Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 okolie /smer Kumogakure

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Kumogakure Empty
PříspěvekPředmět: okolie /smer Kumogakure   okolie /smer Kumogakure I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 7:07 pm

Tetsu no Kuni smer z a do Kumogakure no sato. Všade vládne chlad, sneh a ľad, po ceste je veľa zasnežených stromov a skál.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5172
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Kumogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Kumogakure   okolie /smer Kumogakure I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 8:29 pm

Včera


Silný vítr foukal na okolí, první mohutné kroky a muž vybarven stínem byl konečně vidět ve své plné kráse. Černá pleť, fajný to vlase a dobře vyčesaný knírek, svaly sem a tam.. Joo to byla ta horda jménem Yondaime Raikage, A. "Tak tedy vyrážíme!" Zařval nahlas a přitom zvednul svou levou ruku nad hlavu, respektive do vzduchu.. "Wheee.. Shii, jdeš se mnou. Skoro jsem však zapomněl... " Nedokončil svou větu, když v tom mu starý děda předal žlutý klobouk, jenž vyznačoval jediné. Fakt, že to on je Raikage! Důkaz o jeho cti jakožto jednoho z pěti Kágů.. Žádná slova již z jeho úst nevyletěla, prostě jen pomalu začala odcházet s jednou rukou ve vzduchu, pomocí které mával na důkaz "Sbohem, zase se uvidíme.." Křik vesničanů, co k němu vydávali obrovskou úctu neutichnul, ba naopak každým vzdálenějším krokem se zvětšoval.... až i jeho stín zmizel v dáli nastalo hrobové ticho. Vesničané se pomalu začali vydávat do svých obydlí a Kumogakure byla už zase vylidněná, jen poslední náznaky o tom, kolik lidí tam bylo a jak se rozlučovali se svým nejmilovanějším Raikagem.

Brzké ráno

Již v průsmyku čekal Raikage s Cčkem (Shii) na ty Geniny s vedoucím Renem. Když tu v tuhle se najednou začal z povzdálí rýsovat stín malé lodě a přibližně čtyř možná pěti osob. Po chvíli ticha, kdy Raikage jen nudně seděl na kameni se konečně tyto tajemné bytosti dostali na břeh, opravdu to byl Reno i s těmi Geniny. "Raikage-sama jsem zde, takže tedy bychom mohli vyrazit, co říkáte?" Vydal ze sebe v tu chvíli Reno, načež dostal od Raikageho odpověď. "Jdeme děcka, Reno a Shii.. Vyrážíme do Tetsugakure no Sato!" Zkřikl bezstarostně.. Bratříčku... Problesklo mu najednou hlavou, to už však celá cesta započala. Shii se trochu zdržel a přišel až k těm třem Geninům.. "Jen vám chci říct, že je tady hustá mlha, tak si dávejte pozor ať se neztratíte, to je však jen začátek toho, co vás čeká. Proto vám doporučuji si vzít nějaké pláště, aby vám tam nebyla zima, páč tam je opravdu velká zima.. " Pronesl s takovým neutrálním výrazem na tváři a podal vám tři černé pláště, každému jeden, které měli dokonce i kapuci.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4980
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

okolie /smer Kumogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Kumogakure   okolie /smer Kumogakure I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 2:08 pm

Nori Osamu

Tak Reno jo? Vypadá celkem....mile...zajímalo by mě co se mu stalo z okem. Reno chvíli povídal a pak nás mávnutím ruky přivolal k loďce. Všichni jsme do ní nastoupili a přeplavali jsme na ní až k průsmyku. Když jsme se začali přibližovat k průsmyku uviděl jsem obrys dvou postav. Odhadl jsem, že ta větší bude Raikage-sama a ta druhá asi nějaký Jounin.Loďka konečně dorazila a my jsme vystoupili na břeh. Mlčky jsme šli za Renem až Raikagemu. "Jdeme děcka, Reno a Shii.. Vyrážíme do Tetsugakure no Sato! Křikl bestarostně Raikage. Hehe Raikage-sama se ani trochu nebojí...proč taky? je nejsilnější z celé vesnice.Když jsme vyrazili na cestu přišel k nám Shii "Jen vám chci říct, že je tady hustá mlha, tak si dávejte pozor ať se neztratíte, to je však jen začátek toho, co vás čeká. Proto vám doporučuji si vzít nějaké pláště, aby vám tam nebyla zima, páč tam je opravdu velká zima.. a podal nám všem pláště. Děkuju. Vzal jsem si plášť a hned jsem si ho oblékl. Vyrazili jsme na cestu a já trochu zpomalil abych došel Tasuriho,protože se mi zdál trochu divný. Možná, že je ze včerejška ještě unavený. Hej kámo si v pohodě? Zašel sis včera do té nemocnice?
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4978
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

okolie /smer Kumogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Kumogakure   okolie /smer Kumogakure I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 2:36 pm

Yonagi Saku

Stáli jsme na břehu, kam jsme před chvílí připluli na loďce. Byl tu už Raikage-sama a Shii, kteří tu na nás nejspíše čekali. Jakmile dal Raikage povel k vyražení, vykřikla jsem jen na jeho odpověď nadšeně: Hai! Měla jsem nějak nezvykle moc elánu. Najednou k nám Shii přistoupil s menší radou a podal nám pláště. Vzala jsem si jeden z černých plášťů a chvíli si ho prohlížela. Tohle si mám vzít na sebe? Brrrr... Otřepala jsem se, ani nevím, jestli zimoum a nebo kvůli tomu plášti. V tom plášti mi bude snad ještě větší zima... Nakonec jsem si ho přece jen oblékla. Ostatní už vyrazili kupředu s Raikagem v čele. Doběhla jsem Noriho s Tasurim, ale přeci jen jsem nešla tak úplně vedle těch dvou. Rozhlížela jsem se po okolí a přemýšlela jsem o naší důležité výpravě...
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5024
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

okolie /smer Kumogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Kumogakure   okolie /smer Kumogakure I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 4:12 pm

Tasuri Ikumo

Vystoupili jsme na břehu a po pár radách nám Reno podal ještě černé pláště.Udělalo mi to celkem radost protože takový styl oblečení se mi líbil. Ale byla to jen chvilková radost. Poté se mi opět vrátila moje pochmurná nálada. Najednou ke mně přiběhl Nori s větou: Hej kámo si v pohodě? Zašel sis včera do té nemocnice? Měl jsem vstek na něj ale především sám na sebe. Nemohl jsem jim říct pravdu tak jsem se mu s ledovým pohledem podíval do očí a jen řekl: Já budu v pohodě. Radši zůstanu v zádu tak běž za Saku. Sakra takhle sem to říct nechtěl. Doufám že mu nedojde že o nich vím. Rozeběhli jsme se a já běžel úplně vzádu za 5ti naprosto rozdílnými lidmi. Kabát vlál za mnou a vlasy mí lítali sem a tam ve větru. Přemýšlel jsem o tom co se stalo včera a nemohl jsem na to přestat myslet. Sakra Tasuri už se hoď do klidu. Zanadával jsem si v duchu a běžel jsem dál za všemi ostatními. V běhu jsem si ještě skontroloval zda mám své dýky a všechno potřebné vybavení. Všechno bylo na svém místě a tak jsem jen dál běžel nevnímajíc okolí a ponořen do svých myšlenek.
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Kumogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Kumogakure   okolie /smer Kumogakure I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 4:32 pm

GM

Stále sa nič nedialo, teda aspoň geniny nič nezaregistrovali. Cčko však na zlomok sekundy mohol pocítiť niečiu prítomnosť, bol to však len vážne zlom sekundy a možno si to iba nahováral. Po tom však znova pocítil tú zvláštnu chakru ktorá mala celkom.. divné rozmery aj celkovo nevyzerala ako chakra normálneho shinobi.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5172
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Kumogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Kumogakure   okolie /smer Kumogakure I_icon_minitimeThu Mar 24, 2011 10:43 pm

Shii

Chvíli jsme se tak procházeli, když v tom zničehonic jsem pocítil zvláštní typ chakry, který určitě nebyl v normách běžných Shinobi.. Ještě jsem však nestihl zaměřit jeho polohu a tak jsem přešel do techniky, ve které můžu stopovat nepřítele, ačkoliv má obrana byla otevřená.. Reno však začal celou akci komandovat, naštěstí.. Nori, Tasuri okamžitě jděte okolo Shiiho jeden ať ho chrání zepředu a zároveň si hlídá levou stranu a druhej přesně naopak. Řekl jsem s neutrálním výrazem ve tváři a ihned pokračoval.. Saku u nás to bude to stejné, akorát místo Shiiho se soustředíme okolo Raikageho. Já si beru přední stranu, ty si ber přesnej opak. Po tomto jsem provedl přesně všechno podle mých slov a čekal na další odezvu nepřítele.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4978
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

okolie /smer Kumogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Kumogakure   okolie /smer Kumogakure I_icon_minitimeSat Mar 26, 2011 6:32 pm

Yonagi Saku

Pokračovali jsme v cestě, když v tom se z mně neznámých důvodů Reno zničehonic zastavil a s ním po chvilce i ostatní. Zezačátku jsem netušila, co se děje, stejně jako ostatní z mého týmu. Rozhlížela jsem se pookolí, dokud Reno nepromluvil a nezačal organizovat případnou obranu. Na tváři mi vládl znepokojený výraz. Věděla jsem, že pokud někdo zaútočí, určitě to bude někdo hodně silný. Teď jsem se musela soustředit a pokud možno nic nepokazit. Hai! Odpověděla jsem, když Reno domluvil a postavila jsem se za Raikageho, přesně podle jeho pokynů. Stála jsem tam v bojové pozici s šavlí v ruce a se soustředěným i nervózním výrazem na tváři zároveň. Na chvíli jsem zavřela oči. Vnímala jsem chakru všech ostatních, co kolem mě stáli. Ponořila jsem se ještě hlouběji...a najednou jsem to ucítila. Podivná chakra, ze které mě zamrazilo v zádech. Rychle jsem otevřela oči, abych se toho nepříjemného pocitu zbavila. Kdo to ksakru je? zamračila jsem se nad nepříjemným pocitem přítomnosti cizí chakry a dál pozorně sledovala okolí. Znervózňoval mě i šum listí. Nesnášela jsem to čekání, než se něco stane. V těchhle chvílích utíkal čas strašně pomalu. Nemohla jsem dělat nic, než jen čekat, jestli se někdo objeví...I když jsem doufala, že se boji zatím vyhneme.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Kumogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Kumogakure   okolie /smer Kumogakure I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 12:51 pm

GM

Chvíľu ste ešte išli v podstate v klude, Cčko však stále cítilo chakru, táto však bola normálna, teda ako tak ale zato bola všade okolo vás čo mohlo znamenať len to že vás niekto obkľúčil, po ďalšej chvíľke spoza stromov všade okolo vás vyšlo hodne veľa nejakých ľudí, vyzerali ako väzni, mali na sebe také jednoduché väzenské oblečenie a na tvári taký krvilačný výraz, bolo medzi nimi aj niekoľko žien, vlastne to bolo tak pol na pol ale bolo ich hodne a nevyzeralo to tak že sa s vami chcú rozprávať, jednému z nich zrazu zažiarilo niečo na krku takou červenou farbou a po tvári a celom tele sa mu začalo rýchlo rozťahovať nejaké tetovanie alebo čo. Cčko v tom znova pocítil tú abnormálnu chakru no tento krát vedel že vychádza z neho.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5024
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

okolie /smer Kumogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Kumogakure   okolie /smer Kumogakure I_icon_minitimeMon Mar 28, 2011 9:09 am

Ikumo Tasuri

Chvíli jsme normálně běželi když v tom se začalo něco dít.Zastavili jsme a po chvíli nás okřikl Reno: Nori, Tasuri okamžitě jděte okolo Shiiho jeden ať ho chrání zepředu a zároveň si hlídá levou stranu …Na nic jsem nečekal a rychle jsem se rozeběhl k Shiiovy.Nori běžel hnedka za mnou a po pár krokách jsme byli u něj. Nori běž do předu já pohlídám levou stranu. Nori jen přikývl a postavil se tak jak jsme se domluvili.Vytáhl jsem si své dýky a postavil se do bojové pozice.Po chvíli se něco stalo.Všude okolo nás se začali obšvovat lidé. Vypadá to že to jsou vězni…ale nelíbí se mi ten jejich výraz v obličeji.Asi si snáma nechtěj jen pokecat u čaje. Řekl jsem a přotom jsem se podíval na jednoho vězně kterému se po tváři začalo rozebíhat něco…něco jako tetování. Jeho hladina chakry se abnormálně zvýšila…je to co říct když to vycítím i já. Vypadlo to že I Raikage-sama je troche nervózní a to taky nijak moc nepomáhalo. Nějaký plan? Zeptal jsem se směrem k Renovi…..
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4980
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

okolie /smer Kumogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Kumogakure   okolie /smer Kumogakure I_icon_minitimeFri Apr 01, 2011 8:50 pm

Nori Osamu

Nějakou dobu jsme běželi když jsem zpozoroval že se něco děje. Pak nám Reno řekl. Nori, Tasuri okamžitě jděte okolo Shiiho jeden ať ho chrání zepředu a zároveň si hlídá levou stranu a druhej přesně naopak.Rozeběhli sme se s Tasurim na místa přesně tak jak nám řekl Reno. Nori běž do předu já pohlídám levou stranu. řekl Tasuri a tak jsem jenom přikívl a udělal jsem co mi řekl. Vytáhl jsem kunai a v utočné pozici jsme chvíly postupovali dál. Po chvilce se všude okolo objevili nějací lidé vypadající jako vězni. Co to sakra...?Vypadá to že to jsou vězni…ale nelíbí se mi ten jejich výraz v obličeji.Asi si snáma nechtěj jen pokecat u čaje. Slyšel jsem říkat Tasuriho a najdnou jsem ucítil jak se jim abnormálně zvyšuje čakra. Po těle se jim začalo rozbíhat něco jako tetování. Co to sakra je? Jakto že se jim zničeho nic zvýšila čakra?
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4978
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

okolie /smer Kumogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Kumogakure   okolie /smer Kumogakure I_icon_minitimeSun Apr 03, 2011 2:05 pm

Yonagi Saku

Z lesa začaly pomalu vycházet postavy. Jejich tváře byly zahalené stínem stromů, takže jsem jim neviděla zatím do obličeje. Rozhlédla jsem se, objevovali se všude kolem a bylo jich celkem dost. Nebyla jsem schopná cokoliv udělat, jen jsem tam tak stála a pozorovala postavy ve vězeňském oblečení, jak nás obklopovaly. Měla jsem zvláštní pocit, a za malou chvíli jsem taky viděla proč. Jednomu z nich se rozběhlo tetování po celém těle a já ucítila podivnou chakru, ze které mě mrazilo v zádech. Zírala jsem na něj a kapička potu mi stekla po tváři. Kousek od sebe jsem uslyšela hlas Noriho a Tasuriho, ale nevnímala jsem je. Stejně to bylo mimo mě. Já měla chránit s Renem Raikageho. Reno-san, Raikage-sama...Co jsou zač?... Zeptala jsem se znepokojeně a ostatní museli poznat, že jsem nervózní...Kdo by taky nebyl. Pořád jsem nemohla spustit oči z chlápka s tím divným tetováním, které vypadalo jako nějaký druh prokleté pečeti. Vypadal silně...Až moc silně. Snažila jsem se zklidnit svůj tep, a postupně se mi to dařilo. Už jsem si nepřipadala, jako kdybych měla srdce až v krku. Soustředěně jsem se nadechla a odhodlaně jsem sledovala nepřátele čekajíc, na nějaké pokyny.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5172
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Kumogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Kumogakure   okolie /smer Kumogakure I_icon_minitimeMon Apr 04, 2011 10:34 pm

Reno

Ačkoliv Raikage neodpovídal a dokonce ani Shii, musel nakonec zasáhnout poslední vysoko postavený člověk na této cestě, tedy já. "Do hajzl*! Jeden by si myslel, že konečně aspoň jednou pro tuhle chvíli bude mít klid a už jsem naklušou tihle podivíni, pfů, kdyby aspoň nějak vypadali, tohle je hrůza. No nevadí.. Aspoň se podívám, jak dobří ti tři nováčci jsou." Řekl jsem strašně potichu a po chvíli nahlas lehce dodal.. "Neustupujte ze svých pozic, dokud se nepřiblíží, buďte však opatrní.. My se s Raikagem a Yonagi trošku posunem za vámi ať utvoříme jeden kruh, který bude hlídán ze všech čtyř stran. Z toho já si vezmu severní, Yonagi západní, Tasuri východní a Nori jižní. Chápeme, doufám.." Byla poslední věta, kterou jsem také zároveň odstartoval přeskupení, jenž se po chvíli povedlo, tak jak mělo.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Kumogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Kumogakure   okolie /smer Kumogakure I_icon_minitimeTue Apr 05, 2011 8:09 pm

GM

Vyzeralo to tak, že tí divný ľudia nemajú žiadne city, žiadne nadšenie, žiadny strach, žiadne posmechy, proste vyzerali doslova tupo. Dokonca aj keď sa polovice z nich roztiahli pečate nevykazovali žiadne známky šialenstva či nejakých iných sprievodných znakov vďaka čomu mohlo niekomu dojsť že ich pravdepodobne niekto ovláda. Po tom sa na vás vyrútili zo všetkých strán, nie však všetci, ale nejak šiesti ž siedmy, pohybovali sa celkom slušnourýchlosťou a ich telá sa v behu začali meniť do všelijakých divných foriem. traja ktorý sa blížili ku raikagemu zo strany geninov vyzerali "normálnejšie" Len im narástli niečo ako plutvy na spodných častiach rúk a tiež im z prstov vyrazili pazúre.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





okolie /smer Kumogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Kumogakure   okolie /smer Kumogakure I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
okolie /smer Kumogakure
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» okolie /smer Konoha
» okolie /smer Kirigakure
» okolie /smer Sunagakure
» okolie /smer Iwagakure
» Informace o Kumogakure - Obecně

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Okolní svět :: Tetsu no Kuni-
Přejdi na: