Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Cvičisko tímu 5

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5277
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 9:38 pm

Cvičisko tímu 5

Cvičisko tímu 5 Nm10128.th

Toto miesto sa nachádza v Konohagakure no Sato neďaleko hlavnej brány. Hoc sa to nezdá ale nachádza sa na zväčša opustenom mieste. Vyzerá celkom obyčajne a ničím významným sa nevyžačuje ani ničím nevyniká. Preto ten názov dostal od dedinčanov ,,Klasika".
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5277
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 10:58 pm

Sai

,,Hmmm mešká." povzdychol si Sai keď pozeral na hodinky a obzeral sa po cvičisku.,, Mala tu byť pred hodinou a jej nikde." pokrčil ramenami a zrazu sa pred ním zjavila správa.,, Máš nejakú prácu?" ozvalo sa.,, No ako sa to vezme mal som trénovať genina." odvetil Sai.,, Ale nikoho tu nevidím." ozvalo sa.,, Ale ona len mešká tak..." nedopovedal keď ho prerušili.,, Ideš na misiu bez debaty." dodal hlas definitívne.,, Hai." zašepkal a zmizol Sai.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5336
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 7:12 pm

Keiko Lysea

Dorazila jsem na tréninkové pole,ale nikde nikdo. Hmm,třeba si Sensei dal načas,hned první den a já tu musím trčet...Tak snad příjde brzo... Přešla jsem k jezeru,zrušila myšky a sedla si poblíž vody.Bylo celkem teplo,a tak jsem si řekla,že bych se mohla trochu osvěžit,sundala jsem si kozačky a položila je vedle sebe.Podívala jsem se na jasně modré nebe a nohy si čachtala ve svěží vodě. Chjoo,kde je ten Sensei... Bylo celkem dost teplo a já neměla co dělat,stále jsem měla nohy ve vodě a občas jimi dělala nějaké obrazce na vodní hladině,poté jsem si z kapsy vytáhla svitek,otevřela misku s inkoustem,vytáhla štětec a namalovala 3 rybičky. Choujuu Giga Šeptla jsem a rybičky skočily ze svitku rovnou do vody,tam mi skákaly různě přes nohy a dováděly v jezeru...

Po hodině nikdo nepřicházel a mě už to tam nebavilo,zrušila jsem rybičky,nazula si boty a kráčela směrem domů.Tam jsem odložila katanu na stůl,sundala ze sebe oblečení,které jsem složené položila na židli,zalehla do postele,zavřela oči a usla...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5277
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 7:59 pm

Deň 2.

Sai

Sai pokojným krokom prechádzal ulicami Konohy až sa dostal k málo zaľudnej časti a tam odbočil a dostal sa priamo k jazierku.,, Tak teda a som tu." zašepkal potichu a obhliadal si celé cvičisko kde nebolo nikoho.,, Zase tu nie je tak hádam dnes príde." pomyslel si a premýšľal nad možnou variantou ak by neprišla.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5336
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 8:50 pm

Keiko Lysea

Krásně se mi spalo,ale najednou začal zvonit budík,jednou rukou jsem do něj bouchla,aby přestal zvonit a jenom se převalila na stranu k oknu.Tam mi ale na tvář svítily ranní paprsky slunce a já si uvědomila,že dnes mám trénink.Rychle jsem na sebe hodila oblečení,no svázat ten korzet mi trvalo trošku dýl,poté jsem nasadila katanu na záda,trochu si upravila vlasy,vyběhla ze dveří,které jsem zamkla a upalovala na trénink. Ksooo,to nestíhám ani kdybych byla formule...Asi to budu muset udělat jinak... Zastavila jsem,vytáhla svitek a namalovala velkého ptáka. Choujuu Giga... Šeptla jsem,aby to nebylo slyšet,pták vyletěl ze svitku a čekal,až na něj naskočim.Schovala jsem svitek,hopsla na ptáka a ten i se mnou vzletěl vysoko nad Konohu,letěli jsme dost vysoko a zanedlouho jsme byli u jezera.Sletěli jsme dolů těsně před mého nového Senseie,zrušila jsem opeřence a dopadla na nohy. Dobrý den Saii-kun... Pozdravila jsem a sedla si na zem...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5277
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 8:56 pm

Sai

Sai pokojne stál a čakal až kým k nem niekto neprišiel a videl, že je to kunoichi.,, Predpokladám, že ste moja študentka." prehovoril vážne.,, Ste si vedomá toho, že máte zovčera absenciu na tréningu?" spýtal sa jej.,, Slečna Lysea." doplnil a čakal na jej reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4877
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 9:02 pm

Mizashi Hyuuga

Procházel jsem se po vesnici a myslel co mám podniknout. Ruce a nohy ještě dost bolely,ale to už bylo jedno. Mám ještě jeden den volna než se budu muset rozhodnout co dál. No nic půjdu se kouknout co dělá Keiko. Chvilku jsem jen tak přešlapoval,ale pak jsem se konečně odhodlal se podívat jak trénuje. Koukl jsem se tedy na cvičiště 5 kde by měla být. Když jsem přišel viděl jsem jí s jejím novým senseiem. Nechtěl jsem je rušit tak jsem si sedl o kousek dál a jen je sledoval.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5336
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 9:07 pm

Keiko Lysea

Predpokladám, že ste moja študentka. Zjevně to už tak bude... Podívala jsem se na Saie,který na mě mluvil,mě nepříjemným tonem. Ste si vedomá toho, že máte zovčera absenciu na tréningu? Slečna Lysea. Sem si toho plně vědoma a nějak to nehodlám řešit,navíc když jsem sem přišla tak vy jste tu nebyl Saii-senpai. Takže si vlastně nemáme co vyčítat... Odcekla jsem Senseiovi a dívala se na nebe...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5277
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 9:12 pm

Sai

Sai opatrne vytiahol knihu z bočného vrecka a nalistoval jednu stranu, niečo si prečítal a odložil knihu.,, Máte dosť silný tón hlasu na to, že sa spoločne rozpáravme. Čo znamená, že ste na mňa nahnevaná." povzdychol si.,, Čakal som hodinu slečna kým som bol odvolaný na misiu. A pokiaľ viem mám v papieroch napísané, že ak študent nepríde načas mám voľno takže ja som z toho vonku. No Vy slečna Lysea ani veľmi nie." dodal a niečo zapísal do malej knižôčky.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5336
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 9:21 pm

Keiko Lysea

Sai najednou vytáhl nějakou malou knížku,chvilku v ní listoval a najednou ji zavřel,dívala jsem se na něj celkem dost zvláštně. Máte dosť silný tón hlasu na to, že sa spoločne rozpáravme. Čo znamená, že ste na mňa nahnevaná. Jo Sai-sensei to jste vystihnul přesně... Čakal som hodinu slečna kým som bol odvolaný na misiu. A pokiaľ viem mám v papieroch napísané, že ak študent nepríde načas mám voľno takže ja som z toho vonku. No Vy slečna Lysea ani veľmi nie. Sensei gomene,ale nečetla jsem vaše papíry,přečtu si je později...A co mi chcete udělat za absenci? Zavřít mě a mučit nebo co byste rád Sensei?!... Už jsem toho měla dost chtěla jsem trénovat,ale najednou jsem opodál uviděla někoho jak se krčí v podrostu.Vytáhla jsem svitek,namalovala jednoho hada. Choujuu Giga Řekla jsem a inkoustový had vyrazil směrem k té osobě...
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4877
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 9:29 pm

Dívám se na Keiko jak vybavuje se svým senseiem. Co to má být? Co to na mě poslala jako hada? Vyskočil jsem do vzduch jak nejvýše to šlo. Podíval jsem se kde je ten had a pak jsem mu skočil na hlavu. Kouknul jsem se pak na Keiko usmál se a povídal. Ahoj Keiko, ty víš jak upoutat moji pozornost.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5277
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 9:35 pm

Sai

Sai pokojne ignoroval celú situáciu a sústredil sa len na Keiko.,, Ja Vám neurobím nič slečna." odpovedal jednoducho.,, Ale Vy ste jedna z vybraných aby ste sa stali členkou ANBU jednotiek a ja som povinný Vám pravidelne dávať skúšky a hlásiť výsledky. Preto ak Vám niečo bude chýbať za to ja nebudem zodpovedný." dopovedal.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5336
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 9:40 pm

Keiko Lysea

Ja Vám neurobím nič slečna.Ale Vy ste jedna z vybraných aby ste sa stali členkou ANBU jednotiek a ja som povinný Vám pravidelne dávať skúšky a hlásiť výsledky. Preto ak Vám niečo bude chýbať za to ja nebudem zodpovedný. Dobře Sai-sensei a vy mi taky smažete emoce?... Zeptala jsem se zvědavě a podívala se na skákajícího Mizashiho. Hej Mizashi,nemusel si se schovávat v tom křoví stejně bych tě našla. Řekla jsem mu a nahodila lehoučký úsměv,který nebyl skoro vidět...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5277
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 9:43 pm

Sai

,, No tak ak budete robil také blbosti ako ten chalan tak áno." prikývol pokojne.,, Ale ak sa dokážete ovládať tak nie, ale všetko záleží ako uspiete v testoch. Pretže na základe výsledkoch sa dozvieme či dokážete udržať svoje emócie na uzde." doplnil.,, Tak aspoň Vás mám čo trénovať keďže vidím zhodu v našich schopnostiach. Máte nejakú predstavu o tréningu alebo otázky na moju adresu?" spýtal sa.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5336
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 9:56 pm

Keiko Lysea

No tak ak budete robil také blbosti ako ten chalan tak áno. Muhaha byla bych bez citů,to bych mohla zmlátit i Hokageho a neměla bych výčitky.... Ďábelsky jsem se usmála a poslouchala dál. Ale ak sa dokážete ovládať tak nie, ale všetko záleží ako uspiete v testoch. Pretže na základe výsledkoch sa dozvieme či dokážete udržať svoje emócie na uzde.Tak aspoň Vás mám čo trénovať keďže vidím zhodu v našich schopnostiach. Máte nejakú predstavu o tréningu alebo otázky na moju adresu? Takže to znamená bejt chladnokrevná vražedkyně,která se ničeho neštítí? No popravdě stejně nejsem moc emotivní...Představa o tréninku,tak myslela jsem,že bychom si mohli dát třeba nějaký menší souboj a podle toho bych zjistila jak hodně jsem pozadu,no a potom byste mě něco naučit,třeba nějaké dobré chmaty... Řekla jsem klidným hlasem a dál seděla na zemi...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5277
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 9:58 pm

Sai

,, Cvičný boj?" zopakoval potichu.,, Myslíš, že stačíš mojej rýchlosti rúk?" opýtal sa jej a pokúsil sa o aký taký úsmev ktorý si celé hodiny trénoval.,, Ja by som to neriskoval na tvojom Keiko ale ak chceš ja nedbám." pokrčil ramenami a čakal na jej reakciu alebo odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5336
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 10:04 pm

Keiko Lysea

Myslíš, že stačíš mojej rýchlosti rúk?vJa by som to neriskoval na tvojom Keiko ale ak chceš ja nedbám. Je jasné,už z hlediska vaší pozice,že vás nebudu stíhat,ale zkusit to můžu... Stoupla jsem si,nahromadila chakru do nohou a odskákala na vodní hladinu jezera,kde jsem vytáhla svitek a připravovala se,až mi Sai-sensei dá pokyn a já mohla začít kreslit...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5277
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 10:09 pm

Sai

,,Ehm vieš, že Sumi nie je veľmi odolný voči Suiton dúfam." prehovoril pokojne a sledoval jej pohyby.,, Hádam nechceš prísť o svoje techniky keď budeš bojovať len preto, že si v nevýhodnom prostredí. Čo ak mám Suiton?" spýtal sa jej a čakal či mu odpovie.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5336
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 10:21 pm

Keiko Lysea

Ehm vieš, že Sumi nie je veľmi odolný voči Suiton dúfam.Hádam nechceš prísť o svoje techniky keď budeš bojovať len preto, že si v nevýhodnom prostredí.Čo ak mám Suiton? Risk je zisk nebo taky prohra... Začala jsem rychle kreslit 5 malých ptáčků. Choujuu Giga Ty se rozletěly naproti Saiovi-sensei,jeden z pravé,druhý z levé strany,třetí letěl přímo a zbylí dva vyletěly tak,aby byly zakryti silným slunečným světlem,a tam chvilku čekaly,takže bylo těžké je zpozorovat,ikdyž někdo z ANBU by si jich asi všiml.Poté jsem strčila svitek do kapsy,rozeběhla se po vodní hladině až jsem se dostala na pevninu,byla jsem asi tak 2,5 metru od Senseie,zabrzdila jsem tak,abych stála zezadu za Saiem a hodila po něm 3 kunaie...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5277
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 10:27 pm

Sai

,,Takže aspoň to má strategicky rozdelené aby zasiahla v čom najväčšom rozsahu." pomyslel si a sledoval útok.,, Risk nerisk ale ak nebudeš dosť všímavá na to, že ani ja nemusím byť ja." podotkol a rozpadol sa na inkoust.,, V každom prípade aspoň za prepracovaný útok máš body k dobru." pokrčil ramenami ale to Sai pokojne sedel na vetve stromu.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5336
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 10:38 pm

Keiko Lysea

Risk nerisk ale ak nebudeš dosť všímavá na to, že ani ja nemusím byť ja. Ksooo,to se dalo čekat...Tak přejdem na něco jinýho... V každom prípade aspoň za prepracovaný útok máš body k dobru. Heh,Sensei dávejte větší pozor... Ty dva ptáčky,které jsem předtím zastavila,jsem teď poslala na Saie-sensei,který si spokojeně seděl na větvi.Já jsem mezitím odeběhla dál od stromu,pevně jsem si stoupla na zem,do každé ruky jsem chytila 5 kunaiů a ruce překřížila před hrudí. Sledovala jsem kam se Sensei hne,abych mohla rychle zareagovat...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5277
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 10:41 pm

Sai

,,Nemám na čo dávať pozor." pokrčil ramenami a založil ruku za chrbát a keď prilietali vtáčiky, schytil do ruky katanu a edným švihom ich rozpoltiť a zničil.,, Takýmto tempom možno raz aj zvitok aj inkoust vytiahnem." skonštatoval s ráznosťou a sledoval Keiko a ko zviera v rkách kunaie.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5336
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 10:53 pm

Keiko Lysea

Nemám na čo dávať pozor. Samozřejmě ANBU co jsem si myslela,teď už nebudu přemýšlet,ale jednat... Takýmto tempom možno raz aj zvitok aj inkoust vytiahnem. Jo,žebych se něčeho dočkala,tak to se budu držet poblíž vody... Jednou rukou jsem mrskla 5 kunaiů po Senseiovi,který si stále seděl na větvi stromu,přeběhla jsem na vodní hladinu,jeden kunai jsem si dala do pusy a čekala na nějaký pohyb Senseie...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5277
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 10:57 pm

Sai

Sai sledoval ako napriahla ruky s kunaimi a tak len pokojne zazíval a naklonil sa nebezpečne dopredu. Pokojne padal z konára a po jednoduchom salte pohodlne pristál pevne na nohách.,, Kdeže sme to skončili?" spýtal sa jej znudene a sledoval čo zase chystá.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5336
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 11:07 pm

Keiko Lysea

Kdeže sme to skončili? Sensei vypadal znuděně,ale nijak jsem si toho nevšímala,rozeběhla jsem se proti němu a cestou házela kunaie co jsem měla v ruce,z kapsi jsem vytáhla jeden výbušný lístek a namotala ho na ten kunai co jsem měla v puse,poté jsem ho hodila taky na Saie-sensei.Vytáhla jsem katanu,oběhla kouř aby byla na jiné straně než odkud jsem házela kunaie a čekala až se dým trochu rozptýlí...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cvičisko tímu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičisko tímu 5
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Cvičisko tímu 3
» Cvičisko tímu 1
» Cvičisko tímu 2
» Cvičisko tímu 6
» Cvičisko tímu 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost :: Země Ohně-
Přejdi na: