Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Dojo-Sunagakure

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Dojo-Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Dojo-Sunagakure   Dojo-Sunagakure I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 10:27 pm

Tu si môžte vo voľnom čase dať súboj v Taijutsu s NPCčkom, stačí napísať niečo v štýle /prišiel som na recepciu a bla bla bla však to všetci poznáme no xD.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5069
První přihlášení : 06. 02. 11

Dojo-Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo-Sunagakure   Dojo-Sunagakure I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 3:25 pm

Kyrogue Izuna

opatrně sem zaklepal na dveře Doja.
otevřel my nějaký podivný muž, vypadal jako nějaký sluha.
Co potřebujete? zeptal jse mě.
Rád bych vyzval k souboji majitele tohoto Doja! vykřikl jsem nadšeně.
Muž jen tiše přikývl a vtáhl mě dovnitř.
doprovodil mě do veliké místnosti a poté za sebou zavřel dveře.
na druhém konci stála nějaká osoba, z dálky sem nepoznal zda muž či žena.
Že by to byl majitel Doja? řekl jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Dojo-Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo-Sunagakure   Dojo-Sunagakure I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 3:36 pm

Ayatsuji

Heh.. ty ma chceš vyzvať? prosímťa, Určite zamietam, došiel by si k úrazu, naviac toto Dojo je skôr o precvičovaní si Taijutsu, keď chceš tak sa spýtaj nejakého staršieho člena či by ti s tým nepomohol. Povedala som jednoducho a len som nad ním mávla rukou.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5069
První přihlášení : 06. 02. 11

Dojo-Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo-Sunagakure   Dojo-Sunagakure I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 3:38 pm

Kyrogue Izuna

C..cože?! naštval jsem se, vytáhl jsem svoji katanu a namířil jí k němu.
Ten má sebevědomí jak náš Sensei
Chápu že se mě bojíš ale to není důvod abys my lhal zasmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Dojo-Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo-Sunagakure   Dojo-Sunagakure I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 4:36 pm

Ayatsuji

Normálne zbrane, tu nie sú povolené, navyše si iba obyčajný genin tak ma neštvi kým ti nenakopem baka. Povedala som mrazivo ľadovým hlasom a sadla som si k príjemnému teplému čaju.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5069
První přihlášení : 06. 02. 11

Dojo-Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo-Sunagakure   Dojo-Sunagakure I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 4:42 pm

Kyrogue Izuna

Katanu sem zapíchl do zdi a pomalým krokem sem se k němu blížil.
Co si o sobě sakra myslíš?! zařval jsem na něho.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Dojo-Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo-Sunagakure   Dojo-Sunagakure I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 5:25 pm

Ayatsuji

Nenič mi dojo, zahučala som naňho a pomaly som sa k nemu blížila, v tom som sa hodne veľkou rýchlosťou dostala pred neho a vrazila mu do tváre. Baka, ty si hlboko pod moju úroveň. Povedala som a znova sa otočila
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5069
První přihlášení : 06. 02. 11

Dojo-Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo-Sunagakure   Dojo-Sunagakure I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 5:54 pm

Kyrogue Izuna

spadl jsem na záda, odplivl jsem si krev a vstal jsem na nohy.
O co ti sakra jde? zařval jsem na něho, vytrhl jsem katanu na zdi a poté jsem na ní udělal 4 řezy.
asi tu předvádím pěkný divadlo, když ten chlap mě fakt sere řekl jsem si podrážděně
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Dojo-Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo-Sunagakure   Dojo-Sunagakure I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 7:20 pm

Youki Ayatsuri

Bežal som na miesto kde malo byť dojo ked som tam prišiel zazrel som väčšiu budovu. Vošiel som dnu a spýtal som sa na recepcii.prosím vás kde si tu môžem zabojovať?Recepčná iba ukázala prstom na veľké dvere. Ja som sa iba usmial a podišiel som k dverám a otvoril som ich videl som tam bojovať dajakého chalana zo ženou.Sakra čo to je bojovať z katanou tu?Spýtal som sa sám seba a podišiel som bližšie a dal som si dole z chrbtu bábku ktorú som dal vedľa seba. Ked sa tak stalo tak to dosť zadunelo ja som sa pozrel na ných a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Dojo-Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo-Sunagakure   Dojo-Sunagakure I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 8:08 pm

Ayatsuji -/ JE TO ŽENAA ŽENAAAA TO SÚ TAKÉ TIE TVORY S VEĽKÝMI ŇADRAMI !!!

V momente čo spravil druhý zárez som sa objavila za ním a jednou ranou do krku som ho poslala k zemi, sotva sa mohol hýbať no po tom som ho už úplne oignorovala a stratila sa niekde vo dverách do inej meistonsti, toto divadielko zaregistrovalo aj niekoľko učňov ktorý sa tam v podstate flákali alebo precvičovali údery či kopy do vreca.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Dojo-Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo-Sunagakure   Dojo-Sunagakure I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 8:17 pm

Youki Ayatsuri

Ani som nevedel ako a ten chalan už ležal na zemi.Sakra ta je rýchla.Pomyslel som si a znova som si zobral bábku a podišiel som k ľudom čo tam trénoval a pozrel som sa na všetkých a hľadal som tam niekoho kto to tam má na starosti alebo niečo podobné.Ale nikoho som nevidel a tak som povedal trochu hlasnejší.Kto ide bojovať?Spýtal som sa aj ked som vedel že to pre mňa nedopadne moc dobre lebo v taijutsu som neni moc dobrý.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Dojo-Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo-Sunagakure   Dojo-Sunagakure I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 8:49 pm

Noc sa pomaly zmenila v deň a Sunagakure znova osvietilo ranné slnko. Všetky týmy sa mali dostaviť na tréningové polia kde ich už čakali senseiovia.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dojo-Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo-Sunagakure   Dojo-Sunagakure I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dojo-Sunagakure
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Dojo (Akadémia)
» Sunagakure
» Oznamy, Sunagakure
» okolie /smer Sunagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: