Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Misia tým 1

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5507
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Misia tým 1   Misia tým 1 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 9:39 pm

Rank: D-C
Miesto: Mimo Sunagakure no sato
Popis: V neďalekej dedine ktorá je postavená pri jednej menšej oáze radný poslal žiadosť do Sunagakure no sato s tým, že ich trápia divoké a nebezpečné zvieratá. Pre bližší popis misie sa tým musí dostaviť do dediny a stretnúť sa s radným.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5351
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Misia tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 10:57 pm

Lio

Když jsem si poslechla co nám řiká Sensei o misi. To pude jako po másle,zabijeme nějakých pár zvířa...Naníííí!!! Zvírátka nezabijim,to ani náhodou! Tuhle misi dělat nebudu... Sensei,zvířátka já zabíjet nebudu,téhle mise se neučastním!... Řekla jsem výhružnym hlasem a hodila smtelný pohled na Senseie. Jsem proti zabíjení zvířat a mám je ráda,nepudu zabíjet zvěř...A jestli tahle mise zahrnuje i šelmy tak to už určitě nejdu zabíjet...Budu vám ''krýt záda''... Stejně jim nebudu pomáhat,třeba bych si mohla najít trochu času a ty zvířátka vysvobodit z lesa a přívést je do bezpečí,možná by to šlo... Sedla jsem si na zadek a nahodila nafouklý výraz,že nejdu zabíjet...
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5061
První přihlášení : 06. 02. 11

Misia tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 6:52 am

Kyrogue Izuna

Lio začala protestovat, že žádné zvíře zabíjet nebude.
Takže si počkáš až oni zabijou tebe? zasmál jsem se na ní.
Tadle mise nezní až tak náročně, ale aspon nějaký souboj řekl jsem si pro sebe
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5132
První přihlášení : 03. 02. 11

Misia tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 3:56 pm

Kelisu Urane

Prý že máme zabíjet zvířata, no super ! Lio ihned protestovala, a já se přidala. Cože ? zabíjet zvířátka. Pff... to nikdy! Vyhrkla jsem a vyjeveným výrazem jsem se podívala na sensee. Izunovi to zřejmě nevadilo, páč si z Lio dokonce i vtipkoval.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5507
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 4:36 pm

Soul

etoo? to ich radšej necháte nech vyvraždia celú dedinu? spýtal som sa ich trocha unudene, navyše ani nevieme o aké zvieratá sa jedná, pochybujem že by volali shinobi ak by to boli len nejaká svorka kojotov. Dohovoril som a dal som si ruky za hlavu pri čom som ďalej pokračoval v ceste.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5061
První přihlášení : 06. 02. 11

Misia tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 5:54 pm

Kyrogue Izuna
Sensei má asi pravdu, bůch ví z čím se budeme rvát zamyslel jsem se.
Chápeme, kdy vyrazíme Sensei? zeptal jsem se nadšeně
Na svoji první misi jsem se těšil jako malej
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5351
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Misia tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 6:20 pm

Lio

Takže si počkáš až oni zabijou tebe? Csss,klidně pokud zachráním je...A stejně Sensei proč posílaj náš tým na takovouhle misi,pokud vím ve spisech mám jasně napsáno,že zvířata miluji a oni mě pošlou na tokovouhle misi.Proč tam neposlali jiný tým? Šla jsem uraženě a se sklopenou hlavou. Jediný co můžu zabít jsou tihle dva...Keli má zjevně taky ráda zvířátka,tak tu bych si nechala,ale Izuna a Sensei...Aaa s těma bych nejraději třískla o zem... Šla jsem dál a koukala na Senseie,který se zjevně dost nudil...
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5132
První přihlášení : 03. 02. 11

Misia tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 8:07 pm

Kelisu Urane

Dobrá. Ale jestli to budou nějaká roztomilá zvířatka, ani se jich nedotknu! Řekla jsem jim.
A kdy vyrazíme, zeptala jsem se sensee a dala ruce v kříž, a sklesle jsem si sedla.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5507
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 8:11 pm

Soul

Očividne som ich sťažnosti nepočúval keďže som stále kráčal dopredu a až po tom som si uvedomil že ich nikde pri sebe nevidím, otočil som sa a mohol som od nich stáť tak 60 metrov.. etoo mina, čo tam sedíte? veď sme na ceste tak? spýtal som sa trocha nechápavo a znova sa otočil smerom ktorým sme mali ísť.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5351
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Misia tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 8:48 pm

Lio

My jsme se zastavili a Sensei si zjevně ani nevšiml,že nejdeme s ním a šel dál. Etoo mina, čo tam sedíte? veď sme na ceste tak? Senseiii,když mě se nechce chodit...Nechcete mě vzít na záda... Smála jsem se a dívala jak Sensei jde zase dál. No tak Sensei,počkejte teda na nás aspoň chvilku... Rychle jsem vstala a běžela za Senseiem. Sensei,když ono je takové vedro,komu by se chtělo jít v tomhle,příště mě uvědomte ať si vemu plavky na misi!... Zasmála jsem se a otočila hlavu abych zjistila,kde jsou ostatní.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5132
První přihlášení : 03. 02. 11

Misia tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 10:45 am

Kelisu Urane

Tk prej že už musíme jít. Ale sensei, kdyŤ je dneska tk hezky. Dneska se mi nikam moc nechtěla a vůbec se mi nechtělo zabíjet nějaká malá zvířátka. Zvedla jsem se a běžela za senseem.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5061
První přihlášení : 06. 02. 11

Misia tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 5:41 pm

Kyrogue Izuna

všichni běželi za Senseiem, líně jsem se zvedl na nohy a utíkal jsem za nimi.
Tss, proč si tak stěžujou? je hezky a jim to vadí chtějí dělat mise za deště nebo co?
ušklíbl jsem se sám pro sebe
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5507
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 7:48 pm

GM

Išli ste niekoľko hodín, podnebie sa trocha zmenilo a bolo chladnejšie než v Sunagakure no sato, ale len o trocha, všade naokolo tiež boli palmy a sem tam ste míňali aj nejaké oázy ktoré ako jediné v púšti prekypovali životom. Soul sa za vami celkom vliekol, očividne mu to vedro prestalo robiť dobre a stal sa doslova príťažou, tu ste pred sebou zrazu uvideli na zemi ležať nejakú ženu, ležala tvárou k zemi a pod ňou bola krv, očividne jej. Soul len prešiel okolo pretože mal pohĺad upretý na oblohu a očividne si ju nevšimol.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5061
První přihlášení : 06. 02. 11

Misia tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 7:54 pm

Kyrogue Izuna

šli jsme krajinou, zahlédli jsme na zemi ležet krvácející ženu.
rychle jsem k ní přiběhl a klekl jsem si vedle ní.
Lio,Keli... která z vás umí léčící techniky? zeptal jsem se zmateně a nervózně.
Tipuji že za to mohou zvířata která máme...odstranit pomyslel jsem si
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5351
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Misia tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 8:21 pm

Lio

Šli jsme tím neúprosným vedrem,Sensei už pomalu začal brzdit naši misi a to chtěl ať se neloudáme.Už jsem jenom čekala,kdy tu sebou Sensei flákne na zem,ale uviděla jsem někoho,podle dlouhých vlasů to byla žena.Izuna neváhal a rychle k ní přiběhl.Lio,Keli... která z vás umí léčící techniky? Ehm,no já umím léčit,ale moje schopnosti na to nestačí... Sensei si šel s hlavou v oblacích a ničeho si nevšímal,ani toho,že na zemi někdo ležel.Rychle jsem přiběhla k Senseiovi,chytla mu ruku a táhla ho k zraněné ženě. Sensei,pomozte jí...Já no,hmmm,nemůžu léčit takovéhle zranění... Zadrhávala jsem se,protože jsem na sebe měla vztek,když jde o léčení jsem na to háklivá,předtím jsem si nepomohla a ani teď jsem nedokázala pomoci nějaké ženě.Seděla jsem nehnutě vedle ní a pozorovala co se bude dále dít...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5507
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 10:15 pm

GM

Keď na mňa zavolala a chcela so mnou pohnúť tak som len smutne zastavil a pozrel sa na nich. je mŕtva, aa.. začal som no v tom sa okolo nás zdvihla hmla a všade bol počuť nejaký strašidelný neidentifikovateľný zvuk trocha pripomínajúci vrčanie.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5351
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Misia tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 10:30 pm

Lio

Je mŕtva, aa.. Měla jsem zástavu celého těla,sklopila jsem oči na tu ženu,co tu ležela a nechtěla si připustit,že je mrtvá. Ne,určitě není,nějak se jí dá ještě pomoc určitě jo... Začala jsem žalostně léčit ženě břicho,které měla zrovna ne moc hezky poškrábané a pokousané.Oči už se mi začínaly plnit slzami,ale zvedla se mlha a všude okolo nás začalo něco jakoby vrčet.Nic jsem neviděla,ani Senseie ani své týmové partnery,seděla jsem vedle té ženy a nehnutě se dívala stále na její zranění,které se neléčilo.Potom jsem se podívala okolo sebe,jestli náhodou něco neuvidím,nic jsem nezahlédla,pouze bylo slyšet vrčení,které přicházelo ze všech stran.Začínala jsem pomalu panikařit,nevěděla jsem jestli už na Senseie nebo na Keli s Izunou třeba něco nezaútočilo,vytáhla jsem katanu z pouzdra a pomalu si stoupla před tu ženu.Věděla jsem,že jestli ji zabili tyhle zvířata tak si přišli pro svůj úlovek co tu zanechali,tím byla mrtvá žena a pokud to nebyli tihle,tak je jsem přilákala vůně krve.Taky jsem dobře věděla,že první na koho zaútočí budu já,protože jsem bránila tu mrtvou ženu...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5507
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 11:19 pm

-- u Lio

Z hmly si zrazu uvidela nejaký tieň, bleskurýchlo však zmizol no hneď za ním si uvidela ďalší, tento sa však začal pomaly približovať k tebe a už si na mieste kde to malo mať oči videla dve plné žlté odtiene, či odraz očí.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5351
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Misia tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 11:29 pm

Lio

V mlze se prohnal stín,ale tak jak se bleskurychle objevil zase zmizel.Za ním však opodál,šel další stín,tento si však měl namířeno ke mě a k té ženě.Zvíře šlo ke mě stále blíž,až jsem už viděla jeho žlutě zářicí oči.Zůstala jsem stát jako,když mě někdo uzemnil,dále jsem držela katanu,ale rukou jsem ani nehla,nevím co se mi to stalo,ale v tu chvíli jsem nemohla vůbec nic dělat.Stála jsem a jenom doufala,že to zvíře si to zase namíří zpět,ikdyž bylo jasné že neodejde a ještě po mně vyskočí,stále jsem doufala...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5507
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 11:37 pm

GM

Po ďalšej chvíľke sa z hmly oproti tebe vynorilo zviera, vyzeral ako pes, len celý čierny zo žltými očami, bol o hodne väčší než normálny pes a vyzeral tak znetvorene, z lopatiek mu vychádzali dve chápadlá ktoré mali na konci prísavky zo zúbkami. Toto stvorenie sa pozeralo priamo na tema a prísavky sa k teme nebezpečne približovali.


http://worldofalidor.com/4th-ed/wp-content/uploads/2009/07/displacer-beast.jpg

toď ten pes len oči sú žlté
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5351
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Misia tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 11:58 pm

Lio

Když jsem toho netvora viděla zblízka,zmocnila se mě panika a strach,spadla jsem na zem a couvala k mrtvé ženě.V ruce jsem měla stále katanu,ale neměla jsem sílu ji zvednout,seděla jsem tam a viděla jak se ke mě to monstrum blíží,chapadla co mu trčela ze zad se mě chtěla dotknout.Já jsem se jenom nehnutě dívala,jak se mě už skoro ty ozubná chapadla dotýkají,na poslední chvíli jsem zvedla katanu a jedno chapadlo odřízla.Zvířeti se to zjevně moc nelíbilo a já jsem byla stále u ženy,zůstala jsem sedět,tak nějak příjmutá s tím osudem,že mě sežere tohle monstrozní zvíře...
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5061
První přihlášení : 06. 02. 11

Misia tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 I_icon_minitimeThu Mar 03, 2011 7:23 am

Kyrogue Izuna

Sensei řekl že je ta žena mrtvá.
Kruci...

Začala se zvedat mlha, nic jsem neviděl a jediné co sem vnímal byly tiché zvuky připomínající vrčení.
Todle je dost strašidelný pomyslel jsem si zoufale.
Vytáhl jsem si katanu z pouzdra a vyčkával co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5132
První přihlášení : 03. 02. 11

Misia tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 I_icon_minitimeThu Mar 03, 2011 1:44 pm

Kelisu Urane

Šli jsem tou pěknou krajinou když v tom najedou, se před námi oběvila nějaká žena ležící na zemi, byla celá od krve a nehýbala se. Izuna se k ní ihned rozeběhl, chtěl jí zachránit a Lio též jenže Soul řekl že už je mrtvá, Lio začala panikařit a chtěla jí ještě oživit ale bylo už pozdě. nějak jsem to nepostřehla byla jsem moc pozadu. Když jsem tam přiběhla všichni byli u té ženy. Najednou se začala zvedat mlha, ozývali jse divné zvuky. Najednou vyšel z křoví nějaký divný pes, velký pes, hodně velký pes. Začal se k nám přibližovat. Hlavně k Lio, i když byl blíž k Lio bála jsem se a chytla Izunu za ruku a mačkala. Neměla jsem moc pevný stisk, ale bála jsem se hodně, takže to nejspíš trošku bolelo. Najednou jsem spatřila Lio, jak tomu monstru usekla chapadlo. Vypadalo to že ten pes nebyl moc nadšený.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5061
První přihlášení : 06. 02. 11

Misia tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 I_icon_minitimeThu Mar 03, 2011 5:04 pm

Kyrogue Izuna

Keli se asi bála protože my začala mačkat ruku.
Keli... co to děláš? zašeptal jsem nejistě.
viděl jsem jak Lio tomu divnému psovi usekla chapadlo, ale poté se přestala hýbat a nic nedělala.
Kruci to chce aby jí sežral?! pomyslel jsem si podiveně.
Suiton: Suikoudan no jutsu vyslal jsem na žraloka žraločí střelu a obrátil jeho pozornost na sebe
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5351
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Misia tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 I_icon_minitimeThu Mar 03, 2011 5:26 pm

Lio

Seděla jsem pořád na zemi a sledovala to monstrum,stuhlostí jsem nemohla nic dělat.Přes mlhu nebylo nic vidět,takže jsem nevěděla kde kdo je a ani jestli ještě žijou.Najednou z jedné strany přilétl vodní žralok,zasáhl psa a ten se otočil na tu stranu kudy ho ten Suiton trefil. Ne,sakra co to dělaj,takhle akorát pude ještě na ostatní,no tak dělej...Lio okamžitě vstaň a začni něco dělat nebo ti zemřou jediný přátelé co máš,no tak dělej neseď na zadku...Když to zvíře je tak... Pomalu jsem se začala zvedat,chytla tu mrtvou ženu,hodila si ji na záda,jednou rukou ji přidržovala a druhou jsem držela katanu.Musela jsem rychle něco vymyslet,protože pes se rychle blížil k ostatním,neviděla jsem dobře kde je Sensei nebo Izuna s Keli,jediné co jsem viděla bylo to černé,monstrozní zvíře.Potřebovala jsem strhnout jeho pozornost zase na mě,aby ostatní měli čas utéct,najednou jsem si všimla odřízlého chapadla.Pustila jsem katanu,zvedla jsem chapadlo ze země a ostnatou přísavkou hodila na psa,ostny se mu zapíchly do vyhublého těla a zvíře okamžitě otočilo hlavu na mě.Rychle jsem se sklonila pro katanu. Hej vy tři,nevim přesně kde jste popravdě to nevím vůbec,ale pokud máte možnost utečte odtud! Zakřičela jsem na ostatní a čekala na psa...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Misia tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Misia tým 1
Návrat nahoru 
Strana 1 z 12Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Misia tým 4
» Misia tým 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Mise-
Přejdi na: