Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 okolie /smer Iwagakure

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Iwagakure Empty
PříspěvekPředmět: okolie /smer Iwagakure   okolie /smer Iwagakure I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 7:10 pm

Tetsu no Kuni smer z a do Iwagakure no sato. Všade vládne chlad, sneh a ľad, po ceste je veľa zasnežených stromov a skál.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5075
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

okolie /smer Iwagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Iwagakure   okolie /smer Iwagakure I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 8:12 pm

Kurotsuchi

Poslala správy celému týmu (Lyall, krumla, Neri) že sa majú ihneď dostaviť keď sa zišli už ich tam čakala. Bola len sama.
"Teraz počkáme na Tsuchikageho-sama" povedala a usmiala sa.

Onoki, Kitsuchi, Akatuschi

Ani nie desať minút odkedy tam dorazili prišli všetci traja k bráne. Kitsuchi a Onoki ešte prehodili zopár dôležitých slov a potom si ho Akatsuchi vyložil na svoj ruksak aby ho niesol. Kitsuchi mu podal klobúk Kage so zeleným znakom Zeme a Kurotsuchi naznačila geninom aby ju nasledovali.

Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Iwagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Iwagakure   okolie /smer Iwagakure I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 8:37 pm

Aoi Sora

Keď som odchádzala z cvičiska tak som bola zavolaná na ten dlhoočakávaný a pravdepodobne hodne nudný zraz Kage. Nejak extrémne som sa tam netešila ale povinnosti sú asi povinnosti a aj tak som nemala na výber. Chjoo.. ten starý deda bude zase celú dobu hundrať niečo o jeho krížoch. Zašomrala som si nečujne a išla som tak troška pozadu.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5173
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Iwagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Iwagakure   okolie /smer Iwagakure I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 8:40 pm

Yakumo

Joooo.. Jsem celebrita, superstar, mega-super-úber hvězda. Jsem prostě king. Lidi jste zlatí, všechen tenhle sraz jen pro mě, jste prostě úža! Řekl jsem ze sebe s hvězdami v očích a stále jen poskakoval jako blbej se svým střeštěným výrazem.. Očividně jsem si myslel, že všechno tohle je jen kvůli mě, no spíše si lidi mohli myslet, že jsem maximálně tak blázen. Tak jo, jdemeeee! Zařval jsem a po chvíli ticha při chodu dodal. Týý vado, ten červenej nos Tsuchikageho je žůža, vypadá skoro jako klaun. Řekl jsem spíše potichu, tak aby to moc neslyšel.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5025
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

okolie /smer Iwagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Iwagakure   okolie /smer Iwagakure I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 1:57 pm

Haruhi Shimizu

Zrovna jsem byla přidělena do nějakýho teamu a hned jsme měli vyrazit na sraz pěti kage. Ještě jsem ty dva ani neznala, ale bylo mi to jedno. Nechápu proč si bere sebou team geninů..achjo vůbec se mi na ten sraz nechce, ale alespoň potkam někoho z jiný vesnice.. Nešla jsem úplně vzadu, ale dopředu jsem se taky nehrnula. Doufám, že nepůjdeme dlouho..
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5075
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

okolie /smer Iwagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Iwagakure   okolie /smer Iwagakure I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 10:36 pm

Kurotsuchi

Pomaly nasledovala Akatsuchiho ktorý niesol Tsuchikageho. Za ňou šli všetci traja genini. Cestovali mnoho dní až prešli z kamenných roklín Zeme Zeme do Taki no kuni. Tam vstúpili do hustého lesa ktorý sa tiahol aj cez dve ďalšie zeme cez ktoré prešli. Na konci lesa keď prešli na kríž ne-ninjovskými zemami sa dostali až k moru v krajine Kiba no kuni. Tam sa vybrala Kurotsuchi sama a vybavila osobnú loď pre Tsuchikageho. Akatsuchi naložil ich batožinu na loď a potom aj s Onokim vstúpili do lode. Ten sa zavrel v jeho izbe na korme lode a Akatsuchi strážil pred dverami.
"Nastúpte!" povedala Kurotsuchi s úsmevom smerom ku geninom a pomaly tiež vyšla po lávke na loď.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Iwagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Iwagakure   okolie /smer Iwagakure I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 8:21 pm

Aoi Sora

Len som prikývla a pomaly som nastúpila na loď za Kurotsuchi. Nemala som moc zhovorčivú náladu pretože som nemala rada takéto to dlhé cestovanie, doslova sa mi priečilo a ja som celkom ľutovala že nevybrali na tento zraz nejaký iný geninsky tým. Ruku som si položila na meč a celý čas som bola nejaká nervózna. Proste som z celého stretnutia mala divný pocit.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





okolie /smer Iwagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Iwagakure   okolie /smer Iwagakure I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
okolie /smer Iwagakure
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» okolie /smer Kumogakure
» okolie /smer Sunagakure
» okolie /smer Konoha
» okolie /smer Kirigakure
» Iwagakure no Sato

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Okolní svět :: Tetsu no Kuni-
Přejdi na: