Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5175
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 12:39 pm

First topic message reminder :



Kuro

Cesta dlouhá na sever od Kumo trvala asi necelou půl hodinu, když v tom jsme dorazili na to místo. Vypadalo to jako na půl pohřebiště a na půl tréningové místo. Pohřebiště to nejspíše připomínalo různými náhrobními kameny rozházeny po této velké tréningové nejspíše uměle vytvořené ploše. A naopak tréningové místo to připomínalo tím, že délka plochy byla opravdu velká a zase tak moc překážek tady nebylo. "Araki, Ibuki, Ceesnoh... Je to tak? Nepletu se?" Zeptal jsem se vás a pomalu se usadil na jeden z náhrobních kamenů, jenž měl motiv kříže. Černý písek vál všude okolo, což tomuhle záhadnému místu přidávalo ještě na větší tajemnosti a nevyzpytatelnosti. "Nejdřív mi o vás něco prosím řekněte, ať se mohu podle těchto fakt lépe zorientovat.." Řekl jsem svým chladným hlasem bez náznaku jakéhokoliv štěstí, že mám tým a hned i po tomto krátkém rozhovoru jsem si sundal kapuci a vy tak mohli plně vidět mou tvář. Postarší muž s dlouhými černými vlasy, na tváři mírně zarostlý a čelenka obhozena okolo krku, ano to byl můj podivný zjev.

• Pict •


Naposledy upravil Lelouch dne Sun Mar 20, 2011 1:55 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4973
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 5:39 pm

RYŪ AOKAWA
Po chvíli ako som tam sedel som sa otriasol a zodvihol som svoju Ocarinu potom som pozrel na Ibukiho a povedal Ni...nič len sa stmieva . Nasucho som preglgol a potom som sa opýtal Tak čo takáto hudba môže byť ?
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5081
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Mar 29, 2011 1:57 pm

Ibuki Imagawa

Mierne som sa usmial a povedal som.Ano môže...Po chvíľke som sa spýtal.Ale chcel som sa ťa spýtať či nevieš kto bude ten další člen týmu...Pozrel som sa na neho a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4973
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 03, 2011 8:46 pm

RYŪ AOKAWA
Pozrel som na Ibukiho Hm poviem mu to hmmm a tak možno by som mal sakra kde trčíš Ryo. premýšľal som a potom som povedal No áno viem poznám ho. Prečo ?
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5081
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 03, 2011 8:52 pm

Ibuki Imagawa

No ja len či nevieš kde je...Povedal som pričom som sa mierne usmial.A poznáš ho dlho? furt takto mešká ?Spýtal som sa ho a čakal som na jeho odpoved pričom som stále sedel na kameni.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4973
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 03, 2011 9:06 pm

RYŪ AOKAWA
Kývol som hlavou a povedal No poznám ho asi dlhšie ako jeho matka. Usmial som sa a potom som dodal Nie zvyčajne takto nemešká neviem čo sa stalo ale určite bude mať dobrý dôvod prečo mešká.
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5081
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 03, 2011 9:14 pm

Ibuki Imagawa

Aha...Povedal som potichšie a mierne som sa usmial.Takže bratia...Pomyslel som si a po chvíľke som povedal.A ked ho tak dobre poznáš...Usmial som sa na neho a dodal som.Povedz je silnejší od teba?Povedal som a čakal som na jeho reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4973
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 03, 2011 9:26 pm

RYŪ AOKAWA
Po jeho otázke som sa zamyslel a potom som povedal No áno je ale ja som šikovnejší a samozrejme som aj krajší.
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5081
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 03, 2011 9:46 pm

Ibuki Imagawa

Trochu som sa zasmial a postavil som sa cítil som sa už dobre a chcel som vyskúšať moju novú techniku. Pozrel som sa na veľký kameň na ktorom som sedel dal som pred seba pravú ruku a na koncentroval som chakru do ruky a potom som presunul chakru z nôh do rúk a udrel som do kameňa ktorý sa rozpadol na malé kúsky a pod ním ešte zostala ešte dosť veľká jama.Usmial som sa a pozrel som sa na svoju ruku.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5175
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 05, 2011 7:04 pm

Kuro

Poté, co skončil Ibukiho tréning přišel Ryuu, který se okamžitě s Ibukim spřátelil, já však do toho ještě nezasahoval a rozhodl se počkat na posledního příchozího člena.. "Člověku to nedá přeslechnout, Aokawo. Máš rád zbraně, že? Ibuki zase preferuje pěstní varianty souboje a co ten druhej cápek, ten je na tom jak?" Zakončil jsem otázkou směřující k Ryuuovi, tím že jsem řekl cápek mu samozřejmě došlo, že myslím druhého Aokawu a tak mi zbývalo počkat pouze na jeho odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Yorotsuki-sama
Genin
Genin
Yorotsuki-sama


Počet příspěvků : 32
Body : 4859
První přihlášení : 04. 03. 11
Věk : 30
Bydliště : Doma :-D

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ryo Aokawa
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 8:45 pm

Ryo Aokawa

Shimata- to je ale pěkná otrava... hloupý slunce, mistr mě bude mít za debi*a... pomyslel si Ryo a nad tou myšlenkou se mírně pozastavil, vzhledem k tomu, že první dojem je přece je důležitý Ksoo... budu muset něco vymyslet, ale já za to nemůžu! Ta velká žlutá koule mě šikanuje! bědoval v duchu, přitom udělal velmi otrávený obličej Zatraceně... už du několik minut, jak daleko to ještě jako má bejt? přemýšlel, tenhle tok myšlenek mu už po pěti minutách cesty stále otravoval myšlení, vzhledem k tomu, že opravdu nesnášel dlouhé tůry Zatraceně, můj svět je jenom plný iluzí, teď bych ale potřeboval trošku skutečna... teď už řekl Ryo, to už však v dálce viděl místo, na které ho Raikage nasměroval, celkem tam zahlédl hned několik lidí, celkem tři... jeden z nich vypadal na mistra, v dalším poznal svého bratra a ten třetí byl nejspíše třetí do týmu, přišel k těm třem a zazubil se Ohayo... gomenasai za to zpoždění, jaksi.. jsem.. eh.. etoo... ztratil jsem se na cestě životem... poznamenal a podíval se na bratra Ty budeš mít brzo pěknej problém Ryu... řekl škodolibě...
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5175
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 9:02 pm

Kuro


Nikdo nic neříkal, všichni byli zticha najednou však přišel někdo další.. Okamžitě mi podle jeho vzhledu došlo, že se jedná o dvojče tamté modro-vlásky.. "Ty seš Ryo, že jo?" Zeptal jsem se ho a přitom si při pohledu na něj pomyslel.. Bože to je ten v Kumo známej maník, co má fobii ze slunce, to si děláš prdel.. Poté jsem už však jen suše dodal.. "Dobře, ale ať už se to víckrát nestane." Zakončil jsem trošku podrážděně a chvíli přemýšlel, jak to teď vlastně bude.
Návrat nahoru Goto down
Yorotsuki-sama
Genin
Genin
Yorotsuki-sama


Počet příspěvků : 32
Body : 4859
První přihlášení : 04. 03. 11
Věk : 30
Bydliště : Doma :-D

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ryo Aokawa
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 9:08 pm

Ryo Aokawa

Jistě Senseii, už se to vícekrát nestane, snad jsem nepropásl nic tak důležitýho, nerad bych něco doháněl... řekl Ryo a podíval se na svého bratra, který už začínal mít křeče Vypadá to, že bratr brzo dostane svůj záchvat... poznamenal Ryo s menším škodolibým úsměvem na tváři, při tom pozoroval, jak se postupně jeho bratr začíná více a více cukat Asi byste měl vědět, že můj bratr má fobii z měsíce a má chorobnou představu o tom, že je vlkodlak... poznamenal ještě Ryo s úsměvem na tváři, protože se nemohl dočkat pohledu, který jeho nový Sensei ukáže...
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5081
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 9:11 pm

Ibuki Imagawa

Oprel som sa o strom a začal som si prezerať lepšie cvičisko ked v tom prišiel nejaký chalan čo vyzeral presne ako Ryu vedel som že to bude další člen týmu. Pristúpil som bližšie.Ahoj...Pozdravil som ho a pozrel som sa na senseia.Sensei môžem pokračovať v tréningu...Povedal som a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5175
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 9:42 pm

Kuro

Všechno jsem si vyslechl i tu kratší větu od Ibukiho směřující na mou osobu. "Vidím, vidím..", odpověděl jsem a mohli hádat komu to asi směřuje. "Bože.. Odvést ho domů by asi nebylo ideální, to bychom každopádně nestihli. Takže to zůstává jen na mě a na tomhle cvičišti." Zakončil jsem docela naštvaněji, než obvykle a otočil se směrem k Ryuovi. Ruční pečetě jsem poskládal tak rychle, že skoro nebyli k vidění a hned za tím přišla tichá slova určité techniky, jenž se hned na to uskutečnila. Ryuu byl doslova uloven rakví a zavřen, plus také byla rakev obmotána řetězy. "Pfů.. Možná bude trošku řádit, každopádně se z tohohle stalo nejspíše nejlepší možné řešení, bohužel.." Řekl jsem spíše do větru a konečně zodpověděl Ibukimu na jeho slova.. "Pokračovat v tréningu? Hmm.. Nejdříve by nám mohl aspoň jeden z Aokawů něco o sobě povědět, to bude rozhodně lepší.."
Návrat nahoru Goto down
Yorotsuki-sama
Genin
Genin
Yorotsuki-sama


Počet příspěvků : 32
Body : 4859
První přihlášení : 04. 03. 11
Věk : 30
Bydliště : Doma :-D

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ryo Aokawa
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 10:00 pm

Ryo Aokawa

Hoj, já jsem Ryo Aokawa, brácha tohohle mameluka... řekl Ryo a podíval se zvláštním pohledem na Ryua Nuže, nevím, jestli je tohle zrovna nejlepší způsob, jak vyřešit naši situaci, ale nevadí... doma se o to postarám... řekl dále Ryo a podíval se na svého mistra Ono je to tak trošku prokletí naší rodiny... jeden z nás má fobii ze slunce a druhý z měsíce, a narodili jsme se 29. února, takže máme narozeniny jen jednou za čtyři roky, ale co naděláte... řekl Ryo mírně komicky, při tom si však stále zanechával před svým mistrem vážný obličej, potom zaslechl mistra jak mluví o informacích Nuže, když je můj bratr takto očividně... indisponován, tak promluvím i za něj. Nehodlám vám říkat podrobnosti, to se dozvíte časem, ale jsme bratři, já jsem o několik sekund starší než on, a jsem hezčí a chytřejší, ale dost už o tomto. Ryu se specializuje na souboj se zbraněmi a jejich zacházením, je to mistr se zbraněmi, ironií je to, že já zbraně nesnáším... to poslední Ryo řekl jen jako tichou poznámku, a když to říkal měl na tváři mírný úsměv No, a co se týče mě, tak já se specializuju na Genjutsu a taky mám jistý... cit, co se týče Taijutsu a Ninjutsu, tak jsem totální poleno, což ale vynahradím svým Genjutsu. A ještě něco, jak já, tak bratr vlastníme Kekkei Genkai, avšak každž z nás jinou, neptejte se, jak je to možné, doteď to nevím jak já, tak můj bratr... dokončil Ryo dlouhý monolog a nadechl se...
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5175
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 10:15 pm

Kuro

"Hmm zajímavé představeníčko..." Řekl jsem a trošku se zasmál, nejspíše kvůli pár poznámkách Ryoa (doufám, že se to takhle skloňuje xD) při vykřikování informací o jeho a bratrově osobě. "Nuže.. blíží se pomalu půlnoc a já už popravdě nemám síly někoho učit něco nového. Stačil mi dnešní tréning s Ibukim, ale pokud zbude čas, tak možná......" Nestačil jsem doříct a věnoval svůj pohled chvějící se rakvi, ve které byl uvězněn Ryu, bohužel.. nedalo se nic dělat. "Tak mě napadá nějakej menší boj.. i když...... nezdá se mi to jako správná volba tréningu. Bože... Vypadá to, že to budu muset nechat na vás, rozhodněte se. Tréning jako takový, cvičnej boj s těma nejrůznějšími variantami a nebo ještě něco jiného, popravdě však nemám páru co."
Návrat nahoru Goto down
Yorotsuki-sama
Genin
Genin
Yorotsuki-sama


Počet příspěvků : 32
Body : 4859
První přihlášení : 04. 03. 11
Věk : 30
Bydliště : Doma :-D

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ryo Aokawa
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 10:22 pm

Ryo Aokawa

Nuže, nechám to na svém společníkovi, přizpůsobím se, ale pokud neznám jeho schopnosti a on moje, tak jsme na tom dosti špatně, měl bych asi říci, že mne musí chránit před fyzickými útoky, jinak jsem jaksi ztracen... protože jsem lemra na Taijutsu, přesně od toho mám bratra... řekl Ryo s úsměvem na tváři a při tom koukal na Ibukiho Ryu teď nebude až do svítání použitelnej... dodal ještě a oddechnul si Ale klidně si jak zabojuju, tak zatrénuju...
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5081
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 10:33 pm

Ibuki Imagawa

No ja by som bol skorej za tréning...Povedal som a mierne som sa usmial a dodal som.No a moje schopnosti...Zameriavam sa hlavne na Nintaijutsu.Pozrel som sa na mesiac a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5175
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 10:53 pm

Kuro

"Ibuki... Jsem rád, že bys dál trénoval, druhou část té techniky by jsi však zvládnout nedokázal. Nemyslíš si tedy, že bude lepší volit variantu cvičného boje? Aspoň můžeš svou novou techniku vyzkoušet, ber to trošku pozitivněji.." Řekl jsem mu a ještě jednou si prohlédl zbylého Aokawu.. "Dobrá tedy, začneme náš cvičný boj. Má však trošku jiné způsoby.. Nebojujete proti mě, nýbrž bojují všichni proti všem, chápeme se?" Zakončil jsem otázkou a trošku od nich odskákal, abych si držel nějaký menší odstup.. Už jsem pouze čekal na ty dva.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5081
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 11:15 pm

Ibuki Imagawa

Dobre teda.Povedal som a mierne som sa usmial hneť na to som vybral svoje rukavice ktoré som si nasadil s jednu bojovú pilulku ktorú som zjedol a zložil som pečate a povedal som.Kaminari-ken.V tom moje päste obalila elektrika a vďaka rukaviciam ktoré som si nasadil sa účinky techniky o niečo zvýšili.Pozrel som sa na nohy a ramená Ryovi aby som vedel skôr určiť aký pohyb ide spraviť prestal som sa mu pozerať na nohy a začal som sledovať iba ramená potom som na koncentroval chakru do rúk a pokúsil som sa ho udrieť do brucha veľkou silou.
Návrat nahoru Goto down
Yorotsuki-sama
Genin
Genin
Yorotsuki-sama


Počet příspěvků : 32
Body : 4859
První přihlášení : 04. 03. 11
Věk : 30
Bydliště : Doma :-D

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ryo Aokawa
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 11:29 pm

Ryo Aokawa

Ou Ou... křičel Ryo, když koukal na to, jak dokázal svoje rukavice obalit blesky Silná chakra... cítím to... pomyslel si, potom začal skládat pečetě a chvíli před tím, než se k němu Ibuki dostal vykřikl Yugen: Yorume! a chytil Ibukiho do Genjutsu, pocítil úbytek chakry, avšak mohl si být jist, že jeho Genjutsu zafungovalo, Ibuki byl paralyzovaný Supr, teď mě sejme mistr... že já jsem se radši nenechal trefit... pomyslel si...

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 Dream_Illusion_Nightmare
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5081
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 11:52 pm

Ibuki Imagawa

Chytil ma do genjutsu a ja som sa nemohol hýbať snažil som sa pohnúť zo všetkých síl ale nešlo.Sakra čo teraz?Pomyslel som si a čakal som. Ležal som na zemi a po chvíľke som som pohol prstom a po chvíľke som pohol rukou ale vedel som že by ešte dlho trvalo kým by som sa mohol pohnúť celí a tak som chytil meč ktorý som mal pri ruke a porezal som sa sním dosť hlboko na stehne v tom paralýza prestala a ja som sa postavil meč som schoval a odskočil som do malého lesíku kde som vyliezol na strom a vybral som z batohu obväz a obviazal som si nohu.Sledoval som ostatných a čakal som čo sa bude diať pričom som bol neustále v strehu a držal som meč za rukoväť.
Návrat nahoru Goto down
Yorotsuki-sama
Genin
Genin
Yorotsuki-sama


Počet příspěvků : 32
Body : 4859
První přihlášení : 04. 03. 11
Věk : 30
Bydliště : Doma :-D

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ryo Aokawa
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 11:59 pm

(xD Víš, paralýza znamená, že se nedokážeš hýbat, dokonce i kdyby si ten meč ovládal pomocí chakry, tak ho prostě neovládneš xD Seš jednoduše paralyzovaný Very Happy Krom toho to musí být nečekaná bolest xD Když se píchneš, tak pokud nemáš paměť 2 sekundy, tak myslím, že to asi čekáš Very Happy Ale nechám to na světlušce Very Happy)

PS: Sasuke se možná dostal, ale Darui ne xD A to je dokonce Chakra Sensor


Naposledy upravil Yorotsuki-sama dne Wed Apr 13, 2011 12:16 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5081
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 12:02 am

( Sasuke sa dostal tiež z paralýzi tak že sa bodol a naviše tvoja technika je úroveň C takže to neni moc silné a nemôže trvať nejako extra dlho a napísal som že som už dokázal pohnúť z rukou a z genjutsu sa môžeš dostať tak že si spôsobíš intenzívnu bolesť ).
Návrat nahoru Goto down
Yorotsuki-sama
Genin
Genin
Yorotsuki-sama


Počet příspěvků : 32
Body : 4859
První přihlášení : 04. 03. 11
Věk : 30
Bydliště : Doma :-D

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ryo Aokawa
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 12:15 am

(Tak za prvé, Sasuke je Sasuke a ty seš ty xD Ale to je vedlejší ^^" Jde o to, že paralýza je paralýza, teď nwm, jestli nekecám blbost, ale mám pocit, že je složený ze slov para a lyza xD čili něco jako "zničení pohybu" bo nějákej takovej kec, a pokud ti jde o mojí techniku, tak si přečti moje KG a popis tý techniky -_- nebudu se hádat -_-, říkám, nech světlušku ať to vyřeší, ale jako, pokud se dostaneš jen tak s paralýzi, tak seš fakt frajer xD)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Ibuki Imagawa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Tréningové oblasti-
Přejdi na: