Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Kirigakure

Goto down 
+13
Raisen
Chuchu
Tom555
Alizeer
Tajnalili
Sauron the Great
Morgen
keliska123
Ero-sama
Adopter
Nerííí
Krumla
Velomaru
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next
AutorZpráva
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5621
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Kirigakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 8 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 3:06 pm

First topic message reminder :

Země Vody
Mizukage Mei si zavolala šermířského mistra Chojura a senzibila Aa.Oznámila jim že mají dva dny na to aby sehnali tým který s nimi půjde na sraz Kage. Vedení předává jejímu zástupci Santetsovi. Bude mít vesnici na starost po dobu kdy bude ona v zemi Železa.



Ao

Vydal jsem oznámení aby se všichni ninjové dostavili na náměstí.Snad tu bude nějaký vhodný tým. Začali se cházet ninjové.Tak dobrá vítám vás. Utvořte týmy a po té bude vybrán tým který půjde s Mizukage na sraz pěti Kage.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com

AutorZpráva
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4905
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Kirigakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 8:32 pm

Daisuke

*Bojovat proti jednomu z šermířů...Tak to bude asi menší problém* pomyslím si a uskočím dozadu a ve vzduchu vytáhnu Bokken a zatím ho držím jen v jedné ruce.Neovládáte náhodou Katon?? zeptám se ho.
Návrat nahoru Goto down
Chuchu
Genin
Genin
Chuchu


Počet příspěvků : 29
Body : 4862
První přihlášení : 26. 02. 11
Věk : 32

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ajo Kaoru
Postava 2:
Postava 3:

Kirigakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 8:35 pm

Kaoru

Vytáhl jsem oba meče, a změřil si pohledem soupeře. * šermíř hned na začátek, to mě skoro vzrušuje* pomyslel jsem si. *Asi ho nebudu moct zabít, na druhou stranu ani on mě.. snad*
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5621
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Kirigakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 8:42 pm

Chojuro



Tak to začíná... Odskočil jsem od nich a počkal co udělají.Snad se nestane nic strašného
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4905
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Kirigakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 8:47 pm

Daisuke

Zhluboka se nadechnu.*Po delší době boj s Bokkenem* pomyslím si a chytím Bokken do obou rukou.Rozběhnu se proti němu a skočím za něj a pak okamžitě zaútočím na jeho záda.
Návrat nahoru Goto down
Alizeer
Genin
Genin
Alizeer


Počet příspěvků : 61
Body : 4903
První přihlášení : 26. 02. 11
Věk : 28

Informácie o Postavách
Postava 1 : Alizeer
Postava 2: Ceesnoh
Postava 3:

Kirigakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 8:48 pm

Alizeer

Koukám na Kaora a řikám si, že bude asi dost silnej, a že on toho nejspíš, co se útoku týče svede nejvíc. Takže jsem se rozhodl, použít techniku Hotai Imoto (dovednost přenášet chakru na kohokoliv).

"Hotai Imoto!" zakřičel jsem.

Proud chakry se začal přenášet na Kaora.
Návrat nahoru Goto down
Chuchu
Genin
Genin
Chuchu


Počet příspěvků : 29
Body : 4862
První přihlášení : 26. 02. 11
Věk : 32

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ajo Kaoru
Postava 2:
Postava 3:

Kirigakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 8:53 pm

Kaoru

Použil jsem Raiton Kenshin (zelektrizování čepelí) a i mě překvapila síla téhle techniky. Pak jsem zjistil, že ten za mnou.. Alizeer na mě používá jakési posilovací techniky. Katany mi zářily dost jasně. Rozběhl jsem se proti šermířovi, který začínal být zaneprázdněn Diasukem a sekl jsem po něm přímo.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5621
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Kirigakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 9:26 pm

Chojuro


Jeden na mne zautočil ze zadu s dřevěným klackem a druhý s elektrickými čepelemi a byl posílen od třetího ninjy. Vyhnul jsem se útoku za zad a plochou meče praštil ninju do boku takže odletěl pár stop pryč. Po té jsem použil sílu meče a ukázal jeho pravou velikost-obří kladiva a praštil do země před ninju s bleskovými katany.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4905
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Kirigakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 9:30 pm

Daisuke

*Sakra...On má rychlost i sílu* pomyslím si a pak narazím do země.*Tak to bude těžší než jsem myslel* pomyslím si a vstanu.Jakmile kladivo dopadne tak se na něj rozběhnu a zaútočím na jeho hlavu.V duchu se modlím ať budu dostatečně rychlý.
Návrat nahoru Goto down
Alizeer
Genin
Genin
Alizeer


Počet příspěvků : 61
Body : 4903
První přihlášení : 26. 02. 11
Věk : 28

Informácie o Postavách
Postava 1 : Alizeer
Postava 2: Ceesnoh
Postava 3:

Kirigakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 9:32 pm

Alizeer

Asi vím co se chystá Daisuke udělat, pokud na něj chce opětovně rychle zaútočit, tak vím, jak mu pomoct. Rychle se přemístím za Daisukeho a pomáhám mu se zvednout potichu mu říkám: "Mám plán, jen mi věř, až poběžíš neboj se vší silou ho sejmout" stoupnul jsem si a čekal na další akci.
Návrat nahoru Goto down
Chuchu
Genin
Genin
Chuchu


Počet příspěvků : 29
Body : 4862
První přihlášení : 26. 02. 11
Věk : 32

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ajo Kaoru
Postava 2:
Postava 3:

Kirigakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 9:39 pm

Kaoru

Ztratil jsem rovnováhu a meče se mi vybily o zem. Došlo mi , že zpříma to je sebevražda. Rozběhl jsem se na stranu a znovu nabil katany. Ve snaze najít slepý bod jsem ho asi z poloviny oběhl. Vší silou jsem hodil katanu vpravo od něj a nejrychlejším tempem, které umím jsem si to namířil k jeho levému boku, katanu jsem chytil oběma rukama, tak jak to učí kendo. Seknul jsem a tiše doufal v úspěch...
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4905
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Kirigakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 9:43 pm

Daisuke

Jasně... řeknu než vyběhnu a pak vší rychlostí vyrazím na něj.Bokken dám za sebe a plnou silou z boku mu mířím na hlavu a zaútočím.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5621
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Kirigakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 9:48 pm

Chojuro



Omlouvám se.řekl jsem a udělal jednoduchý obraný manévr. Roztočil jsem se s kladivem,takže s eke mě nemohl nikdo dostat a všechny jsem odhodil pryč. Po té stáhl kladivo zpátky a udělal Oboro bunshin.Kolem mě se oběvilo asi deset iluziorních klonů. zamíchali jsem se dohromady. Čekal jsme až se proberou -nemužou tedˇ vědět kde jsem.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Alizeer
Genin
Genin
Alizeer


Počet příspěvků : 61
Body : 4903
První přihlášení : 26. 02. 11
Věk : 28

Informácie o Postavách
Postava 1 : Alizeer
Postava 2: Ceesnoh
Postava 3:

Kirigakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 9:56 pm

Alizeer

Zvednul jsem se, oklepal se a koukám, tu 11 maňasů. Pomohl jsem Kaorovi, který odletěl směrem ke mě se zvednout a řekl jsem: "To nevyšlo, promiň Daisuke". Ale v tom mě napadla věc, jak zjistit kdo je Oboro bunshin a kdo je pravý. Chystal jsem se použít Fuuton: Kaze Kiri (Vír ostrého vzduchu)

"Fuuton: Kaze Kiri!"

Poslal jsem proud ostrého větru směrem na 11 maňasů s kladivovym mečem nebo co to vlastně je. (Klonem to proletí, pravého by to mělo zasáhnout)
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4905
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Kirigakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 9:56 pm

Daisuke

Zase trochu odletím.Pak vstanu a odskočím k Alizeerovi.Já...Tě....zabiju řeknu mu trochu naštvaně a otřu si krev.Nestihl jsi zaregistrovat který je pravý?? zeptá se ho a postavím se do spíše obranného postoje kdyby náhodou zaútočil.
Návrat nahoru Goto down
Chuchu
Genin
Genin
Chuchu


Počet příspěvků : 29
Body : 4862
První přihlášení : 26. 02. 11
Věk : 32

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ajo Kaoru
Postava 2:
Postava 3:

Kirigakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 10:01 pm

Kaoru

Vstal jsem. Jedna katana odlítla nevim kam a druhá ležela u mejch nohou. Zlost mě naprosto roztřásla a přemýšlení šlo stranou. V poslední chvíli jsem se rozhodl neútočit. Dost energie padlo na ty složitý manévry. Pomalu jsem se přibížil na vzdálenost delší než jeho dosah. a sledoval co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Raisen
Genin
Genin
Raisen


Počet příspěvků : 32
Body : 4862
První přihlášení : 26. 02. 11

Kirigakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 10:08 pm

Raisen Kyagakura

Jak tak sedím, tak si všimnu dalšího hledající tým. Hmmm, alespoň jeden co ví, jaké to je... pomyslím si. Ten mě určitě chtít nebude a ani se mi nějak nezdá. Mohl by být dobrý, ale co, zůstanu bez týmu, není to přeci povinné. ,,Pche, to je ostuda Já jako jediný zůstanu bez týmu. Možná je mi to souzeno. Ale možná jo. HEJ TY" zařvu nakonec na toho ninju co taky hledá někoho do týmu. ,,Už víš jaké to je co? Zůstat jako jediný bez týmu. Ale ty si určitě někoho najdeš!" zařvu na Koxe. Doufám že mě ti divní lidi nesežerou když neseženu tým, Viděl jsem jak se oblizovali když se na mě dívali. Však Mi to nevadí, i když mě budou chtít sežrat, mě to nevadí, já jim dám nakládačku...
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5621
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Kirigakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 10:19 pm

Chojuro




Celkem rychle se vzpamatovali. Vypadali naštvaně. Jeden použil vítr který byl ostrý. CHápu kam tím míří...snad. Použil jsem rychle Mizu bunshin a vytvořil 5 vodních klonů. Ty se opět promíchali spolu se mnou a oboro bunshin a hned na to každý z nich spolu se mnou praštil do země a vytvořil tak kouřovou clonu. Vítr mi nahrál do karet zafoukal kouř přímo do mé skupinky a sejmul jednoho z vodních klonů. Ostatní uskočili spolu se mnou.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Alizeer
Genin
Genin
Alizeer


Počet příspěvků : 61
Body : 4903
První přihlášení : 26. 02. 11
Věk : 28

Informácie o Postavách
Postava 1 : Alizeer
Postava 2: Ceesnoh
Postava 3:

Kirigakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 10:23 pm

Alizeer

"Kso!" zaklel jsem a zakrýval si oči před prachem. Teď už nevím vůbec nic. Ale on taky nevidí, sednul jsem si na zem a zašeptal: "Meisō suru" (Meditace - pokud vydrží v klidu aspoň 2minuty, může velmi pomalu doplňovat malé množství chakry)
Snažil jsem se ničim nerozházet a doufal v to, že stihnu aspoň něco nasoustředit. Neviděl jsem vůbec nic, ani jednoho ze svých kamarádů.
Návrat nahoru Goto down
Chuchu
Genin
Genin
Chuchu


Počet příspěvků : 29
Body : 4862
První přihlášení : 26. 02. 11
Věk : 32

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ajo Kaoru
Postava 2:
Postava 3:

Kirigakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 10:30 pm

Kaoru

*Skvělý, něják se mi to ztrácí...všude prach* pomyslel jsem si. Šermíř nesmí spoléhat jen na zrak, zavřel jsem oči a poslouchal pohyb kolem sebe.* ten šermíř má těžký meč tak musí být slyšet kde se pohybuje.* taktizoval jsem a pak přiběhl k prachu v místě, kde jsem odhadoval přítomnost soupeře. Co nejvíce čakry jsem vložil do techniky "Raiton: Sandaa Saaburu!" ( vytvořil jsem kolem sebe asi 1,5 metru široké elektrické pole). Věřil jsem že tentokrát zasáhnu.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5621
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Kirigakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 8 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 12:09 pm

Info: Ten meč není těžký je velký asi jako samehada ale když s použije jeho síla tak se vytvoří kladivo mám pocit z chakry kolem toho meče.


Chojuro


Někdo sejmul mého vodního klona. Musím se dostat z toho prachu. Rozdělím zbylé 4 klony a ke každému dám skupinku oboro bunshinu. Rozmístili jsme se do formace 5(jako na kostce-každá v jednom rohu a jedna uprostřed.Čekal jsem co podniknou. Pak jsme uviděl ninju co meditoval. To by jsi neměl dělat pomyslel jsem si a můj klon z jedné skupinky sekl mečem(bez síly prostě jen tím obvázaným) po tom ninjovi.


Naposledy upravil Velomaru dne Mon Feb 28, 2011 4:47 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Alizeer
Genin
Genin
Alizeer


Počet příspěvků : 61
Body : 4903
První přihlášení : 26. 02. 11
Věk : 28

Informácie o Postavách
Postava 1 : Alizeer
Postava 2: Ceesnoh
Postava 3:

Kirigakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 8 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 4:34 pm

info: Chojuro, né Kenjuro Wink

Alizeer

Prach zmizel. Koukám na partičky.. každá má pár členů a jsou v zajímavé formaci. Zajímalo by mě na co se chystá.. pomyslel jsem si. Najednou vidím jak někdo seká mečem na prázdno, v ten moment jsem se lekl a uskočil. Čekal jsem co bude dál.
Návrat nahoru Goto down
Chuchu
Genin
Genin
Chuchu


Počet příspěvků : 29
Body : 4862
První přihlášení : 26. 02. 11
Věk : 32

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ajo Kaoru
Postava 2:
Postava 3:

Kirigakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 8 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 5:55 pm

Kaoru

Myslel jsem, že se nějákých klonů zbavím, ale ono je jich snad ještě víc. Navíc se rozmístili do taktické formace.
*Útok na ně je šílený, ani nevím co za klony to je... jestli jsou nehmotné, nebo je lze zasáhnout. Kdyby se jednalo o opravového nepřítele s úmyslem zabít nás, asi už bychom krváceli kolem. Je velmi schopný, přesně jak bych od něj čekal* zamyslel jsem se.
Uklonil jsem se. " Jste dobrý sensei."
Po těchto slovech jsem protočil meč a postavil se do obranné pozice.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4905
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Kirigakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 8 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 6:33 pm

Daisuke

*Nechci jim vyzradit mou podstatu ale jinak to asi nepůjde* pomyslím si a pak si všimnu útoku na Alizeera.
Skočím před něj a útok se snažím vyblokovat nebo pokud to půjde i odrazit.
Když provedu tenhle manévr tak jednu z ruk dám nad Bokken.Pak něco zamumlám (Mizu suto) a kolem něj se vytvoří vodní povlak.Seknu proti skupince klonů a na ně vyletí polooblouk o průměru asi 1 metr.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5621
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Kirigakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 8 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 8:27 pm

Chojuro



Jeden z nich mi dal poklonu Eeehmm...děkuji ale nejsem sensei. Senseie teprve dostanete. Já jen s vámi bojuju. odpověděl jsem se všemi klony,další z nich udělal vodní oblouk na skupinku klonů- Vodní to vykril ale oboro to jen proletělo. Čekal jsem co podniknou dál
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Alizeer
Genin
Genin
Alizeer


Počet příspěvků : 61
Body : 4903
První přihlášení : 26. 02. 11
Věk : 28

Informácie o Postavách
Postava 1 : Alizeer
Postava 2: Ceesnoh
Postava 3:

Kirigakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 8 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 10:20 pm

Alizeer

"Nemám rád zbytečné boje, nic z toho nemám" odsekl jsem. Teď už aspoň vím, kterej je jen iluzionární klon.., říkám si. Ale teď nevím, jestli použil jinou klonovací techniku, nebo je tohle ten pravý. Nezbývá mi moc chakry, raději teď již nic zkoušet nebudu. Postavil jsem se za Chuchuho a čekal co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kirigakure - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 8 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kirigakure
Návrat nahoru 
Strana 8 z 15Jdi na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Lili z Kirigakure
» okolie /smer Kirigakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kirigakure No Sato :: Herní místnost :: Země Vody-
Přejdi na: