Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Suna - Vesnice

Goto down 
+14
Morgen
Krumla
_Hinamori_
Shin Shou
Tom555
Pikachu
keliska123
Keiko Lysea
Izuna
Stanley
Velomaru
Miya
Terezínek
DreefiCZ
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
AutorZpráva
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5017
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 6:36 pm

First topic message reminder :

Byl krásný poklidný sluneční den,ninjové na každém kroku.

Hra:Písečný Gaara svolal poradu. Ninjové z vesnice vytvoří tým který půjde s ním jako doprovod krom toho že sebou bude mít bratra Kankura a sestru Temari.Odchod se bude konat za dva dny.Když bude Gaara pryč bude vesnici opatrovat starší Ebozou (bratr babičky Chiyo) spolu s radou.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5337
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 8:34 pm

Lio

Prej to neni podstatný,tss to si jenom myslíš hošánku...Myslela jsem,že bych se pro vás třeba někdy stavila a šli bychom ven,ale když nechceš tak ne no! Trochu jsem se naštvala a bylo to znát i na mém obličeji.Pak mi dal otázku co já a Keli. No my jsme se viděly poprvně tady,já jsem hledala tým,ona zjevně taky,tak jsme se seznámily...Co ty máš tu někoho známého? Šla jsem a vláčela Keli,která mi asi moc nepoděkuje až se vzbudí.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5047
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 8:36 pm

Kyrogue Izuna

Nikoho tu neznám...doufám že budu vychiázet aspon s tebou usmál sem se na ní mile.
Kde už je ten obchod s ramenem pomyslel sem si za doprovvodu kručícího žaludku
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5337
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 8:46 pm

Lio


Nápodobně,doufám že budeme vycházet všichni tři spolu dobře.Hele tady je ten rámen. Hodila jsem Keli na žídly,ta je jenom zatočila a Keli spadla hlavou na pult. Jeden kuřecí a tady pro Izunu...ehm jaký že to chceš? Trošku jsem se zasekla,protože jsem nevěděla jakej to vlastně chce ramen.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5047
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 8:52 pm

Já jim všechno pousmál sem se a sedl si na židli vedle Lio.
toto pěkně začíná pomyslel jsem si.
v omdle týmu budu štastný
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5337
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 9:01 pm

Lio

Takže nandejte mi pro jistotu dva kuřecí a tady Izunovi dejte jeden hovězí a jeden kuřecí.
Řekla jsem s kručícím břichem. Hehe,Izuno doufám,že máš hlad,protože já bych snědla i dva slony. Usmála jsem se,dostala mísu ramenu a začala srkat ty výtečné nudle.Pak mi došlo,že vypadám asi jako nenažranec,ale srkala jsem dál.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5118
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 10:11 pm

Kelisu Urane

Když jsem se probudila. Lekla jsem se a spadla ze židle, myslím že mám bouli na zadku řekla jsem, a hloupě jsem se pousmála, když jsem chtěla vstát všimla jsem si odřených kolen a chtěla jsem se zeptat od čeho to mám, ale v tom mžiku jsem se bouchla do hlavy o stůl. Když jsem konečně vstala, začervenala jsem se u stolu seděl ten hezkej kluk s mojí týmovou koleginí Very Happy. Už jsem úplně zapomněla co jsem Lio chtěla říct ale mno to je jedno Very Happy ... Ale pořád mi vrtalo hlavou jak jsem s tu ocitla a proč mám tolik odřenin
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5047
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 10:21 pm

Kyrogue Izuna

No konečně pousmál jsem se,když se Keli probrala za doprovodu bolestivého divadílka
ahoj,ja jsem Izuna
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5337
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 10:23 pm

Lio

Dosrkala jsem první misku ramenu a vtom slyším pád ze židle. Jé,hele Keli je vzhůru.Otočila jsem se na židli,abych viděla na Kelisu,ta si prohlížela svá zranění,a tak jsem si řekla,že jí vysvětlim co se stalo. Ehm,neboj Keli ty modřiny se brzo ztratí,ale ty jsi spala a nechtěla jsi jít s námi na ramen,tak jsem ti sem trochu
vypomohla.Myslím....vypomohla jako že jsem tě vláčela po zemi.
Nasadila jsem stupidní výraz v obličeji. Jestli bude mít nějaký kecy,tak ji zkopu do kuličky.Dotáhla jsem ji až sem,tak by nemusela mít nějaký zbytečný řeči,mohla jsem ji tam nechat. Pak jsem chvilku ze vzteku držela ruku v pěst,po chvilce jsem se uvolnila a pomohla Keli vstát.Sedla jsem si zpět vedle Izuny a začala se ládovat druhým ramenem.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5118
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 10:31 pm

Hayame Musoki

Usmála jsem se a řekla Ahoj já sem Kelisu, ale většina lidí mi ríka Keli, pousmála jsem se. Podívala jsem se na Lio, její výraz mě zděsil, a radči sem jí i poděkovala za mé odřeniny, a za to že mě sem odtáhla a nenechala mě tam samotnou a Znovu sem se pousmála.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5337
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 10:36 pm

Lio

Jsi myslim,že by si mi měla poděkovat,dotáhnu tě sem a ještě tě hodim na židli.Mohla jsi zůstat sedět na zemi.Myslela jsem si a přitom dojídala druhou misku ramenu. Ehm,pane nandejte mi ještě jednu mísu toho výtečného kuřecího ramenu...Hele Keli já jsem se už seznámila s Izunou,teď je řada na tobě. Řekla jsem a čekala na další misku ramenu.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5047
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 10:56 pm

Kyroue Izuna

nedělejte si z toho seznamku
zasmál sem se trochu stupidně,čekal jsem co Keli řekne
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5118
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 11:21 pm

Kelisu Urane

Pousmála jsem se a řekla jsem, proč by ne v našich letech je to potřeba Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5337
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 11:30 pm

Lio

Děkuji pane,máte to velmi dobré,zítra jsem pudu zase... Vstala jsem ze židle,objala Izunu a zašeptala mu. Díky Izuno,že to za mě zaplatíš...Jdu teď pryč,tak se tu moc nebalte. Mrkla jsem na Izunu a podívala se na Keli. Jdu si dát lázně,nechám vás tu ať se seznámíte,kdyžtak pak můžete přijít oba...Dořekla jsem a zmizela za závěsem od stánku.Hmm,snad si budou dobře rozumnět,ale doufám,že nebudou dělat nic nezákonýho... Smála jsem se a šla ulicí k lázním. Tak co budu dělat...Příjdu tam,zalezu si do té super teplé vody,pak si nechám dát masáž,pak asi pudu okukovat nějaké ninji z vedlejších panských koupelen...Jů to bude super den. Začervenala jsem se při pomyšlení,jak vidím nějakého svalnatého ninju,jenom v ručníku...
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5118
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 1:16 pm

Kelisu Urane

Podívala jsem se na Lio takovým tím udiveným pohledem. Prý moc se nebalte, ježiš na co ta holka hned nemyslí. Pousmála jsem se a začala jsem se červenat, moc s kluky sama nebývám. Very Happy Doufám že si toho Izuna
nevšimne Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5047
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 5:14 pm

Kyrogue Izuna

jen tak sem tam seděl,jedl ramen a pokukoval po Keli.
Která z nich se my líbí víc... Zapřemýšlel jsem.
Ne...nebudu řešit prkotiny
A co třeba ráda děláš? zeptal jsem se jí náhle
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5337
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 5:38 pm

Lio

Dorazila jsem do lázní,atmosféra tu byla taková uklidňující,vypůjčila jsem si sametový ručník,zalezla jsem do dámských šaten a začala si sundavat kimono.Převlékla jsem se do ručníku a šla jsem si najít hezké místo ve vodě.Voda byla příjemně teplá a tak jsem sundala ručník a rychle do ní vlezla. Jé,to je uvolnění po dlouhém dnu.Najednou jsem zaslechla někoho jak mluví z mužských lázní. Hehe a ještě větší uvolnění by bylo,kdybych viděla nějakého sexy ninju...Nahodila jsem perverzácký úsměv a šla k okraji koupelen,ve zdi byla malá škvíra,akorát tak na oko,tak jsem se tam podívala a naskytl se mi krásný pohled na skupinku ninju,někteří ještě měli ručníky a jiní už byli ve vodě.Copak asi dělají ti dva,doufám,že se Keli už dostatečně probrala a bude schopná slov.No nechám to na nich.Třeba i dorazí sem do lázní Dál jsem pozorovala krásné muže.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5118
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 7:31 pm

Kelisu Urane

Já? no tak různě.. Řekla jsem a pousmála jsem se, byla jsem nérvozní ale tak na konec jsem řekla. Docela ráda maluju, a nebo chodím docela ráda na ramen, ale to asi každej Very Happy .... Ale ze všeho nejraději jezdím na koních.. Pousmála jsem se a čekala na jeho reakci, doufám že ho nenudím. A ty ??
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5047
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 8:17 pm

Rámen má rád každý pousmál jsem se.
rád trénuji abych byl silnější,v mé rodině se stala taková věc... řekl sem a odvrátil zrak pryč.
ale k tomu se nebudu vyjadřovat
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5118
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 8:22 pm

Kelisu Urane

Znovu jsem se zaculila. Ahá proto máš takové svaly viď? Wink zeptala jsem se ho a trošku jsem zčervenala. Řekl že se k té věci radši nebude vyjadřovat, tak jsem tedy kývla a radši jsem nevyzvídala.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5047
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 8:27 pm

Kyrogue Izuna

koumavě sem se kouknul na své ruce
Svaly jo? zasmál jsem se.
no mohl sem chytnout lepší tým? řekl jsem si s úsměvem
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5118
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 8:34 pm

Kelisu Urane

Áááá.... Izuna je prostě úžasnej, pomyslela jsem si. Very Happy Usmála jsem se na něj a řekla. Myslím že i kdybys hledal sebevíc asi ne Very Happy..
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5047
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 8:43 pm

Kyrogue Izuna

ach jo dřív sem si myslel že Lio budu mít vždy radši...když Keli je roztomilá... řekl jsem si sám pro sebe.
ty dvě mě roztrhnou vejpůl
kam že říkala že Lio šla? zeptal jsem se zvědavě
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5118
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 8:50 pm

Kelisu Urane

Do lázní, odpověděla jsem... Asi ho začínám nudit, řekla jsem si sama pro sebe. A navrhla jsem , Jestli chceš můžem za ní zajít .
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5047
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 8:52 pm

Kyrogue Izuna

do lázní? vsadím se že společný koupele tam nemají zasmál jsem se.
tak co bych tam sám dělal
chce jít do lázní...možná už jí tu nudim pomyslel jsem si
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4932
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 8:52 pm

Miruge Akaray


Probudilo mě nějak hlásitý rámus,vztal jsem z postele a oblékl se...Potom jsem si vzal něco k snědku a šel ven...Byl jsem strašně utahaný tak jsem se rozhodl že si nachvíly sednu na lavičku a odpočinu,ale bez účinku tělo mě bolelo ještě víc...Přemýšlel co s tím,pár minut jsem dumal ale nic mě nenapadalo...Vztal jsem a před se bou jsem viděl lázně...Hmmm lázně?! To by nebyl až tak špatný nápad,ale strašně dlouho jsem tam nebyl,no co už... Vešel jsem do lázní,vzal jsem si ručník atd...A vyrazil jsem...Jenže jsem tam byl po 2 v životě a nevěděl jsem kam jít chvíly jsem bloudil až jsem narazil na jakousi šatnu...Nikdo v ní nebyl a tak jsem usoudil že to bude klučičí šatna..Sundal jsem oblečení a vzal si na sebe jen ručník...Vyšel jsem a uviděl jsem holku jen v ručníku zrudl jsem a koukal jenom na ní a v duchu si říkal...A sakra tohle nebude asi klučičí bazén...Stál jsem tam jak socha a díval se na ní...(lio)...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Suna - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Suna - Vesnice
Návrat nahoru 
Strana 5 z 14Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Iwa - Vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: