Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Dům Vedlejší rodiny klanu Hyuuga

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Belluzína
Genin
Genin
Belluzína


Počet příspěvků : 43
Body : 4930
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 29

Dům Vedlejší rodiny klanu Hyuuga Empty
PříspěvekPředmět: Dům Vedlejší rodiny klanu Hyuuga   Dům Vedlejší rodiny klanu Hyuuga I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 1:01 am

Jsou tu všechny základní místnosti a 5 ložnic. Bydlí tu všichni členové Vedlejší rodinné větve klanu Hyuuga
Návrat nahoru Goto down
Belluzína
Genin
Genin
Belluzína


Počet příspěvků : 43
Body : 4930
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 29

Dům Vedlejší rodiny klanu Hyuuga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Vedlejší rodiny klanu Hyuuga   Dům Vedlejší rodiny klanu Hyuuga I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 1:26 am

Pokoj Hitomi Hyuuga

Prostý pokoj s postelí, stolkem a šatníkem. Svítí zde dvě svičky. Za posuvnými dveřmi se nachází menší balkon.

Hyuuga Hitomi

Došla jsem do pokoje a lehla na postel. Začala jsem přemýšlet. Po chvíli jsem se došla osprchovat. Přišla jsem v županu zpět do pokoje, šla na balkon a začala se dívat na hvězdy.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5080
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Dům Vedlejší rodiny klanu Hyuuga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Vedlejší rodiny klanu Hyuuga   Dům Vedlejší rodiny klanu Hyuuga I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 6:17 pm

Shinri Nara

Prechádzal som sa dedinou nevedel som čo mám robiť furt som pozeral na ten kľúč po chvíľke som si sadol na lavičku.Mám tam ísť alebo ne....Povedal som si pre seba a postavil som sa šiel som sa znova prechádzať no po chvíľke som stál pred sídlom klanu Hyuuga.Vybral som kľúč a z hlboka som sa nadýchol a otvoril som dvere a vošiel som dnu.Začal som potichu prechádzať chodbou až kým som nedošiel pri dve ktoré mali patriť Hitomi zaklopal som.Toto nebol dobrý nápad....Pomyslel som si a otočil som sa.Dúfam že to klopanie nepočula.Povedal som si pre seba a pomaly som začal odchádzať.
Návrat nahoru Goto down
Belluzína
Genin
Genin
Belluzína


Počet příspěvků : 43
Body : 4930
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 29

Dům Vedlejší rodiny klanu Hyuuga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Vedlejší rodiny klanu Hyuuga   Dům Vedlejší rodiny klanu Hyuuga I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 6:30 pm

Hyuuga Hitomi

Impozantní pohled na hvězdy přerušila potřeba jít na WC. Ve spodním prádle jsem došla ke dveřím se svíčkou a pomalu je otevřela. Přede dveřmi stál Shinri. Strašně jsem se lekla, ale nekřičela jsem. Celá jsem zčervenala, naštěstí to bylo díky svičce vidět jen trochu. C..C...Co tu d-děláš?! Zašeptala jsem a uvědomila si, že jsem ve spodním prádle. Okamžitě jsem zalezla zpět a vzala si župan. V županu jsem opět vyšla před dveře a pozvala Shinriho dál.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5080
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Dům Vedlejší rodiny klanu Hyuuga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Vedlejší rodiny klanu Hyuuga   Dům Vedlejší rodiny klanu Hyuuga I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 6:41 pm

Shinri Nara

Otočil som sa a v dverách som videl Hitomi v spodnom prádle iba sa spýtala čo tu robím ale hneť zašla a po chvíľke znova otvorila ale už mala na sebe župan vošiel som do jej izby mala tam celkom tmu.Jaj toto vážne nebol dobrý nápad...Pomyslel som si a pozrel som sa na ňu.No Neji sensei mi dal kľúč od zadného vchodu....Ani neviem na čo som prišiel...povedal som a a pristúpil som k nej a chytil som ju za ruku.
Návrat nahoru Goto down
Belluzína
Genin
Genin
Belluzína


Počet příspěvků : 43
Body : 4930
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 29

Dům Vedlejší rodiny klanu Hyuuga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Vedlejší rodiny klanu Hyuuga   Dům Vedlejší rodiny klanu Hyuuga I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 8:40 pm

ŠPATNÝ NEPLATNÝ TOPIC! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dům Vedlejší rodiny klanu Hyuuga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Vedlejší rodiny klanu Hyuuga   Dům Vedlejší rodiny klanu Hyuuga I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dům Vedlejší rodiny klanu Hyuuga
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Dům Hlavní rodiny klanu Hyuuga
» Techniky klanů
» Hinata Hyuuga
» Aburame vs Hyuuga
» Klan Hyuuga

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Konohagakure no Sato :: Obydlí Ninjů-
Přejdi na: