Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 okolie /smer Sunagakure

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 7:09 pm

First topic message reminder :

Tetsu no Kuni smer z a do Sunagakure no sato. Všade vládne chlad, sneh a ľad, po ceste je veľa zasnežených stromov a skál.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5033
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 25, 2011 8:52 pm

Isayama Miya

Zůstaneme a počkáme na karavanu, hm to bude pohodlnější cesta. A tak jsem seděla, cpala se bombony a pozorovala ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4981
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 25, 2011 9:41 pm

Isayama Kiyoko

hmmm čekat na karavanu? To se načekáme..... Zvedla jsem se a sedla jsem si pod palmu do stínu. Tam jsem se opřela a upadla jsem do vlastních myšlenek.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4915
První přihlášení : 03. 02. 11

okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 25, 2011 9:58 pm

Yusuke Hibiki

Troška si spohodlniť cestu nie je zlý nápad. Zatiaľ si zrejme ľahnem a na chvíľku odpočiniem zložil som sa na zem a zatvoril oči.Mohlo by to ísť čo najskôr, nechcem tu byť moc dlho.Hmm a ako asi bude prebiehať to stretnutie ? pýtal som sa sám seba dokola...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 9:07 pm

GM

O niekoľko hodín keď už bola úplna tma ste zapoćuli ako blízko vás prechádza niekoľko tiav aj s kočmi, Gaara len ukázal aby ste ho následovali a keď ste tak učinili tak ste sa ocitli pred nejakou menšou karavánov. Gaara ich zastavil rukou a po menšom rozhovore si nastúpil aj s Tsukimiou a Kankurom do jedného z vozov a vám pokynul aby ste spravili to isté.

takže teraz nemusíte čakať na môj post, ak sa vykecáte tak mi napíšte na skype Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4915
První přihlášení : 03. 02. 11

okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Mar 28, 2011 9:11 pm

Yusuke Hibiki

Uprostred tmy sa zrazu objavila karavána Gaara to akosi vybavil a nastúpili sme do vozu.
No tak konečne aaaaaa myslím že teraz si trošku pospím povedal som a zívol si.Vo voze som si ako tak ľahol a pomaličky začal spať.Som zvedavý koľko bude ešte trvať cesta.Mohlo by to byť trošku dlhšie a bez problémov aspoň sa vyspím. povedal som si spokojne....
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5033
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Mar 30, 2011 4:43 pm

Isayama Miya

Nastoupily jsme do vozu a Yusuke se hned chystal spát. Taky jsem byla unavená, tak jsem se uvelebila a usnula.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4981
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Mar 30, 2011 7:48 pm

Isayama Kiyoko

Nastoupili jsme do vozu karavany. Myia a Yusuke šli spát. Já jsem si sedla tak abych viděla ven na hvězdy. Dlouho do noci jsem je pozorovala a přemýšlela o misi než jsem usnula.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4915
První přihlášení : 03. 02. 11

okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Mar 30, 2011 10:09 pm

Yusuke Hibiki

Po nejakej dobe ma trhlo a ja som sa prebudil z nepríjemného sna.Posadil som sa celkom spotený a akosi dezorientovaný.Všade bola tma.Bože to bol divný sen.... skoro ako skutočný .Len aby sa také niečo nestalo naozaj... pomyslel som si a zostal sedieť.Mal by som sa pre dýchať a nemyslieť nato. povedal som si a zaostril zrak naokolo.Videl som ako Kiyoko a Miya spia...Dúfam že sa nezobudia kôli mne.No nič asi spať už nebudem.Už sa teším keď vystúpime a budeme na mieste... natiahol som sa, normálne si sadol a pozeral do blba....
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5033
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Mar 30, 2011 10:16 pm

Isayama Miya

Zbudilo mě, když sebou Yusuke trhnul. Vypadal jako by měl zlý sen. Hej Yusuke, si vpohodě? zeptala jsem se potichu.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4915
První přihlášení : 03. 02. 11

okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Mar 30, 2011 10:29 pm

Yusuke Hibiki

"Prebral" som sa z môjho zapozerania... Hej hej , bol to len sen... pošepkal som potichu...No teda dúfam že len sen... Pokojne môžeš spať ďalej. hovoril som potichu.Po chvíľke som sa zapozeral niekam do blba a nevnímal okolie...
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5033
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Mar 30, 2011 10:38 pm

Isayama Miya

Mužeš spát dál, jo tak to těžko, když už si mě vzbudil. Pomyslela jsem si. Posunula jsem se blíž k Yusukem, abych si sním mohla povidat, když už se mi nechtělo spát. Koukal někam ven a vůbec nevnímal. Štouchla jsem do něj ramenem. Hej tady země.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4981
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Mar 30, 2011 10:46 pm

Isayama Kiyoko

Vzbudilo mě když se sestra ptala Yusukeho jestli je v pohodě. Podle toho co odpověděl jsem usoudila že se mu jenom zdál zlý sen. Zvedla jsem se a posadila jsem se zdruhé strany k Yusukemu. Ehm......etoo.....možná...možná bysme si mohli povídat...když......když nemůžeš spát....s..stejně toho o sobě moc nevíme....navrhla jsem nesměle.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4915
První přihlášení : 03. 02. 11

okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Mar 30, 2011 11:15 pm

Yusuke Hibiki

Miya ma štuchla ramenom a ja som sa zas dostal do reality. Heh prepáč...Zem tu je Hjustn hlásim sa... povedal som zo smiechom. Kiyoko už bola tak isto hore a navrhla nech sa trošku porozprávame o sebe aby sme sa spoznali bližšie...Dobrý nápad Kiyoko. No tak keď hovorím asi začnem ja.Hmm takže moje meno viete ale tak niečo o mojích koníčkoch. Tak napríklad rád behávam, zabávam sa, rozvíjam schopnosti v rôznych smeroch.Moje neobľúbené veci či skôr správanie je namyslenosť ľudí čo navyše podcenujú druhých..Potom niečo o rodine.Tak som jedináčik a mám iba matku a otca.Za obi dvoch som vďačný no občas mám pocit ako keby ma otec nemal rád alebo to nevedel vyjadriť.Vždy ma učil a trénoval no aj tvrdo trestal...Ach prepáčte to som trošku odbehol..No a mama bola vždy milá, nikdy na mňa nekričala či nejako trestala, po každom zranení mi pomáhala...A môj sen je že nikdy nechcem byť ako môj otec a konečne sa chcem dočkať jeho uznania...Preto musím trénovať a byť stále silnejší..No dúfam že som to nejako neprehnal a nerozkecal sa. dopovedal som a usmial sa...
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5033
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Mar 31, 2011 4:58 pm

Isayama Miya

No mi jsme z rodiny lékařských ninju. Další sourozence nemáme. Kiyoko má ráda vaření, trénování a tu svou prašivou kočku. Je to oblíbené dítě našich rodiču, jelikož je ta hodná,
rozesmála jsem se, no ja sem ten průšvihář. Ráda vyřezávám, maluju a baštím čokoládu.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4981
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Apr 01, 2011 4:12 pm

Isayama Kiyoko

Onee-chan není to prašivá kočka!! A rozhodně nejsem jejich oblíbenec...to spíš ty..kdybych udělal to co ty už by mě dávno rozčtvrtili!! Řekla jsem naštvaně...jo a stou čokoládou má pravdu sní jí tuny. zasmála jsem se...asi pujdu ještě spát dobrou
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Apr 01, 2011 5:18 pm

Kankuro

Yare yare.. dnešok bol vyčerpávajúci. ozvalo sa spoza závesu do voza a potom tam vstúpil kankuro, mal z hlavy dole tú svoju kapucňu, tvár nemal pomalovanú a na nej mal taký unavený výraz. Heh? ešte nespíte? hmm.. šepol si pre seba trocha prekvapene keď si prezrel všetkých troch geninov a sadol si kúsok od nich.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5033
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Apr 01, 2011 8:19 pm

Isayama Miya

Kankuro vešel do vozu a vypadal jako normálni kluk, bylo to tak nečekané, až jsem dostala záchvat smíchu, až mi tekly slzy. Kankuro-dono, vy konečne vypadáte trochu k světu, kdybyste nepromluvil, tak vás ani nepoznám. Měl byste takhle chodit častěj. Jo vypadal docela dobře, celkem chápu co na něm sestra má. My už jsem celkem pospaly, moment, ....... proč ste sem přišel, když jste myslel, že spíme ? Podívala jsem se na něj s podezřívávím pohledem, ale jinak pořád dost rozesmátá.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4981
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Apr 01, 2011 9:08 pm

Isayama Kiyoko

Do vozu vešel Kankuro, měl čistý obličej a ani na hlavě neměl tu hučku.Heh? Vykulila jsem oči, nikdy jsem ho neviděla bez té masky. Bez masky je ještě víc sexy! Pomyslela jsem si a koukala jsem se na něho. Vůbec jsem netušila, že má hnědé vlasy........... Uvědomila jsem si že už na něj nějakou chvíli civím, zčervenala jsem a rychle jsem sklopila zrak k zemi. Boužel jsem nemohla odolat potřebě se na něj znovu podívat a tak jsem trochu zvedla hlavu a koukla jsem se na něj, potom jsem zase sklopila zrak na zem. Je tak neodolatelný!!......
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Apr 01, 2011 9:16 pm

Kankuro

Hmm? ako to myslíš? pôvodne máme len tento jeden voz, "rezervovaný" a ja som hrozne unavený. zahundral som nevinným hlasom smerom k Miyi a poriadne som si zívol, etoo.. eh ak vám to ale nebude vadiť, začal opatrne a roztvoril zvitok na podlahu voza, položil naň ruku a vyvolal si jednu zo svojich bábok (takú tú úplne prvú ktorú mal ešte ako genin). Potrebujem sa s ním trocha pohrať tak vás možno budem trošiičku rušiť. dodal takým až príliš myslím hlasom a začal vyťahovať niečo ako skrútkovač, už len ten pohyb robil toľko hluku že vám bolo jasné že tak skoro nezaspíte.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4915
První přihlášení : 03. 02. 11

okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Apr 01, 2011 10:18 pm

Yusuke Hibiki

Zrazu sa ozval Kankuro a vošiel nám do vozu.Miya sa začala smiať až jej slzy tiekli.Po chvíľke Kankuro priložil zvitok na podlahu a vyvolal jednu zo svojich bábok. Povedal že sa snov potrebuje trošku pohrať a že asi nezaspíme.V poriadku Kankuro-dono ja už aj tak nemôžem spať. povedal som usmiato.Hmm čo sa pripravujete na nejaký boj ? spítal som sa zvedavo...
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4981
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Apr 01, 2011 10:41 pm

Isayama Kiyoko

Kankuro rozvinul svitek a vytáhl loutku a začal na ní cosi kutit, což mi dávalo příležitost na něj koukat. Byl tak okouzlující že z něj nešlo spustit oči. Koukala jsem se jak cosi kutí na loutce, když v tom se Yusuke zeptal.Hmm čo sa pripravujete na nejaký boj ? Utázka mě zaujala a tak jsem čekala na Kankurovu odpověd.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5033
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Apr 01, 2011 10:59 pm

Isayama Miya

Kankuro si rozložil loutku a začal dělat kravál. Zívla jsem si, a vytáhla čokoládové bonbony a opět se s nimi začala cpát. Dáte si Kankuro-dono? Zeptala jsem se a natáhla ruku se sáčkem k němu. Zároven sem čekala jestli něco odpoví Yusukemu.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Apr 01, 2011 11:22 pm

Kankuro

Hmm .. nie, nechystám sa do žiadneho boja, len.. eh.. táto bábka mi už začína hrdzavieť. Povedal som nešťastne a po tom som sa pousmial na Miyu. ďakujem. zamrmlal som pri čom som si od nej zobral kúsok čokolády, hodil som jeden taký.. "pohľad" na to dievča čo bolo celý čas ticho a len som sa na ňu trocha uškrnul.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4981
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Apr 02, 2011 7:53 pm

Isayama Kiyoko

Hmm .. nie, nechystám sa do žiadneho boja, len.. eh.. táto bábka mi už začína hrdzavieť.
Řekl Kankuro a vzal si od Miyai čokoládu , podíval se na mě a ušklíbl se. Torchu jsem se začervenala ale usmála jsem se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5033
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Apr 02, 2011 9:48 pm

Isayama Miya

Ten Kankurou je nějakej tupej, ten trol si asi nevšiml, že se segře libí. Sensei a Kazekage-sama jsou kde, když vy jste tady? Zeptala jsem se Kankura.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
okolie /smer Sunagakure
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» okolie /smer Konoha
» okolie /smer Kirigakure
» okolie /smer Kumogakure
» okolie /smer Iwagakure
» Sunagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Okolní svět :: Tetsu no Kuni-
Přejdi na: