Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Kirigakure

Goto down 
+13
Raisen
Chuchu
Tom555
Alizeer
Tajnalili
Sauron the Great
Morgen
keliska123
Ero-sama
Adopter
Nerííí
Krumla
Velomaru
17 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutorZpráva
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5606
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Kirigakure   Kirigakure I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 3:06 pm

Země Vody
Mizukage Mei si zavolala šermířského mistra Chojura a senzibila Aa.Oznámila jim že mají dva dny na to aby sehnali tým který s nimi půjde na sraz Kage. Vedení předává jejímu zástupci Santetsovi. Bude mít vesnici na starost po dobu kdy bude ona v zemi Železa.



Ao

Vydal jsem oznámení aby se všichni ninjové dostavili na náměstí.Snad tu bude nějaký vhodný tým. Začali se cházet ninjové.Tak dobrá vítám vás. Utvořte týmy a po té bude vybrán tým který půjde s Mizukage na sraz pěti Kage.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5606
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 1:13 am

Info: hra začíná mužete hrát
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5494
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 10:08 pm

Yuki

Sedela som na streche jednej budovy a nohami som pohadzovala len tak znudy dopredu a dozadu. Po tom som započula oznámenie a trocha som si povzdychla. Tým.. hmm tým.. etoo.. kde sa dá zohnať tým? ksoo. Zahundrala som si pre seba a strčila som si konček palcu do úst pri čom som na tvári mala zamyslený výraz.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5010
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 28

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 10:59 pm

Nairy Natsuki
Bylo časně ráno. Měli jsme se sejít na náměstí. Nelli ještě spala a já se rozhodla, že jí necham spát, aby přišla pozdě. Hihi možná jsem trochu zlomyslná.. oblékla jsem se vzala si všechnu výbavu a vyrazila pomalu na náměstí. Pochvíli jsem si to rozmyslela a vrátila se domů. Vešla do Nelliina pokoje a práskla dveřmi. Teď už se jí tak hezky spát nebude Twisted Evil poté jsem znovu vyrazila směrem na náměstí.

Když jsem dorazila na náměstí ještě tu moc lidí nebylo, tak jsem si sedla pod strom a začala si číst.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4986
První přihlášení : 12. 02. 11

Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 11:23 pm

Kuwara Shonto

Prechádzal som sa po Kirigakure. Včera v noci som vôbec nespal, trápili ma sny,ten najhorší druh. Nočná mora mojeho života. Pred očami mi ešte stále víril otec, matka a ostatný. A stredom všetkého som bol ja. Moja prechádza bola predsa len trocha zvláštne. Chodil som totiž po strechách. Odrazu ma nohy zaviedli na námestie. Teda, námestie bolo dva metre podo mnou. Uvidel som dve holky, rozprávajúce sa určite o mne.
Najprv som chcel skúsiť cool pozu a zletieť dole, ale ísť po zábradlí bolo istejšie. Došiel som k nim, nahodil očarujúci úsmev a spýtal sa.
čo to robíte tak samé? čakáte na niekoho? a podal jednej z nich, tej bližšej ruku.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5010
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 1:08 am

Kioshi Aki

Zrovna jsem vyšel z bytu a chystal se jít na procházku do lesa když v tom jsem uslyšel oznámení že se všichni ninjové mají sejít na nádvoří. Achjo! Řekl jsem. A ještě k tomu tvořit tými.No doufám že budu moct být sám.To ten den pěkně začíná. Ale nedalo se nic dělat.Otočil jsem se a vydal se směrem k nádvoří kde stála budova Mizukage-sama.Viděl jsem že už tam pár lidí bylo ale nevšímal jsem si jich.Prostě jsem se jen posadil pod strom a čekal jsem co se bude dít….
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5119
První přihlášení : 03. 02. 11

Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 11:52 pm

Nelli Natsuki

Ještě jsem spala, zdál se mi opravdu hezký sen ale najednou někdo prásknu silně mými dveřmi od pokoje. Nairy, ta malá mrcha, až jí chytim tak jí dám co proto. Bylo to sice dost nepříjemné probuzení ale co se dá nadělat. Vstala jsem z postele a šla se umít a učesat do koupelny, poté jsem se oblékla, vzala všechny věci a šla na náměstí. Na náměstí už bylo pár lidí a tvořili týmy, u stromu jsem viděla Mojí mladší sestru ( Nairy) šla jsem zaní a řekla. Nazdar Nairy, co to bylo dnes ráno ? Najednou jsem se koukla vedle sebe a tam stál něaký kluk a podával Nairy ruku. Hochu to bych nedělala skočíš velmi špatně řekla jsem si velmi potichu a pro sebe Very Happy .
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5494
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 12:10 am

Yuki

Pospevovala som si nejakú melódiu ktorú som si vymyslela len pred asi dvoma sekundami a pozerala som sa dole na ľudí podo mnou. Hľadala som niekoho kto by sa so mnou hodil do týmu aj keď som nejak tušila že taký ľudia sú ojedinelý asi ako u Akatsuki člen ktorý by bol Jinchuuriky.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5606
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 2:54 am

Mizuki Kenjuro



Probudil jsem se. Zase sny o vodě. Usmál jsem se nad tou ironií a šel jsem se obléct. Když jsem byl hotov došel jsem si pro své zbraně a po té šel trochu zacvičit. Když jsem se vrátil zamířil jsem na náměstí kde stál senzibyl Ao a už tu bylo pár ninjů. Snažil jsem se na sebe neupozornˇovat. Měli jsme utvořit týmy. To jsem zvědav jak to půjde. Vyskočil jsem si na sloupek a po té si sedl a ztáhl kapuci do tváře. Za mnou trochu svítilo slunce takže ze mě byla vidět jen černá silueta. Takhle můžu vědět co se bude dít a popřípadě se k někomu přidat.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5010
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 28

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 1:29 pm

Nairy Natsuki

Vzhlédla jsem od knihy, abych se podívala kdo mě otravuje. Uviděla jsem nějakého kluka a mojí sestru. Ten kluk se usmíval a podával mi ruku. Nemůže podávat ruku mojí sestře? povzdechla jsem si a přemýšlela jak se vykroutit z toho abych si s ním musela povídat. Nelli zase měla ten svůj výraz, který říkal "Hezkej kluk na obzoru" A je to tady zase..zajímalo by mě jaký kraviny mu bude zase vyprávět.. Podívala jsem se na Nelli jestli místo koukání na toho kluka něco udělá. Když se k ničemu neměla, ujala jsem se situace vyjímečně já. A téměř bez zájmu jsem řekla "Ne nečekáme" a potom jsem se postavila a schovala svojí knihu.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4932
První přihlášení : 17. 02. 11

Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 2:37 pm

Moroshi Genhou

Ráno jsem vstal jako obvykle. Měl jsem ještě nějakou práci takže jsem si nemohl dovolit ještě dále ležet. Vylezl jsemz postele a hned jsem se začal oblíkat ale jako první jsem si oblékl sluneční brýle. Za chvíli jsem byl oblečený takže jsem si už jenom na záda připevnil pochvu pro můj meč Kya a zastrčil ho tam. Sešel jsem docela rychle ale líně ze schodů do kuchyně kde jsem si nachystla rychlou snídani a nasnídal se. Poté jsem uslyšel to oznámení.hmmm...co asi tak může chtít...řekl jsem si v duchu a snědl jsem poslední sousto a vstal jsem. Vyšel jsem ven z domu a pomalu jsem šel na náměstí. Měl jsem to od domu jen pár minut pomalé chůze takže jsem šel dost pomalu. Za chvíli jsem došel na náměstí ale nechtěl se mi hledat tým. Věděl jsem že osud mi ho najde sám. Jenom jsem si postrčil sluneční brýle víš na nos a sedl jsem si. Líně jsem si opřel předloktí o kolena a čekal jsem kdo mě najde nebo kdo na mě zbyde.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5060
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 2:58 pm

Kit Fisto

Kráčal ulicou Kirigakrue smerom ku námestie kde sa malo organizovať stretnutie. Zrazu však čosi pocítil. Bola to zvýšená koncentrácia chakry kúsok od neho na streche domu. Ninja? Tu? Povedal si a zamieril tým smerom až prišiel k tomu domu. Jedným skokom vyskočil na dom a zbadal tam sedieť mladé dievča. Mal na sebe svoj dlhý hnedý plášť takže vyzeral ako postava z nejakého horroru.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5119
První přihlášení : 03. 02. 11

Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 4:34 pm

Nelli Natsuki

Moje sestra na toho kluka byla docela nepříjemná, no co je ještě malá pomyslela jsem si. Tak co Nairy už máš někoho v týmu ? zeptala jsem se a přitom jsem se na ní trošku pousmála. A sedla jsem si vedle ní.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4986
První přihlášení : 12. 02. 11

Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 4:44 pm

Kuwara Shonto

Z tváre mi úsmev trocha opadol, ale na to, aby mi zmizol úplne, potrebovala trocha viac.
Waw, ona je tak chladná. pomyslel som si a stiahol ruku od nej. Až vtedy som si všimol dalšie dievča. tie dve si boli strašne podobné, až príliš, na moj vkus. Dúfal som, že ona je inej povahy. Ahoj, sestra ladovej královnej. a natiahol ruku teraz k nej. Keby vás to zaujímalo, moje meno je Kuwara. A vaše? mierne som sa uklonil a čakal na odpoved. pre istotu som uskočil o krok späť od nairly,keby ju náhodou pochytila strašná chuť na mna.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5010
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 28

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 4:56 pm

Nairy Natsuki

Ten skrček si mě dovolil nazvat ledovou královnou..ikdyž to vlastně neni skrček..proč musí být vyšší než já? byla jsem docela naštvaná, ale zatim jsem se držela. Podívala jsem se na něj vražednym pohledem, ale nic jsem neříkala. Jestli by nás to zajímalo? Mě rozhodně jeho jméno nezajímá.. Podívala jsem se na Nelli, ta byla rozhodně jinýho názoru Panebože zachraň mě, proč musim mýt za sestru takovou slepici. Chtěla jsem už něco říct, ale pak jsem si vzpomněla, že než začal ten idiot mluvit, že se mě na něco Nelli ptala. "Ne ještě nemám team..nehodláš být se mnou ne?" zeptala jsem se jí
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5119
První přihlášení : 03. 02. 11

Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 5:01 pm

Nelli Natsuki

Ledové královny? Zasmála jsem se ... a pomyslela si, Tak hochu to asi Nairy jen tak nerozdýchá. Ale nakonec jsem řekla. Ahoj. A pousmála jsem se. Jo jo tak Kuware já jsem Nelli... Nelli Natsuki a todhle je moje mladší sestra Nairy Natsuki, ale to už jak vidím víš. Když jsem to dořekla pousmála jsem se a opřela jsem se o strom. Najednou Nairy řekla, "Ne ještě nemám team..nehodláš být se mnou ne?" No ehm...asi nebudeš mít na výběr Very Happy . A navíc pochybuji že s ní někdo vydrží, pomyslela jsem si.

Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4986
První přihlášení : 12. 02. 11

Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 5:45 pm

Kuwara

Usmial som sa na staršiu sestru, latexovú princeznú.
rád ťa spoznávam. Moj úsmev sa rozšíril, ale opäť zamrzol pri pohlade na macíka. Tá ma snád zabije.. pomyslel som si a pre istotou odstúpil od nej ešte o trochu. najprv som si myslel, že sa jej spýtam, či by nechcela byť v týme so mnou, ale rozmyslel som si to. Tá nádherná vrahyna by mi asi nedovolila baliť jej sestru a nechcel som sa prebudiť s kušou v...
Asi neviete, či už bol vybratý tým na zraz, však? Pozeral som sa tomu čertíkovi do očí a bol pripravený použiť svoje mužské zbrane...
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4973
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 5:49 pm

Lili

Vzbudila jsem se. Otevřela jsem oči a řekla Konečně další den. Potom jsem vstala z postele, ustlala ji a oblékla se. Proběhla nějaká ta hygiena a samozřejmně strava. Vyšla jsem z domu a uslyšela hlášení o shromáždění na náměstí. Náměstí bylo od mého domu docela daleko, ale co se dá dělat, navíc jsem měla úžasnou náladu a tak jsem prostě s radostí šla. Dnešní den vypadal dobře.Všechny děti si hrály, všichni si povídali.Pomalu ale jistě jsem se blížila k náměstí.Po cestě jsem přemýšlela o tom, do jakého týmu se dostanu, vůbec nic mě nenapadalo.Cesta, po které kdybych šla, tak bych to měla kousíček, byla uzavřená, a tak jsem musela obcházet celou vesnici.Teď se zdála cesta fakt dlouhá.Rozhodně jsem nechtěla začít skákat po střechách a tak jsem prostě šla po cestě.Cestou jsem potkala spoustu lidí,které znám, ale radši jsem se nezastavovala.Konečně jsem došla na náměstí, kde už bylo docela dost ninjů. Nevěděla jsem ke komu jít a tak jsem si radši sedla na lavičku a začala si prohlížet ostatní. Byli tu lidé různých povah a bylo docela zábavné je pozorovat. Naproti stály dvě kunoichi a jeden ninja.Ta jedna kunoichi vypadala, že toho ninju moc nemusí.Chvíli jsem pozorovala ty tři a pak jsem nakonec začala koukat do země.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5010
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 28

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 6:01 pm

Nairy Natsuki

"Kdo ti dovolil řikat moje jméno?!" sykla jsem na Nelli. Pak jsem se podívala Kuwara a mojí sestru, pořád se přihloupě culil. Pitomá Nelli, vždycky když je v její přítomnosti nějaký kluk chová se takhle..zajímalo by mě kdy začne řikat kraviny například jako "máš hezký vlasy" nebo něco takovýho. Kuwara o něco ustoupil. Už jsem se docela uklidnila a řekla si, že když se k němu budu chovat hezky možná odejde. "né ještě nebyl vybraný team, ještě se ani nezačalo" řekla jsem a opět se posadila, opřela o strom a zadívala se na nebe. Dneska bude asi hezky. Pomyslela jsme si
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5494
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 6:04 pm

Yuki

Pohmkavala som si tú "divnú" melódiu stále dookola a dookola keď sa mi zazdalo že som zasebou niečo počula. Myslela som si že je to blud a tak som sa po tom niečom ani neotočila, no po chvíľke som mala taký neskutočne dotieravý pocit že ma niekto sleduje, že som sa pootočila a keď som uvidela nejakého temného týpka.. tak to bol skôr reflex no ruku som mala na kunai ktorý po ňom v sekunde letel.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4932
První přihlášení : 17. 02. 11

Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 6:34 pm

Moroshi Genhou

Přestalo mě bavit čekat na zemi chtěl jsem začít dělat něco užitečného tak jsem vstal a oprášil se. Vyrazil jsem směrem k lavičkám. Už tam byla nějaká dívka (Lili) ale nechtěl jsem ji rušit ať už dělala co chtěla tak sjem si sedl až na tu nejvzdálenější lavičku od ní a vyndal jsem z pochvy svůj meč a zabodl ho do země vedle mě tak aby na mě stínil a slunce aby se na mě nedostalo. Já jsem se v klidu opřel a sledoval jsem oblohu aniž by mi něco svítilo do slunečních brýlí.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5606
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 6:34 pm

Kenjuro Mizuki


Pozoroval jsem trojici dole,jeden ninja měl očividně zájem o jednu z kunoichi,jedna se k němu nechovala moc hezky a naopak druhá až moc,to budou sestry. Pousmál jsem se. Nikdo si mne zatím nevšiml. Zahlédl jsem pohyb kousek ode mne na střeše. Někdo hodil kunai o tom nebyl pochyb. Byla to dvojice. Jeden ninja a jedna kunoichi. Pak tam byl nějaký ninja co jen seděl a nic nedělal. Rozhodl jsem se jít za ním. Soustředil jsem chakru do chodidel a pak najednou vypustil do sloupu a skočil z výšky přes celé náměstí. Doskočil jsem akorát za toho ninju co seděl na lavičce(Moshiro)Taky ještě nemáš tým?Zeptal jsem se mu za krkem.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5060
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 6:41 pm

Kit Fisto

Kunai ktorý po ňom letel sa zastavil vo vzduchu a spadol na zem pred jeho nohy. Zložil si kapucňu a usmial sa.
"Prepáč. Nechcem ti ublížiť. Len ma zaujímalo prečo tu sedíš takto sama.." povedal jej s priateľským výrazom na tvári a pomaly prišiel k nej.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5494
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 6:45 pm

Yuki

Keď nejak "záhadne" odrazil ten kunai tak so mnou trocha nepríjemne cuklo a potiahla som pravou rukou, na kunai totiž bolo ocelové lanko vďaka ktorému som si ho pritiahla späť, po čom som si ho len strčila do púzdra. A čo tu robíš.. hmm ty? spýtala som si ho a zase som si sadla chrbtom k nemu na okraj strechy.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4932
První přihlášení : 17. 02. 11

Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 6:46 pm

Moroshi Genhou

Ne...Čekám kdo na mě zbude.Řekl jsem potichu. Čekal jsem že za mnou někdo přijde a osloví mě a jelikož jsem měl zavřené oči protože jsem přemýšlel tak jsem čekal že na mě někdo promluví ale kdybych měl oči otevřené tak se asi leknu protože bych nikoho neviděl. Pomalu jsem otevřel oči(což nebylo kvůli slunečním brýlím vidět) a až potom jsem zjistil že stojí za mnou protože předemnou nikdo nebyl. Nic jsem neříkal pouze jsem čekal až promluví.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kirigakure
Návrat nahoru 
Strana 1 z 15Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Lili z Kirigakure
» okolie /smer Kirigakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kirigakure No Sato :: Herní místnost :: Země Vody-
Přejdi na: