Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5176
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? Empty
PříspěvekPředmět: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 2:04 pm

Noctis
Po delší době jste prošli jednou horou a doslova pádili do podzemí, asi za deset minut jste se konečně dostali, tak kam jste se dostat měli. Byl to podzemní tréningový komplex Kumogakure no Sato, jejž však vypadal velmi opuštěně a strašidelně. Noctis si pomalu začal sundávat kapuci a představil se.. "Mé jméno je Noctis a byl jsem pověřen Raikagem, abych se o vás staral, nebo spíše za vás zodpovídal. Jste jen dva, což ale vůbec nic neznamená v Kumogakure je běžný, že tým někdy tvoří i jeden člověk, sice zřídka ale ano." Dokončil Noctis a vám mohlo dojít v průběhu jeho kratšího monologu, že jeho jméno je jen nejspíše krycí přezdívka. poté už jen čekal, jak na to zareagujete a odpovíte mu.

- Obrázek podzemního komplexu. Smile
Spoiler:
- Noctis
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5078
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 5:27 pm

Kagami Nadare

Vôbec sa mi tu nepáči.. čo Hasumi-chan? Bude v poriadku?? Takže toto je náš sensei... Nepáči sa mi. Zhrnul si to Kagami a s nedôverou pozrel na senseia.
"Moje meno je Kagami" povedal neobvykle dlhú vetu a pokračoval v úvahách. Bol zvedavý ako na toto všetko zareaguje Hasumi a čo povie senseiovi. Dúfam že keď som povedal celé štyri slová bude to na nejaký čas stačiť...
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5028
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 6:13 pm

Hasumi Matsumo

Konečně jsme někam došli, bylo to tu trochu rozpadlý. To má být jako stezka odvahy? Achjo.. Kagami se představil a oba nejspíš čekali na mě "Já jsem Hasumi" řekla jsem a dál se tu rozhlížela. No.. je to tu docela pěkný.. Potom jsem se podívala na toho chlápka co nás sem přivedl To má být jako náš sensei? úžasný..fakt skvělí.. "A co teď tady? Na stezku odvahy nemam chuť" Stejně když jsme dva..nebudeme mít menší šanci v misích? No na tom nesejde..Ten chlápek..tedy náš sensei..jak se to jmenoval? Na tom nesejde bylo to něco na N, ale všechna jména na N většinou zapomínam.. Podívala jsem se na senseie a čekala jestli mi řekne co se bude dít dál, i když jsem s tím moc nepočítala
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5176
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 12:33 am

Noctis

"Tohle není stezka odvahy hloupá, nýbrž místo kde se umírá." Odvětil jsem krátce a trošku se pousmál, poté si pomalu sednul na nedaleký kámen. "Jestli chcete být mými studenty, budete muset podstoupit testem, samozřejmě pokud ho nepodstoupíte tak vás nejspíše pošlu na akademii a pokud ho neuděláte, tak umřete. Obojí varianty jsou myslím zrovna né nejlepší a tak by jste tuto zkoušku, nebo spíše test raději splnit." Dokončil jsem svůj krátký monolog a znovu se pousmál, mezitím co jsem měl hlavu sklopenou a ofina mi překrývala obě oči. "Chcete vědět, co to je za test?" Zeptal jsem se jich a poté už jen čekal na reakce.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5078
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 12:38 am

Kagami Nadare

S nedôverou pozeral na senseia. Hlúpa otázka... Vôbec ma to nazaujíma ale vrátiť sa na akadémie? A čo si o sebe myslí akoby ma dokázal zabiť...
"Hm" odvetil potichu a stále pozeral na Hasumi a čakal.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5028
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 4:30 pm

Hasumi Matsumo

úžasný už se nemůžu dočkat až bude můj sensei..to snad ne proč tenhle? "Jo docela by mě zajímalo co je to za test" řekla jsem Vracet se na akademii nechci..ale nemyslím se že to bude lehké..už jenom podle toho jak mluví..
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5176
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 8:09 pm

Noctis

Trošku jsem si odkašlal a poté na ně s menším škodolibým úsměvem spustil.. "Ehehe.. Tohle místo je popravdě dost opuštěné a jsme jedni z mála, kdo tu to vlastně viděli a nebo navštívili. Vlastně tu už nikdo nebyl mnoho let od mé poslední návštěvy. Samotný Sandaime při jeho vystavení chtěl, aby tohle místo bylo pro veřejnost skryté z několika důvodů, které zatím nepotřebujete věděl. Poslední návštěva tohoto komplexu, když nepočítáme nás je v dobách, kdy se "A" stal vůdcem vesnice, nebo-li Yondaime Raikagem. Nevím, nejspíše je zbytečné vám vysvětlovat, co tohle místo všechno skrývá a jakou má vlastně doopravdy obsáhlou historii. Možná někdy časem, jelikož tohle místo s vámi budu chtít navštěvovat častěji, pokud samozřejmě projdete. " Dokončil jsem svůj trošku neobvykle dlouhý monolog a poté znovu spustil. Zkouška se dělí na tři části. "První část je vcelku jednoduchá tedy myslím, bude to boj proti mým klonům.. "Řekl jsem a při vyslovení "klonů" přidal trošku ironie, čímž jim mohlo dojít, že to nejsou jen tak nějaké klony. "Druhá zkouška bude... " Odsekl jsem krátce, trošku zakašlal a podíval se za sebe.. "No, však uvidíte, nemá smysl to říkat.. jestliže nehodláte projít ani prvním tímto primitivním úkolem. Takže se tedy připravte a můžeme začít, jo jinak.. první zkouška bude probíhat samostatně, je to první a poslední zkouška, která zkoumá schopnosti vás jako jednotlivce a ne jako tým." Zakončil jsem už konečně a dal si opět trošku menší oddech.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5078
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 10:36 pm

Kagami Nadare

Švihol trocha rukami smerom od tela a na oboch rukách sa mu objavili kryštálové čepele. Pokrývali celé predlaktie a chrbát ruky a boli ostré ako britva. Nech len príde... Povedal si a zaujal útočné postavenie.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5028
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 3:04 pm

Hasumi Matsumo

Jednotlivě?...Ksakru...ale naštěstí stačí porazit jen klony..doufám že to zvládnu Kagami zaujal bojovou pozici. Nejspíš bych neměla jen tak stát.. Vytvořila jsem si meč a odskočila o kousek dozadu. Takže musím se soustředit..Ať si ty klony klidně přídou..Tohle zvládnu
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5176
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 3:20 pm

Noctis

"Vy lidi jste tak neuvěřitelně povrchní, až se mi to někdy nelíbí." Řekl jsem a z brašny vytáhl menší svitek, který jsem pomocí jednoho škubnutí dostatečně roztáhl na to, abych na něj mohl položit svou levou ruku. "Gemini!" Odvětil jsem krátce rychle a dostatečně hlasitě na to, aby to slyšeli také. Hned na to se svitek rozzářil, nebo spíše místo, na kterém ležela má ruka a chakra okolo mě začal houstnout. Poté už jen nastal menší nával prachu a přede mnou stáli dvě malé bytosti, na první pohled úplně neškodné. "Ahoj! Ahoj! Gemini vás zdraví" Říkali s docela milým hlasem a trošku se zavrtěli, to už je však pohltila zář a místo nich tam byli dva další mě podobní lidé, takzvaně Noctisové. "To jste si snad mysleli, že použiji něco na styl Kage Bunshinu či podobné techniky?" Zeptal jsem se jich a trošku ironicky se zasmál. "Shikayu no Jutsu" Řekl jsem v mžiku a velmi tichým hlasem, změna však prakticky žádná.. jako by se vlastně nic nestalo, no stalo se. Ti dva byli rozděleni neviditelnou bariérou a tak praktická pomoc tomu druhému byla nyní vyloučena, bariéra však byla nastavena tak, že po poražení klona se opět ztratí. Oba Noctisové zatím jen stáli svým soupeřům v pohledu a tiše si je přeměřovali, zatím však žádný náznak pohybu, mluvy nebo něčeho jiného.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5078
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 3:32 pm

Kagami Nadare

Trochu ho znepokojila situácia ale zachoval si zdravý optimizmus. Poskladal tri pečate.
"Shoton: Rokkaku Shuriken!" povedal rýchlo a vo vzduchu sa objavilo dvanásť šesťstranných shurikenov z kryštálu a zamierilo na najbližšieho Noctisa. Hneď za ním bežali dvaja Kagamiho kloni s čepelami na rukách. Teraz sa ukáž...
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5028
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 4:06 pm

Hasumi Matsumo

Co to má být? trochu mě překvapil vývoj událostí, ale byla jsem připravená zaútočit. Klon nic nedělal jenom tam stál Mam zaútočit první? Jishouton: Ageru bourei! vedle mě se začalo formovat želé až nakonec dostalo podobu pantera. Panter se rozběhl ke klonu a skočil do výšky, připraven zaútočit ze shora.Zatím jsem si vytvořila několi shurikenů a hodila jsem je na klon.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5176
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 4:31 pm

Gemini - Noctis 1

Jen se podíval na Kagamiho a trošku se pousmál. Když hodil Shurikeny, tak jen lehce máchl rukou a vyslovil nějaká slova, tys však neslyšel vzhledem k tvé vzdálenosti a síly kolik do toho Noctis dal. Hned na to se tedy ze země vyřítila obrovská zeď, avšak ne z Dotonu a nejspíše ani z žádného jiného základního elementu. Tvůj první útok byl zmařen a Noctis se tedy pokusil vyhnout dalšímu útoku tvých klonů, když se však otočil bylo pozdě, všechny tři klony ho probodli skrz na skrz a z Noctisových úst se začal valit nějaký proud energie. Možná sis myslel, že to máš už vyhrané, ovšem opak byl pravdou Noctis totiž použil jedno ze svých ojedinělých Genjutsu a dostal se až za klony Kagamiho, to však nebylo všechno. Na každém z klonů byl totiž výbušný lístek a tak ti bylo jasné, co se stane. Tvůj soupeř jen lehce odskákal a poskládal pár pečetí, čímž klony nadobro zničil.

Gemini - Noctis 2

Panter který letěl na Noctise nebyl moc zpevněný, čehož se dalo krásně využít.. Tvůj soupeř tedy hodil asi pět kunaiů s výbušnými lístky a když byli těsně před panterem nechal je odpálit. Vypadalo to, že se mu moc nechce vyčerpávat jeho techniky. Pravý Noctis jen seděl na kameni a trošku se u toho škodolibě usmíval, když asi řekl, že to nejsou normální klony myslel to opravdu vážně, což vám však ale už mohlo dávno dojít. Letící Shurikeny na nepravého Noctise byli lehce zničeny, nějak ho to nezaskočilo, prostě jenom použil známý ninja trik.. uskoč do strany a vyhni se všemu, čemu můžeš. Jeden z Shurikenů však na něm menší jizvu dělal, no nejspíše si toho ani nevšiml.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5078
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 4:37 pm

Kagami Nadare

Kloni sa rozleteli a kúsky kryštálu sa zapichli do zeme. Kagami natiahol ruku a namieril na stenu ktorú Noctis vytoril. Pokúšal sa sústrediť sa na molekuly a skryštalizovať ich ale proste to nedokázal. Prvýkrát v živote sa mu to nepodarilo. Potichu zanadával. Na tvári sa mu však stále zdrkadlil pokojný výraz. Urobil dva klony a spolu s nimi sa rozbehol smerom k Noctisovi. Klony bežali vpredu a snažili sa ho pomaly obísť zo strán. Pribehli k nemu a zaútočili čepelami z troch strán.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5176
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 4:42 pm

Gemini - Noctis 1

Pousmál jsem se a když se na mě kloni rozběhli ze stran, tak to všechno začalo. Seskládal jsem tedy pár ručních pečetí a vyslovil jméno oné techniky, to už se zčistajasna vytvořilo něco v podobě štítů, což mě obklopilo ze všech stran a tak znemožňovalo klonům na mě zaútočit, zdi byli však průhledné a dalo se přes ně lehce komunikovat, i když obrana to byla pevná.. Já se jen však stále usmíval, jeho podstata byla Shouton, což mě sice trošku rozčilovalo.. no.. zároveň to bylo vlastně i dá se říct zajímavé. "Kagami, Kagami Nadare... Fuuu.. Ukaž co dokážeš!" Zvolal jsem rychle a přitom se díval směrem k pravému Kagamimu.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5028
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 4:47 pm

Ksakru..co bych asi tak měla udělat .. Jishouton: Bunshin no jutsu vytvořila jsem dva klony, kteří se s katanami řítili na ten klon. Jishouton: Ageru bourei mezitím jsem vytvořila několik malých ptáčků a umístila na ně výbušné lístky, Ptáčci vzlétli nad klon a střemhlav se řítili dolů a když byli dostatečně blízko začali jeden po druhém vybuchovat
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5078
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 4:53 pm

Kagami Nadare

Jeden z klonov sa rozbehol a čepelami mieril na hmotu snažiac sa ju preseknúť. Kagami úpenlivo hľadel na Noctisa a všimol si zopár menších úlomkov kryštálu ktoré boli vnútri jeho bariéry - pozostatky roztrieštených klonov. Usmial sa. Urobil pečate.
"Shoton: Hashō Kōryū!" pošepkal a druhý klon sa premenil na kryštálového draka ktorý začal krúžiť dokola bariéry a čakal na vhodnú chvílu. Kagami bol už presne uprený na úlomky vnútri bariéry. Pohlad však stále nespúťal z Noctisa. Kryštáliky sa za ním sformovali do asi 5 centimetrov veľkého bodca ktorý sa zdvihol vzduchom asi 20 centimetrov za Noctisovu hlavu. Kagami mimovoľne pohol prstom a bodec prerazil Noctisovi hlavu na skrz priamo medzi očami.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5176
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 5:01 pm

Noctis - 1

Tvůj soupeř se jen pousmál a už však nic nedělal, neboť nejspíše naletěl na tvůj trik a vyhýbat se mu by bylo až příliš složité. Proto jen pravý Noctis mávl a klon se rozprskl na jakousi podivnou hmotu, což znamenalo jediné, uspěl jsi. Bariéra se také vyrušila, což ti to dokonce potvrdilo a ještě ti to utvrdili slova pravého Noctise. "Prošel si první zkouškou, gratuluji." Odvětil krátce a po chvíli dodal.. "Teď už jen počkáme na Hasumi."

Noctis - 2
Po vydařené akci Kagamiho následoval tvůj útok na druhého klona vytvořeného Noctisem. Nejspíše už nechtěl ztrácet čas a stejně jako u Kagamiho se nechal nicotně porazil. Jen tam tak stál a čekal až ptáci s výbušnými lístky na zádech přiletí a Hasumi je nechá vybuchnout. Hned na to již bariéra zrušila a pravý Noctis se trošku pousmál.. "Fuuu.. Klony na zkoušky do Kinkaku Force nebyli nejlepší nápad, no co už. Dejme tomu, že jste prošli.. přetrvat to ještě trošku déle, tak by jste nejspíše nedopadli nejlíp, čert to vem. Druhá spolu s Třetí zkouškou vás čekají až za dva dny, a proto by jste měli tyto dva dny využít k nějakému tréningu. Vy vlastníte vlastní elementy, které normální člověk bez Kekkei Genkai bohužel mít nemůže. To samé je tak se mnou, proto vás sám nemohu naučit nějaké techniky, za to vám však můžu předhodit dostatečný směr, to by mohlo stačit. Takže tedy mi řekněte jakou máte představu o vaší nové technice?" Dokončil jsem na mě trošku neobvykle delší monolog a poté už jen čekal na reakci těch dvou.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5078
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 6:42 pm

Kagami Nadare

Presne na toto čakal. Z vrecka vytiahol zvitok a podal ho Noctisovi.
"Všetko je popísané tu" povedal a prvýkrát sa mu na tvári objavilo aspon náznak úsmevu.
"Dobrá práca, Hasumi-chan" pošepkal smerom k Hasumi a už sa normálne usmieval na ňu.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5176
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 7:19 pm

Noctis

"Dobrá a máš tedy nějakou představu o tom, jak se to budeš učit?" Řekl jsem mu docela s tázavým tonem.. "Jestli chceš mohu ti na tréning poskytnout sebe, samozřejmě nebudeš uzavírat mě.. ale třeba mé klony, to už se dá nějak domyslet, pokud máš však jinou metodu..." Nedokončil jsem a poté čekal, jak mi zodpoví nebo jestli bude jen mlčet jako doteď. Takže "Shouton v týmu... To bude švanda." Problesklo mi hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5078
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 8:03 pm

Kagami Nadare

"Mám vlastnú metódu ale ďakujem, rád by som tú techniku potom odskúšal..." povedal Kagami a uškrnul sa. Prešiel na voľné miesto a sadol si pohodlne na zem do tureckého sedu. Zavrel oči a rukami urobil zvláštnu pečať. Zo zeme okolo neho sa začala zdvíhať maličká stena kryštálu až napokon obklopoval Kagamiho veľký modrý kryštál. Pomaly sa začal meniť a priesvitnieť až sa Kagami napokon ocitol vo veľkom diamante. Pohrúžil sa hlboko do seba a upadol do meditácie.

///Objavil sa vo veľmi čudom svete. Bolo to ako na inej planéte no v skutočnosti bol v inej dimenzií. Zem bola pokrytá čudným prachom a pod ním bola tvrdá a nepriepustná. Na rôznych miestach trčali kusy kryštálov a niektoré boli vysoké aj desať a viac metrov. Obloha tam nebola a nad ním bolo vidieť iba nespočetné hviezdy. Netušil kam má ísť no akosi inštinktívne ho to tiahlo určitým smerom. Pomaly sa vybral po ceste smerom napravo od neho. Došiel až na väčší voľný priestor, akúsi lúku. Uprostred priestoru stála postava v kapucni s čiernym plášťom, obrátená chrbtom k nemu. Podišiel až k postave a chcel ju osloviť no tesne pred tým ako k nej prišiel sa prudko otočila a "zavrčala" nanho. Zlakol sa a saltom odskočil dozadu. Pozrel tej osobe do tváre. Vystrašilo ho čo videl. Postava nemala tvár. Mala len dve veľké oči a namiesto zubov a úst jej trčali z tváre dva ostne či tykadlá. Z rukáva mu vyšla ruka so šiestimi prstami a každý bol zakončený ostrým pazúrom. Mieril priamo na jeho hruď. Kagami sa okamžite koncentroval na molekuly vzduchu aby si vytvoril zbraň no zarazilo ho čo zistil. Nebol tam vzduch. Skúšal potom premeniť narýchlo zem pod nohami no prach bol z neznámej látky ktorá nepripomínala nič čo existovalo na zemi a nedokázal to skryštalizovať. Posledná možnosť bolo premeniť svoje oblečenie. Netvor bol už len kúsok od neho. V šoku však zistil že je úplne nahý. Netvor k nemu pribehol a zabodol mu tesáky do hrudi a vytrhol mu srdce ktoré priamo pred ním držal v ruke. Prekvapivo však necítil žiadnu bolesť. Pozrel na hviezdy a stratil vedomie. Videl len slabé záblesky svojej minulosti a nejasné obrazy výjavov a vecí ktoré nepoznal. Prenášal sa dimenziami z ktorej z každej zachytil len záblesk a zdalo sa mu že to trvá celé roky no v skutočnosti to boli len sekundy. Pomaly sa opäť prebral a ležal v už velmi dobre známej dimenzií. Vstal a vyšiel na malý kopec. Dimenzia sa dtrochu podobala na tú predošlú no bolo tu nebo a zem pokrývala tráva. Zostali len kryštály trčiace zo zeme.///
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5176
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 10:25 pm

Noctis

Sedl jsem si na zem a pozoroval Kagamiho, po chvíli pozorování jsem se však začal nudit. Fuu... Vydalo se ze mě naprosto lehce a elegantně, no to už jsem poskládal pár ručních pečetí a pošeptal si pod nos jméno techniky, čímž se moje astrální já přeneslo až ke Kagamimu, který se pokoušel v jakési pofiderní dimenzi trénovat. "Možná mě nevidíš Kagami, ale určitě mě slyšíš. Což bude pro tebe teď hlavní.." Odvětil jsem krátce a dostatečně hlasitě tak, aby to slyšel, přičemž jsem se ho pokoušel sledovat, jak trénuje tu novou techniku.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5028
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 12:22 pm

Hasumi Matsumo

Nová technika?..No já nevím..nějak zvlášť se mi nechce učit novou techniku..radši bych se zlepšila v Shousenu, přeci jen jsem v tom ještě pořád začátečník, dokážu vyléčit jenom lehký rány..měla bych něco začít dělat jestli se chci někdy alespoň trochu přiblížit k matce.. trochu jsem posmutněla když jsem si na ní vzpomněla. Kagami se už nejspíš začal se učit novou techniku.. "Sensei?..Myslíte, že by mi mohl někdo ve vesnici pomoct se Shousenem?..Radši bych se zlepšila v tomhle než se začala učit něco nového" řekla jsem mu a čekala na jeho odpověď
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5078
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 1:07 pm

Kagami Nadare

///Sensei?! Čo tu robí?! Ach... Musím si to urovnať. Vytvorenie takejto pasce je náročné. Najprv sa to naučím v pokoji a potom sa budem snažiť urobiť to v pohybe. Nemalo by to byť Ťažké. Stačí sformovať väčší kryštál. Povedal si a namieril rukami na miesto asi meter od neho. Pokúšal sa zamerať na miesto a rozoznať jednotlivé molekuly. Začal postupne premieňať molekuly vzduchu no nedarilo sa mu to. Postupná kryštalizácia bola zlá pretože ju envedel ovládať. Kryštál sa rozširoval do všetkých strán a to trvalo dlho a bralo mu to príliš vela energie. Zastavil proces a kryštál sa rozpadol. Chvílku zase premýšlal. Sústrediť sa okolo imaginárneho objektu je nemožné. Skúsim sa teda sústrediť okolo skutočného objektu! Povedal si a urobil klona. Ten sa postavil pred neho a Kagami znova urobil pečate. Kryštalizovať okolo objektu bolo jednoduché a čoskoro skryštalizoval celé územie okolo klona a uzavrel ho do jedného kryštálu. Potešil sa a zrušil jutsu. Tu ho však čakalo ďalšie prekvapenie. Keď nechal rozpadnúť sa posledné jutsu klonovi odpadla pravá ruka a veľká časť pravej nohy a kus hlavy. Rozadol sa na kusy a popadali na zem. Kagami udivene hľadel ako zničil vlastného klona. Mohol som zrušiť dve techniky naraz? Nie v tom prípade by sa klon úplne roztrieštil on sa len rozpadol. Do pekla! Veď ja som ho premenil spolu s jeho okolím aj jeho časť. Toto je nový problém! Takže musím ešte aj rozdeliť živú súčasť a kryštalizovaný vzduch. Skúsim to na tráve. Povedal si a vzal steblo trávy. namieril naň prst a začal ju omotávať kryštálom. Keď bola celá v ňom rozpustil kryštál ale tráva zostala s dierami a celý vrch jej chýbal. Potichu zanadával. Nemôžem izolovať také množstvo rozdielnych molekúl! Je ich príliš mnoho aby som rozdelil organické a neorganické! Jedine by som mohol premeniť vo vzduchu len molekuly kyslíka, oxidu uhličitého a dusíka... to by šlo.. Skúsim to. Znova vzal steblo trávy a začal ho baliť do kryštálu. Tentoraz sa sústredil len na molekuly Dusíka a Kyslíka, minimálne Oxidu Uhličitého. Bolo to jednoduché keďže sa mu zobrazovali ako jedna farba a bolo ich tam vela. Rýchlo obalil steblo do kryštálu a zrušil ho. Zostalo detailne nepoškodené a zelené. Áno! Mám to! Teraz klona. Povedal si zase a urobil klona ktorého rovnako obalil do kryštálu a potom ho zrušil. Nebol vôbec porušený. Teraz skúsil bežať s klonom vedla seba a meniť pomaly molekuly okolo neho. Šlo mu to síce rýchlo ale nie dosť rýchlo a tak nechával za sebou pás premenených molekúl kyslíka ale klona sa to len dotklo. Nejdem na to dobre. Musím začať zvnútra a teda najprv premeniť molekuly okolo klona až potom vrstvu zhrubnúť. Premenil teda molekuly okolo jeho nôh čo stihol aj v rýchlosti a potom trvalo tri sekundy kým ho obklopila dvadsať centimetrov hrubá vrstva. Mám to!!!///

Zobudil sa a kryštál pomaly ustúpil. Postavil sa a pozrel na senseia.
"Myslím že už to viem" povedal neisto no stále mal na tvári úsmev.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5176
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 11:44 pm

Noctis

"Hmm" Vydal jsem ze sebe vcelku zamyšleně a opět se vrátil do své reality spolu s Kagamim. " Když jsem tak pozoroval, jak trénuješ připomínalo mi to jednu mou blízkou kamarádku, taky ovládala Shouton. Jen ti musím nejspíše smutně oznámit, že krystal u tebe není tak pevný jako u ní, technika byla totiž zvládnuta rychle a tak si prostě neměl možnost to jutsu dotáhnout k dokonalosti." Dokončil jsem na mě až neobvykle dlouhý monolog a poté se zahleděl na Hasumi. " Bohužel, já lékařská jutsu neovládám.. ovšem vím kdo ano. Gemini!" Odvětil jsem krátce a vedle mě se opět objevili ti dva blbové, jenž ti jenom zamávali a v mžiku se proměnili na medica. "Gemini je speciální summon používající se dříve na zkoušky Kinkaku Butai má v sobě dá se říct DNA jiných lidí a dokáže se na ně proměnovat, jedna z nich je například moje a nebo také tahle proměna na lékařského ninju." Řekl jsem ji a Gemini v podobě medica k tobě přišel a krátce odvětil. "Shousen no Jutsu je hlavně o soustředění chakry do rukou, nikoliv však k ničení, nýbrž léčení.. Jseš si toho doufám plně vědoma", já se jen mezitím na Geminiho díval, přičemž on naopak čekal na tvou odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)
» Hasumi Matsumo
» Kagami Nadare by Juubi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Tréningové oblasti-
Přejdi na: