Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Misia tým 4

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 4 Empty
PříspěvekPředmět: Misia tým 4   Misia tým 4 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 9:46 pm

Misia: Jedná sa o misiu ktorá si žiada iba prítomnosť shinobi v Getsugakure na istej schôdzi istých ľudí, má sa predovšetkým zabrániť ozbrojeného útoku na Getsu ktorá má priaznivý vzťah zo Sunagakure no sato

Rank: C

špecifické vlastnosti, na "porade" môže mať shinobi iba jednu jedinú zbraň, nesmie mať zakrytú tvár a nesmie vyvolávať spory s inými ľuďmi či Shinobi.
Návrat nahoru Goto down
Toshi
Genin
Genin



Počet příspěvků : 19
Body : 4845
První přihlášení : 27. 02. 11

Misia tým 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 4   Misia tým 4 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 10:36 pm

Toshi

Sedel na zemi a cakal co budu robit lebo vedel ze maju ist na nejaku misiu no nic konkretne Pane na aku misiu pojdeme ? opytal sa a cakal na odpoved
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 4   Misia tým 4 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 10:41 pm

Kanohuro

Ale.. no..ako to povedať heh, bude to nuda, je to nejaká zasadačka a nás tam zavolajú len na to aby sme robili dojem že Sunagakure drží s Getsugakure.. povedal s úsmevom a čakal ako na to zareaguje.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5075
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Misia tým 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 4   Misia tým 4 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 10:45 pm

Youki Ayatsuri

Počúval som ako sa rozprávajú a ked sensei povedal posledné slovo tak som sa na neho pozrel a mierne usmial.Takže tam ani nebudeme bojovať?Zasadačka čo to zase bude za nudu.pomyslel som si a úsmev mi opadol a čakal som na jeho odpoved.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 4   Misia tým 4 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 10:51 pm

Kanohuro

No stať sa môže všeličo, ale ak všetko dobre dopadne tak nie, nebudete. Zaškeril sa a pomaly vyrazil von zo sunagakure no sato, aach aká to krásna misia, priam na zdriemnutie, hehe konečne sa trocha lepšie vyspím. Zahundral som si popod nos.
Návrat nahoru Goto down
Toshi
Genin
Genin



Počet příspěvků : 19
Body : 4845
První přihlášení : 27. 02. 11

Misia tým 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 4   Misia tým 4 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 10:55 pm

Toshi[u]

Vyskocil a pevne stiskol ruku a z usmevom kracal ako najaty ze ide na misiu Ano konecne pomyslel si a dalej kracal za senseiom spolu s Youkim A ma ta misia nejake podmienky predpokladam ze tam nebudeme moct len tak prist ako chceme opytal sa a cakal na reakciu
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5075
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Misia tým 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 4   Misia tým 4 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 11:00 pm

Youki Ayatsuri

Pomalým krokom som šiel za senseiom. Po chvíľke som zastavil a dal som si na hlavu kapucňu aby som nedostal úpal a dalej som pokračoval v ceste.Jaj škoda že nebude boj...no ale asi je to tak aj lepšie.Pomyslel som si a kráčal som dalej.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 4   Misia tým 4 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 11:19 pm

Kanohuro

hmm? no len tam nebudeme môcť byť zamaskovaný, a budeme môcť mať pri sebe iba jednu zbraň. Povedal Toshimu a kráčal som ďalej, mali by ste vedieť že je to hlavne diplomatická misia a nechcem tam žiadne blbosti.. budeme tam o také štyri hodiny. Dohovoril a začal sa babrať s jedným z maňáskov.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5075
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Misia tým 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 4   Misia tým 4 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 12:19 am

Youki Ayatsuri

Ked sensei povedal že tam pôjdeme štyri hodiny tak som si len povzdychol.Sensei a to tam budeme aj spať?Spýtal som sa a čakal som na jeho odpoved.
Návrat nahoru Goto down
Shito
Genin
Genin
Shito


Počet příspěvků : 39
Body : 4894
První přihlášení : 29. 01. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Shito Renega
Postava 2: Tatsuya Ayatsuri
Postava 3:

Misia tým 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 4   Misia tým 4 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 7:34 pm

Tatsuya Ayatsuri

Šel jsem po ulici, ukryt ve své loutce, když ke mě přiskočil jeden ninja a předal mi správu, že mě přidělili k týmu 4. Snad to stihnu k nim doběhnout. Otočil jsem se tedy, zkontroloval Bojovníka, jestli drží na zádech a vyrazil směrem, který mi byl ukázán. po 2min sem je dostihl. Ahoj, poslali mě za váma, prej mě k vám přiřadili do týmu. Snad mě neprokouknou, že mi neni tolik, za kolik se vydávám.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5075
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Misia tým 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 4   Misia tým 4 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 7:51 pm

Youki Ayatsuri

Už sme boli za bránami dediny.Počul som hlas ktorý prichádzal od chrbta otočil som sa a zazrel som nejakého chalana. No ked začal rozprávať že ho priradili k nám do týmu tak som sa pozrel na senseia a znova na toho ninju.Máš šťastie...akurát sme boli na odchode.Mierne som sa usmial a dodal som.A ako sa vôbec voláš?
Návrat nahoru Goto down
Shito
Genin
Genin
Shito


Počet příspěvků : 39
Body : 4894
První přihlášení : 29. 01. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Shito Renega
Postava 2: Tatsuya Ayatsuri
Postava 3:

Misia tým 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 4   Misia tým 4 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 8:07 pm

Tatsuya Ayatsuri

Já? Jmenuju se Tatsuya. Řekl jsem, a urovnal si na zádech Bojovníka, protože mě začal táhnout na pravou stranu. Potom sem se podíval na všechny ostatní, abych si je zapamatoval.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 4   Misia tým 4 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 8:13 pm

Kanohuro

heej satee.. nový prírastok do týmu ? hehe.. neboj určite ešte vyrastieš. Zaškeril som sa na toho nového a potlapkal som ho pohlave pri čom som sa doslova vyžíval v tom že som vyšší, etoo.. určite tam budeme spať, nečakajte že dnes dorazíme do Getsugakure.. povedal som a ďalej som sa vidal po ceste.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5075
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Misia tým 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 4   Misia tým 4 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 8:22 pm

Youki Ayatsuri

Otočil som sa a šiel som dalej.Hádam tam budú mať aspoň dobré postele.Povedal som si pre seba. Po chvíli cesty som si vybral z batohu fľašku z vodou napil som sa a vrátil som fľašku späť do batohu.Trochu som spomalil a potichšie som sa spýtal Tatsuya.Koľko máš rokov?Usmial som sa a začal som si ho obzerať čo mu mohlo dojsť nepríjemné.
Návrat nahoru Goto down
Shito
Genin
Genin
Shito


Počet příspěvků : 39
Body : 4894
První přihlášení : 29. 01. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Shito Renega
Postava 2: Tatsuya Ayatsuri
Postava 3:

Misia tým 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 4   Misia tým 4 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 8:51 pm

Tatsuya Ayatsuri

Šli jsme dál, a jeden z nich se mě zeptal kolik mi je. Kolik tipuješ? Potichu sem reagoval a uvnitř své loutky sem se zašklebyl, když si mě prohlížel, takže to nebylo vidět. A kam to vůbec deme? Dodal jsem potichu další dotaz.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5075
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Misia tým 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 4   Misia tým 4 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 9:13 pm

Youki Ayatsuri

Mierne som sa usmial a povedal som.Ideme do Getsugakure na dajakú zasadačku.Potichu som pokračoval v ceste no ale po chvíli mi to zase nedalo a spýtal som sa. Akú máš podstatu? A používaš nejakú zbraň?Usmial som sa a popravil som si svoju bábku ktorú som mal na chrbte. Bábka bola celá omotaná obväzom.
Návrat nahoru Goto down
Shito
Genin
Genin
Shito


Počet příspěvků : 39
Body : 4894
První přihlášení : 29. 01. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Shito Renega
Postava 2: Tatsuya Ayatsuri
Postava 3:

Misia tým 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 4   Misia tým 4 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 9:39 pm

Tatsuya Ayatsuri

Zasedačka? Bude sranda. Pomyslel sem si a šel dál. Po chvíli se mě ten dotěrný ninja zase na něco zeptal, což mi přišlo dost otravné. No podstata je mi zatim k ničemu, ale možná svůj Katon využiju. Řekl jsem a Bojovník (bojová loutka, v batohu na zádech) mi zase začal sklouzávat na pravé rameno. Srovnal jsem si ho a napojil chakrové nitě na jeho ruku, ta se vymotala z batohu na zádech a zamávala tomu ninjovi co se mě ptal, načeš se zase schovala.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5075
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Misia tým 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 4   Misia tým 4 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 9:50 pm

Youki Ayatsuri

Usmial som sa.Takže bábkar.Povedal som trochu potichšie.Zaujímalo by ma aké má techniky...no ale už aj tak sa ho pýtam dosť.Povedal som si a pokračoval ceste. Pozrel som sa za seba ale dedinu som už vôbec nevidel.Ja som sa ty asi nepredstavil....volám sa Youki.Mierne som sa usmial.
Návrat nahoru Goto down
Shito
Genin
Genin
Shito


Počet příspěvků : 39
Body : 4894
První přihlášení : 29. 01. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Shito Renega
Postava 2: Tatsuya Ayatsuri
Postava 3:

Misia tým 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 4   Misia tým 4 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 10:12 pm

Tatsuya Ayatsuri

Už se někam dostáváme. Youki, pěkné. Nevíš, jak dlouho nám bude trvat, než tam budeme? Zeptal sem se pro změnu já a podíval se na našeho senseie. Neni náš sensei trochu divnej? Špitnul sem směrem na Youkiho.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5075
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Misia tým 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 4   Misia tým 4 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 10:21 pm

Youki Ayatsuri

No už ideme približne takú pol hodinu.... takže asi za tri a pol hodiny tam dojdeme.Usmial som sa.No divný je dosť.Povedal som a trochu som sa zasmial.No a na tej zasadačke nebudeme môcť byť zamaskovaný a budeme môcť mať iba jednu zbraň.Dodal som a čakal som na jeho reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Shito
Genin
Genin
Shito


Počet příspěvků : 39
Body : 4894
První přihlášení : 29. 01. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Shito Renega
Postava 2: Tatsuya Ayatsuri
Postava 3:

Misia tým 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 4   Misia tým 4 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 10:33 pm

Tatsuya Ayatsuri

Jeho odpověď mě celkem uklidnila, ale to co řekl potom! Nesmíme být zamaskovaný? Jenom jednu zbraň? Jak to udělám, Bojovník je docela povedenej, ale asi problém a celí tohle je vlastně maska. Jak jako jednu zbraň, to ho mám snad rozebrat? A ukázal jsem prstem na batoh.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5075
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Misia tým 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 4   Misia tým 4 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 10:39 pm

Youki Ayatsuri

Pozrel som sa na neho a povedal som.No bábku budeš môcť mať celú pokope.Usmial som sa.No ale nebudeš môcť mať okrem nej už žiadnu inú zbraň ako katanu alebo niečo podobné.Pozrel som sa okolo seba a potom zase na neho.
Návrat nahoru Goto down
Shito
Genin
Genin
Shito


Počet příspěvků : 39
Body : 4894
První přihlášení : 29. 01. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Shito Renega
Postava 2: Tatsuya Ayatsuri
Postava 3:

Misia tým 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 4   Misia tým 4 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 10:51 pm

Tatsuya Ayatsuri

Díky, to mě uklidnilo. No to teda neuklidnilo, co když to praskne? To bude celá mise podělaná, kvůli mě. Pokud s nima zůstanu moc dlouho, možná poznaj, že tohle tělo je jenom loutka, sensei to nejspíš poznal hned, neni první, ani poslední a pravou tvář jim stejně neukážu. A jak je myšleno to zamaskování?
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5075
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Misia tým 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 4   Misia tým 4 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 10:57 pm

Youki Ayatsuri

No rozobrať bábka a potom ju zase skladať....Ani som nedohovoril a trochu som potľapkal svoju bábku ktorá bola celá v obväzoch a usmial som sa.No a to zamaskovanie....no neviem asi nebudeš môcť mať masku a budeš im muset ukázať svoju tvár.usmial som sa a kráčal som dalej.
Návrat nahoru Goto down
Shito
Genin
Genin
Shito


Počet příspěvků : 39
Body : 4894
První přihlášení : 29. 01. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Shito Renega
Postava 2: Tatsuya Ayatsuri
Postava 3:

Misia tým 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 4   Misia tým 4 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 11:06 pm

Tatsuya Ayatsuri

Jo. Maj smůlu, nic nebude, neukážu, ani kdyby mě měli zabít.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Misia tým 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 4   Misia tým 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Misia tým 4
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Misia tým 1
» Misia tým 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Mise-
Přejdi na: