Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Suna - Vesnice

Goto down 
+14
Morgen
Krumla
_Hinamori_
Shin Shou
Tom555
Pikachu
keliska123
Keiko Lysea
Izuna
Stanley
Velomaru
Miya
Terezínek
DreefiCZ
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next
AutorZpráva
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5028
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 10 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 6:36 pm

First topic message reminder :

Byl krásný poklidný sluneční den,ninjové na každém kroku.

Hra:Písečný Gaara svolal poradu. Ninjové z vesnice vytvoří tým který půjde s ním jako doprovod krom toho že sebou bude mít bratra Kankura a sestru Temari.Odchod se bude konat za dva dny.Když bude Gaara pryč bude vesnici opatrovat starší Ebozou (bratr babičky Chiyo) spolu s radou.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5348
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 10 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 6:19 pm

Lio

Ptala jsem se Kankura-san,ale to už tu byla Keli.Co je Lio ... Nebuď smutná, promiň jestli jsem tě nějak naštvala ale aspoň se usměj, neboj na tý Misi bude sranda. Ehm,je mi hodně věcí a ty teď opravdu rozebírat nebudu,stejně Kankura-san by to jenom zdržovalo nějaký moje báchorky...A ty jsi mi nic neudělala,teda když nezapočítám tu neschodu s tim sloupem,jak si mě zarazila do země a proč bych se měla usmívat,nedělám falešný úsměvy jako Izuna...A o misi mi nemluv,už bych chtěla být doma,stejně jestli mě Izuna ještě jednou tak moc naštve a bude dělat blbýho,něco jako: Nevím proč po mě vyjela,je nějaká divná,asi jí hrabe,to mě mělo jako bolet,atd... tak se může připravit,že na něj vytáhnu katanu. Dořekla jsem znechuceně a otočila se na Kankura-san...Když jsem se na něj podívala trochu jsem se usmála,protože Gaara-sama,Temari-san a Kankuro-san jsou tak roztomilí.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5058
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 10 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 7:23 pm

Kyrogue Izuna

šel sem pomalu za Lio a Keli a poslouchal jejich rozhovor.
Bože můj s Lio to bude otrava pomyslel jsem si.
Postavil sem se mezi ně a čekal co Kankuro řekne
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5616
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Suna - Vesnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 10 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 7:56 pm

Kankuro


Dorazili i ostatní. Tak fajn mám pro vás misi. Sejdete se se svým senseiem u hlavní brány.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5058
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 10 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 8:05 pm

Kyrogue Izuna

nemůžu se dočkat kdo je náš sensei řekl jsem si zvědavě.
ok,sejdeme se tam řekl jsem svému týmu a ihned sem vyběhl k hlavní bráně
doufám že to nebude žádná mise typu D řekl jsem si
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5129
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 10 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 8:16 pm

Kelisu Urane

Sejdete se se svým senseiem u hlavní brány. řekl kankuro. Dobře, řekla jsem si a viděla jak už tak Izuna běží, rozeběhla jsem se za ním. Doufám že tak mise ubude super, je to moje první mise takže doufám že mi to ti dva nezkazí, řekla jsem si jen tak pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5348
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 10 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 8:36 pm

Lio

Ti dva se rozběhli k hlavní bráně,mě se nikam nechtělo a tak jsem ještě chvilku zůstala u Kankura-san. Kankuro-san já jsem myslela,že byste mohl být vy náš sensei,hmm achjo a nevíte náhodou koho budeme mít? Zeptala jsem se sklesle. A co Gaara-sama a Temari-san jak se jim daří? Řekla jsem už trošku veselejším tónem.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5616
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Suna - Vesnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 10 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 3:06 am

Kankuro


Dva z nich se rozeběhli ale jedna zustala a vyptávala se. Daří se jim dobře ,ale tedˇ už utíkej za ostatními nebo na tebe budou muset čekatřekl jsem té kunoichi a chystal se odejít
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4943
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 10 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 10:57 am

Miruge Akaray


Byli jsme s Lio v sídle a pak se něco hlásilo v rozhlase...rychle jsme odtud vypadli ...Potom jsem uviděl Kankura-san a tak jsem šel za ním...Zdravím,kakuro-san...No víte já ještě v týmu nejsem a chtěl dostat nějak misi,protože bych chtěl zabít nějak čas...řekl jsem mu doufal že dostanu misi...
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4900
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 12:08 am

Katashi Aokawa

V klidu si spím doma a něco uslyším v rozhlase.*Týmy se mají někam dostavit...Já nejsem v týmu ale asi by se hodila nějaká mise* pomyslím si , vstanu z postele a poslouchám kam se mají dostavit týmy.
*Zase k němu?A to je kde* pomyslím si a kouknu se z okna jestli neuvidím nějakého ninju.Pak sejdu dolů a snažím se podle zvuku najít místo kde by mohl být Kankurou.Po chvíli ho najdu a uvidím tam i nějakého dalšího kluka.Ehm...Promiňte Kankurou-Dono...Kde bych se měl hlásit do nějakého týmu? zeptá se Kankura.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5616
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Suna - Vesnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 1:23 am

Kankuro



Přišli další dva ninjové a měli zájemo misi.To jste nikoho třetího nenašli do týmu? Běžte se ještě podívat a pokud nenajdete nikoho apk za mnou přijděte
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4943
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 2:11 pm

Miruge Akaray


Viděl jsem jak přišel další kluk co nebyl v týmu..Ahoj já jsem Miruge...Jestli nemáš nic proti můžeme být v týmu...řekl jsem mu a čekal až mi odpoví...
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4900
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 2:33 pm

Katashi Aokawa

Jistě Kankuro-Dono řeknu a otočím se na Mirugeho , kterého si pečlivě prohlédnu.Na jeho otázku neodpovím jen přikývnu jako že mi nevadí být s nim v týmu.Pak se otočím a vydám se najít dalšího člena týmu.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5348
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 3:22 pm

Lio

Kankuro-san mi řekl ať jdu za těma dvouma,aby na mě nečekali.Opravdu se mi za nimi nechtělo,ale co se dalo dělat...Zatím Kankuro-san... Řekla jsem,otočila se a šla směrem k hlavní bráně.Když jsem tam znuděně dorazila,Keli i Izuna už byli na místě.Sedla jsem si kousek dál na zem,sundala si katanu ze zad a vyčkávala.Chvilkama jsem usínala,ale nějak jsem to vydržela a zůstala vzhůru,když jsem se podívala okolo,Sensei nikde. Bože,ten má zpoždění,Kankuro-san mu snad řekl,že tu na něj čekáme...
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5058
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 3:54 pm

Kyrogue Izuna

Viděl sem Lio jak si sedá dál ode mě a Keli.
nemůže to takhle přece furt být abychom se všichni nenáviděli řekl jsem si.
Hej Lio, sedni si k nám pobídl sem jí s úsměvem
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5348
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 4:12 pm

Lio

Přemýšlela jsem co dál,když na mě začal Izuna mluvit. Hej Lio, sedni si k nám. Řekl a začal se smát. Zase ten jeho úsměv...Já ho tak....Hmm,co bych z toho měla kdybych si k nim přisedla...To je jedno,pro jednou to vydržim jít k nim...Ale ať si moc nezvykaj,tulit se k nim opravdu nebudu... Hmmm... Zvedla jsem se ze země,vzala katanu a šla jsem si sednout k nim...Nešla jsem přímo vedle ale držela jsem si odstup tak 30 cm...
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5058
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 4:24 pm

Kyrogue Izuna

Lio si přisedla k nám ale nevypadala moc natěšená
Ach jo, co s ní to fakt nevím vzdychl jsem si.
No tak, co ti je? zeptal jsem se a upřel svůj zrak na ní
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5348
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 4:39 pm

Lio

No tak,co ti je? Zeptal se mě Izuna. No teď si hraje na hodnýho kluka,ale předtim to mu huba jela jak když je na baterky...Achjo asi bych mu to měla odpustit,ale já jsem chtěla jednu blbou omluvu a on nic...Ale začíná být milý asi mu to pro jednou odpustím... Ehm,nic mi není a ikdyby tak tě to stejně nebude zajímat takže... Řekla jsem,sklonila hlavu a čekala na Senseie
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5058
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 4:46 pm

Kyrogue Izuna

Asi se jí to pokusím uvěřit usmál jsem se.
Argh... kde je ten Sensei? těším se na misi jak malej a on nikde řekl jsem otráveně, z toho čekání sem se mohl zbláznit.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5129
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 4:50 pm

Kelisu Urane

Ne asi řekla jsem, a vzdychla jsem.
Už tu čekáme přes 20 minut a on nikde. Jsem zvědavá jakou misi nám uloží, řekla jsem si jen tak pro sebe a doufala že tahle mise bude nezapomenutelná.
Návrat nahoru Goto down
Shin Shou
Genin
Genin
Shin Shou


Počet příspěvků : 17
Body : 4846
První přihlášení : 19. 02. 11
Věk : 29

Suna - Vesnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 5:34 pm

Shin Shou

Ležel jsem na střeše a díval se na nebe. Pak jsem zaslech hlášení. Hmm.. asi bych už se měl nechat přiřadit do nějakýho týmu. Řekl jsem si polohlasem a vstal jsem. Seskočil jsem ze střechy a běžel jsem do Tadeova bytu, kde jsem měl prozatím věci. Tam jsem si vzal svoje katany a připnul si je na mikinu. Pak jsem šel hledat Kankura. Moc se tu ještě nevyznám, a tak jsem chvíli bloumal po vesnici. ASi po půl hodině jsem ho našel. Zdravím Kankuro-san, chtěl bych se zeptat, jestli nemáte nějakej volnej tým, ke kterýmu bych se moch přidat.
Návrat nahoru Goto down
http://virtual-ninja2.webnode.cz/
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5348
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 5:38 pm

Lio

Achjo,asi půjdu do vesnice už mě to tu nebaví.... Ještě chvilku jsem seděla na zemi,potom už mě bolel zadek,tak jsem se zvedla.Nevěděla jsem co dělat,po chvilce jsem si všimla,že jsme celou dobu seděli podél zdi.Chodila jsem okolo té stěny a vymýšlela jak se zabavit.Potom jsem napřáhla ruku a silou bouchla do zdi,která se napraskla od shora dolů a začala se trochu tříštit. Je tu nuda,už by mohl přijít!....
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5129
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 7:56 pm

Kelisu Urane

Pořád jsem tam seděli, a sensei nikde.Lio se najednou zvedla a začala chodit okolo zdi o kterou jsem byli opření.
Pořád chodila dokola a pak se najednou zastavila a udeřila do ní pěstí.
Auuu ... že jí to nebolelo pomyslela jsem si. Najednou se ta zeď začala. Lekla sem se, a proto jsem se prudce postavila a poodešla od zdi asi o 40 centimetru. A vyděšeně na ní zírala.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5058
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 7:58 pm

Kyrogue Izuna

Lio my vnukla dobrý nápad.
Hej lidi, co kdybysme si potrénovali a zjistili tak své schopnosti navrhl jsem jim a pomalu si stoupl na nohy, čekal sem na jejich reakci
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5348
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 8:05 pm

Lio

Když jsem bouchla do stěny,uviděla jsem jak Keli odstupuje a zírá na mě jako bych ji chtěla zabít. Neboj Keli nic ti neudělám... Řekla jsem,nasadila stupidní výraz a bouchla si ještě jednou o něco víc do zdi,ta se už začala rozpadat.Izunu napadl dobrý nápad. Hej lidi, co kdybysme si potrénovali a zjistili tak své schopnosti. Skvělý nápad,potřebuju si do něčeho pořádně bouchno...Ehm,procvičit si techniky... Řekla jsem,aby nebylo tak vyznět,že bych nejradši někoho zmlátila do bezvědomí. Odstoupila jsem dál od obouch a začala si hromadit chakru do rukou a nohou.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5129
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 8:07 pm

Kelisu Urane

Když jsem se spamatovala, tak Izuna řekl..Hej lidi, co kdybysme si potrénovali a zjistili tak své schopnosti.
A proč ne ... Stejně mě neporazíš ani kdyby ses sebevíc snažil.
Řekla jsem a usmála jsem se na Izunu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Suna - Vesnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 10 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Suna - Vesnice
Návrat nahoru 
Strana 10 z 14Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Iwa - Vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: