Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Seiji Aburame

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4955
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Seiji Aburame Empty
PříspěvekPředmět: Seiji Aburame   Seiji Aburame I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 3:22 am

Jméno:
Seiji
Přijmení/klan:
Aburame
Podstata:
---
Věk:
15
Národ:

Ohně
Vesnice:
Konoha,
Povaha:
Neklidná
Zvláštnosť
Fajčí
Zbraně/výbava:
Katana-
Spoiler:
,
Dve dýky -
Spoiler:
,
Luk a šípy -
Spoiler:
VZN,
Techniky:

C
Mushi Bunshin no Jutsu
Mushi Kame no Jutsu
D
Kananshibari no jutsu
Hijutsu: Mushimayu
Kikaichū no Jutsu

Oblečení
:Viď. obrázok zvláštnosti asi jeho kabát v ktorom zvnútra nosí výbavu a jeho šatka na hlave a na krku stále nosí okuliare.
Vzhled
Má tetovanie hada ktorý obtáča jeho ľavú ruku a ide až ku krku kde je hadova hlava. Má jazvu na tvári priamo cez oko. Má dobre vypracované svaly
Váha
76 kg
Výška
185 cm
Umění se zbraněmi
2

Zaměření
ninjutsu, taijutsu - so zbraňou
Příběh
Zápis v denníku:
Narodil som sa do klanu Aburame a nedlho nato som sa stal hostiteľom chrobákov . Môj otec dostal dôležitú misiu po ktorej sa už nevrátil a nič sa o ňom nezistilo bolo to zhruba v období keď som mal 5 rokov. Už vtedy som vnímal svet ako miesto kde prežijú len tí najsilnejší. Neskôr sa stala vec ktorá my zasadila ešte väčší úder Matka dostala za úlohu viesť pátrací oddiel po skupine väzňov ktorý ušli. Pri tejto misii prišla o život ostal som už len ja a môj mladší brat vtedy som mal 11 rokov. Smrť matky spôsobila to že som prestal nejako extra komunikovať s okolím a zaujímal ma len tréning a môj mladší brat. Chodil som s ním po lesoch blízko konohy a učil som ho to čo som vedel neskôr ma začal strýko pripravovať na Akadémiu a učil ma ako byť dobrým špehom , nepozorovane sa pohybovať a orientovať v lese . Po tom ako som nastúpil na akadémiu som mladíka s ktorým som sa spriatelil volal sa Shinri Nara vychádzali sme spolu dobre a skončili sme akadémiu deň po tom čo som ukončil akadémiu som sa vybral zo strýkom na výlet do neďalekej dediny za známym nášho strýka šiel s nami aj môj brat . Dorazili sme do dedinky a strýkov priateľ nás ubytoval strýko s ním niekam odišiel a nechali nás pár dní doma s bratom samých keď sa strýko vrátil tak sme sa vracali domov. Cestou sme sa zastavili pri jednom jazere kde sme prenocovali strýko ulovil ryby na obed a naučil ma ako sa chytajú ryby. Večer sme sedeli pri ohni no zrazu sme počuli cválať kone tak sme sa skryli . Okolo prešli nejaký vojaci a mali zjavne naponáhlo už sme sa nechceli vrátiť pre istotu na to miesto tak sme sa vydali na cestu. Cestou nás však prepadli nejaký Nukenini. Strýko s nimy bojoval no nám povedal že máme utiecť a ukryť sa . Bežal som s mojím mladším bratom cez les v noci . Boli sme už dosť ďaleko ale zrazu trafil brata asi šíp posílený nejakou chakrou snažil som sa mu nejako pomôcť no nemohol som. Ležal tam s prestrelenými pľúcami a ja som nemohol urobiť bol som bezmocný vtedy som prisahal že dokážem to čo budem chcieť a nikto my v tom nezabrániBežal som cez les celú noc až som dobehol do Konohy nikomu som nič nepovedal šiel som priamo domov . Po tomto incidente som prestal komunikovať s každým a tréning som oveľa viac pritvrdil nechodil som takmer nikde len som trénoval a s nikým som sa nestýkal prestal som aj rozprávať . Neskôr som musel povedať čo sa v ten deň stalo ale tým to haslo . Keď som sa dozvedel že mám byť pridelený do nejakého týmu tak som len dúfal že to nebudú nejaký ukecaný blázni ktorý sú v boji takmer nepoužiteľný a dúfal som že dostanem skúseného senseia. Tak toto bol môj príbeh až do teraz do dňa kedy mám byť pridelený do svojho tímu. Ak chcete vedieť o mne viac čítajte ďalšie stránky.

Obrázek:
Spoiler:













[b]
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5278
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Seiji Aburame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seiji Aburame   Seiji Aburame I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 2:11 am

Prijaté
Rajsik
Návrat nahoru Goto down
 
Seiji Aburame
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Seiji Retsu
» Tamiko Aburame
» Klan Aburame
» Shino Aburame
» Aburame vs Hyuuga

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Konohagakure no Sato :: Charaktery-
Přejdi na: