to za něj někdo přebere? Je sice smutné že nemá čas, trochu jsem s ním už měl tu čest a byla by škoda Krumlu ztratil ale Suna již týden stojí. Myslím že to nezajímá jen mě, tak mě prosím omluvte pokud to vezmete jako spam co tu nemá co dělat.
Návrat nahoru Goto down
 
Krumla/Admin
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Informace o hře :: Oznámení-
Přejdi na: