Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5175
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 12:39 pm

First topic message reminder :



Kuro

Cesta dlouhá na sever od Kumo trvala asi necelou půl hodinu, když v tom jsme dorazili na to místo. Vypadalo to jako na půl pohřebiště a na půl tréningové místo. Pohřebiště to nejspíše připomínalo různými náhrobními kameny rozházeny po této velké tréningové nejspíše uměle vytvořené ploše. A naopak tréningové místo to připomínalo tím, že délka plochy byla opravdu velká a zase tak moc překážek tady nebylo. "Araki, Ibuki, Ceesnoh... Je to tak? Nepletu se?" Zeptal jsem se vás a pomalu se usadil na jeden z náhrobních kamenů, jenž měl motiv kříže. Černý písek vál všude okolo, což tomuhle záhadnému místu přidávalo ještě na větší tajemnosti a nevyzpytatelnosti. "Nejdřív mi o vás něco prosím řekněte, ať se mohu podle těchto fakt lépe zorientovat.." Řekl jsem svým chladným hlasem bez náznaku jakéhokoliv štěstí, že mám tým a hned i po tomto krátkém rozhovoru jsem si sundal kapuci a vy tak mohli plně vidět mou tvář. Postarší muž s dlouhými černými vlasy, na tváři mírně zarostlý a čelenka obhozena okolo krku, ano to byl můj podivný zjev.

• Pict •


Naposledy upravil Lelouch dne Sun Mar 20, 2011 1:55 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5081
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 12:18 am

( Ešte raz tvoja technika musí tiež niekedy skončiť ! A ja som už dokázal hýbať z rukou chápeš ? čiže som si spôsobil bolesť čo je jedna z možností ako sa dostať z genjutsu. A ked na tu tvoju techniku nezaberá Kai a ani ked si dotyčný spôsobí bolesť tak to určite nie je úroveň C. Jedine sa s toho môže dostať že ho niekdo poraní čo kludne môže byť tvoja postava a tím pádom ho hneť aj zabiť. A ešte jedna vec tvojej postave stačí aby sa pozrela na niekoho a už je chytení keby to bolo aspoň do očí ).
Návrat nahoru Goto down
Yorotsuki-sama
Genin
Genin
Yorotsuki-sama


Počet příspěvků : 32
Body : 4859
První přihlášení : 04. 03. 11
Věk : 30
Bydliště : Doma :-D

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ryo Aokawa
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 3:21 pm

(Jistě, ty si už mohl hejbat rukou, tak to je hrozně fér v tom případě, když si můžeš sám napsat hned v dalším postu, že si mohl hejbat rukou... opravdu xD a to, že to netrvá extra dlouho je jasný, ale jako, v rozmezí těhle postů to může bejt několik sekund, a i přes to, že to netrvá věčně to rozhodně není v řádu sekund, takže klid. A Mimochodem, v tomhle Gen je paralýza, pokud si to nepochopil trvalá, není to tak, že postupně mizí, prostě jakmile Gen skončí, tak skončí paralýza, co se týče mých technik a mého KG, tak jestli máš problém, mám to povoleno, myslím si, že moje postava má dost proti na to, aby mohla tohle mít, ale už konec. Napiš si co chceš, reaguj jak chceš, budu tě ignorovat, nehodlám jim to zde spamovat, nechám světlo at to vyřeší, jestli máš připomínku, napiš mi do pm, ostatní zprávy ignoruji)
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5175
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 9:09 pm

GM

Genjutsu je jedna svině a bohužel Ibuki to nyní pocítil na vlastní kůži. I když se mu podařilo pohnout jednou rukou a bodnout se, tak Genjutsu prostě nezrušil. U většina podobných technik to možná funguje, ovšem chycenému ninjovi došlo, že technika nejspíše vyžaduje jiné způsoby, co se týče osvobození. Netrvalo to však dlouho a technika byla narušena. Ryo totiž ucítil jak jeho tělo sužuje neuvěřitelná bolest a následně už jenom mohl zaznamenat tvrdý dopad k jednomu z náhrobků. "Zapomínáte, že tu jsem?" Zeptal se Kuro a pohledem si Ryoa přeměřoval, nejspíše ho jeho technika docela zachvátila. To si nikdo nemohl být jistý.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5081
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 9:20 pm

Ibuki Imagawa

Postavil som sa a obviazal som si nohu hneť na to som zložil znova pečate a povedal som.Kaminari-ken.A pridal som chakru do nôh aj do rúk. Rozbehol som sa na senseia a naznačil som úder ľavou rukou a pokúsil som sa ho udrieť pravou rukou do oblasti hrudníka tak aby som mu vybil dych.
Návrat nahoru Goto down
Yorotsuki-sama
Genin
Genin
Yorotsuki-sama


Počet příspěvků : 32
Body : 4859
První přihlášení : 04. 03. 11
Věk : 30
Bydliště : Doma :-D

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ryo Aokawa
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 9:20 pm

Ryo Aokawa

Kso, přesně, jak jsem si myslel... poznamenal Ryo a zvednul se ze země, celkem solidně se proletěl, až zády narazil do náhrobku, což mu málem kvůli materiálu, kterým byl kámen vyrazilo dech Jak to mám asi udělat? Jsem záloha, ovládám jen jednu techniku, kterou dokážu použít na jednoho jenom naráz, tím pádem je tak trochu... na nic, že bojuju proti dvěma, na druhou stranu mám jednu schopnost, která nahrává mě... nemůžu si jen tak bez rozmyslu do toho Genjutsu chytat každého, na to opravdu nemám chakru, na druhou stranu, mistr dokáže víc překvapit a je silnější, za to on... nebudu mít takový problém... nebo rozhodně menší než s mistrem... pomyslel si Ryo, všechno se to událo tak rychle To bylo pěkně žákeřný mistře... ale i přes to, že jsem záloha se jen tak nevzdám! vykřikl Ryo, potom začal skládat pečetě Yugen: Yorume! vykřikl a použil opět tu stejnou techniku, tentokrát však jeho pohled zabloudil rovnou na mistra Neznám jeho schopnosti, nevím, co od něj čekat... pomyslel si ještě Ryo, potom se podíval na toho kluka, který se pomalu zvedal ze země, v tu chvíli Ryo na zem hodil kouřovou bombu a chytil Kunai, který se chystal po tom klukovi hodit, když ho však chtěl nahmatat, tak si uvědomil, že u sebe nenosí vůbec žádné zbraně, kromě kouřových bombiček a výbušných lístků -_- Kso! Já jsem ale Baka! vykřikl v duchu, právě teď byl jeho plán v troskách, věděl sice přesně, kde se ten kluk nachází, ale neměl po něm co hodit, zazmatkoval tedy a hodil po něm první kámen, který v kouři nahmatal...
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5175
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 7:45 pm

Kuro


Jen jsem se pousmál a okamžitě reagoval na útok Ibukiho.. Takže to bude klamný výpad? Problesklo mi najednou hlavou, když naznačil úder levou rukou a následně i pravou. Jednoduše jsem mu pomocí dlaně pěst srazil k zemi a přitom se pokusil od něj dostat trochu dál. V tom však Ryo použil své záhadné Genjutsu a já se ním nechal ladně, nejspíše naschvál chytit. Ve stejný moment se mé oko změnilo.. Kdyby se na ně člověk podíval mohl by vidět, jak jsou po stranách tmavé a směrem ke středu přecházejí až do bílé. Krom toho měli i něco jako tři tomoe, akorát plně kulaté.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5081
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Apr 17, 2011 5:01 pm

Ibuki Imagawa

Zrazu sa sensei prestal hýbať a vyzeralo to ako keby bol paralyzovaný neváhal som a preniesol som chakru z nôh do pravej ruky a pokúsil som sa ha udrieť do hrudníka pričom som mal v pästi stále elektriku.
Návrat nahoru Goto down
Yorotsuki-sama
Genin
Genin
Yorotsuki-sama


Počet příspěvků : 32
Body : 4859
První přihlášení : 04. 03. 11
Věk : 30
Bydliště : Doma :-D

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ryo Aokawa
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2011 1:43 pm

Ryo Aokawa

Moje Genjutsu zabralo? Nečekané, ale hodí se to... pomyslel si, okolo nich byl všude kouř z dýmové bomby, kterou před chvílí hodil na zem, díky jeho schopnostem však přesně věděl, kde kdo stojí na milimetr přesně Vrozená schopnost Kagura Shingan... pomyslel si a pousmál se Ten kluk se o to postará... já musím vymyslet plán... pomyslel si a ve vteřině se rozeběhl, stále v kouři do nedalekého křoví, kde se schoval tak, aby měl ale šanci uhnout Musím být připravený se vyhnout... to nebude problém, chakru toho kluka mám zaměřenou a pokud se mistr dostane z Genjutsu, tak pocítím i tu miniaturní změnu z jeho chakře a připravím se...
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5175
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2011 11:15 pm

Kuro

Jen jsem se lehce pousmál, když se mě dotkla rána od Ibukiho, Genjutsu se tím i vyrušilo, což však mohlo a zároveň nemuselo být způsobeno díky Ibukimu. Vyprskl jsem velkou dávku krve a na místě, kde mě mladý ninja udeřil jste mohli vidět značné poškození. Lehce jsem rukou přes zranění přejel a všechno se vracelo do normálu, možná vám v ten moment najelo do hlavy několik otázek, avšak to nyní bylo vedlejší. Mé pravé oko se lehce protočila, přičemž levé mírně krvácelo. Ibuki mohl ucítit náhlou nesnesitelnou bolest v hlavě, která nepřestávala za žádných okolností.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5081
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Apr 19, 2011 3:00 pm

Ibuki Imagawa

To nieje možné...Pomyslel som si ked som zazrel ako mu zmizlo zranenie v tom som pocítil veľkú bolesť v hlavy.áááá...stačí...Zakričal som a padol som na kolená z jednou rukou som si držal hlavu a druhú som natiahol na senseia v tom som si ľahol na zem bolesť neprestávala.Musím niečo spraviť...Pomyslel som si ale na dalšie premýšľanie nebol čas rýchlo som vytiahol jeden kunai z výbušným lístkom a hodil som ho po senseiovi a dalej som ležal na zemi a dúfal som že bolesť prestane.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Ibuki Imagawa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Tréningové oblasti-
Přejdi na: