Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5179
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 2:04 pm

First topic message reminder :

Noctis
Po delší době jste prošli jednou horou a doslova pádili do podzemí, asi za deset minut jste se konečně dostali, tak kam jste se dostat měli. Byl to podzemní tréningový komplex Kumogakure no Sato, jejž však vypadal velmi opuštěně a strašidelně. Noctis si pomalu začal sundávat kapuci a představil se.. "Mé jméno je Noctis a byl jsem pověřen Raikagem, abych se o vás staral, nebo spíše za vás zodpovídal. Jste jen dva, což ale vůbec nic neznamená v Kumogakure je běžný, že tým někdy tvoří i jeden člověk, sice zřídka ale ano." Dokončil Noctis a vám mohlo dojít v průběhu jeho kratšího monologu, že jeho jméno je jen nejspíše krycí přezdívka. poté už jen čekal, jak na to zareagujete a odpovíte mu.

- Obrázek podzemního komplexu. Smile
Spoiler:
- Noctis
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5031
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 12:28 pm

Hasumi Matsumo

Tak to je divný...Tenhle summon je strašidelnej.. "Ano jsem si toho vědoma" řekla jsem. Tohle je zvláštní..nedokážu si představit sebe jak někoho zabíjim..Nejsem si jista zda bych to zvládla..Doufám, že se tomu vyhnu, protože hlavní důvod proč jsem se začala učit shousen byl abych lidem pomáhala..Možná jsem se neměla stát ninjou? Né to je nesmysl..stát se ninjou byl vždycky můj sen. Musim přestat myslet na takový hlouposti..
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5179
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 6:53 pm

Gemini


"Dobrá, takže můžeme začít s tvým tréningem.." Řekl Gemini a pomalu začal odcházet, nic však neříkal a ty si na chvíli neměla ani důvod za ním jít, také si to neudělala dokud ti neřekl krátce. "Pojď, následuj mě.. tady těžko můžeme trénovat Shousen, víš?" Hned poté už však zmizel stejně jako ty, Noctis jen seděl na kameni a díval se stále a stále na Kagamiho, který byl právě po tréningu toho jeho nového jutsu. Cesta trvala asi pět minut.. Prošli jste s Geminim jedny zvláštní dveře a mířili čím dál tím hlouběji a hlouběji až jste se tam konečně dostali. Na rozdíl od původního tréningového prostoru to tady vypadalo docela pěkně a nejspíše tu byla i umělá tráva. "Počkej tady" Odvětil krátce Gemini jako Ninja medic a po nějaké delší době se konečně vrátil. "Jak jistě víš na Shousen potřebuješ nejdříve usměrnit chakru, zvládáš jen základy a proto se musíš naučit lepší nasměrování chakry do dlaně. Buď klidná, ničeho si nevšímej a tiše vnímej zvuk celého okolí, přitom se však soustřeď na svou dlaň. Nezapomeň, stačí pouze jedna špatná myšlenka a celé jutsu může být v tahu." Dokončil Gemini svůj neobvykle krátký proslov a přitom se pokoušel dívat na Hasumi, jestli ji náhodou neznervoznila nějaká z mých vět či tak něco.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5031
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 8:48 pm

Hasumi Matsumo

Odešli jsme a nechali tam ty dva. Doufám, že bude Kagami v pořádku. Chvíli jsme šli až jsme někam došli. Bylo to tu moc pěkné uklidňující..Tak dobře teď se musím soustředit.. Vůbec mi to nešlo nemohla jsem se soustředit, pořád jsem myslela na všechno možné.Nemohla jsem si pomoc, musela jsem se pořád rozhlížet nad tou krásou. Nachvíli jsem zavřela oči a doufala jsem, že mi to pomůže se lépe soustředit. Povedlo se, soustředila jsem se na svou dlaň. Chvíli se mi to dařilo a když jsem myslela, že se mi to konečně povede, přestala jsem. Nevím proč, ale prostě to nešlo. "Ksakru nejde to! Prostě se nemůžu soustředit!" skoro jsem křičela. Proč křičim na něj on za to přece nemůže je to moje neschopnost..Co to se mnou je? Soustředit chakru mi nikdy nedělalo žádný problém..Taak ještě jednou Úplně jsem vypla a soustředila se pouze na svou ruku. Tentokrát se mi to povedlo.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5179
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 7:10 pm

Gemini

"Není to jen o soustředění chakry do těla, ale i o rovnováze tvých sil... Zkus přírodu více vnímat, proto tady tohle umělé prostředí je, představ si něco...... třeba něco jako je tohle, akorát přidej ještě třeba zvířata a všechno podobné, jen prostě nevnímej zbytek těla a všechno pomalu přenášej do rukou..." Řekl jsem docela dlouhý monolog, vzhledem k mojí flegmatické povaze.. Zvládne to nebo ne? Zatím má zhruba jen základ, je moc upjatá.. potřebuje se trošku uvolnit, jinak se to s takovou nenaučí. Fůůůůů.. Zajímalo by mě, jak je na tom Noctis s tím druhým klukem, bojím se, že ne moc dobře. Problesklo mi docela rychle hlavou a poté jsem již jen svůj pohled a pozornost věnoval Hasumi a jejímu tréningu Shousen no JUtsu.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5031
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 03, 2011 5:50 pm

Hasumi Matsumo

Vnímat okolí...to se lehko řekne..protože když někdo řekne vnímej okolí tak mam nutkání to nedělat..ale takhle se nikam nedostanu.. nachvíli jsem se uvolnila a zavřela oči. Myslela jsem na tohle místo. Představila jsem si, že tu zpívají ptáčci. Rostou tu květiny ze želé, vnímala jsem všechnu zeleň kolem sebe, mraky klidně plující po nebi, zvířata co se tu prohání..bylo to příjemné, nachvíli utéct od tohohle zkaženého světa sem, kde nechybí klid. Úplně jsem vypla a nevnímala nic kromě tohohle místa...
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5179
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 12:52 pm

Hasumi -> Konečně ses soustředila jen na okolí, zdálo se ti doslova, že všechna chakra se ti hromadí do ruky, pomalu začala zelenat, ovšem v tom tě něco vyrušilo a ty ses vrátila opět do reality. Byl to Gemini, jelikož omylem zakopl o jakousi pofiderní větev.. "Mě si nevšímej, promiň... Zkoušej to dál, už za chvíli budeme moct přejít k hlavnímu kroku, učíš se totiž až nevídaně rychle." Řekl Gemini a v jeho hlase šlo poznat, že ten jeho pád byl úmyslný, nejspíše chtěl vědět, jestli už seš plně připravená nebo ne. Opět ses pokoušela naladit s přírodou, nebo si to aspoň myslet a mezitím shromažďovat chakru do své ruky, tak aby mohla někoho vyléčit. Vypadalo to, že záminka.. hleď si příroda byla jen krajní a Gemini ti to poradil nejspíše, aby ses mohla více soustředit na tréning, no prostě taková zlehčovací metoda..
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5081
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 12:31 pm

Kagami Nadare

Bol so sebou celkom spokojný a tak chvílku len sledoval Hasumi. Po chvílke mu došlo že má ďalší zvitok. Pomaly prišiel k Noctisovi.
"Mám ďalšiu techniku. Je podstatne jednoduchšia preto nieje potrebné aby som sa ju učil v Diamante. Preto potrebujem vašu pomoc" povedal a podal u zvitok.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5179
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 1:18 pm

Noctis

Když mi podal ten svitek byla tam jakási technika, popsaná až do úplných drobností.. "Si ze mě děláš prdel, ne?" Zeptal jsem se ho a nasraně odfouknul. "No nevadí, něco podobného na způsob této techniky také umím, takže by to neměl být takový problém. Nejdříve mi však ukaž, ten útok, který již umíš. Bože, že já jsem tak lehce přemluvitelnej.." Zakončil jsem v poslední větě s již trochu tichým hlasem a poté už jen čekal, jestli tam bude Kagami stále čumět a blbě stát, nebo mi konečně ukáže tu techniku a já ho tak mohl vyhodit na správnou dráhu, přeci jen... Gemini s Hasumi někdy trénovali a tak tohle byla jediná možnost, jak zabít čas.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5081
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 1:23 pm

Kagami Nadare

Kagami sa len pousmial. Otočil sa smerom ku stene a smerom do neho vyletela akási veterná vlna. Táto vlna sa asi po dvoch metroch zhmotnila na šesť kryštálových shurikenov a tie sa pozabodávali ohlušúco do steny.
"Mal by som sa ich naučiť urobiť viac a poslať na viac cielov" zamrmlal a pustil sa do rozmýšlania.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5031
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 4:33 pm

Hasumi Matsumo

Z přemýšlení mě vytáhl Gemini. Začít znova? No dobře..do toho prostředí se vrátim ráda Znovu jsem se uvolnila a začala od začátku. Teď nebo nikdy!
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5179
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 4:57 pm

Gemini

"Hmmm.... Vypadá to, že první fáze tréningu je za námi..." Odvětil krátce a trošku se pousmál, Hasumi se pomalu mlčky zvedla a Gemini opět trošku poodešel.. "Když je tedy ta první fáze za námi, tak přejdeme rovnou na druhou.." Řekl, vzal menší nožík z kapsy a udělal si menší ránu na rameni, tak aby to její současná úroveň nedokázala vyléčit. Poté si už jenom sedl na zem a natáhl svou levou ruku směrem k Hasumi.. "Tak jo.. začni... a nezapomeň na to, cos zkoušela doteď, jasné?" Poznačil ještě a pomalu zavřel oči, už jen čekal, kdy se ho bude Hasumi snažit vyléčit.

Noctis

"Chápu, chápu.. Takže takhle ta technika funguje... Ty jen potřebuješ tuto techniku rozvést do více směrů, mám pravdu? To nebude zas tak těžké.. Nevzpomínáš si, jestli to někdo z tvého klanu neuměl či jak téhle techniky dosáhl? Docela by mi to pomohlo, jestli ne, tak nevadí.. jen bude tréning o trošku složitější, než by původně mohl být." Dokončil jsem svůj kratší monolog a poté už jen čekal na jeho reakci, nebo spíše odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5081
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 5:24 pm

Kagami Nadare

Potichu sa zasmial a pozrel Noctisovi do očí.
"Klan? Nie pane ja nemám žiadny klan. Každú svoju techniku som získal zo zdroja o ktorom sa radšej nebudem zmieňovať alebo som ju vytvoril sám. Táto konkrétne je môj vlastný nápad takže odpoveď na vašu otázku bude asi nie" povedal mu s neutrálnym výrazom a vyrovnaným hlasom. Klan... pche..
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5179
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 5:40 pm

Noctis

"Paráda, tos mi opravdu, ale opravdu pomohl, chlapče. Hmmmmm... Mě se to tak těžký nezdá stačí jen trošku naklonit osu, po které by měli shurikeny vyletět, nebo se snad mýlím? Vždyť to není vůbec těžké, ba naopak je to docela lehké.." Řekl jsem mu docela vysmátě, tedy s mým vysmátým pohledem a po chvíli se začal tvářit stejně sadisticky jako vždy, to se mi taky mlelo jakožto Jouninovi. Poté už jsem jenom čekal, co na mě zase vyvalí a mezitím si zkoušel vybavit, jak probíhá tréning Geminiho s tou holkou, Hasumi.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5081
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 6:09 pm

Kagami Nadare

To sa mu povie... nech to skúsi... Skúsil teda sústrediť svoju chakru do viacerých strán a použiť akoby tri jutsu naraz. Vytvoril ich a vyslal do strán. Nebolo to ani tak pekné a pôsobivé ako keď ich robil menej. Leteli aj dosť pomaly. Narazili na steny no nezapichli sa ako ostatné ale rozbili sa ako sklenené.
"Nieje to v poriadku...." zamrmlal. Nedokážem sa sústrediť na toľko shurikenov len tak... Aspoň nie prvý krát...
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5031
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 9:21 pm

Hasumi Matsumo

"Noo...tak dobře" Musim využít všechno co jsem se do teď naučila..mam takový divný pocit, ale to je teď jedno Jdu na to! Přesunula jsem se nad jeho ruku a začala soustředit chakru do ruky.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5179
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 08, 2011 5:28 pm

Noctis

"Děláš si ze mě srandu? Nedokážeš se soustředit, že jo? Zkus znovu ten kořenový útok a až se budeš blížit ke konci, udělej to samé, co teď... Musí se nechat, že to chce docela hodně soustředění, takže si nějak nenič svědomí, každýmu to nemůže jít hned na první pokus.." Řekl ti trochu arogantně a stále se na tebe tím svým nemilostným pohledem díval...

Hasumi -> Pomalu a jistě tvá ruka začala chytat odstín tyrkysové barvy a tobě okamžitě došlo, že se ti povedlo konečně soustředit chakru, teď už to však jen vyléčit, to už mohl být nejspíše těžší oříšek. Gemini se jen blbě čuměl a nic stále neříkal, prostě se jenom díval, jak trénuješ a jestli ti to půjde dobře či naopak špatně.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5081
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 08, 2011 7:15 pm

Kagami Nadare

bla bla bla.... somariny povedal si a zase to skúšal po svojom. Urobil všetky shurikeny naraz a vyslal ich no oni sa zase len rozbili ako sklenené skúšal to ešte zopár krát ale stále žiadny výsledok. Rozhodol sa že skúsi senseiovu metódu. Najprv ovládol molekuly napol skryštalizované a vyslal ich ako vietor preč od seba do troch strán a až potom skryštalizoval shurikeny. Avšak vyleteli len dva prúdy lebo tretí nestihol ale tie dva boli dosť silné a pozapichávali sa do stien. Na pol hotové...
"Hmm..." povedal nahlas.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5179
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 10, 2011 10:14 pm

Noctis


"Myslím, že na to už jdeš správně..." Odvětil jsem krátce a ještě trošku kývnul hlavou... "Zkus dvě strany..... tři strany jsou možná na tebe teď moc, proto by bylo lepší, kdybys ses naučil ten základ a až poté z toho nějak vystupoval, jestli mě tedy teď chápeš." Řekl jsem mu a hned na to si trošku odkašlal, poté už jsem se jen podíval na strop tohoto podivného komplexu a začal přemýšlet o svém a čekal, až mě Kagami znovu vyruší tím, že se mu to nejspíše povedlo nebo možná také ne.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5081
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Mar 11, 2011 11:33 pm

Kagami Nadare

"Uhm" zamrmlal a pozeral sa do zeme. Nezmysel... aj keď.. čo povedal predtým dávalo logiku... ale ... skúsim to. Pomaly to urobil ako predtým no tentoraz sa sústredil iba do dvoch strán. Nechal letieť vzduch a potom utvoril aj tretiu vlnu a vykryštalizovať a namieriť bolo jednoduché. Shurikeny sa utvorili vo vzduchu a prudko sa pozapichovali do stien. Dokopy ich bolo tridsať. Uškrnul sa a bol spokojný sám so sebou. Mal nakoniec pravdu... zaujímavý chlapík. Pomyslel si.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5179
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 11:47 am

Noctis

"Dobře, naučil ses novou techniku, nebo spíše si vylepšil tu starou... Teď už však zbývá Hasumi, ten tréning jí trvá nějak moc dlouho, nemyslíš?" Zakončil jsem a trošku se zasmál, no ani jsem nevěděl čemu, což se mi zdálo trošku zvláštní. "No každopádně vím jedno, neměli bychom je otravovat, nerad bych skončil špatně.... hééé..." Dodal jsem ke konci s ironií a poté už jen čekal na jeho reakcí. Respektive na to jestli má nějaký další plán nebo tak něco.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5031
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 12:28 pm

Hasumi Matsumo

Byla jsem ráda. že jsem se konečně někam hla. Soustředila jsem stále do ruky chakru a soustředila se na ránu, kterou jsem měla vyléčit. Dobře teď to nesmim zkazit
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5179
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 8:46 am

Hasumi -> Pomalu ses svou dlaní přibližovala k poraněnému rameni Geminiho, možná už si mohla myslet na nejhorší, ovšem štěstí bylo na tvé straně a tak se začalo jeho zranění pomaličku hojit. Gemini se jen usmál, avšak nic neříkal, jen ještě pár minut počkal, dokud se mu to jeho malé zranění nezahojí. Asi po deseti minutách tyrkysová barva tvé dlaně zmizla a Gemini už neměl na sobě ani stopu, že by si někdy vlastně ublížil. Což znamenalo však jediné.... Uspěla si ve svém tréningu a zdokonalila Shousen no Jutsu na lepší úroveň.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5031
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 6:12 pm

Hasumi Matsumo

Konečně se mi to podařilo, vyléčila jsem mu rameno. Hurá nejsem zas tak k ničemu! "Co teď?" zeptala jsem se ho. I když to tady bylo moc pěkné už jsem tady odtud chtěla odejít. Zajímalo by mě jak si vede Kagami..
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5179
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 11:05 pm

Hasumi & Kagami -> Gemini se pousmál a pomalu začal opět odcházet, čímž ti dal i pokyn ve smyslu.. "Jdeme na co bychom tu ještě stáli?" po asi deseti minutách jste došli za Kagamim a mnou. Já se jen pousmál a Gemini se opět rozpadl v malý obláček.. "Takže, jak vidím.. Gemini odvedl svou práci, což je..... dobře? No každopádně jsem vám chtěl říct, že tímhle tato zkouška končí a další zkouška a vlastně zároveň mise začíná zítra už v brzkých hodinách. Takže ve tři hodinu u budovy Raikageho, doufám že vám to je jasné, jen se prostě vyspěte a brzo ráno vyrážíme. Proč a kam vám řeknu až na místě." Dokončil jsem svůj kratší monolog, usedl si na menší trůn, jenž na tomhle místě byl, překřížil nohy a čekal až ti dva odejdou.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5031
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 11:27 pm

Hasumi Matsumo

Vrátili jsme se zpátky za Kagamim. Chtěla jsem se ho zeptat jak zvládl jeho trénink, ale nakonec jsem radši byla sticha, protože jsem ho nechtěla otravovat. Takže zítra jdeme na misi..skvělý..teda doufám...doufám, že budu alespoň trochu k užitku nerada bych Kagamiho zdržovala..už takhle musí být se mnou v teamu ještě abych mu překážela na misi..možná jsem se přeci jen měla učit nějakou útočnou techniku, ale já se chci v budoucnu stát medikem tak...takhle je to lepší radši budu zachraňovat životy než brát.. Otočila jsem se a mířila k východu Vlastně se mi ještě jít domů nechce..možná bych..né to ne jdu domů nehodlam ho otravovat "Tak zítra" řekla jsem a vyšla ven
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?   Hasumi & Kagami, začátek nebo konec? - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)
» Hasumi Matsumo
» Kagami Nadare by Juubi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Tréningové oblasti-
Přejdi na: