Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Údajný sraz Kage?! (Nori, Saku, Tasuri)

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5177
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Údajný sraz Kage?! (Nori, Saku, Tasuri) Empty
PříspěvekPředmět: Údajný sraz Kage?! (Nori, Saku, Tasuri)   Údajný sraz Kage?! (Nori, Saku, Tasuri) I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 9:56 pm


Informace
Opět neudané přesné informace o vaší misi. No jedno bylo jisté... měli jste dojít brzo ráno na již známou pláž, vzhledem k tomu, že se zde odehrávala vaše zkouška. Mohli jste i nějak podvědomě vědět, že vás na misi nebude doprovozovat Darui, nýbrž nejspíše jiný Jounin, protože Darui měl podle všeho úplně jiné.. důležitější povinnosti. Co se týče stavu v Kumo, tak byl celkem pohldný. Nějaká ta noha už si po Kumo z vesela vykračovala, ovšem obchody se teprve začali otevírat a tak ještě nebyla téměř zatím žádná možnost dát si nějakou snídani nebo tak něco. Mezitím na pláži čekal tajemný chlápek zahalen v kapuci a s páskou přes jedno oko.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4983
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Údajný sraz Kage?! (Nori, Saku, Tasuri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údajný sraz Kage?! (Nori, Saku, Tasuri)   Údajný sraz Kage?! (Nori, Saku, Tasuri) I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 11:49 pm

Yonagi Saku

Probudila jsem se do příjemného slunečného rána. Tentokrát jsem kupodivu nezaspala, i když jsem v noci moc nespala. Ale i tak jsem byla čilá a svěží s dobrou náladou. Vstala jsem a odběhla jsem do kuchyně, kde jsem si všimla snídaně, kterou nám tu nechala bábinka. Jedna miska už byla prázdná. Hmm, Nori už vstal? Doufám, že nešel beze mě. Vzala jsem do ruky hůlky a v rychlosti jsem do sebe naházela rýži s čímsi neidentifikovatelným. Odběhla jsem do koupelny, osprchovala se a převlékla do svého klasického oblečení. Vzala jsem si katanu, pouzrdo na zbraně a vyšla před náš dům, kde jsem si všimla Noriho sedícího na lavičce. Nejspíš čekal na mě. Dobrý ráno, Nori...Tak co, vyrážíme? Zasmála jsem se a bez čekání na odpověď jsem nadšeně vyrazila směrem na pláž, kde jsme se měli dozvědět podrobnosti o srazu kagů.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4985
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Údajný sraz Kage?! (Nori, Saku, Tasuri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údajný sraz Kage?! (Nori, Saku, Tasuri)   Údajný sraz Kage?! (Nori, Saku, Tasuri) I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 12:52 am

Nori osamu

Ráno jsem se vzbudil hodně brzo. Nechtěl jsem zase zaspat a tak jsem radši hned vstal. Kenji ještě spal, přece jenom bylo hodně brzo. Na chodbě jsem potkal babičku, která jako každý den vyzařovala dobrou náladou.Nori ty už jsi vzhůru? No nic udělám vám snídani ať jste na ten velký den připraveni....řekla s usměvem a odkmitala do kuchyně. Já jsem se šel zatím umýt. Převlékl jsem se do čistých věcí a šel jsem se najíst. Na stole už byla nachystaná snídaně pro mě a Saku. Pomalu jsem jedl svoji porci a přemýšlel jsem o tom co se mi zdálo. Po snídani jsem si vzal meč a zbraně a vyšel jsem před dům. hmm asi bych měl počkat na Saku...Sedl jsem si na lavičku a užíval si svěžího ránna. Poi chvilce jsem uslyšel Dobrý ráno, Nori...Tak co, vyrážíme? a tak jsem se otočil na Saku překypující dobrou náladou. Ta na nic nečekala, jenom se zasmála a šla směrem na pláž. rychle jsem ji došel a společně jsme zachvíly došli až na pláž. Když jsme došli na pláž čekal tam chlápek s kapucí. He? Kdo to je? ...............možná to je ninja co s námi půjde......no nic asi bych se ho měl zeptat. Přistoupil jsem k chlápkovy asi na metr blízko a začal jsem. Ehm....Já...My....byl jsem z něho docela nervozní,ani jsem nevěděl proč..Jsme tu kvůli misi....vy jste náš nadřízený pro tuhle ..ehm..misi?
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4983
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Údajný sraz Kage?! (Nori, Saku, Tasuri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údajný sraz Kage?! (Nori, Saku, Tasuri)   Údajný sraz Kage?! (Nori, Saku, Tasuri) I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 11:18 am

Yonagi Saku

Doufala jsem, že Tasuri už tu bude. Zastavila jsem se s rohlédla se, ale nikde jsem ho neviděla, což mě trochu znepokojilo. Snad je v pořídku...I když, je celkem brzy, má ještě čas. Zakroutila jsem hlavou a doběhla Noriho. Až teď jsem pořádně věnovala pozornost muži, co tam stál a nejspíš čekal na nás. He? Tohle není Darui...Ale vlastně...Teď si vzpomínám, že Darui-san říkal, že tu nejspíš bude někdo jiný. Nori přišel až k němu a promluvil na něj. Ze zvědavosti, kdo to je, jsem se postavila vedle Noriho, ale nic jsem neříkala. Jen jsem tam tak stála a prohlížela si tajemně vyhlížejícího chlápka. Nikdy předtím jsem ho nejspíš nepotkala.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5029
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Údajný sraz Kage?! (Nori, Saku, Tasuri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údajný sraz Kage?! (Nori, Saku, Tasuri)   Údajný sraz Kage?! (Nori, Saku, Tasuri) I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 11:55 am

Tasuri Ikumo

Bylo ještě brzy ráno když jsem se probudil do prázdného bytu. Slunce teprve líně vycházelo a já jsem s nepříliš dobrou náladou vstával z postele. Sakra, už dneska máme jít na ten sraz.To zas bude něco. Pmyslel jsem si a líně došel do koupelny kde jsem si dal horkou sprchu.Jen obmotaný ručníkem jsem došel zpět do pokoje kde jsem se převlékl a šel si udělat něco malého ke snídani. Hmmm, moc toho tu nemám. Pomyslel jsem si při pohledu do skoro prázdné ledničky.Rychle jsem si vzal nějaké máslo a šunku a namazal si housku. Není to sice nic moc ale alespoň nebudu ohladu. Když jsem to snědl vzal jsem si své dýky a brašnu na vybavení a vydal jsem se směrem na pláž.Štvalo mě poyšlení na to že se budu muset bavit s Norim a přitom dělat že o ničem nevím.Ale nějak jsem to prostě musel překousnout.Pomalu jsem se blížil k pláži a už jsem i viděl siluety tří lidí. Dva znich jsem po chvíli poznal byli to Nori a Saku. Třetí osoba mi byla nadále neznámá. Došel jsem až knim a se sklopeným zrakem k zemi jsem řekl :Hoj. Sakra, co to dělám.To vážně nedokážu říct nic víc než hoj? Nadával jsem si v duchu.Pokusil jsem se podívat na ty dva ale nešlo mi to. Můj usměv byl falešnější než ten Saiův a mě bylo téměř do breku. Sakra Tasuri vzpamatuj se.Dneska je důležitej den a ty musíš bejt v pohodě! Pomyslel jsem si a snažil se chovat co nejnormálnějc to šlo….
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5177
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Údajný sraz Kage?! (Nori, Saku, Tasuri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údajný sraz Kage?! (Nori, Saku, Tasuri)   Údajný sraz Kage?! (Nori, Saku, Tasuri) I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 12:31 am

Reno


Čekal jsem opřený o jeden menší kámen se zavřeným okem, když v tom přiběhl nějakej chuligán a začal se mě na něco blbě vyptávat.. "Pfůůůůů.. Jo, jo.. Darui-san je bohužel příliš zaměstnaný jakožto jeden z nejvýše postavených lidí v Kumogakure vůbec, takže vás budu mít na starost nejspíše já, to se ještě uvidí. Mé jméno je Reno, jsem Jounin z Kumo a pocházím z jednoho vám bohužel neznámého a zároveň vymřelého klanu, který bohužel nepochází z tohoto místa. O misi tuším všechno již víte, půjdeme do průsmyku, kde vás nejspíše opustím a vám tak právoplatně začne mise.... " Zakončil jsem a pomalu si sundal kapuci, což způsobilo fakt, že jste poprvé viděli moji tvář. Mohl jsem mít tak okolo dvaceti, více určitě ne. Po menší chvíli jsem se plášť dokonce odhodlal odložit a vy mohli tak vidět i můj hábit. Hmm.. Znají vůbec v těchto krajinách něco jako kravatu? Ne, ne.. To je teď vedlejší.. Spíše mě zajímá, systém jakým se teď všechno provede.. Pff.. Je tu teď hodně problémů ohledně toho srazu, což mě děsí. Víc mě však děsí, že tyhle děti budou chránit Raikageho-sama, hmmm. Jak jste to sakra všichni vymysleli?! Pomyslel jsem si při pohledu na všechny tři, no už nebyl čas a já to věděl. Proto jsem udělal jednoduché gesto pomocí ruky, jenž naznačovalo něco ve smyslu "vyrážíme". Co bylo však divnější, byl fakt, že jsem došel k vodě a to se jim mohlo zdát na chvíli zvláštní. No to už se zničehonic dostala ke břehu menší loďka. "Tak pojďte děcka, lodí se tam dostaneme za malou chvíli, tomu věřte." Odvětil jsem krátce a nasednul do té malé lodě, která nebyla snad ničím zvláštní.

Pict Rena -> ZDE!
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5177
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Údajný sraz Kage?! (Nori, Saku, Tasuri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údajný sraz Kage?! (Nori, Saku, Tasuri)   Údajný sraz Kage?! (Nori, Saku, Tasuri) I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 8:15 pm

Dobře, tak tohle se trošku vyhlo mé kontrole.. Každopádně se přesouváme do jiného topicu, který načnu svým postem. Smile ( ZDE! )
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Údajný sraz Kage?! (Nori, Saku, Tasuri) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údajný sraz Kage?! (Nori, Saku, Tasuri)   Údajný sraz Kage?! (Nori, Saku, Tasuri) I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Údajný sraz Kage?! (Nori, Saku, Tasuri)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Tasuri Ikumo
» Yonagi Saku
» Nori Osamu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Mise-
Přejdi na: