Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Misia tým 1

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5516
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 10 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 9:39 pm

First topic message reminder :

Rank: D-C
Miesto: Mimo Sunagakure no sato
Popis: V neďalekej dedine ktorá je postavená pri jednej menšej oáze radný poslal žiadosť do Sunagakure no sato s tým, že ich trápia divoké a nebezpečné zvieratá. Pre bližší popis misie sa tým musí dostaviť do dediny a stretnúť sa s radným.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5070
První přihlášení : 06. 02. 11

Misia tým 1 - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 7:47 pm

Kyrogue Izuna

viděl jsem jak Sensei padl na kolena
co mu asi je?...
Slyšel jsem Lio jak říká : Sensei,co je tohle? Prosím neříkejte mi,že chcete aktivovat tu pečeť s chakrou..
Co to asi znamená...
Hej lidi, co se stalo a proč to monstrum zmizelo? zeptal jsem se krapet nejistě
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5301
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 8:27 pm

Toshio Tanagushi

,, A sakra." povzdychol si keď oštep neuspel a naviac sa pred nimi zjavili aj ďalší traja shinobi.,, Ale sa množia jedna radosť." pousmial sa potichu a jeho katana sa zablyzla keď ju pokrylo sklo.,, Tak ja som hladný." odpovedal Toshio Keli a rozhliadal sa naokolo.,, Jeden na jendého a musíme to stihnúť kým tie psy neprerazia senseinu techniku." preblesklo mu v hlave a pevne stisol katanu pripravený k boju.,, Rozkazy sensei?" spýtal sa s úsmevom a už dychtivo čakal na boj v ktorom isto iste potečie krv.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5141
První přihlášení : 03. 02. 11

Misia tým 1 - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 9:30 pm

Kelisu Urane

Když se Toshio pokoušel něco zabít nevyšlo mu to. oběvovalo se tam čím dál víc příšel. Pevně jsem tiškla vejíže v ruce a čekala na Hokiriiny Rozkazi.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5516
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 10:26 pm

Hokori

pokývla som rukou čo bol v Anbu jednotkách znamenie na útok a bleskurýchlo som vyrazila po tom svojom shinobi, začala sa medzi nami odohrávať dosť ostrá šarvátka, ostatný dvaja keď však videli .. Hokori tak prestali dávať pozor a obrátili sa smerom k nej pri čom na ňu začali útočiť, v tom však tie psy prerazili haritonových levov od Hokori a zaterasili vám cestu, bolo ich asi päť až šesť, kvôli ich divnému vzhľadu a k tomu ako blízko u seba stáli sa to endalo presne určiť.

Soul

Gomenne Lio-chan, ale ak bude treba, tak ju uvolním, vieš.. niečo Hokori dlžím, tiež mám na sebe ešte takú blbostičku, vďaka ktorej ma k sebe vie hocikedy privolať. takže ak zrazu zmiznem tak sa nedivte. Povedal som obom a po tom som sa otočil k Izunovi, nesťahujú sa, ale odhalili Hokori a spol takže išli pomôcť svojmu "zdroju".
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5360
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 11:12 pm

Lio

Gomenne Lio-chan, ale ak bude treba, tak ju uvolním, vieš.. niečo Hokori dlžím, tiež mám na sebe ešte takú blbostičku, vďaka ktorej ma k sebe vie hocikedy privolať.Takže ak zrazu zmiznem tak sa nedivte. Jakmile to Sensei dořekl,vypukl ve mě strach o něj a oči se mi zalévaly smutkem,pevně jsem ho objala a tiskhla hlavu na Senseiovu hruď. Sensei,prosím moc vás prosím,nedělejte to...Pro vaše zdraví...Prosím... Ježela jsem s hodně smutným hlasem,z očí mi vytekly první slzy a já se tiskla ještě více k Senseiovi. Neopouštějte nás Sensei,ne teď...Sensei prosím,prosím...Nechoďte nikam... Znovu jsem vykřikovala a po tváři jsem měla potůčky slz,které se stále zvětšovaly,rukama jsem svírala Senseiovu mikinu a nechtěla se pustit,nechtěla jsem příjmout to,že to muselo dojít až tak daleko.S uslzenýma očima jsem pevně objímala Senseie a hlavu měla stále přitisklou na jeho hrudi...
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5070
První přihlášení : 06. 02. 11

Misia tým 1 - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 10 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 6:34 pm

Kyrogue Izuna

pomalu jsem se blížil k Lio a Senseiovi

Neopouštějte nás Sensei,ne teď...Sensei prosím,prosím...Nechoďte nikam... uviděl jsem Lio naříkat, dost mě to překvapilo protože toto k ní nesedělo
Hej... co se tu stalo? a co se děje? zeptal jsem se zmateně.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5301
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 10 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 12:50 pm

Hiroshi Tanagushi

,, No a sme pekne v ..." ani nedokončil a od radosti držal katanu v ruke pevnejšie.,, Vždy som túžil mať tapetu zvieracieho motívu." usmial sa a pozrel na Keli a skladal ručné znamenia.,, Hariton: Garasu no ikimono." dokončil a pred ním sa zjavili dvaja vlci a zo skla do ktorých vložil po jednom výbušnom lístku.,, Keli drž sa za mnou ak sa im podarí preraziž vlkov tak ot vybuchne." upozornil ju a vlkov poslal do útoku rovno na tu hroamdu zvierat pričom stál v pohotovsti pred Keli s katanou v ruke keby sa im náhodou zachcelo zaútočiť.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5141
První přihlášení : 03. 02. 11

Misia tým 1 - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 10 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 10:48 pm

Kelisu Urane

Když jsme tam byli na Hokori zautočil nějaký Shinobi, když jsme jí chtěli pomoc postavili se nám do cesty ti velcí psi. Toshio udělal dva Klony vlků a dal do nich výbušný lístek. A pak řekl.
, Keli drž sa za mnou ak sa im podarí preraziž vlkov tak ot vybuchne."....Dobře .. odpověděla jsem a pousmála jsem se na něj ... Poté jsem stála za níím a čekala co se bude dít..
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5516
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 10 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 11:04 pm

Soul

Eh.. bolo jediné čo zo mňa vyšlo pretože som nevedel čo jej mám na to povedať a na tvári sa mi objavil trocha nechápavý a aj tak trocha nervózny výraz. Po tom som sa však uvolnil s menším výdychom a položil som jej ruku na hlavu. Počuj .. Lio-chan,.. raz pochopíš.. alebo inak.. raz uvidíš prečo to teraz robím, raz budeš musieť stáť pred rozhodnutím, pred zvolením si medzi cesty kde trocha zariskuješ život, ale zachrániš priatela... alebo ho necháš v štichu. Povedal som a odtiahol som ju o seba. Izuna!.. choďte aj s Lio skontrolovať dedinčanov, poprípade im nejak pomôcť, hovoril som ako keby som sa tú vetu nabiflil a pri tom som sa vôbec nepozeral na Lio, mal som pocit že keby som to spravil tak by ma naozaj uhovorila k tomu aby som tu ostal a tak som rýchlo spravil pečať a zmizol som v obláčiku dymu

Hokori /U Toshia a Kelis

Jedna na troch to už bolo trocha moc aj na mňa, myslela som si že ma dostanú keď sa pri mne zjavil Soul ktorý očividne bol po ťaźkom boji a bol tu skôr na to aby mi robil kritie, vyzeral dosť biedne teda, ako keby išiel každú chvíľku odpadnúť a uškrnul sa na mňa zo slovami že jedného zvládne no o ostatok sa už musím postarať sama, tak som len prikývla a rozpútali sme boj s tými shinobi

Dvaja psi sa rozbehli proti tým tvojím vlkom no mohol si si všimnúť že sa na vás rútili aj dvaja zozadu,
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5360
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 10 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 12:38 am

Lio

Sensei se uvolnil z mého sevření a položil mi ruku na hlavu.Počuj .. Lio-chan,.. raz pochopíš.. alebo inak.. raz uvidíš prečo to teraz robím, raz budeš musieť stáť pred rozhodnutím, pred zvolením si medzi cesty kde trocha zariskuješ život, ale zachrániš priatela... alebo ho necháš v štichu.Izuna!.. choďte aj s Lio skontrolovať dedinčanov, poprípade im nejak pomôcť. Dořekl Sensei a odtáhnul mě od sebe,ani se na mě nepodival a ani já na něho,udělal pár pečetí a zmizel v kouři. Už vím odpoveď na vaše rozhodnutí...Nechám je ve štichu... Šeptla a v tu chvíli si Lio uvědomila,že by měla změnit povahu.Bezcitná,chladná,neštítit se ničeho,ani zabití vlastních přátel...Přemýšlela o tom. Ksoo,ksoo,ksooo,ksooo takhle odejít,to jsem si to zase dala,požádám někoho,no určitě ne Senseie a zjistím si,zda jde někde v suně udělat,aby se mi zamknuly všechny emoce...Bez nich by to bylo lepší,žádný strach,žádná nenávist,žádná láska...Tohle se nedá odpustit a taky vám to neodpustím...Sensei... Přemýšlela a přitom bouchala pěstí do země,ve které už byla celkem slušná díra,takže jsem se zvedla,utřela moje slzy,které mi naposledy stekly po tváři a nasadila ledově chladný výraz,který možná budil až hrůzu.Hej Izuno,půjdeš se mnou,musím jít pro toho kluka o kterym jsem ti řikala na začátku?! Zeptala jsem se klidným hlasem a rozešla se směrem k místu,kde jsem nechala toho hocha,ani jsem se nepodívala jestli Izuna jde,měla jsem zakalené oči chtivostí se změnit,neviděla jsem nic dobrého,všechno jenom černé a špatné.Lio přemýšlela o svém konečném řešení...
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5070
První přihlášení : 06. 02. 11

Misia tým 1 - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 10 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 8:10 pm

Kyrogue Izuna

Hej Izuno,půjdeš se mnou,musím jít pro toho kluka o kterym jsem ti řikala na začátku Zeptala se mě Lio.
Skvělý, alespoň uvidím toho mrňouse o kterým furt mluví Pomyslel jsem si.
To víš že jdu chtěl jsem za ní vyběhnout ale okamžitě jsem ucítil bodavou bolest v pravé noze.
Hej a.. mohly by jsme jít... pomaleji? zeptal jsem se tichým hlasem.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5141
První přihlášení : 03. 02. 11

Misia tým 1 - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 10 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 8:22 pm

Kelisu Urane

Když jsem byla za Toshiem a koukala jak ti dva psi bojíji s jeho vlčími klony, ani jsem si nevšimla že mi spadl jeden z vějířu, když jsem se pro něj shýbala trošku jsem si odhodila vlasy. A v tom jsem uviděla dva další vlky jak se na nás řítí. Když jsem je uviděla Toshia jsem odstrčila tak aby ho nezasáhli. Poté jsem se rozeběhla naproti jim a začala do nich sekat.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5301
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 10 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 8:27 pm

Toshio Tanagushi

,,Ehm?" zaskočil sa keď pocítil ako ho odstrčila Keli a on si všimol kútikom oka ako na nich zozadu útočia.,, No sakra." povzdychol si no jeho problémom boli psy bojujúce s vlkmi.,, Kdysi jednou." pousmial sa Toshio a v momente obe vlky vybuchli a všade lietalo ostré sklo.,, Ohňostroj." zašepkal a okamžite sa zohol pred lietajúcimi kúskami skla a rozhliadal sa po nejakom nebezpečenstve.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5516
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 10 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 9:50 pm

Soul/Hokori

Soul o chvíľku sundal jedného z tých ninjov a po tom trocha zadychčane sa oprel o bariéru ktorá obklopovala tých troch, mám to použiť? rozmýšľal som stále dookola a celou silou som tresol do tej bariéry.. myšlienkami som bol pri Lio a tom ako ma prosila aby som ju neuvoľnil, bolo to sakra ťažké rozhodovanie a ja som tam na chvíľu ostal len tak opretý o tú bariéru

Hokori naďalej bojovala s tými dvoma aj keď sa jej už jedného podarilo poraziť a ďalej pokračovala s bojom s tým zvyškom.

Kelis začala vejármi (? asi Very Happy) sekať do tých psov, jedného sa jej podarilo zasiahnúť do hlavy no stále žil a tvoju nohu pomaly začal omotávať ten druhý chápadlom s prísavkou na konci.

Toshio nechal vybuchnúť svojich haritonových vlkov no cez dym naňho o chvíľku vybehli traja psi zatiaľ čo v dyme bola siluteda dvoch mŕtvol psov.

U Lio a Izunu

Spoza jedného domu vybehol ten chlapec ktorého Lio videla už pred tým, bol celý od krvi a v ruke zvieral kunai pri čom celkom plakal a hrnul sa ich smerom.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5360
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 10 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 11:21 pm

Lio

Šli jsme teda spíše jenom já,Izuna se coural za mnou,najednou spoza domu vyběhl ten hoch za kterým jsme měli namířeno,v ruce držel kunai,celé tělo měl potřísněno krví a běžel směrem k nám. Ksooo.... Hodně rychle jsem se rozeběhla směrem k tomu chlapci a když jsme se střetli tak jsem ho přimáčkla k sobě a pevně ho objímala,po chvilce jsem ho pustila a podívala se na něj. Ksoo,říkala jsem ti aby jsi nevylejzal ven...To už je teď jedno,co se stalo? Nejsi zraněný? Dívala jsem se na něj a rychle ho prohlížela zda neuvidím nějakou řeznou ránu. Pořád mě však děsil ten kunai co svíral hoch v rukách,napadlo mě,že by snad mohl někoho zabít.Přestala jsem na to myslet a chytila kluka za ruce,ve kterých držel kunai. Pověz mi,co se stalo,když jsem byla pryč? Zeptala jsem se takovým tichým hlasem...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5301
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 10 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 11:10 pm

Toshio Tanagushi

,, A kruci." povzdychol si Toshio a keď už bol skrčený pustil na zem katanu a poskladal ručné znamenia.,, Hariton: Siperia kabe." dokončil a pred ním vyrástla vysoká stena zo skla ktorá pred ním vytvorila štít.,, No a teraz si vyrazte všetky zuby a mozog z hlavy rovno." pomyslel si naštvane a zdvihol katanu a čakal kedy tie psy narazia na stenu a čo potom urobia.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5070
První přihlášení : 06. 02. 11

Misia tým 1 - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 10 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 9:06 am

Kyrogue Izuna

z poza domu vyběhl nějaký chlapec To nejspíš bude ten, o kterém Lio mluvila Pomyslel jsem si když k němu přiběhla a začala ho objímat.
Nejspíše hledala nějaké zranění, jelikož byl celý od krve.
Pomalu sem k nim došel a opřel jsem se o nejbližší dům.
Doufám že ta krev není toho chlapce Řekl jsem si starostlivě.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5141
První přihlášení : 03. 02. 11

Misia tým 1 - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 10 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 7:47 pm

Kelisu Urane

Když jsem sekala do toho psa (vějíři) Very Happy .... Poranila jsem ho, ale nezabila. Tak jsem se o to snažila dál když v tom mi ten druhý pes začal svou chňapkou omotávat nohu. Sekla jsem ještě jednou silně toho první ho psa, ( odletěl o pár metrů dál ), otočila jsem se a usekla tomu druhému chapadlo.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5516
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 10 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 8:19 pm

GM u Lio a Izunu

Chlapec bol trocha doškrabaný, aj keď tá krv na ňom očividne nebola jeho, len Lio pevne objal a vystrašene sa pozrel do uličky odkiaľ vyšiel, a odkiaľ sa stále ozývalo to vrčanie pripomínajúce jedného z tých psov, pri tom však tiež taký mľaskavý zvuk.

U Toshia
Počul si ako niekoľko psov narazilo na tú haritonovú stenu a tá ten nápor vydržala, pri tom si však mohol počul také divné škrabanie a o chvíľku na teba jeden z tých psov zazrel, stál na haritonovej stene a ceril na teba zuby, hneď na to po tebe skočil s roztvorenou papulou a ty si mohol dostať taký nostalgický pocit.

U Kelis
Ako si ešte raz sekla toho psa tak sa ti prísavka už prisala na nohu a ti si pocítila takú pichľavú bolesť keďže mala na koncoch zúbky a tým ti prerazila kožu, po tom si toho psa však po nej sekla a doslova si mu ju presekla na dva kusy, on zavrčal a ustúpil pár krokov pri čom bol trocha dezorientovaný od bolesti, prísavku si však mala stále na nohe ktorá ti trocha začala krvácať.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5301
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 10 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 9:24 pm

Toshio Tanagushi

,, Fúha." odfúkol si spokojne, že je v bezpečí a chrbtom sa oprel o stenu a držal katanu pevne v ruke. Škrabanie a vrčanie tých psov mu v tej chvíli prišlo ako nádherná synfónia a on sa so spokojnosťou so svojim malým úspechom zadíval na čepeľ katany ktoré bole zatiaľ čistá a nepoškvrnená krvou. Razom v momente ho obaril chladný dych a vnímal len hlasné vrčanie a tiché vzdychy neznámeho zvieraťa. Pri pohľad na katanu pokrytú sklom zbadal jemným odraz niečoho čo nikdy nemalo prísť. Toshio už v kútiku duše cítil čo príde. Cítil tú smrť ako prechádza zo psa na neho. Tá krvilačnosť sála zovšadiaľ. Toshio len pomaly privrel oči a čepeľ katany si jemne priložil k čelu. Už raz tej potvore stál zoči voči. Tú situáciu mal v hlave ako by sa to stalo len teraz.,, Kdysi jednou..." šepkal Toshio a zhlboka sa nadychoval aby sa oránil pred prichádzajúcou srmťou.,,.. žil malý chlapec menom Toshio Tanagushi." pokračoval potichu a v hlave videl seba keď ešte menší pričom sa pes už krčil k útoku.,,... chlapecnepoznajúci nenávisť, číro číre dobro ktoré by nikdy nikomu neublížilo." šepkal tichšie a tichšie a na um mu prichádzali spomienky z detstva. Hry, kamaráti, vesnica.,,... ale v ten deň, v deň keď vesnicu zahalila tma. Chlapec prvý raz stretol osobu v čiernom plášti." už takmer ani nerozprával a spomienky mu vírili hlavou a pred chlapcom v nich stála vysoká postava. Psia krvilačnosť už bola na nezadržanie a tak si premeral chlapca a odrazil sa do vzduchu.,,... v ten deň sa nevinný chlapec prvý raz díval smrti do očí. A ten deň Toshio Tanagushi zomrel. A ostal som len ja." napadlo mu a v hlave mu prebiehali otrasné udalosti, smrť, boj, pokus o zabitie kolegyne na misii.,,... obyčajný tieň, bez pocitov, bez zľutovania. Bez zábran." dodal pre seba. Stisol katanu, skrčil sa a pootočil ju v ruke a konečne sa pozeral padajúcej potvore do tváre. Videl mu priamo do očí, do očí v ktorých bolo vidno nenávisť, smrť a beznádej.,, Štýl bol naplnený. Ako sa píše v starých knihách, teraz sa dívam smrti do očí opäť raz a možno naposledy." pousmial sa Toshio a v momente keď pes doširoka roztvoril papuľu vyrazil katanou rovno do jeho tlamy.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5360
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 10 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 9:59 pm

Lio

Ať jsem hledala jak jsem hledala,řeznou ránu jsem nenašla,takže ta krev nebyla chlapce,naštěstí.Kluk mě najenom objal a vyděšeně se díval do uličky,ve které se rozléhalo vrčení psa a nějaké mlaskání. Ksoo,oni jsou pořád tu..Musíte pryč... Vzala jsem kluka do náruče. Hele pevně se mě chytni za krk jasný? Nepouštěj se ano?... Přeběhla jsem k Izunovi,a pomohla mu vstávat,když už se jakštak držel na nohou,klekla jsem si,chytla mu ruce,přehodila si je přes ramena a stoupla si i s Izunou. Izuno ne že budeš protestovat,kdyby si šel po svejch asi bychom daleko nedošli...A chyť se mě taky kolem krku... Řekla jsem mu,jednou rukou přidržovala hocha a druhou přidržovala Izunu zezadu. Běžela jsem kousek s nimy,ale oba vážili celkem dost,ale nebrzdila a snažila se dále běžet.Uviděla jsem nějaký dům,vešla dovnitř,položila oba na zem a pomalu odcházela. Vy dva tu zůstaňte,já jdu zbrzdit toho psa,pokud bych do půl hodiny nepřišla utečte odtud... Vybíhala jsem z domu...
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5141
První přihlášení : 03. 02. 11

Misia tým 1 - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 10 I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 3:41 pm

Kelisu Urane

Když jsem tomu psovi usekla chapadlo uskočil ode mne. Poté co odletěl jsem v kotníku cítila takovou palčivou bolest, Jeho chapadlo se mi ještě před tím než jsem jí usekla zakousla do kotníku. Docela dost to krvácelo, chytla jsem se za něj a snažila se uspat ránu.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5070
První přihlášení : 06. 02. 11

Misia tým 1 - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 7:47 pm

Kyrogue Izuna

Vy dva tu zůstaňte,já jdu zbrzdit toho psa,pokud bych do půl hodiny nepřišla utečte odtud...
To si dělá srandu přece tu... zarazil jsem se při pohledu na toho chlapce.
Nemůžu ho tu nechat samotnýho...
Dobrá jak chceš... ale za půl hodiny nikam neutíkám a jdu za tebou jasný? usmál jsem se na ní.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5516
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 8:08 pm

U Toshia

Nostalgia, tak sa dá popísať aj to čo sa stalo hneď na to ako si proti nemu nastavil katanu, tá mu prešla cez hlavu, no keďže neuhol a ani trocha sebou necukol tak sa ti silno zakúsol do ramena a ty si pocítil pálivú bolesť.

U Lio

Ako si vybehla z domu na to miesto, tak si tam uvidela celkom strašlivý výjav, bol tam pes, lenže pod ním bol nejaký muž, bol mŕtvy to ti bolo na pohľad jasné a všetko to tam boo od krvi, ten pes ho mal sćasti v papuli a lačne sa na teba pozrel, tiež si si mohla všimnúť podobnosť medzi týmto mužom a tým chlapcom

U Kelis

Chápadlo po chvíľke zliezlo dole no rana ti stále krvácala, naviac sa ti zdalo že začala nejak rýchlo hnisať a vyzeralo to tak že ťa otrávil

U Izunu

Chalan tam len vydesene sedel a stále si niečo pre seba hovoril
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5070
První přihlášení : 06. 02. 11

Misia tým 1 - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 8:49 pm

Kyrogue Izuna

seděl jsem opřený o zeď, hleděl jsem někam do prázdna a nevnímal jsem čas.
Jediné co mě rušilo bylo opakované mumlání toho kluka.
Pomalu jsem mu položil ruku kolem pasu a přitáhl jsem si ho blíž k sobě.
Měl bys vědět že jsi fakt statečný... dějou se tu fakt zlý věci co? ale ty tu i tak zůstáváš, seš pravej válečník usmál jsem se na něho.
Můžu jen doufat že jsem ho trochu uklidnit pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Misia tým 1 - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 10 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Misia tým 1
Návrat nahoru 
Strana 10 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Misia tým 4
» Misia tým 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Mise-
Přejdi na: