Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Konohagakure no Sato

Goto down 
+5
Sadatake Arakida
Pikachu
Mizashi
Krumla
Rajsik
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Konohagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Konohagakure no Sato   Konohagakure no Sato I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 11:10 pm

Dedina


Konohagakure no Sato Konoha

Toto je centrum dediny Konohagakure no Sato kde sa deje všetko. V dedine sa nachádzajú kaviarne, obchody, reštaurácie, domy a pod. Proste budovy od výmyslu sveta určené na rôzne aktivity od nakupovania po ilegálny bol na ulici.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Konohagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure no Sato   Konohagakure no Sato I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 11:12 pm

Tsume Inuzuka

Prechádzala som sa po Konohe zo založenými rukami vo vreckách a vo výstrihu mi spokojne drichmal Kuromaru. Len som sa nańho uškrnula keď trocha kýchol a pokračovala som ďalej v ceste, vo vrecku som mala ešte zopár ryo a tak som sa rozhodla ísť do rámenu že si tam doprajem dnes už asi poslednú porciu rámen. Prišla som tam pri čom som si sadla za pult a usmiala som sa na na Teuchiho, Brý deň Teuchi-san, poprosila by som jedno bravčové rámen.. povedala som a po tom Kuromaru trocha zaštekal. oo.. s dvojitou porciou bravčového mäsa. dodala som s úsmevom a až po tom som si všimla veľkého bieleho psa ktorý ležal na zemi kúsok odo mňa, vedla neho sedel nejaký chalan, bol o niečo starší a ja som rozmýšľala kde som ho už videla.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Konohagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure no Sato   Konohagakure no Sato I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 11:30 pm

Kiba Inuzuka

,,Ale no tak Akamaru." povzdychol si Kiba keď ho stále ťahal Akamaru no ani porcia rámenu ktorú mu dal nepomohla k tomu aby prestal.,, Akamaru n otak čo chceš?" spýtal sa ho Kiba a keď mu Akamaru drasticky potiahol rukáv zbadal čo sa stalo. Videl pre sebou sedieť dobre známu kunoichi.,, Kde som ju len videl." zamyslel sa a zbadal malé šteňa.,, Inuzuka." pousmial sa potichu.,, Dobre už vidím." prikývol Kiba keď to pochopil a za odmenu dal Akamarovi svoj nedodjený rámen.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Konohagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure no Sato   Konohagakure no Sato I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 11:33 pm

Tsume Inuzuka

Eto.. heh.. Kiba-san? si to ty? spýtala som sa trocha prekvapene a strčila som si do úst celkom veľké sústo rámenu, pri čom Kuromaru vyskočil na stôl a začal mi žrať mäso z misky. Prehltla som a čakala som či som si dobre.. rozpamätala jeho meno.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Konohagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure no Sato   Konohagakure no Sato I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 11:37 pm

Kiba Inuzuka

,, Ehm?" zaskočil sa ešte viac keď ho tá kunoichi oslovila.,, Pozná ma?" premýšľal a lovil v pamäti a rozpamätával sa.,, No už som ťa raz stretol." pomaličky prehovoril a stáel premýšľal.,, Ako to len bol oot meno.... bolo to niečo známe." rozpamätával sa v duchu.,, Tsunade nie, Tsunami je vlna." šepkal potichu.,, Aaaaah Tsume nie tak?" spýtal sa pre istotu.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Konohagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure no Sato   Konohagakure no Sato I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 11:40 pm

Tsume Inuzuka

prikývla som nadšene a znova som si trocha ujedla z misky, po tom sa mi Kuromaru doslova vrhol do misky a celú ju vyžieral no očividne som si to nevšimla. Hmm.. EH!! to je Akamaru? spýtala som sa trocha zarazene keď sa mi pohľad znova zastavil na tom obrovskom psovi.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Konohagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure no Sato   Konohagakure no Sato I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 11:45 pm

Kiba Inuzuka

,,Aaa tak to som teda rád." povzdzchol si Kiba, že to celkom dobre uhádol a potom začul zmienku o Akamarovi ktorý akurát dojedal rámen a nevnímal, že vôbec niečo existuje naokolo.,, Akamaru, Akamaru." šepkal potichu no pes nevímal. Kiba len tak jemne s citom trochu pristúpil Akamarovi chvost a ten sa okamžite celý narovnal a opäť začal vnímať svet. Jemne zavrčal a hodil vražedný pohľad po Kibovi a otočil sa na Tsume a hlasno štekol.,, Áno toto je ten veľký, biely a zatiaľ štíhly Akamaru." zasmial sa Kiba.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Konohagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure no Sato   Konohagakure no Sato I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 11:56 pm

Tsume Inuzuka

Hehe..štíhly? zasmiala som sa keď som si premerala to osemdesiat kilové "psíča" po tom som si chcela do úst dať ďalšie sústo rámenu no paličkami som nič nenahmatala, pozrela som sa do misky ktorá bola ako po umytí, nebola tam ani smietka rámenu, tiež bola úplne vylízaná a doslova sa "leskla" od čistoty, trocha nevraživo som sa pozrela na Kuromara ktorý zaliezol späť do výstrihu a nevinne sa na mňa pozeral.. bol to taký pohľad typu "to ja nie" ale usvädčovala ho špinavá papula. Ja som sa len unavene zvalila na stôl a na tvári sa mi objavil nešťastný výraz.. ksooo.. Kuromaru zožral si mi obed.. na ďalšiu porciu už proste nemám ryo. Zašomrala som potichu a nešťastne som tam ostala na stole ležať.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Konohagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure no Sato   Konohagakure no Sato I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 12:01 am

Kiba Inuzuka

,,No keď tak pozerám na tú štíhlosť." premeriaval si opätovne Akamara.,, Tak tie tuk..." nestihol dopvoedať keď Akamaru hodil priam vražedný pohľad na neho.,, Svaly, sto percent svalov." opravil sa s úsmevom Kiba a poškrabal Akamara po halve a ten spokojne zavrčal.,,Hodný Akamaru, hodný." upokojoval ho.,, Ak chceš tak ti objednám nejaký rámen." navrhol jej Kiba.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4900
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Konohagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure no Sato   Konohagakure no Sato I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 11:26 am

Jdu ulicí a vidím obchod se zbaněmi. To by se mi docela hodilo se tam i podívat. Vejdu dovnitř a vidím spoustu věciček. Nic z toho si nemůžu nějak dovolit. To je pech.
No nic,abych tu nebyl jen tak zbytečně koupím si alespoň nějakou maličkost. Zrak mi utkvěl na kouřových bombách je jich tam slušný výběr. Vyberu si nějaké ty lepší. 5 by jich mělo stačit. Nevidí se prý při jejich použití ani na svoji ruku a okruh mají 12 metrů a vydrží
23 vteřin. Hmm tak to je kvalita. Zaplatil a schoval jsi je a odešel.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Konohagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure no Sato   Konohagakure no Sato I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 12:06 pm

Tsume Inuzuka

Vďačne a s iskričkami v očiach som sa pozrela na Kibu a usmiala som sa naňho. Vážne .. to by si spravil? jeden celý rámen? Arigatoo.. povedala som nadšene a položila som Kuromara na zem aby mi ten rámen, teda ak mi ho Kiba kúpi znova nezožral.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Konohagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure no Sato   Konohagakure no Sato I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 8:01 pm

Kiba Inuzuka

,,No tak Teuchi dones tuto Tsume jeden rámen na mňa." ozval sa Kiba a sledoval ako zložila šteňa na zem.,, Môžem?" spýtal sa no na odpoveď nečakal a skôr než sa šteňa stihlo rozpamätať ho Kiba zachytil o kožu tesne za krkom (ono to nebolí, pre greenpeace) a zdvihol ho pred seba.,, No čo prcku?" zasmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Konohagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure no Sato   Konohagakure no Sato I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 8:58 pm

Tsume Inuzuka

Vďačne som sa pozrela na Kibu a pustila som sa do rámenu čo mi objednal. Kuromaru sa takými veľkými psími očami pozeral priamo do Kibovej tváre a na tvári mal "nevinný" výraz. Trocha zakňučal a vyplazil jazyk pri čom chcel očividne Kibovi olízať tvár no nejak nedočiahol.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Konohagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure no Sato   Konohagakure no Sato I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 9:29 pm

Kiba Inuzuka

,, Bože ty zlatučkýýýý." pousmial sa Kiba keď ho videl.,, Nepamätám sa žeby bol niekedy taký roztomilý aj Akamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa." skríkol keď pocítil ako ho Akamaru uhryzol do nohy a hneď sa prebudil.,, No no musím sko-skonštatovať, že si milučký ale ale Akamaru bol zlatučkejší." zastonal potichu a jemne položil Kuromara na zem a chytil sa letmo svojej nohy a zohol k Akamarovi.,, Auuuu si sa zošalel?" povzdychol si a popritom na neho Akamaru hodil ďalší výsostný pohľad a tak Kiba neprotestoval a poriadne s aposadil akoby nič.
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4954
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Konohagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure no Sato   Konohagakure no Sato I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 9:45 pm

Takashi Kansayaku



Jako obvykle jsem se probudil klidného dne...Bydlím ve skromném bytu takže jsem to měl do kuchně rychle a tak jsem si vzal něco na pití a pak si hodil na sebe oblečení a šel ven...Jako obvykle jsem si dal krátky sprint po střechách a pak si něco k nakousnutí...Vylezl jsem na barák a skákal jsem po streše na střechu...Potom jsem slezl a měl jsem namířeno k rámen shopu...U rámen shopu jsem uviděl 2 lidi se psem myslel jsem si že to jsou z inzuka klanu to mu muži jsem neviděl do obličeje a tak sem si jich nevšímal...Zdravím všechny tady...řekl jsem a šel za prodavačem obědnat si kuřecí rámen...Sedl jsem si a čekal až mi to donese...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Konohagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure no Sato   Konohagakure no Sato I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 10:18 pm

Tsume Inuzuka

Spokojne som dojedala rámen a nechala som Kuromara napospas Kibovi a keď ho pustil, tak sa mi len dostal k nohám a začal ma škrabať aby som ho zase zobrala do jeho obľúbeného miesta čo bol samozrejme výstrih, po chvíľke ignorácie som sa nad ním zľutovala a nakoniec som si ho dala pod bundu, len vytrčil hlavu a spokojne mi sem tam ujedol mäsa z paličiek zrovna keď som si ho dávala do úst. Prišiel tam nejaký týpek, sedel kúsok odo mňa keďže som sedela tak v strede a ja som sa naňho len tak zaškerila.. sate, pozdravila som no nejak som nepostrehla jeho meno a tak som sa len ďalej vrátila k rámenu.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4977
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Konohagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure no Sato   Konohagakure no Sato I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 10:32 pm

Seiji Aburame
Kráčal som dedinov a len tak som premýšľal keď mi zrazu začalo škvrkať v bruchu Hm asi skočím na nejaké to jedlo. Vybral som sa teda k Ramen shopu a vošiel som dnu . Videl som nejakých ľudí no nevenoval som tomu nejakú extra pozornosť sadol som si na voľnú stoličku a povedal som chlapíkovi Jedno dango s pálivou omáčkou a nech je riadne pálivá. zobral som si paličky a čakal som na jedlo
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Konohagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure no Sato   Konohagakure no Sato I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 10:41 pm

Tsume Inuzuka

Po chvíľke tam prišiel ďalší človek ktorý tak divne.. zapáchal, vlastne to bolo skôr viac pachov a ja som si spomenula na jeden klan pre ktorý bol tento pach typický.. Hmm.. Aburame... takto naverejnosti?.. heh zaškerila som sa s úsmevom a Kuromaru pár krát zaštekal. Ja som sa znova len zaškerila a zapozerala som sa na toho chlapíka z Aburame klanu. Kto vie aké to je.. keď ťa okupujú chrobáci. Pomyslela som si a oprela som si hlavu o jednu ruku.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4977
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Konohagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure no Sato   Konohagakure no Sato I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 10:47 pm

Seiji Aburame
Stále som pozeral pred seba a keď som počul ako sa nejaké dievča ozvalo o Aburame a potom som počul štekot tak ma napadlo či to nieje jedna z tých Inuzukov pozrel som naňu len tak cez rameno a povedal som Hm na verejnosti ? A nemali by šteňatá čakať pred reštauráciou a nie sedieť za stolom ? opýtal som sa a pozrel som na toho psa .
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Konohagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure no Sato   Konohagakure no Sato I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 10:56 pm

Shinri Nara

Fajne deň nič nemusím robiť...Pomyslel som si a pomaly som šiel na obed ale ked som videl na stole samú zeleninu tak som sa otočil a potichu som odišiel. Zobral som si peniaze a šiel som sa najesť von.Prechádzal som dedinou a narazil som na ramen stánok vošiel som dnu už tam tam bol nejaký chalana dievča sadol som si a objednal som si jeden ramen a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Konohagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure no Sato   Konohagakure no Sato I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 10:59 pm

Tsume Inuzuka

Etoo.. začala som po jeho poznámke a zapozerala som sa na Kuromara ktorý mi spokojne ležal vo výstrihu v bunde. Gomennasai.. ale keď ja tak často nevídam ľudí z Aburame klanu. hmm.. a on nesedí za stolom, on tam má miesto. Dodala som trošičku urazene no hneď na to som sa milo zaškerila a začala som sa s Kuromarom troška maznať.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4977
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Konohagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure no Sato   Konohagakure no Sato I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 11:09 pm

Seiji Aburame
Otočil som sa smerom k nej a všimol som si aj chlapca čo prišiel No je pravda že členovia Aburame klanu nechodia často na verejnosť ale mňa to nezaujíma. medzitým my priniesli dango a ja som pozrel na toho jej psa Ako že sa volá ? opýtal som sa a otočil som sa k tanieru pozeral som ich smerom a pustil som sa do jedla
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Konohagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure no Sato   Konohagakure no Sato I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 11:32 pm

Shinri Nara

čakal som kým mi donesú ramen a pritom som nemohol nepočuť ich rozhovor. Takže Aburame...zaujímavé. Pomyslel som si a po chvíľke mi doniesli ramen unudene som sa usmial a začal som jesť.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4977
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Konohagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure no Sato   Konohagakure no Sato I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 11:39 pm

Seiji Aburame
Jedol som a pozrel som na toho týpka vedľa mňa nenápadne vyliezlo zospodu zopár chrobákov vyliezlo na pult a vliezli do jeho taniera bolo ich asi tak 6 ja som ďalej jedol a tváril som sa nenápadne jeden chrobák dokonca msa prechádzal pred ním po stole.
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Konohagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure no Sato   Konohagakure no Sato I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 11:43 pm

Shinri Nara

Zbadal som chrobáka na stole a potom v tanieri pozrel som sa na neho a usmial som sa a postavil som sa.šefe on to zaplatí.Trochu som ho pobúchal po pleci a odišiel.Jaj ani najesť sa nedá v tejto dedine.Pomyslel som si a kráčal som dalej.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konohagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure no Sato   Konohagakure no Sato I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure no Sato
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Iwagakure no Sato
» Komengakure no Sato
» Amegakure no Sato

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost :: Země Ohně-
Přejdi na: