Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5176
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) Empty
PříspěvekPředmět: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 9:48 pm


Informace
Právě bylo okolo 2:30 ráno a vy jste věděli, že by jste měli už konečně vstát a vydat se směrem k Raikageho kanceláři, kde podle všeho bude nebo by měl být Noctis. Informace o misi vám však předá až na daném místě, nejspíše však půjde o něco velmi nebezpečného... jelikož chodit na misi ve tři ráno není moc časté. Tedy spíše velmi ojedinělé. Když budete procházet Kumo zjistíte, jaké mrtvo tu v těchto hodinách je, všechno zavřené a nikde se nepoflakuje ani živáček. Prostě noc v Kumo, jak má být, tedy údajné ... "ráno"..
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5078
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 1:30 pm

Kagami Nadare

Stál vo svojej obývačke pri okne a pozeral sa von oknom na nočnú kumogakure. Bol hore už od jednej, teda spal len tri hodiny odkedy sa vrátil. Pozrel na hodinky. 2:00. Konečne. Pomyslel si. Osprchoval sa, prezliekol a vyšiel až na vrchol budovy kde mal svoje cvičisko. Tak dnes bez rozcvičky... Povedal si a skočil z budovy dole. Po ceste sa lankom zachytil o strechu blízkej budovy a vyhupol sa na ňu. Vyskočil na tú budovu a rozbehol sa po strechách až k sídlu raikageho. Tam sa stretol s Noctisom a spoločne počkali na hasumi. Potom ich Noctis viedol cez nočnú kumo a stále im nechcel prezradiť čo je to za misiu. Kagami teda len mlčky bežal za senseiom a sem-tam pozrel na Hasumi.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5028
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 3:46 pm

Hasumi Matsumo

Když mi zazvonil budík, zvedla jsem se tak rychle až jsem se praštila o poličku do hlavy. "Auu!" Já věděla, že si nemam dávat poličku nad postel Pochvíli mi došlo, že mam misi Achjo tak brzo.. Vstala jsem, osprchovala se, oblékla se a vzala si výbavu. Doplnila jsem svojí lékárničku a vyrazila na místo srazu. Všude bylo vážně mrtvo. Jak já jim závidim, že si můžou v klidu spát a nemusí se tu plahočit tmou Po cestě jsem si ještě stihla vytvořit nějaké želé. Když jsem došla k budově raikageho, už tam sensei s Kagamim čekali. Když jsem tam došlo, tak jsme vyrazili. Šla jsem za Noctisem a čekala, jestli nám objasní alespoň co to je za misi.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5176
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 11:59 pm

Noctis

Oba dva došli na dané místo a bez jakýchkoliv slov se celá mise vlastně rozběhla. Nejspíše jim došlo, že se svým proslovem začnu až za chůze, no trvalo to docela dlouho, než jsme se dostali konečně za Kumo do hor a já se zastavil, proto abych jim tedy o té jejich misi něco řekl. "Ehm... Tak teď poslouchejte děcka... Objasním vám, co tato mise je vůbec zač. Byl jsem povolán jednou tajnou jednotkou, abych na něco menšího dohlídl.. To něco menšího je jedno malé dítě, které prošlo několika genetickými úpravy. Ty úpravy nakonec vedli k tomu, že má v sobě něco jako pseudo Bijuu. Možná to zní bláznivě, ale tenhle kluk se úplně vymknul kontrole a nedávno se ho podařilo zadržet, všechno je však v utajení, proto vám tento fakt není znám. Teď by měl být v hlídané cele, ale přesně v pět ráno se bude jeho chakra zapečeťovat, čímž se dostáváme k našemu hlavnímu problému. Naším, nebo spíše původně mojím úkolem je to, že když se jeho zapečetění vymkne kontrole, tak ho musíme okamžitě zneškodnit. Pouze však zneškodnit, nikoliv ZABÍT! Proč tak brzo je jednoduché, kdyby náhodou totiž utekl mohl by způsobit až přílišně velké škody, proto tedy tak ráno. Na místě budeme tak za hodinu a půl a je tu i 90% možnost, že cestou potkáme nepřátele, jelikož zkratka, kterou půjdeme je obývaná samými slabými Nukeniny. Pokud dokážete splnit tuhle misi, tak jste prošli druhou zkouškou." Zakončil jsem konečně již na mě přílišně dlouhý monolog a trochu si oddechl. Po nějaké době se však opět vzpamatoval a čekal, jak na tuhle situace, nebo spíše mou řeč zareagují. No vzhledem k tomu, že jsme se na dané místo museli dostat rychle, tak jsem se už dal opět do kroku směrem k jednomu lesu.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5078
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 2:21 pm

Kagami Nadare

Kagami sa zamračil a rozmýšlal o tejto úlohe. Zdvihol zo zeme list a celý ho v sekunde obalil do kryštálu. Fúkol a kryštál sa rozpadol na prášok pričom list zostal nepoškodený. Takže zneškodniť hm? Znie to ako jednoduchá úloha čo môže byť nebezpečné na malom decku? Ale určite tam bude nejaký háčik o ktorom nevieme ako poznám nášho senseia... Povedal si a zamračil sa ešte viac. Pozrel na Hasumi a vtom sa ich sensei dal zase do behu. Povzdychol si a mlčky ho nasledoval.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5176
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 9:50 pm

Noctis

"Co Kagami? Určitě si teď v podvědomí mastíš svoje ego a říkáš si, jak ten klučina je slabej, nemýlím se? Znám tě nějakej den a stejně dokáže rozpoznat vo čem přemýšlíš. Vyvedu vás oba však z omylu...... Ten kluk je rovnatelný s hodně silnými ninji.." Řekl jsem a nějak mírně a nápadně poukázal právě na sebe, jakože je asi přibližně stejně silný jako já. No stále jsem šel a rozhlížel se po krajině, už první mé kroky v lese se ozývali a přepadení mohlo hrozit na každé straně.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5078
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 1:52 pm

Kagami Nadare

Toto ho trocha zaskočilo. Žeby to naozaj nebola jednoduchá úloha?? Myslel som že najťažšie bude vyrovnať sa s útokmi po ceste no zatiaľ je pokoj... mal by som si však dávať pozor... Povedal si a začal sa skôr venovať okoliu a nenápadne pozoroval les naokolo.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5028
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 2:11 pm

Hasumi Matsumo

Vůbec se mi tahle mise nezamlouvala. Kagami by se nejspíš nespokojil s tim, že by se nic nestalo, ale já bych byla radši... Byla jsem ráda, že kdyby se něco stalo, že toho kluka nemáme zabít. Doufám, že ten kluk bude v pohodě a my nebudeme muset zasahovat.. Šla jsem úplně vzadu a nechtělo se mi nějak zrychlovat. Ale zase když se budeme zdržovat, tak je větší pravděpodobnost, že na nás někdo zaútočí Značně jsem zrychlila a dohnala Kagamiho.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5176
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 3:53 pm

Noctis


"Fůů.. To je tak dlouhá cesta, až se mi chce brečet.." Odvětil jsem krátce a levou dlaní si přikryl své levé oko, můj pohyb se trošku zpomalil, když v tom zavál silnější vítr.. Listí se rozehnalo po okolí, načež najednou ninja,, ukrytý ve slunci'' zaútočil z výskoku. V ruce držel Kusari-gamu, jejíž čepel směřovala přímo na Kagamiho, každopádně bylo jasné, že když Kagami v ten moment neuhne, tak je nejspíše mrtvý. No vzhledem k tomu v jaké výšce byl to bylo vcelku primitivní a dal se z toho provést i slibný protiútok. Já jsem však nic nedělal a pouze se díval na svoje dva nejspíše budoucí studenty.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5078
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 4:13 pm

Kagami Nadare

Spoznal som senseiove znamenia ale aj Kagami zostal stáť bez pohybu. Na mieste kde ninja udrel sa mu vôbec nič nestalo. Celú ruku aj ramenu mu pokryla tenká vrstva veľmi pevného kryštálu na ktorý meč narazil. Vtom Kagami spozornel a na druhej ruke sa mu objavila čepel z kryštálu, ktorou zaútočil na nepriateľa.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5028
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 8:17 pm

Hasumi Matsumo

Když na Kagamiho zaútočil ninja o kousek jsem uskočila a dívala se na Kagamiho. Jakobych nic neříkala to se ani jednou nemůže splnit moje přání? povdechla jsem si a dál sledovala souboj Hlavně ať ho nenapadne útočit na mě..co ho vůbec napadá útočit proti slunci..no chápu no neni potom vidět.. sáhla jsem si do batohu a vytáhla si sluneční brýle, které jsem si nasadila. Achjo klobouk jsem si zapomněla doma..no pokud se dostaneme do města, tak si nějakej koupím
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5176
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 1:12 am

Kagami -> Najednou tvou ruku něco začalo škrtit, doslova. Když ses po ní ohlédl viděl si, že je obvázaná řetězy s Kusari-gamy a tak ti zneškodnila vlastně i útok pomocí čepele. Týpek se jen chladně usmál a zezadu na tebe vyletěl další zahalený chlápek tentokrát s katanou, jeho cíl byl jasný, probodnout tě skrz na skrz, i když to nejspíše jeho partnera zraní též. Teď nejspíše nastala chvíle pro Hasumi, ale kdo ví..
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5028
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 11:34 am

Hasumi Matsumo

Původně jsem nechtěla vůbec bojovat, ale naštval mě fakt, že ten chlápek útočí zezadu a ještě mu je jedno, že by mohl dostat i svýho parťáka. Vytvořila jsem si katanu. "Jishouton: Katai no jutsu" a poté jsem zablokovala katanu toho chlápka. No tak snad to vydrží..neměla by se zlomit, tak snadno, ale v tomhle počasí nikdy nevim..možná jsem si radši měla vytvořit dýky..
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5078
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 1:01 pm

Kagami Nadare

Usmial sa zase a tentoraz už cítil víťazstvo. Reťaz ktorá mu obmotala ruku sa pomaly začala meniť na kryštál až sa zmenila celá a rozpadla sa na prach. Kagami potom prudko saltom uskočil dozadu. Nieje slabý.. ale tá otravná reťaz je už preč. Našťastie. Hasumi! Otočil sa na ninju s katanou a bleskovo urobil techniku. Zem pod ním sa zmenila na kryštálového draka a ten ho odhodil preč od Hasumi. Hneď ako sa to stalo zase pozoroval pôvodného ninju, aj keď nanho dával pozor celý čas.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5176
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 9:19 pm

Kagami, Hasumi -> V momentě, kdy Hasumi zablokovala útok toho druhého ninji došlo k přetlačce, větší síla mu však dovolila Hasumi od sebe trošku dostat. Když v tom už Kagami zkrystalizoval řetěz a použil jutsu, které druhého ninju odhodilo daleko od všech ostatních. Noctis se stále jenom blbě čuměl a nic nedělal.. Ninja, který před chvíli ještě vlastnil kusari-gamu a bojoval proti Kagamimu začal skládat pečetě ze země na to vyšlehli kořeny, které draka obmotali a doslova srazili k zemi. Nebyli však pevné a to moc dobře mohla vědět i například taková Hasumi. Proto ten druhý ninja poskládal také ruční pečetě a skoro celého draka obalila země. Oběma došlo, že už jsou bez chakry, vzhledem k tomu jaká byla jejich úroveň a tak se tato situace dala rychle využít k jejich poražení, nejspíše.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5078
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 5:19 pm

Kagami Nadare

Chakry mal ešte celkom obstojne dosť, keďže techniky ho nestoja skoro žiadnu chakru a najnáročnejšia bola premena celej reťaze na kryštál ale stále mu zostávala viac než polovica jeho chakry. Zdvihol obidve ruky a smerom od nich sa rozletel vzduch ktorý sa tesne pred ninjami premenil na kryštálové shurikeny a z metrovej vzdialenosti na každého z nich vystrelilo šesť shurikenov. Moja nová technika je úžasná!
"Hasumi, drž sa blízko pri mne a kry mi chrbát. Ty mi budeš cez shosen pridávať tvoju chakru a ja ťa budem ochraňovať" pošepkal Hasumi ktorá bola len meter od neho. Bude ľahké takto ich poraziť spolu máme dosť chakry a ešte k tomu jej moje techniky spotrebúvajú tak málo... ale musíme byť ostražití... prečo sensei nič nerobí?! Genjutsu? Blyslo mu v hlave no túto myšlienku zavrhol. To určite nie... Ach... povzdychol si v duchu a pripravil sa do bojovej pozície. Stále mal jedno rameno obalené kryštálovým brnením a na oboch ramenách mal kryštálové čepele. Druhé rameno sa mu pomaličky začalo obalovať až bolo tiež obalené brnením až mal napokon dokonale chránené obe ruky a mohol tak nimi dobre a aj riskantne útočiť. Vytvoril si brnenie aj na nohách, čo bolo jasným znakom že sa chystá na svoj taijutsu štýl. Samozrejme poznala ho len Hasumi, lebo z prítomných ho jediná videla.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5028
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 5:42 pm

Hasumi Matsumo

Ty ninjové jsou otravní.. Udělala jsem to co říkal Kagami a předávala jsem mu svojí chakru. "Kagami moc ti to trvá už je nakopej ať můžeme jít" Doufám, že nepotkáme další nemam náladu na jejich zdržování..jsou otravní jako hmyz..ikdyž to by byla urážka hmyzu..no a sensei by taky něco mohl dělat, klidně si to s nim vyměnim podívala jsem se na senseie, kterej stál kousek od nás Hmm, tak ten asi nic dělat nebude..
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5176
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 6:02 pm

Noctis

Už mě to nebavilo a tak jsem se na ty dva podíval a pomalým krokem se za těmi dvěma ninji vydal.. Až jsem došel na úroveň Kagamiho jeden z těch dvou vykřikl.. "Cože?! Děláš si prdel? Co tu dělá on?! To je... Ao no Exorcist? Noctis Lucis Caelum... Když doneseme jeho hlavu budou z nás pracháči, pojď bratranče.." Vydal ze sebe a vytáhl za Kusari-gamu jako náhradu dvě dýky, načež se hned i spolu s tím druhým ninjou se na nás rozběhli, já však ni nedělal a vzhledem k jejich otevřené obraně to mohl Kagami s Hasumi skoncovat úplně a klidně sami..
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5078
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 6:09 pm

Kagami Nadare

Videl presne chyby ktoré začali robiť po tom ako sa im sensei ukázal. Čo je to za týpka tento Noctis... Každopádne ich to dosť rozhodilo teraz to bude jednoduché. Povedal si a vyrazil oproti nim. Prípadným útokom sa vyhol alebo ich zablokoval až došiel k tomu ktorý mal dve dýky. Využil svoje taijutsu znalosti a prudko sa prikrčil aby sa vyhol útokom a vyrazil hore až tesne pred ním a kolenom mu prudko odrel do hrude tak aby vyletel do vzduchu. Vyskočil za ním a do kríža rozpažil rukami na ktorých mal čepele aby mužovi odsekol hlavu a ak nie prinajmenšom podrezal hrdlo dosť nebezpečne na to aby ho tým zabil.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5176
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 6:14 pm

Kagami -> Všechno se ti povedlo až do posledního puntíku, druhý ninja začal mít v tom okamžiku strach a to tomu ještě přidal zlověstný pohled Noctisa a také jeho náznak rukou, který ninjovi naznačil, že chce použít na něj nějaké jutsu.. Nemohl nic dělat, pohled na jeho bratrance ho sice dost sžíral, ovšem musel si zachránit život a tak se rozhodl k okamžitému ústupu. Opět se rozběhl směrem do lesů, když v tom.. už dostatečně daleko mu přichytila noha podivná černá hmota. Když se ninja rychle ohlédl uviděl v jednom stromě rudě červené oči.. "Senkuton: Dainabashiri.." Řekl záhadný muž pomalu zeskočil ze stromu a v rukách se mu vytvořilo podivné černé kopí, kterým následně probodl oného ninju skrz na skrz. Zaznamenat smrt toho ninji však v tu dobu dokázala čirou náhodou jen Hasumi, nejspíše to bylo kvůli jejímu tréningu, avšak bylo tomu tak.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5028
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 7:43 pm

Hasumi Matsumo

Jeden z těch ninjů se dal na útěk, ale pochvíli ho někdo probodl. Néé další ne.. Narozdíl od tamtěch tenhle vypadal silně. Schovala jsem se za Kagamiho a sledovala co ten chlapík hodlá dělat. Každopádně ho nemusel zabít, když se dal na ústup..no třeba si nás nevšimne.. "Sensei nemohli bysme už pokračovat dál?" zeptala jsem se ho. Už jsem se chtěla hnout z místa a neměla jsem náladu se tu zdržovat ještě déle.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5078
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 9:53 pm

Kagami Nadare

Zostal stáť no stále nezrušil svoju výzbroj. Pozrel na senseia a stále jedným okom dával pozor na Hasumi.
"Sensei? Nemali by sme ho prenasledovať?" spýtal sa potichu. Bol stále pripravený rozbehnúť sa do lesa.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5176
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 6:18 pm

Noctis

"Ne.... Už je mrtvý, nemá cenu ho pronásledovat.." Řekl jsem Kagamimu a mohlo to však zaskočit oba dva, jak jsem mohl vědět, že je mrtvý? Tahle myšlenka se vám nejspíše začala honit hlavou, vzhledem k tomu, že jsem byl ani senzibil, tak to bylo vcelku podivuhodné. Nic jsem už dále však neříkal, pouze mávnul rukou na znak toho, že můžeme opět jít, čemuž jste okamžitě porozuměli a vydali se za mnou.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5028
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 10:29 pm

Hasumi Matsumo

"Sensei..kdy už tam budeme?" zeptala jsem se senseie. To je nuda všichni jsou pořád sticha. "Né mě už to nebaví proč jste vy dva pořád sticha! Já už to nevydržim nesnášim ticho!" Už mě to ticho vážně vytáčelo. Jsem zvyklá na to, že Kagami skoro nic neřekne, ale sensei je jeho úplná kopie. Rozhodla jsem se, že budu otravovat Kagamiho a donutim ho něco říct. Oba dva šli předemnou. Připlížila jsem se za Kagamiho a skočila mu na záda a začala jsem mu ťukat do hlavy. Jé já už vážně šílim.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5176
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) I_icon_minitimeFri Mar 25, 2011 3:51 pm

Noctis

Jen jsem se pousmál a možná dokonce zasmál, avšak poznat to na mě nějak nešlo.. "Kdy už tam budeme? Dobrá otázka.. Hmm, kdy už tam budeme. Snad za chvíli. Co? Už tě nebaví to věčné ticho, viď? Já mám ticho rád, lépe se během něj přemýšlí o nejrůznějších věcech, je to pro mě prostě přirozenější, než hluk. Promiň, Hasumi.." Řekl jsem ji trošku delší monolog na moji povahu naplněný mnoho otázkami, na které jsem nejspíše ani nemohl dostat odpověď. Nechtěl jsem jim říkat, že už tam vlastně budem, dokud Hasumi neskočila na Kagamiho.. "Eh. Tohle není zrovna ideální, no nevadí. Chci jen říct, že už jsme tady.." Řekl jsem a když ses poohlédla trošku dopředu určitě jsi mohla vidět zvláštní druh věznice připomínající takovou retro pyramidu v tmavějších barvách, což ti vlastně řeklo, že jsme na správném místě.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?
» Hasumi Matsumo
» Kagami Nadare by Juubi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Mise-
Přejdi na: