Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Suna - Vesnice

Goto down 
+14
Morgen
Krumla
_Hinamori_
Shin Shou
Tom555
Pikachu
keliska123
Keiko Lysea
Izuna
Stanley
Velomaru
Miya
Terezínek
DreefiCZ
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
AutorZpráva
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5017
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 6:36 pm

First topic message reminder :

Byl krásný poklidný sluneční den,ninjové na každém kroku.

Hra:Písečný Gaara svolal poradu. Ninjové z vesnice vytvoří tým který půjde s ním jako doprovod krom toho že sebou bude mít bratra Kankura a sestru Temari.Odchod se bude konat za dva dny.Když bude Gaara pryč bude vesnici opatrovat starší Ebozou (bratr babičky Chiyo) spolu s radou.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5337
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 8:58 pm

Lio

Ninjové už mě unavili,a tak jsem šla z vody.Vzala jsem si ručník,zakryla si jím tělo a udělala jsem,aby mi ručník držel na těle aniž bych ho musela držet.Najednou jsem spozorovala jak se na mě jeden ninja z vedlejších koupelen dívá.Obešla jsem lázně a šla k plotu si s ním popovídat.Čauky,copak bys rád?Zeptala jsem se nasadila stupidní úsměv,potom jsem sevřela pěst a moje ruka mu přistála na obličeji.Ninja odletěl zpátky do vody.Nakoukla jsem přes zeď.Ještě jednou,ty úchyláku...Otočila jsem se a šla jsem si sednout na lavičku,která byla vedle lázně s vodou.Sedla jsem si a přemýšlela,co asi dělají Keli s Izunou.Na to,jaké je v suně vedro,jsem tu jenom já,příde mi to divné,mohla bych tu někoho potkat,někoho...třeba bych se s ním mohla skamarádit.Už jsem se nudila,tak jsem se zvedla a řekla jsem si,že se půjdu podívat chvilku do šatny.Zvedla jsem se a najednou přede mnou stál nějaký ninja,byl roztomilý a podle všeho asi zabloudil.Ehm,víš o tom,že toto jsou dámské koupelny?Řekla jsem mu a trochu divně jsem se na něj podívala.Je trošku mimo asi,třeba tu ještě nebyl,ale co už....Mam nápad,co kdybychom byli přátelé...Dobře tak se ho zeptám. No,já se jmenuji Lio a jak ty? Myslím,že si si trochu popletl místnosti...Usmála jsem se.


Naposledy upravil Keiko Lysea dne Tue Feb 15, 2011 9:04 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5118
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 9:01 pm

Kelisu Urane

Jeho vtip mě pobavil, začala jsem se taky smát. No nevím, ale možná že by jednou mohli udělat vijímku Very Happy a zasmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5047
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 9:04 pm

Kyrogue Izuna

jo,to by mi nevadilo pousmál jsem se.
hej co vůbec budeme dělat dál...nemáme ani žádného senseie bůch ví jestli o nás vědí zasmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5118
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 9:10 pm

Kelisu Urane

Taky jsem se zasmála ... Je proste úžasnej, pomyslela jsem si. Chtěla jsem ho uplně obejmout ale naštěstí jsem se ovládla. Tak co říkáš Lio? řekla jsem a pousmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5047
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 9:14 pm

Kyrogue Izuna

je v pohodě...je celkem milá a tak ale moc se unáší emocema...zaplatil sem za ní rámen a hned mě obejme zasmál jsem se nahlas.

ale proč se bavit o Lio...ta tu teď není řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4932
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 9:15 pm

Miruge Akaray

Ta holka přišla ke mě a představila se,jenže já pořád na ni zíral jak já nevím co...Sakra,Miruge schop se řekl jsem si v duchu a odpověděl jí...J..Já jsem Miruge no já tu jsem po prvé,teda po druhé a trochu jsem zabloudil no víš kdo se tu má vyznat?...A sakra co to mělo být?? co jsem to řekl za kravinu?? řekl jsem si zase v duchu... Nahodil jsem úsměv a řekl...No takže ty si Lio?Ehm ty si s tadyma?... Ježiši co jsem to zas řekl...opět sem si řekl v duchu....
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5118
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 9:19 pm

Kelisu Urane

No já nevím myslela jsem že no že že že se ti libí .. Pousmála jsem se. A něák sem znejistila, určitě jsem s tím támatem neměla začínat. Promin jestli jsem se tě nějak dotkla. Řekla jsem celá červená.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5337
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 9:21 pm

Lio

Představil se mi jako Miruge,ale pořád na mě zíral jako na zjevení. Ehm Miruge....proč na mě tak koukáš? Co je na mě tak....Nedořekla jsem a začala se prohlížet.Vypadalo to že se trošku zadrhával,když mluvil,ale odpustila jsem mu to. Mirugo,nechtěl jsi do koupelen...Myslím,že nikomu nebude vadit,kdyby si byl tady...Kdyžtak by si se ponořil chvilku do vody a dělal,že tu nejsi...Stejně jsem chtěla nějakou společnost,je tu celkem nuda bejt sama...Tak trochu perverzácky jsem se usmála a šla směrem k vodě.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5047
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 9:23 pm

Kyrogue Izuna
jak mám asi její chování pochopit... řekl jsem si
ale prosimtě mě se nic nedotkne zasmál jsem se a mávl rukou.
chtěl bych se zeptat... začal sem
J...je...jestli tu máš nákou známost?jako kluka nebo tak zeptal jsem se rozklepaným hlasem
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5118
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 9:34 pm

Kelisu Urane

Začala jsem být úplně nérvozní asi mu připadám divná. Začala se mi motat hlava. Musím si sednout, občas mívám nízký tlak řekla jsem (samozdřejmě jako vímluvu abych zamaskovala to že jsem nérvozní) a pousmála jsem se. No nemám bohužel Sad zklopila jsem oči, ale v tu chvíli mi zase vyletěli nahoru a já se zeptala, a co ty ? Smile
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5047
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 9:36 pm

Kyrogue Izuna

já taky ne...no... nezvykle sem znervozněl začal sem koukat do zdi a snažit se uklidnit.
ted si o mě mysl že sem idiot řekl jsem si
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4932
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 9:37 pm

Miruge Akaray


Ehm promiň Lio já jen tak no to máš jedno...řekl jsem jí a šel za ní...Šel jsem do vody a ona taky...Takže jsem se usmál a řekl...Takže ty si zdejší?...řekl jsem jí a čekal na její reakci...
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5118
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 9:40 pm

Kelisu Urane

Začalo být divné ticho. Bála jsem se že každou chvíli odejde, tak jsem řekla Máš moc hezký vlasy, jak to děláš že je máš tak hladký ? Pousmála jsem se. Asi jsem řekla pěknou pitomost ale co aspoň něco Very Happy .
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5337
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 9:42 pm

Lio

Šli jsme do vody a já se trochu začervenala.Potom se mě začal Miruge na něco ptát. Ehm,no ano já jsem zdejší,bydlím kousek odtud,pár minutek cesty od lázní...A ty jsi zdejší? Ještě jsem tě tu neviděla.Zeptala jsem se a cákla vodu na Mirugu... Hehe,promiň,ale dlouho jsem s nikým nebyla v lázních a určitě ne s klukem...Byla jsem šťastná,že se mnou šel někdo do koupelen. Stejně ti dva,jak je nazvat...Antitalenti stejně nepřídou,takže aspoň tu mam někoho,s kým si můžu povídat a navíc je tak kawai. Pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4932
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 9:59 pm

Miruge Akaray


Odpověděla mi na mojí pitomou otázku z mojí pitomé huby...No,já sem tu asi rok ale byl jsem tu párkrát jak sem byl malý...odpověděl jsem...Potom mi zase s té huby vyletělo něco...A ty si sama?...Jako že si s klukem teda s kým žiješ?..cítil jsem se trochu trapně ale jak jsem dořekl nahoil jsem úsměv....
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5337
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 10:06 pm

Lio

Miruge se mě zeptal zda bydlím sama. No,kluka jsem zatím jaksi nenašla a bydlím už dobrých 10 let sama.Usmála jsem se a ještě jednou jsem stříkla vodu na Mirugu. A co ty? Potkal jsi tu vyvolenou?Potopila jsem se trošku pod vodu a pusou jsem začala dělat bublinky.Potom jsem se zase vynořila a koukla se na Mirugu.
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4932
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 10:11 pm

Miruge Akaray


Nó víš já taky nepotkal ještě tu vyvolenou...řekl jsem a ona na mě zase cákla vodou...Hej Lio víš ty co kdyby jsme si zahrály malou vodní bitvu? ...zeptal jsem se a cákl na ní vodu a usmál se ....
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5337
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 10:24 pm

Lio

Takže taky nenašel zatím nikoho...No třeba bychom to mohli dát...Najednou mě přerušila otázka o vodní bitvě.Dobře,tu už jsem nehrála dlouho.Trochu jsem odstoupila a cákla vodu na Mirugu a přitom jsem se smála.
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4932
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 10:34 pm

Miruge Akaray

Heh vodní bitva skvělí nápad nic lepšího tě nenapdlo Miruge...říkal jsem si v duchu a cákl na ni vodu...Chvíly jsme po sobě cákaly vodou a potom jsem řekl a podíval se na ní...Hej Lio už dlouho jsem se tak nepobavil...Týjo ona je tak hezká...( Very Happy ) řekl jsem si v duchu....
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5337
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 10:42 pm

Lio

Chvilku jsme po sobě cákali vodu,potom jsme udýchaní sedli zpátky do vody. He,já taky ne Miruge,hele nešli bychom třeba ještě dneska někam? Mám týmové společníky,nechala jsem se u ramen shopu...Tak mě tak napadá...Máš rád ramen? Zeptala jsem se a koukala na Mirugu. Ježiš on je tak sladkej,ty jeho vlasy,chtěla bych je.....Ehm,Lio zklidni hormony....Nedělej trapnou a radši ho někam pozvi,nebo bychom mohli jít na procházku...Nemam u sebe vlastně už žádné peníze,takže ramen necháme asi na jindy.
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4932
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 10:49 pm

Miruge Akaray

Ona mě pozvala na Ramen...Jo já mám rád rámen.přímo z božnuju..Jo klidně můžem zajít...řekl jsem a hned dodal..Lio napadlo mě že ten Ramen zaplatím za oba dobře??...Doufám že sem se zachoval dobře...
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5337
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 10:54 pm

Lio

Joo,to je můj druhej dnešní ramen co za mě někdo platí.Bože,měla bych jim to pak nějak vynahradit...Teda Izunovi ne,ale Mirugovi jo. Jé děkuju...Stejně jsem tě chtěla i představit tomu zbytku týmu. Takže vyrazíme hned? Tak to se musím jít převléct.Vstala jsem z vody a šla do dámských šaten.Pak mi došlo,že tam má vlastně oblečení i Miruge a nevěděla jsem jestli já mam odejít ze šatny nebo on,nebo jak to bude.Nakonec jsem vlezla do šaten chtě,nechtě.Otočila jsem se zády ke vchodu šaten,sundala si ručník a začala si oblékat kimono.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5047
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 10:57 pm

Hebké vlasy? nic zvláštního s nimi nedělám zasmál jsem se.
rozhovor je hodně chudý
a co máš vůbec za podstatu? nic o tobě nevím zeptal jsem se
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4932
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 11:02 pm

Miruge Akaray


Tak jo...řekl jsem a vylezl z vody ale problém šatny...Nevěděl jsem co dělat až nakonec Lio vešla první...No Lio já tu počkám řekni až budež hotová s tím oblečením...řekl jsem...Opřel jsem se o stěnu a čekal...
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5337
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 11:05 pm

Lio

Uslyšela jsem jak Miruge mi řiká,že až budu tak mu mam říct.Rychle jsem na sebe navlékla kimono aby moc dlouho nečekal.Nasadila jsem si katanu na záda a šla ven ze šaten.Dobře,tak já tu teď na tebe počkám... Stála jsem vedle zdi a čekala až se Miruge převleče.Bylo by asi divné,kdyby někdo viděl Miruga jak leze do dámských šaten,ale naštěstí to nikdo neviděl a já čekala.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Suna - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Suna - Vesnice
Návrat nahoru 
Strana 6 z 14Jdi na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Iwa - Vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: