Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Kirigakure

Goto down 
+13
Raisen
Chuchu
Tom555
Alizeer
Tajnalili
Sauron the Great
Morgen
keliska123
Ero-sama
Adopter
Nerííí
Krumla
Velomaru
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
AutorZpráva
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5621
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 3:06 pm

First topic message reminder :

Země Vody
Mizukage Mei si zavolala šermířského mistra Chojura a senzibila Aa.Oznámila jim že mají dva dny na to aby sehnali tým který s nimi půjde na sraz Kage. Vedení předává jejímu zástupci Santetsovi. Bude mít vesnici na starost po dobu kdy bude ona v zemi Železa.



Ao

Vydal jsem oznámení aby se všichni ninjové dostavili na náměstí.Snad tu bude nějaký vhodný tým. Začali se cházet ninjové.Tak dobrá vítám vás. Utvořte týmy a po té bude vybrán tým který půjde s Mizukage na sraz pěti Kage.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com

AutorZpráva
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 5001
První přihlášení : 12. 02. 11

Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 9:42 pm

Kuwara

Kým odchádzala, usmieval som sa za nou. Vyzerala docela rozhodene a tak roztomilo, že ma to aj pobavilo. Kedže ísť k ním do týmu už nebolo možne, kedže blondínka sa votrela, tak som sa rozhodol poobzerať po ostatných. Uvidel som dvoch ludí, sediacich na lavičke, ale tých som hned škrtol, kedže jeden z nich vyzeral ako tranzvestita. Po chvílke hladania som si všimol dievča, čo sedelo na zemi a popíjalo vodu. Bolo mi blbé k nej nejisť.
Ahoj, prepáč že idem na teba tak rýchlo ale.. na na chvílku som zmlkol a bol ticho. PO tej chvílke som otvoril ústa a povedal. Dáš mi napiť, celí den som nič nemal. a pokračoval. Vieš, potrebujem tým a ti mi pripadáš dosť osamelo.
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4988
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 9:52 pm

Lili

Zadívala jsem se do nebe a některé mraky mi připomínaly různé obrázky. Na chvíli jsem si připadala, jako kdybych byla přímo mezi mraky. Ovšem náhlý hlas mě z mého snu probudil. Byl to milý,krásný ninja žádající o vodu. No jasně, tu máš. Řekla jsem mile a podala ninjovi láhev ještě skoro plnou. Ten ninja dokonce potřeboval tým.Byla to pro mě ideální možnost, být v týmu s tak sexy ninjou. Taky hledám tým, tak budeme spolu? Zeptala jsem se a hluboce se mu dívala do očí. Opět jsem si připadala jako v nebi. Byla jsem trochu v rozpacích a stoupla jsem si, abych nebyla za blbku. Těší mě, jsem Lili. Řekla jsem a podala jsem mu ruku.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 5001
První přihlášení : 12. 02. 11

Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 10:41 pm

Kuwara

Eh, dakujem. povedal som trocha odmerane. očakával som dalšieho týpka podobného Blondíne, takže som bol trocha zdráhavý. Logol som si asi tak 1/4 a podal jej ju speť.No, ak nemáš šialeného prenasledovatela s blond hrivou, tak nie, nevadí. Usmial som sa na nu a vrátil jej čutoru z vodou.. Ked sa postavila aby mi podala ruku, opätoval som to a moj úsmev sa ešte rozšíril. Mna viac. Moje meno je Kuwara. Po chvílke som ruku pustil a spýtal sa. Vieš o niekom, kto by sa k nám pridal do trojky?
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4988
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:01 pm

Lili

Zatřepala jsem hlavou, abych se probudila. Ten ninja mi podával láhev s vodou, ale já mu jí vrátila. Jen si jí nech, budeš jí potřebovat víc než já. A ne nemám šílenýho pronásledovatele s blond vlasama. řekla jsem se smíchem. Podali jsme si tedy ruce a já se dozvěděla že se jmenuje Kuwara.Hezké jméno, Kuwaro. řekla jsem. Když se zeptal na někoho do trojky, ukázala jsem na toho ninju dál na stromě a řekla Co on?
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5075
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:11 pm

Kit Fisto

Bol rád že sa bola Nelli ospravedlniť - aspon nebudú kvôli nemu mať pocit viny. Pomaly mu toho hlupáka začínalo byť lúto a začal pochybovať o správnosti svojho rozhodnutia. Zahnal blbé myšlienky lebo pocítiv malý výkyv za ním. Otočil sa a zdvihol ruku. Asi centimeter od nej mu vo vzduchu zastal kunai. Zovrel ruku v päsť a kunai sa zlomil na polovicu a spadol na zem.
"Prečo?" spýtal sa dievčaťa ktoré po ňom hodilo kunai.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:14 pm

Yuki

on ho aj zlomil ? hmm.. skúsime zvýšiť počet. Rozmýšľala som a vytiahla som do každej ruky 4 shurikeny takže dohromady 8 ktoré som po ňom hodila. čo to má za schopnosti? tschee ovládanie kovu? magnetizmus? či len proste telekinézu? etoo.. šibe mi s toho. hovorila som si v mysli a čakala či zastavú aj túto vlnu shurikenov.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5075
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:18 pm

Kit Fisto

Prudko uskočil do strany tak rýchlo aby shurikeny len preleteli okolo neho.
"Pozor!" zakričal na ľudí stojacich za ním aby sa vyhli shurikenom.
"Si bláznivá?? Mohla si niekoho zraniť!" zakričal na ňu a rukou mu šklblo ku svojmu pravému boku, no nechal ju len visieť pri tele.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:21 pm

Yuki

Etoo .. gomenasai.. zaškerila som sa a čupla som si tam v strede ulice. takže teraz sa tomu uhol. bolo počuť z mojej strany a svoje myšlienkové "pochody" som zapla na maximum. Magnetizmus to nie je, jednoducho by ich odklonil, a tiež by ním kunai nezničil hmm.. ovládaš telekinézu? spýtala som sa ho s očami priamo upretými do tých jeho.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 5001
První přihlášení : 12. 02. 11

Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:22 pm

Kuwara

Po chvílke premýšlania som zobral vodu späť a odpil znova.
Ked mi ukázala toho ninju, v hlave som sa začal hádať.
Sakra, dalšia blondína... Ale mám na výber?....Nie, proste ju zobereme a basta. Po chvílke mimoludského vnímania som sa prebral a odpovedal jej.
Neprekáža mi, ale chod za ním, prosím ťa ti, mna vetšinou takéto tipy ludí nemajú radi. Dúfal som, že sa jej to dalo vysvetliť a sadol si na trávu.
Ah, len nech to nebude majster na taijutsu..Zase by som bol nahratý...
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5075
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:25 pm

Kit Fisto

Poriadne si ju premeriaval očami. Prestáva sa mi páčiť... moc sa stará do cudzích vecí! Povedal si a pozrel priamo na ňu.
"Čo ťa je do toho?" spýtal sa jej s neutrálnym výrazom na tvári.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:28 pm

Yuki

Etoo.. poznaj silu svojich protivníkov. Ty o mne nevieš nič.. ja už napríklad viem že ovládaš telekinézu aj keď nie na takej úrovni aby si odvrátil viac vecí naraz... gomene ale len zisťujem info ako sa len dá. Milo som sa zaškerila a čakala na jeho reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4947
První přihlášení : 17. 02. 11

Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:28 pm

Moroshi Genhou

Jeden z těch shurikenů co hodila Yuki se mi zabodl jen pár centimetrů od hlavy. neslyšel jsi shuriken?zeptal jsem se ironicky a vytáhl jsem shuriken z lavičky a hodil ho na zem.Budeme spolu v týmu...přykývl jsem a vstal jsem.Už mě nebaví tu sedět...jdu najít ještě někoho...jdeš taky?řekl jsem a jakoby nic jsem jednou rukou vytáhl můj obrovský meč ze země a dal ho zpátky do pochvy na mých zádech.Pomalým krokem jsem vyrazil k davům lidí.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5025
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:34 pm

Nairy Natsuki

Děvče na střeše házelo potom klukovi shurikeny a kunaie a vypadalo to, že se ho snaží trefit. Muhaha ta se mi líbí.. pomyslela jsem si a dívala se na začínající hádku. Ještě, že jsem šla taky..tohle je zajímavý..měla bych si sehnat popcorn.. pomyslela jsem si a dívala se co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4988
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:35 pm

Lili

Kuwara chvilku přemýšlel a nakonec řekl, ať jdu za tím ninjou já. OK! Řekla jsem a vydala se k opuštěnému stromu. Soustředila jsem chakru do chodidel a vyběhla až na větev, na které seděl ten kluk. Ahoj...Nerada tě ruším, ale nechtěl bys k nám do týmu? Zeptala jsem se zvídavě toho ninjy a čekala na odpověď.Tam nahoře byl docela vítr,vlasy mi vlály a myslela jsem že za chvíli spadnu.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5075
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:37 pm

Kit Fisto

"A prečo ma pokladáš za svojho protivníka??? Ak smiem vedieť? Pokial viem obaja sme ninjovia z kiri prečo by sme teda mali bojovať? Neviem o tebe nič pretože to vedieť nepotrebujem, pretože ma to nazaujíma. A ak si myslíš že si zistila niečo podstatné môžem ti povedať že nie, neuhádla si" povedal.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:40 pm

Yuki

Pomaly som vstala a blížila som sa k Kitovi.. nie nemýlim sa.. takmer nikdy sa nemýlim. Každý Shinobi je môj protivník, keby to tak nebolo tak by nič nemalo zmysel. Povedala som veselo a približovala som sa stále bližšie a bližšie, po tom som popri ňom len prešla a začala som zbierať shurikeny ktoré som po ňom predtým hodila.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 5001
První přihlášení : 12. 02. 11

Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:43 pm

Kuwaro

Odrazu niekto začal útočiť na toho blbečka.
Muhaha, nandaj mu to. Povedal som si pre seba a začal kričať.
No ták, boj, na toto sme tu všetci čakali.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4947
První přihlášení : 17. 02. 11

Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:45 pm

Moroshi Genhou

Když jsem uviděl Yuki jak zbírá shurikeny tak jsem dostal nápad. Rychle jsem se vrátil k té lavičce kde ještě byl Kenjuro a naznačil jsem mu aby tady ještě počkal.Sebral jsem shuriken který se mi předtím málem zabodnul do hlavy ze země a pomalu jsem se začal jen tak nevinně procházet. Měl jsem plán jak získat třetího do týmu. I když jsem nebyl zrovna mluvící typ s ženami ale nikdo jiný se mi nepozdával.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5025
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:48 pm

Nairy Natsuki

Začínalo tu být docela dusno, né že by se mi nelíbilo dívat se na tu hádku, ale nechtěla jsem aby se tu bojovalo dřív než se vůbec začně něco dít. "Poď" řekla jsem mu a chytla jsem Kita za ruku a táhla ho dál od té dívky. Stejně se s ní potom musim seznámit.. pomyslela jsem si
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:51 pm

Yuki

Hľadala som po zemi shurikeny . vlastne boli všade možne celkom zázrak že nikoho netrafili. Niekoľko ich bolo zabodnutých v strome a aby som ich odtiaľ vydolovala tak som musela použiť kunai. Po chvíľke mi už chýbal len jeden no nikde som ho nevedela nájsť. V tom som si všimla jedného chalana ktorý si tam pohadzoval shuriken a na chvíľku som sa zamyslela. Etoo.. nepreletel ti ten shuriken pred chvíľkou popri hlave? spýtala som sa ho milo akoby som nič zlé neurobila.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5621
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:57 pm

Kenjuro Mizuki


Jeden shuriken dopadl na lavičku. Těsně vedle hlavy toho ninjy.Na chvíli odešel a pak se zase vrátil. Vypadá to že má něco za lubem.Vzal ze země shuriken a mířil okolo té skupinky. Na to se podívám.Přeskočil jsem lavičku a opřel se o nedalekou zedˇ ve stínu. Naznačil mi abych tu zůstal. Měl jsem tu dobrý výhled na to co s ebude dít.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5134
První přihlášení : 03. 02. 11

Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 12:01 am

Nelli Natsuki

Když ke mě přišla Nairy za sebou táhnoucí Kita. Udiveně jsem se na ně podívala a řekla jsem. Co jste zas vy dva dělali ? Very Happy A povzdechla jsem si, pak jsem se od nich odpojila. Našla jsem si nejbližší strom asi 5 metrů, vyšplhala jsem si na něj sedla si, a začala si potichu zpívat. Doufám že mě nikdo neslyší pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5025
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 12:09 am

Nairy Natsuki

Dotáhla jsem Kita až k Nelli. "Co jste zas vy dva dělali?" řekla a ani nečekala na odpověd a odešla. Co si vůbec myslí první mě donutí jít s nima,pak si zmizí a když jí najdeme zase odejde.. Povzdechla jsem si a uvědomila jsem si že stále držim Kita. Ihned jsem ho pustila a rozhlídla se kolem. Už se tu utvořilo několik skupinek. Všichni vypadali jako idioti. Tak co budu dělat? Přemýšlela jsem o všech možnostech, ale nic mě nenapadlo, pak jsem se podívala na strom na kterym seděla Nelli. Přišla k tomu stromu, vyskočila nahoru a skopla Nelli dolu. "Výměna míst" křikla jsem na ní


Naposledy upravil Neriel dne Sun Feb 20, 2011 12:29 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4947
První přihlášení : 17. 02. 11

Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 12:10 am

Moroshi Genhou

Přikývl jsem a řekl.Házej opatrněji... Řekl jsem ale bylo vidět že se vnitřně velmi přemáhám. Bylo mi na očích vidět že mi dělá problém mluvit se dívkou. Pomalu jsem natáhl ruku s kunaiem aby si ho Yuki mohla vzít. Bylo dost divné že mám jednu ruku celou zahalenou a druhou mám zase úplně holou.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 12:13 am

Yuki

Josh.. len som si overovala schopnosti nejakého týpka ktorý ovláda telekinézu. Zaškerila som sa naňho a zobrala som si ten kunai. Chvíľku som sa naňho pozerala a po tom som mu zamávala pred ksichtom. Je ti niečo? vyzeráš divne. spýtala som sa ho.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kirigakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kirigakure   Kirigakure - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kirigakure
Návrat nahoru 
Strana 3 z 15Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Lili z Kirigakure
» okolie /smer Kirigakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kirigakure No Sato :: Herní místnost :: Země Vody-
Přejdi na: