Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Hyuuga vs Nara

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4882
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Hyuuga vs Nara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 5:32 pm

First topic message reminder :

Přátelský souboj.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5067
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Hyuuga vs Nara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 10:12 pm

Shinri Nara

Sakra...všetko to odrazil.Povedal som si pre seba a oddychoval som a cítil som ako sa ma vracia sila.čo teraz?Spýtal som sa potichu a vybral som posledné kunaie a dva výbušné lístky a hodil som ich po ňom každý letel na inú stranu a ked boli pri ňom tak vybuchli.Toto ho muselo aspoň trochu zraniť.Pomyslel som si a vytiahol som posledný kunai a odskočil som pri stromy a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4882
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Hyuuga vs Nara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 10:22 pm

Ten zásah mi dal co proto. Stačil jsem si jen zakrýt hlavu a zdravou ruku. Lehce popálený a s těžce ožehnutou už probodlou rukou,ale stále naštvaný. Ještě než se kouř rozptýlil jsem hodil do koruny stromů kunai s výbušným lístkem mou zdravou rukou, aby taky poznal krásu výbuchu.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5067
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Hyuuga vs Nara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 10:28 pm

Shinri Nara

Sakra čo to?!Spýtal som sa ked sa zabodol kunai do stromu rýchlo som odskočil a ľahol na zem a rukami som si chytil hlavu v tedi lístok vybuchol. Pocítil som kusy dreva ako mi padali na telo. Rýchlo som sa postavil a hodil po ňom posledný kunai ktorý letel dosť rýchlo a mieril mu na brucho.čo urobím teraz?Neustále som sa sám seba pýtal. Bo som pripravený použiť Kage Nui hneť ako by sa ku mne priblížil.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4882
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Hyuuga vs Nara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 10:31 pm

Únavou spadl na zem a kunai ho minul. Už mám dost příště tě dostanu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hyuuga vs Nara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hyuuga vs Nara
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Aburame vs Hyuuga
» Mideo Nara
» Klan Nara
» Neji Hyuuga
» Hinata Hyuuga

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost :: Aréna-
Přejdi na: