Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Moderátoři

Goto down 
+6
Morgen
Keiko Lysea
Krumla
Light
Tajnalili
Velomaru
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5605
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Moderátoři Empty
PříspěvekPředmět: Moderátoři   Moderátoři I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 10:31 pm

Jak všichni moc dobře víte nestíhám to tu obzvláště potom co Dreefiho přestalo bavit toto forum a je tu jednou za uherák. Potřebuju pomoct a to od vás Smile Navrhuji tyto hráče na moderátory: Miya,Ero-sama,Keiko Lysea,Morgen,Adop1011 a možná ale jen možná Lelouch-sama/Lyall a nebo Juubi ale těch dvou se bojím Very Happy prosím dotyčné které jsem sem napsal atˇ prosím připíší koment. Budu rád pokud na to nebudu sám a víte moc dobře že bych to časem prostě nezvládl.

Moderátor by měl na starost jednu či více z těchto věcí-
Povolování charů
Sensei
Tréninky
Hlídání průběhu hry
Jednu celou dědinu či jednu vesnici kterých bude časem více

-na někoho jsem možná zapoměl to si ověřím sám a ohledně těch věcí na starost je toho víc jen jsem uvedl příklady
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4972
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Moderátoři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 10:34 pm

Jestli do toho můžu kecat tak ty co si napsal tak všechny kromě Juubiho souhlasim!!! A hezky se o nás blbý starejte !!!! :DD
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5157
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Moderátoři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 10:35 pm

Já chci jako Kageho Kanade. Morgena bych vyškrtl ^^" nic osobního, hráč je to dobrej, ale nemá admínské zkušenosti, to už i adop je má víc a hodí se na ten post víc. Ero-sama je těžkej voříšek, je to v pohodě člověk, ale taky nic na admína promiň (^^").. Keiko mi celkem sedí a Miya, no nevím s tou jsem ani nemluvil, nic takže nedokáži vůbec z tohohle hlediska posoudit. A když už Kage tak jedině vesnice, o kterou se stará a do cizího se nese*e, nebo spíše do cizích vesnic, pokud nepůjde o nic akutního, snad tenhle názor chápeš.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5605
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Moderátoři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 10:36 pm

Ještě bych přidal do moderátorů Krupku/Krumlu
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5605
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Moderátoři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 10:38 pm

Lelouch no já bych nedával Kageho to zase možná ne to bude hodnost,pokud by měl na starost dědinu tak by postoval i za kageho
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5493
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Moderátoři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 10:38 pm

etoo.. fakt? ehm.. no neviem nikdy som to neskúšal.. ako sensei by som bol rád, pošikanovať žiakov a tak v tom sa proste vyžívam muhehe ale kto nie že xD? ste si s tým moderátorom istý? a ja nwm.. ktorú oblasť?
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5157
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Moderátoři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 10:40 pm

No já to myslím obrazně velo, prostě jako moderátory co se starají o vesnice. Very Happy A co se týče Krupky, tak můžu říct jediné. Je to jeden z nejlepších hráčů, s kterým jsem hrál, dokáže se lehce přizpůsobit, ale nevím... jeho admínské zkušenosti v tomhle pokulhávají, on by se ale za čas určitě přizpůsobil, viď? =)
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5493
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Moderátoři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 10:41 pm

study nj study na teba som furt krátky xD
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5157
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Moderátoři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 10:44 pm

Krup: Kdo ne? =D =D

No ale řeknu to takhle, tohle forum má slušnej rozjezd a když se pořádně vymákne grafika, budou sem lidi chodit ještě raději a možná by to mohl být dobrý oponnent pro ty lepší fora, ale nejástejte! Takhle je to při každé dobré reklamě na začátku.. =) Ale je pravda, že tolik nováčků jsem už dlouho pohromadě neviděl, no nevím je to dost zrádný..Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5605
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Moderátoři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 10:53 pm

Smile Krupko to s eještě dohodnem jen řekni ano nebo ne Very Happy Ly nedávám administrátorství ale moderátorství a tebe a krupku bych jako moderátory bral
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5157
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Moderátoři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 10:56 pm

Pokud se nikdo jinej obětavej nenajde.. ^^" Prostě jestli chceš, tak mě někam hoď nebo počkej a případně mě někam hoď, když ti to pomůže a trošku tě to aspoň osvobodí.... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5337
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Moderátoři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 10:59 pm

Tak mě by to nějak nevadilo,když by to pomohlo tak klidně...Jinak lelouš by byl výbornej moderátor má výborné vyjadřování,dobře se s ním povídá,má zjevně hodně zkušeností,jinak ostatní moc neznám kromě erouše a adopky...Takže rozhodnutí je na tobě Velo-chan ^^ Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5493
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Moderátoři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 11:02 pm

ano king
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4931
První přihlášení : 17. 02. 11

Moderátoři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 11:37 pm

Já to klidně vezmu Very Happy Alespoň dokážu pár lidem že se skutečně hodím na post moderátora a vůdce ( Házím pohled na juubiho a lyalla)... Jinak bych doporučil všechny z toho seznamu a možná přidal krupku ale má občas dost divný způsob vyjadřování. A Juubiho bych taky doporučil znám ho a je to dobrej admin ale Lyalla ani za mák jeho chování občas hraničí s psychickým týráním Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5157
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Moderátoři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 11:41 pm

Jak dlouho ses uklidňoval? Tvá reakce měla být zcela jiná. Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4931
První přihlášení : 17. 02. 11

Moderátoři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 11:45 pm

meditace a soustředění se na zabíjení dokáže divy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5493
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Moderátoři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 11:54 pm

xD nič v zlom morgene.. ale že ja mám niekedy divné etoo.. vyjadrovanie xD.. hm no ok no nejak to strávim xD
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4985
První přihlášení : 12. 02. 11

Moderátoři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 12:00 am

Ech, ked som už bol ten nominovaný xD
Tak, možem svojou maličkostou pomáhať, takže za mna ano (ak nikomu nebudem prekážať alebo proste budem modovať o ničom)..
Asi by som bral toho senseia alebo hodnotenie charou, kedže deptať ostatných kvôli úplným hovadinám mi ide Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5605
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Moderátoři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 9:30 am

dobrá počkám jeeště na ostatní a pa se to vše roztřídí,neberte to tak že prostě dostanete moc abudete si připadat na vyšší příčce než ostatní a jak vy říkáte buzerovat normální hráče,má to i své mouchy někteří z vás se dozvědějí příběhj dopředu, a nejspíš budete furt moderátory a ninja genin atd to asi ne Very Happy i když možná by to šlo zařídit
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5493
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Moderátoři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 12:06 pm

prosímťa vyššia priečka xD? tak na to si fakt nepotrpím.. ale vravím šikanovať hráčov.. nie hráčov xD ale ich postavy geninov xD.. takým funny spôsobom. =3 .. etoo.. ale že žiadne postavy geninov O.o pročpak? snáď niekde kde by sme to nemali na starosti by sme mohli mať genina ne xD?
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5059
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Moderátoři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 12:20 pm

ehm Velo? Very Happy nie nechcem byť ja Very Happy ani do toho nechcem nejak extra kecať je to tvoje fórum ale... niesom si istý tým morgenom - áno morgen som ti vďačný že si ma doporučil ale naozaj to pochop Very Happy a toto nieje oblasť kde by sa dalo niečo skúšať... a nedávaj ani lyalla pokial sa sám neprihlási inak ho to nebude baviť Very Happy Very Happy že bojím lol Very Happy no krumla by sa na to asi hodil len tie jeho spôsoby sú trochu retardované a neviem si to predstaviť no kvality na to má Very Happy definitívne som si istý len Andy-chan tá by mohla byť moderátorom okamžite... :-) A j sa na to hlásiť nebudem už som si toho užil dosť - ak ma požiadaš ty Velo tak to zvážim...
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5157
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Moderátoři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 12:33 pm

Tak teď jsem se zasmál.. Pokud to teda čirou náhodou klopne, tak mě dejte nějakej job v Kiri, Kumo či Iwě... Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5059
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Moderátoři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 12:44 pm

inak velo ak by ťa to náhodou napadlo bral by som iwu (po dohode s lyallom teda) ak by si dal jeho bol by som aj ja Very Happy ale ty sa nás bojíš Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5493
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Moderátoři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 1:08 pm

Juubi moje spôsoby sú retardované xD? daj mi príklad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4931
První přihlášení : 17. 02. 11

Moderátoři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 1:19 pm

Krumla:zabijeme je?Very Happy Juubi:Uznávám že moje chování je občas trochu nevhodné a v posledí době obzvlášť ale když máš chřipku tak jsi prostě nas*anej...Ale řekni mi 3 věci které mi zabraňují být moderátorem kromě občasného divného chování Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Moderátoři Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Moderátoři
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Informace o hře :: Oznámení-
Přejdi na: