Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tréningové pole č. 3 /týmu 3

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5492
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 10:48 pm

First topic message reminder :

Nachádza sa niekoľko kilometrov od Sunagakure no sato. Je to vlastne stará a polozrútená aréna, vyzerá ako gladiátorská aréna a volakedy pred dávnymi časmi sa aj hojne používala. Jediný úkryt pred slnkom tu poskytujú zrúcaniny a pár paliem ktoré tu nejakým zázrakom prežívajú, tiež sa tu ako na ostatných tréningových plochách nachádza studňa a hooodne hodne hlboko v nej je čistá pitná voda.

Sensei ktorý ma na starosti túto plochu a tým 3

Spoiler:


Naposledy upravil Krumla dne Tue Feb 22, 2011 11:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4931
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 12:34 pm

Miruge


Moc jsem nevnímal okolí jen jsem slyšel jak Aseko to vzládla..Nechtěl jsem závodit ale chtěl jsem to mít s krku..Hned jak jsem znova nabral sílu tak jsem začal pokračovat...Stále dokola mi beželo v hlavě ty pečětě a to co mám dělat...Jen jsem znova zopakoval pečetě a řekl...Katon karyuu endan...Z pusy mi vyšlahl oheň který začal celkem pálit a udržel jsem ho zase jen 10 sekund...Po chvíly jsem zase zopakoval a doufal že to bude lepší...Katon karyuu endan...znova jsem řekl a z pusy mi opět zašleh oheň...Byl asi 2-3x delší než ten předtím a o něco teplejší...Jenže mi to vyžralo hodně chakry...Držel jsem to 9,10,11,12,13,14 sekund až mi začala téc s z nosu krev...uběhla 16 sekunda a já se skácel na zem....Pusu jsem měl horkou nohy mě bolely a ruky jsem ani moc necítil...Jen jsem se usmál utřel si krev a a měl jsem spokojený pocit že jsem to zvládl...Po nějaké další době jsem opět vztal a pokračoval v tréninku....

------------

Za nedolouho jsem už věděl jak to udělat jen jsem přemýšlel jak zdelšit ten oheň a z teplithou a abych na to nedoplatil fyzicky...přemýšlel jsem...Skusil jsem víc koncentrovat chakry do toho ohňe ale jen mě to unavovalo...Stále jsem nemohl přijít na ten způsob...Po chvíly mě napadlo víc se nadechnout ale to byla kravina...Skusil jsem to předtím jenže to mě stejný následek jak ten předtím...Nemohl jsem na to přidít chtěl jsem se zeptat senseie ale to se mi nechtělo...Skusil jsem to znovu a hůrá konečně se to za se víc oteplilo...Jen jsem chtěl pracovat hlavně na zdelšení toho ohně...Dělal jsem pokus za pokusem jenže moc se nedařilo...Potom jsem si zase musel udělat přestávku...Díval jsem se po okolí a přemýšlel co a jak...Potom jsem zase vztal a pokračoval...


Naposledy upravil Diaby dne Sat Feb 26, 2011 4:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5059
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 1:39 pm

Aseko
Tatsuki- sense se mě zeptala, jestli se nechci naučit katon:Hōsenka no Jutsu, ale já nevěděla, jestli mám dost chakry a dost jsem váhala, ale nechtěla jsem přijít o příležitost se naučit novou techniku, takže po chvíli rozmýšlení jsem řekla: Katon:Hōsenka no Jutsu? Ano, chtěla bych se tu techniku naučit, ale myslím, že už nemám dost chakry, ale mohla bych to zkusit. řekla jsem a mile jsem se usmála. Jedním okem jsem se podívala na ostatní a vypadali, že jim to moc nejde, ale jak už jsem si říkala před tím, asi měli složitější techniky. Čekala jsem na odpověď Tatsuki- sense a pořád jsem se na ní mile usmívala.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5492
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 1:53 pm

Tatsuki

Hm.. myslím že ti aspoň ukážem ako sa to robí. Povedala som po chvíľke zamyslenia a spravila som zopár pečatí. Katon: Hosenka no jutsu! skríkla som a dopredu vypálila asi tak desať po sebe idúcich menších fireballov. Tak čo ty na to? skúsiš to? dnes sa to už asi nenaučíš ale zajtra máme misiu a tam by si sa to mohla doučiť. Povedala som veselo a čakala na jej reakciu.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5059
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 1:58 pm

Aseko
Tatsuki- sense použila Katon: Hosenka no jutsu a bylo to úžasné. Tatsuki- sense se mě zeptala, jestli to zkusím, po chvíli udivení nebo spíše úžasu jsem řekla: A.. ano, jistě, že to zkusím! křikla jsem a čekala jsem na vysvětlení, jak se toto jutsu dělá.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5492
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 2:09 pm

Tatsuki

Teória? hmm, kto vie, myslím že to je na tom princípe že si musíš dávky tých menších ohnivých "gúľ" tak rovnomerne rozdeliť aby si ich spravila čo najviac, inak je to to isté ako Goukakyuu, len sú menšie a je ich viac. Povedala som a dúfala som že jej to bude stačiť.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5059
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 2:16 pm

Aseko
Trochu jsem pochopil, co říká, ale trochu taky ne a potřebovala jsem pomoct, protože já neumím Goukakyuu no jutsu a připadala jsem si trapně. Tatsuki- sense, j.. je tu m... maličký problém........ já.. já neumím Katon:Goukakyuu no jutsu. řekla jsem a připadala jsem si děsně trapně a potom mě něco napadlo: Tatsuki- sense, není to i něco hodně vzdáleně podobného Katon: Ryuuka no Jutsu? a začínala jsem se červenat.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5492
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 3:02 pm

Tatsuki

Neumíš? hm.. bolo jediné čo zo mňa vyšlo a trocha som sa zamyslela, no tak, ako to povedať, Ryuuka no jutsu je v podstate.. to isté čo Goukakyuu až na to že je silnejšie no za to sa musí použiť v kombinácii s lankami. etoo.. nejak to proste budeš musieť zvládnuť, hmm teda možno by sme mali začať Goukakyuu. Rozmýšľala som nahlas a po tom som sa na ňu pozrela čo si o tom myslí. Alebo nejaké.. taijutsu? teda.. Kenjutsu?(mečové techniky).
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5059
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 3:06 pm

Aseko
Senseika přemýšlela nahlas a to mě znervózňovalo a pak se zeptala, jestli třeba nějaké Kenjutsu a to jsem se nejdřív zamyslela, co to vlastně je a potom mi to docvaklo: Tak tedy nějaké to Kenjutsu, jestli můžu poprosit. řekla jsem a byla jsem červená jak rajče.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5492
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 3:19 pm

Tatsuki

Hmm.. takže toto je veľmi pokročilá technika ranku B, povedala som a vytiahla som katanu, názorne ju na tebe ukážem ale neboj sa nezraním ťa. Povedala som a začala som tak zvláštne pohybovať katanou zo strany na stranu. V tom si si zrazu mohla všimnúť že mi z tej katany vychádzajú ako keby ďalšie až ďalšie a o chvíľku si všade okolo seba vydela pohybujúce sa čepele, vlastne si na mňa úplne stratila výhľad, po tom som zrazu stála za tebou a katanu som mala priloženú k tvojmu krku, je to vlastne tak trocha genjutsu. Povedala som po chvíľke a usmiala som sa na ňu.
http://naruto.wikia.com/wiki/Leaf-Style_Willow
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5059
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 3:36 pm

Aseko
Byla jsem zaskočená, ustoupila jsem pár kroků dozadu a běžela jsem si pro katanu. Po pár vteřinách jsem byla zpátky a řekla jsem: Jestli je tohle tak trochu genjutsu, tak se bude asi dost často hodit, ale asi nebude snadné se tu techniku naučit. Můžeme začít, Tatsuki-sense. a těšila jsem až se tu techniku naučím nebo alespoň, jak se technika dělá.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5492
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 4:50 pm

Tatsuki

Eto.. už som ti to ukázala, genjutsu sa nedá tak celkovo vysvetliť, pri tomto sa nerobia žiadne pečate ale "vyvoláva" sa pomocou pohybu čepele, musíš sa však pozerať na nepriateľa alebo lepšie povedané on musí zachytiť pohľadom tvoju čepeľ. Hmm.. Hovorila som a po tom som sa usmiala. Kludne si to vyskúšaj na mne, zaškerila som sa milo.
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4931
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 4:52 pm

Miruge


Začal jsem koncentrovat chakru a spustil se do pečetí...katon karyuu endan...Vyšlehl jsem opět oheň byl dlouhý ale ne moc horký...Udivil jsemse a přemýšlel jak je to možné...Hned jsem to dělal co mohl abych udržel oheň co nejdelší a co nejteplejší...Pořád to mělo jakési podmínkya ja na ně nemohl přijíd...Ať jsem dělal co dělal tak se to pořád kazilo...Udělal jsem si menší přestávku abych mohl o tom přemýšlet....Potom jsem to udělal znovu a doufal že to vzládnu konečně...Začal jsem se velmi soustředit....Katon karyuu endan!...křikl jsem a hned jsem udělal proud horkého ohně...konečně se podařilo!...jásavě jsem řekl...Byl to můj nejvíc zdařený pokus...potom jsem šel k senseiovi a řekl...Sensei už jsem to zvládl sice to není ještě na úplných 100% ale to je jedno...Měla jste pravdu celkem to hodně vycucáva chakru...řekl jsem a byl velmi štastný že to zvládl...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5492
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 4:55 pm

Tatsuki -u Mirugeho

Josh.. si šikovný. Povedala som s úsmevom a postrapatila som mu hlavu, heeh tvoja chakra bude asi pekne oslabená čo? hmm.. rozmýšľam čo by sme dnes stihli, teda asi už nič, ale ak chvíľku vydržíš tak donesiem niečo na jedenie. Hovorila som ako na bežiacom páse a na ruke mi pristál sokol, po tom som mu niečo pošepkala a on odletel preč.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5059
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 5:00 pm

Aseko
Moment, jenom pohybem katany, to se ani nemusí koncentrovat chakra do meče nebo něco takového? zeptala jsem se Tatsuki-sense a měla jsem pocit, že ona už začíná mít pocit, že se moc vyptávám, ale možná, že se mi to jenom zdálo. Mile se zakřenila, možná, že je opravdu milá a dokáže i naučit, ale moc dobře to nikdy nevysvětlí. pomyslela jsem si a křečivitě jsem se usmála.
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4931
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 5:49 pm

Miruge


Sensei řekl že donese jídlo...Měl jsem příšerný hlad,ale žízeň jsem měl ještě větší...Pak zase přiletěl nějaký pták ale pochvíly zase odlotěl...Dost mě zajímalo co pořád tady dělá...Ehm sensei dobře...A mohl bych se zeptat proč pořád ten pták letí k vám?!....řekl jsem se a čekal coo odpoví...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5492
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 6:09 pm

Tatsuki -u Mirugeho

O chvíľku ten "sokol" znova priletel s niekoľkými balíčkami jedla. Tri z nich som dala bokom a jeden som podala Mirugemu. Na.. dobrú chuť. Povedala som a porozhliadala som sa naokolo.

Tatsuki- u Aseko

Heh..etoo.. vlastne celé genjutsu je o tom že narušíš súperovu chakru ale.. popravde neviem ako sa presne táto technika robí, síce ju ovládam, ale je to už taký zakorenený zvik. heh.. veľa šťastia. zaškerila som sa.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5059
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 6:19 pm

Aseko
To mi teda pomohlo, neumí vysvětlit, ale umí ji používat, to je divný. řekla jsem si a zkusila jsem tu techniku. Zkusím ji. řekla jsem a začala jsem schromažďovat trochu chakry do katany a kinklala jsem s ní ze strany na stranu. Viděla jsem, jak se 2 krát objevila katana a přidala jsem chakru, uviděla jsem ji 3krát. Přestala jsem s katanou kimácet ze strany na stranu a jutsu zmizelo. Byla jsem hrozně udýchaná a spocená a možná jsem vypotřebovala hodně chakry. Jak mi to šlo, Tatsuki-sense? zeptala jsem se a odhodila jsem kimono stranou, protože mi bylo hrozné teplo.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5492
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 7:23 pm

U Aseko

Heh Aseko-chan, celkom ti to ide, len mám taký pocit že dnes tú techniku nedokončíš, ale možno sa mýlim no. Hovorila som si potichu a nakusla som si pravý prst, ani som nevedela prečo.

/máš možnosť naućiť sa to ešte dnes Very Happy ale chcem 60 riadkový filler, ktorý dáš do spoileru, 60 riadkov vo worde 9-kovým písmom , Arial.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4888
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 8:51 pm

Katashi

Několik minut jsem ještě odpočíval ve stínu.*Jeden pokus a pak to zkusím vyzkoušet v praxi.....Poprosím senseiku aby na mně hodila několik kunaiů nebo shurikenů* pomyslím si a po delší době vstanu a začnu se připravovat.Pak začnu soustředit chakru do rukou a udělám pečeť ovce.Futon Kazekiri řeknu a proti stromu mrsknu rukou.Vytvoří se větší tornádo než minule a když doletí ke stromu tak ho to rozřízne vejpůl.Ehm....Sensei...Myslím že to už umím...Mohla byste po mně něco hodit abych to vyzkoušel v praxi? řeknu jí a otočím se na její klon.


Naposledy upravil Tom555 dne Sat Feb 26, 2011 10:43 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5492
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 9:06 pm

U Takeshiho

Eto.. skús to proti mne. Zaškerila som sa a pripravila som sa na jeho útok
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4888
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 9:12 pm

Katashi

Dobrá sensei řeknu a přijdu o kus blíž.Začnu koncentrovat chakru do rukou,udělám pečeť ovce.Pak mrsknu rukou a při tom řeknu: Futon Kamikaze
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5059
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 10:15 pm

Aseko
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5492
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 10:37 pm

U Katashiho / etoo xD si Takeshi či Katashi Very Happy?

Chvíľku som rozmýšľala či to vážne zvládol a po tom som sa len menej uškrnula keď po men vystrelil to menšie tornádo, celkom ma to zmietlo a ja som sa rozplynula na dym, tvoja technika bola dokonalá.

U Aseko

Huh Aseko chan, kto by to povedal si vážne trieda. Povedala som s úsmevom no po tom Aseko mohla pocítiť silnú bolesť v hrudníku, vlastne v celom tele, zrak sa jej trocha zahmlil a ona bola sotva schopná stáť na nohách, očividne následok k úplnému vyčerpaniu chakry. Ja som si to zatiaľ nevšimla.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4888
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 10:42 pm

/ Katashi..Srry plete se mi to s jinou postavou Very Happy

Katashi

Tak co sensei? zeptám se té pravé a přejdu pomalu k ní.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5059
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 10:49 pm

Aseko
Tatsuki- sense řekla, že jsem třída, ale mě začalo děsně bolet celé tělo, pustila jsem katanu na zem. Chvíli jsem se pokoušela stát, ale potom jsem upadla na zem a nedokázala jsem se hýbat, když jsem se pokusila zvednout ruku, nezvedla jsem ji a pocítila jsem nesnesitelnou bolest, která mě zcela ochromila. Nikdy jsem si nebyla jistá jestli to zvládnu, ale zvládla jsem to a na to jsem pyšná. pomyslela jsem si a usmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningové pole č. 3 /týmu 3
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Tréningové pole týmu 5
» Tréningové pole týmu 2
» Tréningové pole č. 2 / týmu 2
» Tréningové pole č. 4 / týmu 4
» Tréningové pole č. 1 / týmu 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: