Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Iwa - Vesnice

Goto down 
+5
Mister_zx
Light
Krumla
Pixelka
DreefiCZ
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5016
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 8:25 pm

First topic message reminder :

Všichni ninjové se mají dostavit na hlavní nádvoří! Hlásalo se rozhlasem,na hlavním nádvoří stál jeden tajemný ninja,který čekal na přicházející shinobi.

Hra:Země Země
Tsuchikage Oonoki hodlá vyrazit za den a půl do země Železa na sraz pěti Kage. Svolal většinu ninjů z vesnice a oznámil že vybere tým který bude pod vedením Kurotsuchi.Stařík Kage přenechává Kitsuchimu-otci Kurotsuchi vesnici na starost.Výběr může začít.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4984
První přihlášení : 12. 02. 11

Iwa - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 2:39 am

Zero

Prikívol som hlavou a zároven si opäť nasadil kapucnu. Neodpovedal som žiadnou z formalít, ktoré predpisoval kodex ninji. Otočil som sa smerom k tým trom, ktorý si tak naivne mysleli, že porazili Jounina.
Nabudúce do tej gule dajte viac dotonu.
a prechádzal, priamo cez nich, mohli sa mi uhnúť, alebo som ic proste odstrkol preč. Hlavú som mal namierenú smerom k horám. Tá misia nebola nijak špeciálna, ale bola to misia. Pukol som hánkami a vykročil do neznáma.
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4971
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 9:56 am

Ike

"přežil.." řekla jsem si v duchu a když jsem se dozvěděla, že jsme postoupili,prostě jsem se otočila a jednoduchým krokem šla do svého domu.Doma jsem si leštila a brousila Fuuma Shurikeny. Potom jsem šla někam dál od vesnice a začala jsem trénovat to zdvihání kamenů ze země.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5015
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 6:12 pm

Kalen Satoko
Ňikdo nakonec nešel,jako bych se mohl divit přišel jsem ke druhému konci vesnice,kde stáli 2 domy. Jeden větší ten patřil mím roďičů a druhý menší který byl můj, styďel jsem se částečně za to že mám dalo by se říct luxusní dům.Né proto že by se mi to nelíbylo byl to opravdu luxus,ale proto že mi ho roďiče jaksi vnuťili ale já řekl že když mi dali k 16tým narozeňinám dům že ale půlku jim zaplaťim.Bylo by mi to proťi srsťi.Po rozhovoru s mamkou a obědě co se dal kupoďivu jíst.Mamka byla výborný nija lékař ale vařila příšerňe.Se mě zeptala. Kalene tak co našel jsis přátele? Odvěťil jsem jen. To je na ňich. Šel jsem do lesa trénovat soustřeďení chakry,a jak moc bude velká síla a rychlost když jí budu koncentrovat do běhu,nebo útoku.Po za chvilku už jsem byl unavený,dnešňí boj mi dal hodňe zabrat.Sedl jsem si na větev a pozoroval ptáky.

uprav to,tvá máma nemůže čekat a už vubec ne vědět o tom že máš mít KG takže žádný bourání lesa nebude
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4969
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 6:37 pm

Isamu

V podstatě jsem neměl kam jít a tak jsem se nenápadně ubíral za Ike. Když začala trénovat na louce, opřel jsem se o strom a sledoval ji, přičemž jsem pomalu jedl kus chleba, který jsem náhodně našel v kimonu v kapse, která byla zevnitř, takže nebyla doteď vidět...
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4971
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 8:20 pm

Ike

Když jsem dokončila tréning, rozhodla jsem se po těžkém dni jít do lázní. Došla jsem tedy do lázní, do dámské šatny, svlékla se, vzala si ručník a šla do horké vody.V lázních nikdo nebyl, což mi vyhovovalo.Relaxovala jsem a potápěla se v horké příjemné vodě.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5015
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 8:32 pm

Kalen Satoko


Když už bylo pozďe šel sem domu,a hend do sprchy.To bylo moje,horká sprcha.Pak jsem si něco uvařil k jídlu,narozdíl od mamčinýho jídla se todle bylo boží.Odebral jsem se na svůj oblíbený balkón,a v tom se táta vracel z namáhavé mise.Ahoj taťí,něco nového ve světě?Táta celý unavený a zbitý jen kývl jako že ňic zajímavého.Tak jse mještě řekl.Mamka ďelala zeleňinovou bombu lituju ťe.Táta celý skleslý odešel domů a ješťe než zavřel dveře řekl.Slyšel jsem co ste ďelali na náměsťí,mluví o tom všichni,a dej si pozor na chlápky s ďivnejma znakama.Pak zašel a já se mu smál že musel jíst ten hnus.
Přemýšlel jsem že v noci bafnu na někoho z teamu a vemu je na nočňí tréning,ale pak jsem si to rozmyslel asi by mě zabili že je ruším.
Nakonec mi to nedalo,oblékl jsem se,vzal si čelenku ale teď jen na krk,abch jí neměl obťisklou na hlavě,a šel se projít.Chtěl jsem si zapálit,ale už jse mneměl cigára,a všude bylo zavřeno.Pak mi bliklo že u lázňí je večerka.Obvikle jsem tam choďívával večer jen tak třeba jen pro piťí na cestu,ale už jsem tam dlouho nebyl.
Přišel jsem do večerky.Dobrý večer madam .Máte ještě nějaké cigarety?S milím hlasem a úsměvem mluvím na prodavačku.Odpověďela že ano a že jaké chci.Měli jen 2 značky a jen lehké.Aposledňí červené naštěsťí.Dokonce značku co kouřím já.Pak jsem si vzal pár plechovek limonády.Šel jsem s isednout naproťi večerce na lavičku.Ještě se tam svíťilo ďivné,už bylo celkem pozďe.Seďel jsem a přemýšlel jestli veme na tu misi nás nebo jiný tým.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4969
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 8:57 pm

Isamu

Následoval jsem bezeslova Ike, která si mě nevšímala... Jakmile vešla do lázní řekl jsem si: Ale co, půjdu taky... Vešel jsem do pánské části na ponořil jsem se až po krk do teplé vody...
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4971
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 9:02 pm

Ike

Začínalo být pozdě, takže jsem vylezla z vody, zkontrolovala, jestli někde není někdo další.Když jsem zjistila že ne, šla jsem bez ručníku do šatny, tam jsem se usušila a oblékla. Poté jsem vyšla z lázní a zašla si vedle do jediného otevřeného obchodu. Koupila jsem si mléko a ingredience pro nějakou tu večeři. Vyšla jsem z obchodu a pomalým krokem jsem s košíkem věcí šla domů.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5015
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 9:07 pm

Kalen Satoko


Slušnost je pozdravit.S mírně zvyseným hlasem a s milým úsměvem řekl Ike vycházející z večerky.A otevřel si další limonádu,pak se poďíval na hvězdy a řekl.To je tak úžasnej pohled,škoda že mě je ´dedeček nenaučil rozeznávat všechny.Pak jsem si vzdychl a pomalu se napil.


Naposledy upravil Mister_zx dne Wed Feb 16, 2011 9:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4969
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 9:08 pm

Isamu

Už se setmělo a já jsem pomalu vyšel z lázní. Před sebou jsem viděl Ike, jak něco kupuje ve večerce. Ike asi půjde domů pomyslel jsem si. Jen já nemám kam jít. Znuděně jsem si sedl na lavičku, sundal jsem si ze zad katanu a začal jsem jí leštit spodní částí svého kimona...
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4971
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 9:12 pm

Ike

Z lázní jsem byla uvolněná a ani jsem si nevšimla, že na lavičce sedí Kalen a na další lavičce Isamu. S úsměvem jsem zamávala nejdřív na Kalena a potom jsem se šla podívat na Isamu. Ahoj Isamu. Jaktože tu takhle sedíš? Zeptala jsem se pořád uvolněná a usměvavá.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4969
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 9:14 pm

Isamu

"No, jak to říct..." začal jsem trochu tišeji. "Já nemám kam jít... respektive můj domov je v horách ve vesnici našeho klanu." dodal jsem a pokračoval v leštění.
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4971
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 9:19 pm

Ike


Aha...No, tak pojď ke mně. Řekla jsem. Normálně bych nic takového neřekla, ale byla jsem uvolněná a odvázaná z lázní, takže jsem říkala naprosto všechno. Jestli chceš, pojď řekla jsem a dala se do pohybu. Zastavila jsem se u další lavičky, kde seděl Kalen a řekla - A co ty? Jdeš s námi?.Čekala jsem na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5015
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 9:21 pm

Kalen Satoko


No rád bych se přidal pokud nevaďí, ale můžeme jít spíš ke mě mám mega vilu jen pro sebe jestli neva.A nedáte si limču?Odvěťil jsem co nejmileji a zatvářil jsem se zaskočeně že je celkem milá.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4969
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 9:21 pm

Isamu

"Díky Ike, asi půjdu. Neplánuji spát někde na lavičce" řekl jsem a vydal se za Ike...
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4971
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 9:23 pm

Ike

Aha, no já mám sice malý dům, ale mám v plánu něco uvařit...No, tak se hezky vyspi ve své vile. Poté jsem se podívala na Isamu a když jsem viděla, že jde počkala jsem na něho a když byl vedle mě, tak jsem šla.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4969
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 9:26 pm

Isamu

Cestou jsem se Ike zaptal: "máš nějakou postel navíc, nebo si budu muset ustlat na zemi"
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4971
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 9:28 pm

Ike


Budeš spát v mé posteli, jestli ti to nevadí, já si dám lůžko na zem. Řekla jsem milým hlasem a ještě se zeptala : Jaké máš nejradši jídlo? Čekala jsem na odpověď a podívala se do svého košíku s věcmi.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5015
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 9:31 pm

Kalen Satoko


Škoda no už mi utekli zase se tam budu muset nuďit sám.Pak jse mještě řekl ale trochu víc nahlas. A myslíš že já troubu nemam? A odebral jsem se směr lavička,eště poseďim,co doma, tady možná potkam choďit liďi,ikdyž semnou nebudou mluvit,aspoň uviďim člověka.Sám doma je nuda a roďiče furt pracujou a nebo spěj.To je fakt na nic.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4969
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 9:32 pm

Isamu

"No myslím, že tvou postel přenechám tobě." řekl jsem a pak jsem dodal: "Ohledně toho jídla je mi to relativně jedno. Není moc věcí, co bych neměl rád. Jen k pití piji výhradně bílý čaj."
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4971
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 9:37 pm

Ike

Bílý čaj? Hmmm... Počkej prosím tu. řekla jsem a rychle znovu běžela do toho obchůdku. Koupila jsem plnou krabičku bílého čaje. Poté jsem vyběhla z obchodu a rychle doběhla Isama. Ok, můžeme jít. Řekla jsem a pomalu jsem šla.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4969
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 9:40 pm

Isamu

Ike se zamyslela a odběhla. Po chvíli přiběhla zpět s krabičkou čaje. "Tady máš peníze za ten čaj" řekl jsem a podával jsem jí několik mincí...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5015
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 9:41 pm

Kalen Satoko


Kolem proběhla Ike rychlostí čtvrteho hokage z listové,až sem se lekl.Pak jsem se odebral směr domov,když sem předstoupil před svou dvoupatrovou vilu tak sem se jen podíval.Pak sem si uvědomil že to asi zní rozmazleně,že mám vilu.Ale co já s ťím mám ďelat.
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4971
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 9:53 pm

Ike

Isamu mi začal nabízet peníze. Proboha nech si to!Jsi můj host! řekla jsem. Když sme došli ke mně před dům, vytáhla jsem klíč a začala odemykat dveře.
Spoiler:
Otevřela jsem dveře a se smíchem řekla : Vítej u mě doma. Není to nic moc, ale bydlím tu.Katanu si odlož kdekoliv, kdyby ses chtěl třeba osprchovat, sprcha je támhle v těch dveřích napravo. Ukázala jsem na dveře a šla do kuchyně začít připravovat jídlo.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4969
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 9:59 pm

Isamu

Ike odmítala moje peníze. Snažil jsem se jí je ještě chvíli vnutit, ale k ničemu to nevedlo. Pak jsme přišli k ní domů, já jsem si odložil na stolek, který stál kousek od dveří a přemístil jsem se do sprchy, kde jsem ze sebe smyl to, co neudělaly lázně. Pak jsem vyšel z koupelny a přišel jsem do kuchyně, kde Ike něco vařila. "Udělám si čaj" řekl jsem jí a začal jsem hledat vše potřebné...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Iwa - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Iwa - Vesnice
Návrat nahoru 
Strana 7 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Suna - Vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Iwagakure no Sato :: Herní místnost :: Země Kamení-
Přejdi na: