Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Kirigakure

Goto down 
+13
Raisen
Chuchu
Tom555
Alizeer
Tajnalili
Sauron the Great
Morgen
keliska123
Ero-sama
Adopter
Nerííí
Krumla
Velomaru
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutorZpráva
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5621
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 3:06 pm

First topic message reminder :

Země Vody
Mizukage Mei si zavolala šermířského mistra Chojura a senzibila Aa.Oznámila jim že mají dva dny na to aby sehnali tým který s nimi půjde na sraz Kage. Vedení předává jejímu zástupci Santetsovi. Bude mít vesnici na starost po dobu kdy bude ona v zemi Železa.



Ao

Vydal jsem oznámení aby se všichni ninjové dostavili na náměstí.Snad tu bude nějaký vhodný tým. Začali se cházet ninjové.Tak dobrá vítám vás. Utvořte týmy a po té bude vybrán tým který půjde s Mizukage na sraz pěti Kage.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com

AutorZpráva
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5075
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 6:55 pm

Kit Fisto

"Ehm.. no bol som an ceste na to stretnutie na námestí a za.. teda uvidel som ťa tu tak som bol zvedavý čo tu robíš" vysvetloval trochu v rozpakoch.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 6:59 pm

Yuki

Chvíľu som tam len tak sedela chrbtom k nemu a jeho slová mi doslova prešli jedným uchom dnu a druhým von. Tak som tam sedela hodnú chvíľku až kým som nenaklonila hlavu do boku a nepootvorila ústa. spí..spí.. ozvalo aj cez to že som mala otvorené oči. Čo znamenalo že som doslova zaspala s otvorenými očami. No tá včerajšia noc ma očividne hodne zmohla.
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4988
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 7:02 pm

Lili

Dál jsem posedávala na lavičce a koukala na oblohu.Byla jasná, naprosto bez mraků.Slunce na mě svítilo a ohřívalo mi obličej.Prošel kolem mě jakýsi ninja,který si nakonec sedl až na nejvzdálenější lavičku.Najednou mě přeletěl další ninja a doletěl směrem k tomu prvnímu ninjovi.Radši jsem se nechtěla nikam plést,tak jsem radši dál seděla.Dala jsem si nohy přes sebe a znovu se začala dívat na nebe.Vytáhla jsem si z tašky malou čokoládu a s chutí se zakousla.To čekání mě začínalo nudit, ale neodvážila jsem se k nikomu jít, tak jsem akorát šla z lavičky na strom.Posadila jsem se na větev a čekala co hezkého se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5075
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 7:08 pm

Kit Fisto

ZOskočil zo strechy a zamieril do centra snažiac sa zabudnúť na ten čudný zážitok. Dorazil do centra a uvidel skupinku troch ľudí (Neri, Keli a Adop) a pomaly k nim prichádzal. Kapucňu z plášťa mal už dole takže mu bolo vidieť tvár aj celú hlavu. Tak tento by chcel zbaliť tieto baby? To určite... taký chudák... Pomaly k nim prišiel a pozdravil ich.
"Ale ale... dámy. Tolko krásy pokope... A čo tu stojíte takto samy??" povedal milým tónom a s úsmevom na tvári sa pozeral raz na jednu raz na druhú z nich, úplne ignorujúc ninju stojaceho vedla nich.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5134
První přihlášení : 03. 02. 11

Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 7:21 pm

Nelli Natsuki

Ale, ale, klid Nairy, No tak promin no, ale když já sem neodolala. Řekla jsem Nairy s takovím tím sestrovským úsměvem. Najednou k nám přišel nějaký ninja ( Kit Fisto) a řekl.."Ale ale... dámy. Tolko krásy pokope... A čo tu stojíte takto samy??" ... Takže za prvý Ahoj ! A za druhý vidíš snad že jsem sami ? ....Řekla jsem a ukázala jsem na ninju před námi (Kuwera).
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5621
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 7:26 pm

Kenjuro Mizuki

Odpověděl že čeká až na něj někdo zbyde.Ani si nevšiml že nejsem před ním ale za ním. Chápu.Podívej se na tu skupinku lidí,nechtěl bych být v kůži těch kunoichi co se je snaží zbalit ti dva. Vypadá to že ty jsi normální,můžeme být společně v týmu.Alesponˇ si zkrátím čekání na vybírání týmu.nabídl jsem ninjovi potichu nabídku.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5025
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 7:27 pm

Nairy Natsuki

Jentak jsem tam seděla když v tom přišel zase nějakej idiot. Proč? Proč já? Může za to Nelli, že za ní pořád lezou kluci. Jo je to tak může za to ona Byla jsem spokojená, že sem to mohla na někoho svést. Za to co řekl jsem mu měla chuť natáhnout, ale docela vytočil mojí sestru a tak se mi začínal zamlouvat. "Čekáme až se bude něco dít" řekla jsem a podívala se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5075
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 7:42 pm

Kit Fisto

"Aha tak takto to je... ehm... ale nemáte ešte tým že?" spýtal sa s trochu neistým výrazom a stále sa ani nepozrel na Kuwara.
"Nemal som v úmysle vás nejako uraziť ... teda prijmite prosím moje pozvanie do týmu" povedal a zase sa usmial. "Boli by sme už traja... no ehm " povedal a zasmial sa. Prehrabol si blond vlasy a zase sa pozeral striedavo raz na Nairy raz na Nelli.
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4988
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 7:43 pm

Lili

O bože, to je nuda. řekla jsem si a seskočila ze stromu. Začala jsem skákat z lavičky na strom, ze stromu na střechu a ze střechy zpět na lavičku.Byla jsem tak znuděná a nevěděla co dělat, tak jsem aspoň plýtvala energií.Po pár minutách mě to ale omrzelo a tak jsem si sedla na zadek na lavičku a zase jenom čekala na jakýkoliv pohyb.


Naposledy upravil Tajnalili dne Sat Feb 19, 2011 8:48 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5134
První přihlášení : 03. 02. 11

Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 7:52 pm

Nelli Natsuki

Ehm ... No .. Klidně, mě je to jedno. Ale musíš se ještě zeptat Nairy. Pousmála jsem se na něj a koukla jsem na Nairy.
Ach jo, Chudák Kuwara, ten jen kouká a neví co dřív. Doufám že se spamatuje. Asi chtěl být s náma v týmu ale no hold má smůlu, měl být rychlejší.Řekla jsem si jen tak pro sebe a následně jsem se koukla na Kuwara, a usmála jsem se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5025
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 7:57 pm

Kioshi Aki

Jen tak jsem seděl u toho stromu a pak jsem si pomyslel : Co už, nejsem tak silný a ani netoužím potom se dostat na sraz kagů. Navíc mám mnohem důležitější věci na práci, takže prostě jen tiše odejdu a budu dělat že se to mě netýká. Zvedl jsem se a už jsem se chystal odejít když v tom jsem si uvědomil že sraz kage by mi mohl poct s hledáním rodičů, že bych mohl po cestě něco málo zjistit.Tak jsem se rozhodl zůstat. Ale vážně mě nijak moc nelákala představa toho že bych měl ochraňovat kageho zrovna já. Alespoň jsem se rozhodl změnit místo protože tu bylo hodně lidí a to nebylo nic pro mě. Šel jsem okolo laviček kde seděla nějaká dívka a kousek od ní byli další dva ninjové.Nevšímal jsem si jich jen jsem dál šel po cestě. Foukal trochu vítr a tak můj kabát vlál za mnou a mé vlasy lítaly všude.To jsem měl rád. Šel jsem pořád dál a uviděl jsem vysoký strom. Doufal jsem že když na něj vylezu nikdo si mě nevšimne a já to tu nějak v pohodlí přežiju.Nahromadil jsem chakru do nohou a vylezl na strom. Posadil se na větev a pozoroval lidi kolem. Přišlo mi že je každý ninja tady silnější než já a proto jsem se rozhodl že se snikým nebudu hádat protože by to nemuselo skončit dobře. Opřel jsem se o kmen stromu tak abych z větve nespadl a přemýšlel jsem…..
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5025
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 8:02 pm

Nairy Natsuki

Vůbec se mi nezamlouvalo být s někym kromě mojí sestry v teamu, nepřiznala bych to, ale byla jsem ráda že sem s ní. Ale nejspíš nemám na výběr nemůžeme být jen dvě. Takže musim si to promyslet..když bude s námi v teamu jaká je pravděpodobnost, že bude mluvit jenom s mojí sestrou a mě nechá být...docela veliká.. začala jsem se potichoučku smát Konečně výhoda mýt sestru, která slouží jako magnet na kluky.. "Fajn"
řekla jsem a dál hleděla do nebe
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5075
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 8:17 pm

Kit Fisto

"To som rád... Nemali by sme sa ísť niekam registrovať??" povedal a zase sa doširoka usmial. Jedna je čudnejšia ako druhá a zároveň jedna krajšia ako druhá...
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5134
První přihlášení : 03. 02. 11

Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 8:21 pm

Nelli Natsuki

Nairy se nechovala, nějak zvlášť nepřátelsky, ale z jejího pohledu jsem věděla, že něco chystá. Podívala jsem se na ní pohledem, který říkal: opovaž se a potom jsem se otočila k tomu ninjovi "Nevím nejspíš bysme měli" řekla jsem a trochu se na něj usmála
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5025
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 8:31 pm

Nairy Natsuki

Nelli mě spražla né moc hezkym pohledem, vůbec jsem nevěděla proč, dobře možná věděla, ale její výraz jsem ignorovala. Ten ninja zase něco řikal Zapsat team pche ať si ho jde zapsat sám.. Potom jsem se podívala na Nelli, už se zase na toho kluka usmívala. To zavání problémy. Už se mi nelíbilo být s těma idiota v blízkosti a tak jsem se zvedla "Výborný nápad ty a Nelli můžete jít zapsat náš team" řekla jsem úplně s nezájmem, nečekala na odpověď a vyskočila na strom
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5075
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 8:43 pm

Kit Fisto

"A ešte som sa nestihol predstaviť moje meno je Kit. Teší ma. Tak Nelli môžeme ísť?" spýtal sa jej a ukázal smerom k Raikagemu.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5134
První přihlášení : 03. 02. 11

Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 8:50 pm

Nelli Natsuki

Koukala jsem na Nairy jak šplhá na strom a myslela jsi že se z toho vyvlíkne. Pch .. ale to se spletla. Hned jak to Kit dořekl řekla jsem. Jo jo ... taky mě těší a jop můžeme ale počkej chvilinku musím si něco zařídit. Vyskočila jsem na strom chytla Nairy za nohu a schodila jsem jí ze stromu. Samozdřejmě tak aby se jí nic nestalo. Když jsem dopadli na zem tak jsem jí táhla za sebou i když nadávala že se jí nikam nechce. Šla jsem vedle Kita a uplně jsem ignorovala Nairyno nadávání.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 5001
První přihlášení : 12. 02. 11

Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 8:54 pm

Kuwara

Odkašlal som si a pozrel si blondína.
Prepáč ti si chalan? Cez tvoje simetrie sa to nedá posúdiť. Usmial som sa a pokračoval.
Ale zase je pravda, že také škaredé dievča existovať nemože. Opäť som sa otočil k tým dvom a urobil mierny úklon.
Nebudem vás rušiť s týmto..ehm..proste ahojte. zakýval som a chystal sa odstúpiť. Bojovať voči nemu nemá zmysel, aj tak je to steroidové prasa pomyslel som si a sadol si trocha obdalej...


Naposledy upravil adop1011 dne Sat Feb 19, 2011 8:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5025
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 8:58 pm

Nairy Natsuki

Nelli mě začala táhnou za nohu po zemi. "Néé pust mě ty bestie jedna" začala jsem pištět a vyškubla jsem se jí. Potom jsem se postavila a kopla jí do nohy "Fajn jdu taky" řekla jsem chladně a oba dva jsem předběhla
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5075
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 9:00 pm

Kit Fisto

Robil sa akoby ho nepočul. Keď urazený chlapec odišiel. Len sa nahlas zasmial. Teatrálny odchod loosera hmm... fail.. pomyslel si a pozrel na Kuwara ako nafučaný sedí kúsok od nich. Ukázal na čele rukou písmeno L ale urobil to nenápadne aby ho videl len on.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5134
První přihlášení : 03. 02. 11

Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 9:02 pm

Nelli Natsuki

Když jsem šli tak všichni tři vedle sebe najednou jsem viděla jak od nás odchází Kuwara.
Bylo mi ho líto tak jsem řekla . Bežte na před já vás doženu. Když jsem to dořekla rozeběhla jsem se za Kuwaraiem. Kuware, promiň jestli jsme tě něják naštvali.
Nechcu aby si byl na mě naštvaný tak jestli ti to mužu něják vynahradit tak řekni
.
Potom jsem se na něj pousmála a doufala že mě nepošle zpět.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 9:06 pm

Yuki

Po chvíľke som sa konečne zobudila a zoskočila som dole, etoo.. nehovoril na mňa pred chvíľkou niekto? pomyslela som si a začala som sa rozpametávať na toho divného týpka ktorý nejakým zázrakom odrazil môj kunai.. hmm musím si to vyskúšať. Pomyslela som si rozhodne a začala som po ňom snoriť, po chvíľke som ho našla .. teda skôr zazrela s nejakou skupinkou iných shinobi, nevedela som či ma zbadal no bolo mi to jedno, vytiahla som jeden kunai a hodila ho po ňom, pri čom som pozorne sledovala čo sa stane.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 5001
První přihlášení : 12. 02. 11

Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 9:14 pm

Kuwara

Sedel som sám iba chvílku a odrazu ku mne dobehla jedna z dvoch sestier.Tuším sa volala Nelli. Usmial som sa na nu poškrabal sa na krku. Ahoj opäť,Nelli. Potom som ruku položil a dal si obidve za chrbát, aby som mohol oddychovať.
Vyzerám na to, že som naštvatý? Iba ma štvú lúzri, čo si o sebe myslia, že sú niečo extra, ale hold, v týchto veciach je lepší ako ja. Po chvílke som sa postavil, priblížil sa k nej a naklonil sa k jej uchu. Ale je tu niečo, s čím by si mi predsa len mohla pomocť. Naklonil som sa ešte bližšie a kusol sa do pery. Už to vyzeralo že niečo urobím, ale odrazu som sa odtiahol a povedal. Tú pomoc si nechám do budúcna.
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4988
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 9:30 pm

Lili

Co mám dělat?Řekla jsem si v duchu a začala si prohlížet své nehty. Nejspíš tu skejsnu až do smrti. řekla jsem si v duchu pro pobavení. Potom jsem si stoupla a šla si koupit nějaké pití.Vůbec jsem nevěděla co mám dělat.Koupila jsem si trochu vody a šla si zase sednout.Pochmůřně jsem popíjela vodu a dívala se do oblak.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5134
První přihlášení : 03. 02. 11

Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 9:34 pm

Nelli Natsuki

Kuwara se ke mě naklonil a řekl. Ale niečo s niečim by si mi predsa len mohla pomocť. Najednou jse mi zatajil dech. Pomyslela jsem si co teď asi udělá? Ale najedou odemě ustoupil.
Ach jo asi se mě lekl pomyslela jsem si a trošku jsem zmírnila usměv. A pak řekl.. Tú pomoc si nechám do budúcna.... Tak jo, řekla jsem . Až ta chvíle nastane tak mi dej vědět Wink . Ale teďkan už asi budu muset jít.Támdhle na mě čekaj ti dva. Tak zatím ahoj. Usmála jsem se na něj a šla jsem pomalým prokem za nimi.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kirigakure
Návrat nahoru 
Strana 2 z 15Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Lili z Kirigakure
» okolie /smer Kirigakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kirigakure No Sato :: Herní místnost :: Země Vody-
Přejdi na: