Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Festival v Konohe

Goto down 
+10
Belluzína
Andy-chan
Miya
keliska123
Sauron the Great
Nerííí
Krumla
Keiko Lysea
Shiori
Rajsik
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5294
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 12 I_icon_minitimeFri Mar 25, 2011 10:37 pm

First topic message reminder :

Festival

Festival v Konohe - Stránka 12 OHNOSTROJ

Pri príležitostí osláv na pamiatku prvého založenia vesnice sa Kakashi Hatake, Rokudaime Hokage, pri svojom odchode rozhodol nakoniec po ťažkých udalostiach vyhlásiť veľké oslavy. Počas týchto osláv majú všetky obchody otvorené do neskorých nočných hodín, otvárajú sa bary, reštaurácie a rôzne podniky. Nehovoriac o tom, že podľa tradícii sa budú konať rôzne súťaže a podajutia a tak je možné, že zúčastnení si môžu uhryzhnúť nie len z vynikajúceho jedla ale aj z tej troška slávy. Keďže Festival obrovské podujatie a znamená harmóniu a mier vo vesnici je Konohagakure no Sato výnimočne otvorená pre vstup ľudí z hociakých kútov sveta a skrytých vesníc.

Súťaže budú postupne pridávané a tak prajem príjemnú zábavu a hru.

Festival v Konohe - Stránka 12 126788_1294247372

Festival v Konohe - Stránka 12 Vykricnik Nakoniec menšie organizáčné pokyny. Festival v Konohe - Stránka 12 Vykricnik

Tento festival nie je pre nikoho povinný! Táto sekcia je utvorená aby ste sa mohli zabávať a tým pádom podporuje aj Voľné Víkendy.
Dôležité upozornenie. Keďže sa tu má zabávať a aktivita je dosť problém preto je zavádzané, že všetko sa deje v časovom pásme keď je voľno. Preto je možné zároveň postovať do normálnej Konohy kde môžte trénovať, robiť misie a podobne pričom do tejto témy Festival píšete kedy chcete lebo tu je stále voľno.
(Viem, že sa to niektorým nepáči ale možno sa to niekomu zapáči)
Ak máte čas tak teda vstúpte a píšte čo sa vám zapáči. Za súťaže sú samozrejme odmeny takže odporúčam. Ale hlavne sa...


ZABAVTE
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5353
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 12 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 11:31 pm

Keiko Lysea

Priniesť?Prepáč ale ja starý človek sa hýbať nesmiem keď nemusím. Heh to mi nesedí od někoho z ANBU jednotek... Řekla jsem ironickým hlasem a dívala se do uličky,jak si tam Sai-sensei pohodlně stojí a vypadalo to,že se přímo vyžívá v tom,jak mě může šikanovat.Ale keď sa ti bude chcieť môžeš s poň prísť. Aj tak z nej budeš musieť výjsť lebo v tej izbe ... Vy se v tom vyžíváte co Sensei? Počkejte co je v tom pokoj... Zarazila jsem se,protože mi ten pokoj přišel jako normální,ikdyž v tom spěchu jak jsem létala z jedné místnosti do druhé jsem mohla něco přehlédnout.Pomalu jsem se začala otáčet,no to co jsem vyděla mě dost vylekalo. Aaa!!!... Zaječela jsem a vypadla ze dveří tak,že jsem seděla na zadku polonahá v půlce chodby,rychle jsem se zvedla a zabouchla dveře. No to teda nechápu jak jsem mohla něco takového přehlédnout! Bože můj na ty dveře by měl Sai-baka napsat ''vstup zakázán'' nebo ''vstup pouze na vlastní nebezpečí'' Naštvaně jsem se zvedla a šla směrem k Saiovi. Hej Sai-sensei co to jako bylo? Došla jsem až k němu,pevně si stoupla,tak abych byla výškově stejně jako Sensei.Je pravda,že Sai-sensei byl o jeden milimetr vyšší,ale to teď nehrálo vůbec žádnou roli. Je mi jedno jestli to bylo v tom pokoji je vaše nebo něčí cizí nebo co to vlastně bylo...Ale děkuji za ten ručník.. Usmála jsem se,prudce si vzala ručník pro případ,že by mi ho Sensei nechtěl dát a znovu se rozešla směrem do sauny,tentokrát jsem si ty dveře už pamatovala...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5294
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 12 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 5:46 pm

Sai

,, Čo tam bolo?" pousmial sa Sai.,, No zrkadlo predsa." dodal pokojne a sledoval ako mu kradne uterák a odchádza preč.,, Ach ona si fakt nedá povedať, už by sa mohla naučiť, že jej nič nedám len tak zadarmo." nadýchol sa.,, Ktohovie kedy príde na to, že to je handra s ktorou umývam špinavú podlahu a navyše som ju asi rok nepral?" zamyslel sa a stále pokojne čakal. Nemal sa kam ponáhľať.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5353
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 12 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 7:06 pm

Keiko Lysea

Šla jsem si spokojeně přes uličku,vešla do pokoje a chtěla si obmotat okolo těla ručník,ale když jsem ho vzala do ruky,všimla jsem si,že je celý černý a příšerně smrděl. Fuj,tohle snad ani není ručník..To je...Hadr na podlahu! Vylétla jsem ze dveří a rozdupaně jsem se rozeběhla k Senseiovi. Sakra můžete mi laskavě vysvětlit co jste mi to dal za hadr?! Ječela jsem na Saie a vrazila mu do rukou tu špínu. Už je mi všechno jedno,obejdu se bez vašeho ručníku... Řekla jsem pohrdavě a znovu vešla do místnosti se saunou,zapla jsem si jí,vlezla do sauny ve spodním prádle,lehla si na lavičku a zavřela oči...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5294
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 12 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 7:48 pm

Sai

Sai pozrel na uterák ktorý mu vrátila Keiko zatiaľ čo mal opäť možnosť si ju prehliadnuť. Opatrne vytiahol pero a priložil ho k uteráku. Jedným pohybom ruky sa všetka čierna farba vrátila do pera.,, Čierny inkoust." zašepkal a odložil úplne čistý uterák.,, No nič to." pokrčil ramenami a keď šiel okolo sauny úplne čisto náhodou, nechcene nevediac ako sa stalo, že náhodou buchol do zámku sauny a Keiko zvonku zamkol bez možnosti výjsť von.,, A sakra." povzdychol si a vrátila sa k saune.,, A čo teraz?" premýšľal a stlačil tlačidlo a zrazu sa začalo čísielko zväčšovať.,, Asi som zapol zvyšovanie teploty, ups." dodal pre sebe a keď nevedel vypnúť oteplovanie ani odomknúť radšej odišiel do obývačky ako keby sa nič nedialo.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5353
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 12 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 8:05 pm

Keiko Lysea

Spokojeně jsem si ležela na lavičce a nechala sebou proudit vlhký vzduch,když v tom tu začalo být nesnesitelné vedro a teplota dost rychle stoupala,příjemný vzduch se přeměnil na nedýchatelnou těžkou páru. Fuj nějak se tu oteplilo,asi bych měla jít ve...Co to? No to si snad ten Baka dělá srandu,to se mu tu jako zamiká sauna?! Začala jsem třískat do dveří a všemožně do nich mlátit,ale nic z toho mi nepomohlo,akorát mi to zhoršilo už takhle bídnou situaci.Sedla jsem si na lavičku,protože se mi začala motat hlava a dýchatelného vzduchu jsem měla už taky dost málo. Sakra,co teď...Jdu domů hned jak se odtud pokud se vůbec odsaď dostanu...A ten Baka si uteče bůhví kam...Pro dnešek už toho mám dost,vzdávám to... Kolem mě už byla jenom pára a teplota uvnitř pořád stoupala,už jsem nic neřešila,spadla jsem na zem,zavřela oči a začala se pomalu dusit párou...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5294
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 12 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 8:18 pm

Sai

Sai si pokojne vyložil nohy a zamyslene sledoval otvorený balkón a cítil príjemný vánok z vonku. Pozrel na hodinky a zhlboka sa nadýchol.,, Už by som jej to genjutsu mal vypnúť lebo mi skolabuje." skonštatoval a urobil pár ručných znamení a sauna zmizla.,, Snáď si to ani nevšime." zamyslel sa.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5353
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 12 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 8:27 pm

Keiko Lysea

Ležela jsem na zemi a už se připravovala na to,že umřu,najednou pára ustala a sauna nikde,otevřela jsem oči a sedla si. Heh,už mě to tu vážně nebaví,všechno je jedna velká lež... Pomalu jsem se došourala k oblečení,které jsem měla od Saie,nechtělo se mi do toho oblékat,protože mi to moc připomínalo toho Baka,ale nic jiného mi nezbylo.Rychle jsem to na sebe navlékla,otevřela dveře z pokoje a šla k hlavním dveřím,které vedly ven,naposledy jsem otočila hlavu na chodbu,našvaně sebou cukla a hlasitě za sebou třískla dveřmi.Šla jsem pryč,chtěla jsem být doma,chtěla jsem jít někam kde je klid,kousek před Saiovým domem jsem se ještě jednou zastavila,pohlédla na vilu,která mi dnes přinášela pouze smůlu,z oka mi vytryskla slza,bylo to kvůli tomu,že jsem si až teď uvědomila,jak můj Sensei hluboce klesl a můj respekt z něj vyprchal a nezbylo z něj nic.Pomalu jsem se rozešla směrem domů...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5294
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 12 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 9:47 pm

Sai

,,Hmmm?" zaskočil sa a ďalej sledoval hodinky a čas na nich.,, Už by bol čas na ospravedlnenie aspoň tak to píšu v knihe." zamyslel sa.,, Po tom ako psychicky zdeptáš študenta musíš sa veeeľmi citlivo ospravedlniť." spomenul si a vyskočil z balkóna a pristál pred Keiko.,, Keiko gomeneee." ospravedlnil sa Sai.,, Prepáč ja som to nechcel tak veľmi. Nechcel som ti robiť zle." dodal.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5353
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 12 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 10:35 pm

Keiko Lysea

Šla jsem posmutněle se sklopenou hlavou,když jsem najednou do něčeho spíše do někoho vrazila. Keiko gomeneee. Začal se mi omlouvat Sai-sensei. Prepáč ja som to nechcel tak veľmi. Nechcel som ti robiť zle. Sensei myslíte to vážně? Nebo jste to odkoukal z knížek,je mi jasné,že z knih,protože vy byste se nikdy neomlouval...Ale upřímně,řekněte mi jaký je váš cíl toho,že mě držíte u vás v bytě? Zeptala jsem se podezřívavě,ale byla jsem už trochu veselejší,přeci jenom dostat omluvu od někoho kdo nemá city,je něco jako poklona...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5294
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 12 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 8:09 pm

Sai

,,Hmmmm a teraz čo?" zamyslel sa a na chvíľu si zaspomínal na 24 stran knihy.,, Ak nevieš čo povedať zaklam a vymysli si nepodložené fakty." preblesklo mu hlavou.,, Etoooo no je štatisticky dokázané, že to posiluje vzťahy sensei študent a u 100% otestovaných to malo vynikajúci efekt." dodal.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5353
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 12 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 8:23 pm

Keiko Lysea

Heh,no teda nevěřím vám,že vidět svojí studentku polonahou je nějaké zlepšování vztahů... Řekla jsem ironickým hlasem a nevěříčně se usmála,po chvilce jsem přikývla,že tedy dám Senseiovi ještě jednu šanci,ale po cestě jsem zakopla o kámen,snažila jsem se nějak udržet rovnováhu,ale byla jsem moc předkloněná a začala jsem padat na Saie-sensei...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5294
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 12 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 8:26 pm

Sai

Sai si spokojne odfúkol a chcel sa vrátiť domov keď zbadal ako padá Keiko a stihol ju tak tak zachytiť.,, Eeeehm." dostal zo seba a pre istotu vytiahol knižku aby sa ujistil.,, Balenie a zneužitie osôb." a prečítal si niečo.,, Keiko?" spýtal sa potichu.,, Ako sensei by som nemal ale tak aspoň môžeš počkať kým vojdeme dovnútra." zašepkal.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5353
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 12 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 8:39 pm

Keiko Lysea

Už jsem myslela,že skončím na zemi a instinktivně jsem dala ruce před sebe,nedopadla jsem ovšem na zem,ale na poslední chvíli mě zachytil Sensei. Arigatou... Zašeptala jsem a trochu přiblble se usmála. Keiko?Ako sensei by som nemal ale tak aspoň môžeš počkať kým vojdeme dovnútra. Heh,co? Lekla jsem se a odskočila od Senseie. Myslel jste si,že jsem vás chtěla zbalit? No je pravda,že byste nebyl k zahození,ale tohle byla prostá nehoda a balení by u mě vypadalo takhle... Přiběhla jsem před Senseie,objala ho,po chvilce jsem se pustila a předklonila se tak,aby mi bylo dobře vidět do výstřihu,ladně jsem si pohodila vlasy a udělala roztoužený pohled. Sai-sensei nezajdeme někam?... Řekla jsem líbezným a přitom vyzívavým tónem hlasu.Po chvilce jsem toho nechala,rozeběhla se zpátky k domu a kde čekala na Saie. Takhle by to asi vypadalo kdybych vás balila.. Usmála jsem se a vešla do bytu...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5294
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 12 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 8:43 pm

Sai

,,To bolo akože všetko?" spýtal sa keď sa ho Keiko pokúsila zbaliť.,, No v knihe to popisovali lepšie." povzdychol si.,, A čo je asi tak to, že mi celý deň pobehuješ po byte takmer nahá haaaa?" dodal otázku do vetra keďže Keiko už bola v dome.,, Čosi strašné, najprv ma balí potom to zaprie a potom ma balí a prizná sa k tomu ach jaj." pokrčil ramenami a vyskočil na balkón a vstúpil do obývačky.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5353
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 12 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 8:54 pm

Keiko Lysea

To bolo akože všetko? No v knihe to popisovali lepšie. Heh,kdyby jste se neřídil podle knížek a byl normální zapůsobilo by to...Ale jak vidím vy jste dutý jako bambus,jenom díky knížkám se snažíte dávat city na jevo... Naštvaně jsem odcekla,protože kdyby bylo na mě spálím všechny takové knížky a nechám Senseie ať se učí od ostatních a ne podle knížek,které napsal někdo,kdo neměl co jiného na práci.A čo je asi tak to, že mi celý deň pobehuješ po byte takmer nahá haaaa? Sice jsem byla už daleko,ale pořád jsem tu otázku uslyšela. To sem nepleťte,copak já snad za to můžu,že jste mi zapálil oblečení? A potom mě ještě dal do nějakého genju..To je taky pravda,Sensei proč jste mě navedl na falešnou saunu? Neříkejte,že jste mě snad chtěl vidět polonahou... Říkala jsem nahlas,až to spíše byl křik,vešla do pokoje ve kterém všechno začalo a rozvalila se tam na posteli. Jaj já chci taky do ANBU,mít takovou vilu by bylo super...Když si vzpomenu na ten svůj poloprázdný pokoj,je mi mě až líto...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5294
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 12 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 8:57 pm

Sai

,,Keby som ťa chcel vidieť zneužil by som ťa keď si mala 4 promile alkoholu v krvi a ani by si si to nepamätala." odvetil a keď prechádzal po chodbe aby vyzdvihol poštu šiel okolo izby kde bola Keiko.,, Myslíš, že môžes len tak pokojne ležať?" spýtal sa jej a šiel ďalej.,, Čo ak je to taktiež genjutsu?" zakričal za ňou a zatiaľ kontroloval poštu.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5353
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 12 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 9:04 pm

Keiko Lysea

Keby som ťa chcel vidieť zneužil by som ťa keď si mala 4 promile alkoholu v krvi a ani by si si to nepamätala. To je taky pravda...Ale stejně nevím,proč chcete abych tu byla,doufám,že nemáte v něco v plánu.. Řekla jsem do chodby,kudy zrovna procházel Sensei. Myslíš, že môžes len tak pokojne ležať?Čo ak je to taktiež genjutsu? Asi mi nezbývá než to risknout,beztak už jste u mě ztratil autoritu,takže je to v podstatě jedno... Houkla jsem do chodby a z postele se ani nehla,měla jsem sice podezření,že tohle všechno může být genjutsu,ale nějak mi na tom nezáleželo...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Festival v Konohe - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 12 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Festival v Konohe
Návrat nahoru 
Strana 12 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» Novinky v Konohe
» Rozdelenie tímov v Konohe

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost :: Konoha Festival-
Přejdi na: