Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Battle Arena

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5029
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Battle Arena - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Battle Arena   Battle Arena - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 14, 2011 10:30 pm

First topic message reminder :

Tady si všichni po dvojicich nebo v tymech pudem navzajem nakopat pr*el aby bylo co hrát.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5030
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Battle Arena - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 10:46 am

Inuzuka Akamatsu

Chvíli jsem je pozoroval,ale už mě to začínalo pekelně nudit.Svůj zrak jsem upřel na Kalena a promluvil.No,tak jdeme na to Kalene. Řekl jsem nažhaveným hlasem a s úsměvem,seskočil jsem z Akimira a vytáhl si katanu kterou jsem měl upevněnou na zádech, připravil jsem se na útoky našich protivníků.
Návrat nahoru Goto down
Raibu
Genin
Genin



Počet příspěvků : 8
Body : 4760
První přihlášení : 09. 05. 11

Battle Arena - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 11:32 am

Raib Saito


Skočím směrem k Zairenovi jsi v pohodě brácho ?
Řelk jsem vytasím svůj meč Wind Song dále vytvořím dva klony a
čekám na první krok nepřátel.
Návrat nahoru Goto down
Zairen
Genin
Genin



Počet příspěvků : 24
Body : 4776
První přihlášení : 09. 05. 11

Battle Arena - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 12:57 pm

Zairen Saito

Jsem naprosto v pohodě, natěšenej a připravenej nakopat jim zadky! řeknu, odplivnu si a tasím katanu. Rozběhnu se bezhlavě proti nepříteli z katanou. Pět metrů před nimi a zakřičím Suiton: Mizu Rappa. Následně se voda rozletí po nich. Pokud uhnou, a alespoň jeden z nich stojí na vodě, řeknu: Suiton: Hitaru! Voda ho přichytí k sobě a já se proti němu rozeběhnu s katanou. A zakřičím na bráchu: Použij to větrné šlehnutí! Na mě! Neváhej! Jelikož stojím přímo před nepřítelem, pokusím se ho seknout přes trup a pak nadkočím a šleh zasáhne jeho. Pokud na vodě stát nebude, vytvořím chakra dvě chakra kopí a rychle je po nich mrsknu a počkám, co udělá brácha a jsem připraven k obraně.



Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5029
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Battle Arena - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 5:15 pm

Kalen Satoko


Odskočil sem na okrajdí zeď arény.Akamatsu poĎ sem mám plán.Řekl sem a čekal dál.
Návrat nahoru Goto down
Raibu
Genin
Genin



Počet příspěvků : 8
Body : 4760
První přihlášení : 09. 05. 11

Battle Arena - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 9:19 pm

Raib Saito

Na bráškovi rady kašlu Kirigakure no Jutsu !! vytvořím mlhu a běžím směrem ke Kalenovi ze zadu mě jistí dva klony. Doběhnu k němu Magen: Narakumi no Jutsu pokud se to povede upadne do genjutsu je obklíčen mnou a klony.
Shi-mon !! vytvořím bránu pohlcující chakru Je konec Kalene !
pokusím se ho kopnout do brány pokud to vyjde je ztracen.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5029
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Battle Arena - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 10:01 pm

Kalen Satoko


Při vytvoření hlhy sem zavřel oči.Když ke mě doběhl. Magen: Narakumi no Jutsu. Oba sme se chytli do stejné Iluze.Teď je to jen na našich parťácích.
Návrat nahoru Goto down
Zairen
Genin
Genin



Počet příspěvků : 24
Body : 4776
První přihlášení : 09. 05. 11

Battle Arena - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 10:08 pm

Zairen Saito

Ten brácha mě nikdy poslouchat nebude.... tse.... Rozeběhnu se k nim a pošlu klona proti jeho partákovi + suiton mizu rappa, poté si stoupnu bratra a Kalena. Dotknu se bratra a řeknu: Kai! poté se kouknu na Kalena. Končíš! Raibe! Shi-mon! pokud bratr nic neudělá, tasím katanu a říznu mu přes hrudník, dám mu pěstí zabodnu do něj chakra senbon tak, aby to neviděl. Tak co, máš dost?
Návrat nahoru Goto down
Raibu
Genin
Genin



Počet příspěvků : 8
Body : 4760
První přihlášení : 09. 05. 11

Battle Arena - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 10:20 pm

Raib Saito

Probudim se z genjutsu toto trvalo bratříčku kopnu Kalena do brány kde se mu pomalu vysává chakra a dodává se mě. Kouknu na jeho parťáka a pošlu na něj dva klony a čekám co udělá.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5029
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Battle Arena - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 10:40 pm




Můžeš kur*a psát posty co si udela la ne co udelas.A kdyz si to myslis tak to tak oznac nehodla mto po tobě luštit!
Návrat nahoru Goto down
Zairen
Genin
Genin



Počet příspěvků : 24
Body : 4776
První přihlášení : 09. 05. 11

Battle Arena - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 16, 2011 3:07 pm

Jak to kua myslíš? tak snad umíš číst ne! pokud udělal raib bránu, neudělal sem to, co sem napsal že sem udělal pokud jí neudělal! Je to tam popsaný....
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5029
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Battle Arena - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 16, 2011 4:48 pm

pokud bratr nic neudělá, tasím katanu a říznu mu přes hrudník, dám mu pěstí zabodnu do něj chakra senbon tak, aby to neviděl. Tak co, máš dost? pokud brácha neudělá ??? piš posty tak aby byli srozumitelný i po 12ti hodinách v práci
Návrat nahoru Goto down
Zairen
Genin
Genin



Počet příspěvků : 24
Body : 4776
První přihlášení : 09. 05. 11

Battle Arena - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 16, 2011 5:38 pm

xD tak ok a co po mě teda chceš? Very Happy vysvětlit nebo edit? protože pro mě je to jasný, pokud vytvoří bránu, což udělal, ty pěsti atd ti neudělám konec Smile v poho?
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5029
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Battle Arena - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 16, 2011 5:42 pm

no ale tak bud vytvor branu nebo dej pesti ale nemuzes delat 10 veci na jednou......
Návrat nahoru Goto down
Zairen
Genin
Genin



Počet příspěvků : 24
Body : 4776
První přihlášení : 09. 05. 11

Battle Arena - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 16, 2011 5:48 pm

říkám padla brána takže pěsti se rušej už sem ti to napsal v předchozím postu Very Happy tak postni
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5029
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Battle Arena - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 16, 2011 5:51 pm

Kalen Satoko


Padl sem do nějaký brány.Co to je?Křikl sem.2 na jednoho srabárna!


Naposledy upravil Mister_zx dne Mon May 16, 2011 8:27 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Raibu
Genin
Genin



Počet příspěvků : 8
Body : 4760
První přihlášení : 09. 05. 11

Battle Arena - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 16, 2011 6:04 pm

Chytit si mě nemohl jelikož v bráně na tebe padlo genjutsu a brána se zatím zavřela.
Prosím oprav post.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Battle Arena - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Battle Arena
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Aréna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Okolní svět-
Přejdi na: