Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Misia tým 1

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 12 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 9:39 pm

First topic message reminder :

Rank: D-C
Miesto: Mimo Sunagakure no sato
Popis: V neďalekej dedine ktorá je postavená pri jednej menšej oáze radný poslal žiadosť do Sunagakure no sato s tým, že ich trápia divoké a nebezpečné zvieratá. Pre bližší popis misie sa tým musí dostaviť do dediny a stretnúť sa s radným.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5353
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 12 I_icon_minitimeFri Mar 25, 2011 12:21 am

Lio

Jaký já a Keli? nic spolu nemáme ani nikdy mít nebudeme myslím že už jsem ti to říkal. Heh,vím už jsem se tě na to jednou ptala...Ale tak třeba jestli si nezměnil názor.. Uchechtla jsem se a taky se trochu protáhla. Chudák Miruge? kdy mu to plánuješ říct? Zeptal se mě Izuna a šťouchnul prstem do čela. Co to ksakru?? On je asi na misi,takže mu to řeknu až se vrátí...Počkej jdu se podívat na toho klučinu.. Lehce se usmála,položila ruku Izunovi na hlavu a pomohla jsem si díky ní stoupnout.Přešla jsem k chlapci a klekla si k němu. Pojď se trošku seznámit s ostatními...Nemůžeš tu přeci jenom sedět..Jestli nechceš mluvit tak nemusíš,ale aspoň pojď se mnou,nechci aby si tu jentak dřepěl... Usmála jsem se a nastavila chlapci ruku jako znamení toho,že mu pomůžu vstát nahoru...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5294
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 12 I_icon_minitimeFri Mar 25, 2011 9:45 am

Toshio Tanagushi

Toshio pokojne sedel ďalej pokiaľ sa zrazu neobjavili traja medici a jeden z nich zamieril k Toshiovi. Stiahol mu šatku a ošetril ranu pričom mu z nej vytiahol aj jed. Potom mu ju už len znova obviazal čerstvým obväzom. ,, Tak tak." zašepkal Toshio a pomaly vstal. Zahľadel sa do diaľky kde ležali mŕtve telá tých zvierat.,, Sakra toho psa som si chcel zavesiť na stenu." povzdychol si a z nudy sa poškrabal na hlave a po dlhšom dívaní odvrátil od toho miesta pohľad.,, A teraz čo?" nadhodil otázku viac menej pre seba.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 12 I_icon_minitimeFri Mar 25, 2011 8:45 pm

Chlapec

Len pomaly prikývol a prijal jej ruku, stále však nič nehovoril a pohľad mal taký zakalený "smútkom".

Medic

Po chvíľke do bezvedomia upadla aj Hokori a ja som si iba povzdychol, otočil som sa ku všetkým tým ktorý boli zúčastnený na tejto misii a rukou naznačil aby ho počúvali. Takže, teraz budem velitelom tohto týmu ja, musíme sa dostať do Sunagakure no sato, neočakávam že by nás po ceste niekto napadol. Takže, prosím mohli by ste ma následovať? pôjdeme pomaly, etoo.. ty počul som že si chceš nechať na starosti to dieťa, myslím.. že to zatial pôjde ale keď sa vráti Kazekage tak za ním musíš ísť a vypýtať si povolenie od neho. Povedal a dovtedy tam prišli ďalší medici ktorý proste zobrali nosítka a naložili na ne Soula a Hokori.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5294
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 12 I_icon_minitimeFri Mar 25, 2011 8:55 pm

Toshio Tanagushi

,,Vau medic veliteľom tímu." napadlo mu keď si vypočul ten predslov od neho. Veľmi jeho slovám význam nedával a pozornosť už vôbec nie. V momentálnej situácii bol najviac spokojný ako mohol po svojom menšom rituály.,, V ANBU mi také veci nedovolia čo?" zamyslel sa nad touto dilemou.,, Takže to budú len hromadné bezcitné boje v momente." premýšľal a preberal si svoju situáciu.,, Ale na druhej strane keď si vyžiadam sólo misiu prejdem cez celý terén, vyčistím všetko naokolo a potom pôjdem k účelu misie a to je nájomná vražda. To už bude iná sranda." potešil sa v duchu.,, Takže to bude pokračovať nooo, žiadny strest." dodal pre seba potichu.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5353
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 12 I_icon_minitimeFri Mar 25, 2011 9:20 pm

Lio

Kluk byl stále mimo a já si jenom povzdychla,když mi podával ruku. Můžu si tě vzít zase na záda? Půjdeme aspoň rychleji a ty se nemusíš namáhat chůzí... Pokusila jsem se o úsměv,který mi v tu chvíli vůbec nešel,věděla jsem,že smrt rodičů je celkem tragická chvíle,ale taky věděla,že mu v tomhle stavu nemůžu nijak pomoci,chytla jsem ho tedy oběma rukama ze spodu a pomalu si stoupala i s chlapcem na zádech.Když už jsem se chtěla rozejít tak jeden z mediků začal něco říkat. Takže, teraz budem velitelom tohto týmu ja, musíme sa dostať do Sunagakure no sato, neočakávam že by nás po ceste niekto napadol. Takže, prosím mohli by ste ma následovať? Pôjdeme pomaly, etoo.. ty počul som že si chceš nechať na starosti to dieťa, myslím.. že to zatial pôjde ale keď sa vráti Kazekage tak za ním musíš ísť a vypýtať si povolenie od neho. Ehm,to je pravda,ale nechám si ho pouze když bude chtít on,nemůžu ho nutit jít se mnou,ale zase ho tu nemůžu nechat...Co ty na to? Půjdeš se mnou do Suny? Podívala se na chlapce,usmála se,no tentokrát to nebyl hraný úsměv a přikývla medikovi na znamení,že se potom zeptám Kazekageho. Pomalu jsem se rozešla za medikem,který se stal prozatím našim kapitánem...
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5134
První přihlášení : 03. 02. 11

Misia tým 1 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 12 I_icon_minitimeFri Mar 25, 2011 9:50 pm

Kelisu Urane

Byla jsem tam zchoulená když přišel nějaký mužík, a řekl že nám tu teĎ bude velit a že se musíme nějak dostat do vesnice. Poté naložil Hokori a soula na nosítka. Koukla jsem se na něj, zvedla se a přistoupila trošičku blíž k němu.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5063
První přihlášení : 06. 02. 11

Misia tým 1 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Mar 26, 2011 8:13 pm

Kyrogue Izuna

Jeden z mediků se ozval a řekl, že dočasně přebírá místo velitele skupiny.
Sakra proč? pomyslel jsem si podrážděně, do Sunagakure dojdeme samy i bez velitele.
Neochotně sem se postavil a vyrazil jsem za medikem.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Mar 26, 2011 8:25 pm

Chlapec

Len prikývol a bolo vidieť že mu trocha stúpla nálada aj keď nie zas tak moc, tuho ťa objal a pritisol sa k tebe no už ani neplakal.

GM

Išli ste niekoľko hodín takmer bez prestávky, na oblohe začalo zapadať slnko a vy ste v obzore videli hradby Sunagakure no sato, keď ste prišli až do pracovne Kazekageho tak tam bola Temari a kriticky si vás premerala. Chjoo.. gomenasai za problémy, nemyslela som si že by to mohla byť až taká divná misia, takže, vaši senseiovia sú v nemocnici na intenzívnej starostlivosti, je dosť možné že zajtra ani nebudete mať tréning ale pre istotu príďte na tréningové polia, keď potrebujete ešte nejakú pomoc, ako vyliečiť alebo tak tak proste choďte do nemocnice hm? hovorila milo a po tom ich rozpustila.

Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5063
První přihlášení : 06. 02. 11

Misia tým 1 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Mar 26, 2011 8:45 pm

Kyrogue Izuna

v pracovně sem si pořádně oddychl, už dlouho jsem si pořádně neodpočinul.
Konečně to je za námi... pootevřel jsem dveře a chystal sem odejít ale na poslední chvíli jsem se zarazil a pomalu sem pohlédl na Lio.
Hej Lio? nezajdeš na Rámen? vezmeme i toho malýho chlapce nabídl jsem s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5353
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Mar 26, 2011 9:11 pm

Lio

Klučina na mých zádek už přestal plakat,což bylo dobré znamení,všichni jsme se tedy vydali směr domov,šli jsme hodně dlouho a možná i chlapec chvilkami usnul,já už jsem toho taky měla dost a už jsem chtěla být doma.Po několika hodinovém pochodu jsme dorazili do pracovny Kazekageho-sama,já jsem se loudala,protože se mi nechtělo chodit moc rychle jak jsem byla unavená.Temari-san nám tam potom začala říkat,že Senseiové jsou v nemocnici a že pokud budeme my něco potřebovat,tak tam máme jít taky,potom zmizela a já se jí nestihla zeptat,zda by mi povolila mít u sebe hocha. No nevadí,zeptám se příště... Pomyslela jsem si a najednou uslyšela Izuny otázku. Hej Lio? nezajdeš na Rámen? vezmeme i toho malýho chlapce Ehm dobrý nápad,mám celkem hlad a ty určitě taky že? Zeptala jsem se s úsměvem hocha na mých zádech...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Misia tým 1 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 12 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Misia tým 1
Návrat nahoru 
Strana 12 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» Misia tým 4
» Misia tým 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Mise-
Přejdi na: