Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 okolie /smer Sunagakure

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 7:09 pm

Tetsu no Kuni smer z a do Sunagakure no sato. Všade vládne chlad, sneh a ľad, po ceste je veľa zasnežených stromov a skál.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 9:10 pm

Sabaku no Gaara

Zrazu som sa len postavil z piesku a bez slova som začal kráčať niekde mimo Sunagakure no sato, Kankuro pomaly išiel za mnou ale Temari začala kráčať priamo do Sunagakure.

Tsukimia

Tak.. ideme decká, správajte sa prosím vás slušne. Povedala som trocha nervózne a počkala som kým sa dostanú predo mňa, ja som vyrazila za nimi a dala som si ruky pod plášť pri čom som pohľadom sliedila po okolí.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5033
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

okolie /smer Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 10:15 pm

Isayama Miya

Tak konečně vyrážime, snad to zvládnem. Šla jsem před senseikou a klidně pozorovala Gaaru a občas se kradmo rozhlédla po okolí.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4981
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 10:22 pm

Isayama Kiyoko

Konečně už jdeme. Pomyslela jsem si a pomalu jsem vyrazila za Miyou. Senseika šla za námi, což bylo uklidňující a nepříjemné zároveň.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4915
První přihlášení : 03. 02. 11

okolie /smer Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 1:43 pm

Yusuke Hibiki

Šiel som za Gaarom popri Kiyoko a Mii.Super konečne sme sa pohli ale trošku nečakane hneď ako sa Gaara postavil a začal kráčať vpred. Tešil som sa no neprestával som dávať pozor.Sledoval som okolie a cestu pred nami.Neviem sa dočkať boja.Viem že Gaara ani ostatný nesklamú a dokážeme to.Chcel by som vidieť súboj takto silných ninjov. Trošku som sa zamyslel.Idiot dávaj pozor.. povedal som si sám pre seba a opäť sa zameral na okolie...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 2:03 pm

Sabaku no Gaara /Kankuro / Tsukimia

Gaara kráčal bez slova ďalej takým pomalým tempom a Kankuro išiel zase takým "pohodičkovím" kúsok vedla neho. Zraz kage.. heh.. to zas bude. Zaškeril sa Kankuro tak dovetra a pokračoval ďalej v ceste. Tsukimia mala na hlave kapucu a na tvári taký neutrálny výraz, očividne s vami nešla Temari hlavne kvôli nej a kvôli ich vzájomnej.. "neschopnosti spolupracovať". Zatiaľ sa nič nedialo, slnko pieklo a púšť sa zdala stále tak isto nekonečná, na obzore nebolo absolútne nič, dokonca ani pohoria ale vyzeralo to tak že sa zo severu blíži nejaká búrka.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4915
První přihlášení : 03. 02. 11

okolie /smer Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 9:07 pm

Yusuke Hibiki

Okolie sa stále nemenilo a ja už som začínal mať pocit jak keby sme boli v genjutsu.To teplo je nehorázne povedal si a napil sa vody.Piesok bol horúci a zhoršoval cestu tak ako celé počasie.Okolie bol iba piesok,piesok a zase len piesok.Najhoršie bolo to že sa nič nedialo a sily mi ubúdali aj tak.Radšej sa nespýtam kedy konečne opustíme púšť.Senseika by mala zase len zbytočne reči pousmial som sa a kráčal ďalej a ďalej...
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5033
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

okolie /smer Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 9:59 pm

Isayama Miya

Pořád jsem šli pouští a nic se neměnilo. Všichni okolo byli pořád napružení a pozorovali okoli a tak sem povolila v ostražitosti a klidánko si koukala Gaarovi na zadek. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4981
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 10:07 pm

Isayama Kiyoko

Šli jsme pouští a já měla pocit, že už jdeme hodiny a pořád stojíme na místě.Okolí se neměnilo, všude byl jenom písek, písek a písek. Začínala jsem být trochu unavená, a tak jsem vytáhla vodu a napila jsem se abych se osvěžila. Hmm kdy už asi vyjdeme z té pouště? Pomyslela jsem si
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 10:22 pm

GM

Prichádzajú.. šepol Gaara tajomne .. a potichu tak že ste to sotva počuli, Kankuro len prikývol a vytiahol jeden zo zvitkov a rozložil ho na zem, hneď sa za mnou zjavila moja bábka pri čom ma objímala a ja som len ďalej pokračoval v ceste. Tsukimia si na oči nasadila tie jej brýle a pozerala sa do piesočnej búrky ktorá sa neuveriteľnou rýchlosťou približovala, je ich.. asi dvadsať, majú tam senzibila ktorý maskuje ich presný počet, povedala smerom ku Gaarovi a pokynula geninom aby sa postavili do základnej obrannej pózy. zachvíľu tu bude horúco.. kto by povedal že tak veľmi lačnia po tvojom živote Gaara? spýtal sa Kankuro trocha posmešne a búrka sa neustále blížila.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4915
První přihlášení : 03. 02. 11

okolie /smer Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 10:38 pm

Yusuke Hibiki

Annnoooooo konečne nejaka akcia. povedal som si a prikývol postavil som sa pri Miyu a Kiyoko ,vytvorili sme základnú obrannú pozíciu a čakali čo ďalej.Hmm asi dvadsať ? to bude niečo.Len pre istotu bude zrejme lepšie pokúsiť sa zredukovať ich prevahu. zložil som pečate na kage bushin a vytiahol katanu.Tak poďte a ukážte čo viete. nahodil som úsmev a nedočkavo čakal...
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5033
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

okolie /smer Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 10:45 pm

Isayama Miya

Zaujali sme základní obranou pozici a čekali. 20 nepřátel? Hm Yusuke je nějaký nažhavení, jen aby je Gaara všechny hned nezabil, nebo si nezabojuje. Sundala jsem luk se zad a nasadila šíp.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4981
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 11:21 pm

Isayama Kiyoko

Zaujali jsme základní obranou pozici a čekali jsme. Všimla jsem si, že Yusuke je celý nažhavený na souboj. Vytvořil kagebushin a Miya vytáhla luk. Taky jsem vytáhla katanu a čekala jsem co se bude dít dál.20? tolik? Ale je tu kazekage-sama a Kankuro-dono takže to nebude až takový problém. Stiskla jsem katanu a vyčkávala jsem.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 3:01 pm

GM

O chvíľku vás už zasiahla piesočná búrka, bola hodne silná sotva ste sa držali na nohách a absolútne nič ste nevideli. Po tom sa však okolo vás vytvorila niečo ako veterná kupola a vy ste znova videli aspoň priestor v nej, Tsukimia stála pri vás a pred vami boli dvaja shinobi, mali na sebe masky, tiež také ľahké oblečenie a v rukách zvierali kunaie.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4915
První přihlášení : 03. 02. 11

okolie /smer Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 3:37 pm

Yusuke Hibiki

Zakryl som si oči a snažil sa stáť ako to len šlo.Po chvíľke to prestalo a ja som zase videl.Dal som si preč ruku z pred oči a uvidel som senseiku, Miyu, Kiyoko a pred nami dvoch maskovaných shinobi.No tak títo asi nebudú naši.Sú síce v počtovej nevýhode ale nevieme čo dokážu.Každopádne to bude asi zaujímavé.Hmm tento priestor kto ho vytvoril ? senseika či tí dvaja a je to súčasťou ich plánu.Gaara ani Kankuro tu niesu, zdá sa že nás chceli rozdeliť to znamená že ostatných 18 išlo po nich keď nie viac. zaujal som pozíciu a čakal či senseika bude ma nejaký plán...
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4981
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 4:03 pm

Isayama Kiyoko

Přišla hodně silná písečná bouře a tak jsem se zapřela katanou do země abych měla lepší stabilitu. Jednou rukou jsem si zakryla oči. Po chvíli to přestalo a já jsem se rozhlídla kolem sebe. Před námi stáli dva maskovaní ninjové. He? jenom dva? kde je ten zbytek? ................Mají jenom kunaie takže budou určitě silní v ninjutsu.......my ale máme početní převahu a taky senseiku......Podívala jsem se na Miyau a pak na senseiku jestli nemají nějaké poveli pro nás.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5033
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

okolie /smer Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 4:43 pm

Isayamy Miya

Jen dva? Aby vtom nebyla nějáka myšákovina, řekla jsem tiše. Napnula jsem luk a vytřelila šíp proti tem dvoum. Kousek před nimi jsem ho rozdvojila takže teď letěl na každého jeden. Byli to ninjové vyslani na Gaaru, takže sem ani nečekala, že bych je zasáhla, jen sem chtěla vědět, jak moc jsou rychlí.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 4:48 pm

Tsukimia

Pozorne som si premeriavala tých dvoch shinobi a zrazu som si niečoho všimla, jeden spravil nepatrne pečať a ja som sa rýchlo obrátila na tým, chcela som niečo povedať no v tom sa predo mnou zjavil jeden z nich a zaútočil na mňa pomocou kunaia, v rýchlosti som vytiahla svoj a odrazila som jeho útok.

GM

ani jeden šíp sa netrafil, stáli ste v obrannej pozícii v takom trojuholníku no jeden z nich sa zrazu objavil medzi vami a v ruke už nezvieral kunai ale taký celkom ozrutný meč, tam sa rýchlo roztočil a očividne vás chcel sundať všetkých naraz.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4915
První přihlášení : 03. 02. 11

okolie /smer Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 6:27 pm

Yusuke Hibiki

Echhh....to je rýchlosť vyhli sa šípom a kde je ten... povedal som si keď som stratil jedného z shinobi. Už som ucítil iba jemný závan a hneď mi bolo jasne že je za nami.Zrazu ma oblial studený pot a už som videl iba meč ktorý sa ženie na nás.Musíme to nejak vykriť tomu sa neuhneme. behalo mi po hlave a skúsil som tasiť meč proti tomu jeho...
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5033
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

okolie /smer Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 7:18 pm

Isayama Miya

Zatímco Yusuke vykrývál úder mečem, naschromáždila jsem čakru do pěsty a zautočila. Doufám,že ho Yusuke aspoň na pár vteřin zabaví.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4981
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 7:24 pm

Isayama Kiyoko

Jeden ninja zmizel a zduhý zautočil na senseiku.Najednou se ten druhý objevil za námi a pokusil se nás všechny dostat jednou ranou mečem. Pokusila jsem se uskočit kousek zpátky. Věděla jsem, že tomu neuskočím uplně a proto jsem nastavila jeho utoku katanu.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 7:36 pm

GM

Náraz meča toho shinobiho, do meča Hibikiho a zároveň aj do meča Kiyoko tých dvoch odhodil pekných pár metrov dozadu, na vašich katanách sa objavila malá prasklina a ruky vás boleli z toho nárazu, meč však pokračoval veľkou rýchlosťou ďalej priamo na Miyu, bol však v takej výške že zohnutie by sa rovnalo istej smrti, a preskočenie tak isto.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5033
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

okolie /smer Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 7:57 pm

Isayama Miya

Strčila jsem luk před sebe tak,aby narazili čepele na sebe a silu narazu využila k odskočení od ninji. Ještě za letu jsem vytáhla 2 výbušně šípy a vypálila je na něj. Jelikož Yusuke i Kioko byly daleko jako další šíp jsem vystřelila speciál a za nim další výbušny. Výbušné šípy se zabodli do země těsně před něj a bouchli. Vytvořili oblak prachu a hned na to do něj vletěl speciál. Udělala jsem pečet a z šípu výletla spousta jehel. Třeba ho něco aspoň škrábne, zadoufala jsem. Aspoň několik jehel nebo ten vybušnej šíp. Tohle bude asi pořadná sranda, to evidentně není gennin. Na tváři se mi rozlil můj tipický úsměv a v ruce jsem měla napnutí luk s obyčejným šípem.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4915
První přihlášení : 03. 02. 11

okolie /smer Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 8:46 pm

Yusuke Hibiki

Po náraze som odletel zopár metrov dozadu.Ty vole no to bola rana.Hrubej sily ma celkom dosť. pozrel som sa na Miyu ako ho bombarduje šípmi.Toto nieje dobré.. Ani potom čo sme sa ho pokúsili dvaja zablokovať sa nezastavil ?.. pozrel som sa na katanu a uvidel na nej puklinu.Ale tak toto prehnal, ešte mi aj katanu bude ničiť ? povedal som si celkom nahnevano a postavil sa.Katanu som založil a vytiahol si kunai s výbušným lístkom.Musíme ho nejak zastaviť či aspoň spomaliť lebo na nás je moc rýchli.Chytiť ho do genjutsu na mojej úrovni je mizivá šanca.Musel by byt zamestnaný a aj tak by ho podľa mňa hneď zrušil.No na druhú stranu by nám to dalo trošku času.Mohol by ten prach ustúpiť vôbec neviem kde je.Kiyoko poď musíme niečo spraviť lebo Miyu tam rozseká. zložil som pečate na kage bushin a vytvoril dva klony.Aauu.... bolesť v rukách neustúpila.Nemôžeme ísť moc blízko ďalší takýto úder by nevyzeral moc dobre.Pri prvej príležitosti skúsim genjutsu.Rozbehol som sa ku Mii aj z klonmi hodil som do oblaku dymu ďalší kunai z lístkom.Snáď ten shinobi vylezie von aby som ho videl...
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4981
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 9:55 pm

Isayama Kiyoko

Po nárazu jsme odletěli několik metrů dozadu. Sakra ten má ale páru!! Odhodil nás oba dva takhle daleko! Pěkně mě bolí ruce...Jestli dostanu ještě jeden takový uder tak se zítra ani nenajím. Je rychlejší než mi a taky o dost silnější.......musíme vymyslet nějaký plán. Miya ninju bombardovala šípy takže se kolem něj vytvoříl oblak dýmu a nebyl vidět....Miya se zase naštvala... Chtěla jsem jí jít pomoct, když jsem si všimla, že mám naprasklou katanu. Ksakru ten zmetek mi zničil katanu!! Zaměřila jsem svou pozornost na Yusukeho protože na mě zavolal ,,Kiyoko poď musíme niečo spraviť lebo Miyu tam rozseká.", vytvořil pečetě a zautočil kunaiem. Strčila jsem katanu do pouzdra a hodila jsem kunai s výbušným lístkem do místa kde by měl stát ninja. vzpomněla jsem si na toho druhýho ninju. Doufám že je sensei v pořádku...............
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





okolie /smer Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
okolie /smer Sunagakure
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» okolie /smer Konoha
» okolie /smer Kirigakure
» okolie /smer Kumogakure
» okolie /smer Iwagakure
» Sunagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Okolní svět :: Tetsu no Kuni-
Přejdi na: