Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5336
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 6:29 pm

First topic message reminder :

Zde bude psát tým č. 2...Váš Sensei budu já a podrobné info o Aye najdete v Obsazení vesnice -> Sensei...To je asi vše ^^
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5336
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 10:49 pm

Aya Yamima

Malao odstoupil od místa mého plánovaného dopadu,hned jak jsem dopadla jsem postřehla jak se na mě Malao vrhá,v rychlosti jsem nechala svoje nohy,aby se podlomily,dopadla na břicho na zem,abych se aspoň takhle vyhla útoku,ikdyž mohlo by se stát,že by mě koply do břicha nebo do hrudníku,ale pořád lepší než dostat pěstí.Zrovna se na moje místo dostala Yuki,takže snad má dobré reflexy a stihne včas uhnout Malaovým pěstím.Já jsem pořád ležela na zemi a přemýšlela co dál,napadlo mě,že bych mohla podkosit Malaovi nohy a tak jsem se snažila o podkosení...
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5016
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 10:59 pm

Daisuke Yuki

Sensei šla k zemi a tak se vyhnula Malaovím útokum. Uskočila jsem mírně do boku a vyhla jsem se mu taky. Když se sensei snažila zaútočít na Malaa, zaútočila jsem já na ni, jednoduchím kopem na hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5604
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Mar 10, 2011 7:48 pm

Malao Miraku


Sensei se mi pokusila podkosit nohy. Vyskočil jsem,ve vzduchu si sundal horní část hávu a jakmile jsem dopadl zpět hodil jsem ho sensei na hlavu. Tedˇ na moment neviděla. Hmátl jsem po rolničkách a už jsem jednu držel..stačio ucuknout a utrhnout slabou tkaničku. Snad se mi to podaří.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5336
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Mar 10, 2011 9:21 pm

Aya Yamima

Yuki mě chtěla kopnout do hlavy a Malao mi hodil něco na tvář,takže jsem v podstatě nic neviděla.Rychle jsem se převalila,čímz Malao uvolnil rolničku a získal ji jako první,zvedla jsem se a pogratulovala Malaovi. Dobrá práce Malao,takže jdi si sednout třeba ke Keli a já tu teď budu bojovat s Yuki,zatím můžeš přemýšlet jaký druh jídla ti mam zaplatit. Usmála jsem se a podivala se na Yuki. Tak zbýváš mi ty Yuki... Nahromadila jsem celkem dost chakry do rukou a nohou,rychle se odrazila a začala běhat okolo Yuki dokola,nebyla jsem nějak extrémně rychlá,ale stačilo to,aby nevěděla mojí přesnou polohu.Když jsem doběhla za její záda,rychle jsem zabrznila a natáhla pěst na její záda,která ji trefila a odhodila daleko do předu (cca 3-5 metrů)
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5016
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Mar 11, 2011 1:41 pm

Daisuke Yuki

Sensei mě odhodila a já si dost namlátila, jak sem přistála na zemi. Malao už získal rolničku, jasně bojujte jako tým , já za ně, dokud jim nepomůžu a pak si zase musím pomoct sama. Jak nečekané, tolik k týmové práci. Bojujte jako tým, jistě jedna se nezapojuje vůbec a Malaou už rolničku má, takže pro něj už týmová práce skončila, dokonce i podle senseiky, jo bojujte jako tým, ale Malao ty už rolničku máš tak si jdi sednout. Prolítlo mi hlavou. Těžce jsem se zvedla ze země. Už sem byla unavená a měla jsem toho dost. Mám sílu , tak na jeden pokus, takže sem v pytli. Naši budou zklamaní….. Rozběhla jsem se proti senseice a naznačila úder na břicho. Až budu těsně u ní, stočím ruku i sebe, rychle na bok a zkusím sebrat rolničku. Nejspíš to prokoukne, ale aspoň to zkusím.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5336
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Mar 11, 2011 4:09 pm

Aya Yamima

Yuki se po chvilce těžce zvedala ze země a už měla zjevně dost. Celkem se mi ji zželelo a tak jsem si řekla,že ji nechám vzít tu rolničku a nebudu se nějak extra vyhýbat jejímu útoku.Yuki se proti mě rozeběhla s rukou,která mi mířila na břicho,jenom lehce jsem uhnula,ale ne moc,abych ji dala aspoň nějakou šanci na to vzít mi rolničku. Jenom malinko se natáhne a má ji...Snad si to nezpacká,přeci jenom,už je na ní znát,že nemůže a další rána by ji dost uškodila...Zajímalo by mě co pořád dělá Hayame,si češe vlasy nebo co?!
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5016
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Mar 11, 2011 6:14 pm

Daisuke Yuki


Už sem sevřela rolničku v ruce, když jsem si uvědomila, že sensei neuhnula pořádně, že to na mě hraje. Okamžitě jsem otevřela ruku a rolnička zůstala vyset. Odskočila jsem od ni. Na co si to kurňa hraje, k čemu mi bude, když mě nechá vyhrát. K ničemu!!!! Soptila jsem v duchu. Sensei, pokud myslíte vážně, že mě necháte jako náhodou získat rolničku , tím, že nebudete bojovat, tak to nemá cenu. Já nejsem tak silná jako Malao, ani nemám tolik čakry jako vy, ale mám sebeúctu. A tohle mě uráží. Pokud nemám na to, abych vám tu rolničku vzala, tak na to prostě nemám. Pak mě vyhoďte z týmu, nebo trénujte, abych byla silnější, ale zbytečně mě neponižujte. Řekla jsem sensei, svým ledovým hlasem. Který se mi, ale třásl vyčerpáním.


Naposledy upravil Miya dne Fri Mar 11, 2011 7:01 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5336
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Mar 11, 2011 6:47 pm

Aya Yamima

(To kurva si odpusť a nějak to vyhvězdičkuj nebo tak...)

Yuki chytla rolničku,ale po chvilce ji zase pustila,nenapadal mě důvod,proč to tak udělala,dokud nespustila řeč.Sensei, pokud myslíte vážně, že mě necháte jako náhodou získat rolničku , tím, že nebudete bojovat, tak to nemá cenu. Já nejsem tak silná jako Malao, ani nemám tolik čakry jako vy, ale mám sebeúctu. A tohle mě uráží. Pokud nemám na to, abych vám tu rolničku vzala, tak na to prostě nemám. Pak mě vyhoďte z týmu, nebo trénujte, abych byla silnější, ale zbytečně mě neponižujte. Css,dobře tedy,ale až si budeš stěžovat na bolest,vzpomeň si na tyhle slova! Řekla jsem hodně přísným hlasem,aby si to zapamatovala,rozeběhla se proti Yuki s pěstí přeplněnou chakrou a mířila jí přímo do obličeje...
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5016
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Mar 11, 2011 7:16 pm

Daisuke Yuki

Jestli mě trefí, tak mě asi zabije. Vrhla jsem se k zemi a doufala ve štěstí.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5336
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Mar 11, 2011 7:35 pm

Aya Yamima

Yuki se vrhla k zemi,aby se tak vyhla mému útoku,už jsem toho měla dost a tak jsem si řekla,že to tu ukončíme a půjdeme na jídlo. Takže všichni,strávili jsme tu už dost času a myslim,že bychom konečně mohli jít na to jídlo.Jediný kdo získal rolničku je Malao,Yuki už zjevně nemůže,takže to počítám jako neúspěch.Hayame ta si tam něco dělá s vlasy,pokud nepůjde za námi a bude tu jenom sedět,vyškrtávám ji z týmu a najdu vám někoho jiného. Takže se zvedejte a jdeme na jídlo... Pomohla jsem Yuki trochu nahoru a potom se rozešla směrem k vesnici,kde jsem jim slíbila jídlo...
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5016
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Mar 11, 2011 7:39 pm

Daisuke Yuki

Gomen sensei, já se jdu dát domů dohromady. Začala jsem se potacet směrem k vesnici.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5156
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 12:32 am

Nějak to tu uslo.. No to nic nemění na tom, že to přesouvám do sekce "Tréningové oblasti", kde se to bude líp vyjímat, než v sekci "Mise"..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Yuki Daisuke
» Yuki Yukigakure
» Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Tréningové oblasti-
Přejdi na: