Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Taikutsu Taidana

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
SteamTiger
Genin
Genin
SteamTiger


Počet příspěvků : 28
Body : 4821
První přihlášení : 07. 04. 11
Věk : 28

Taikutsu Taidana Empty
PříspěvekPředmět: Taikutsu Taidana   Taikutsu Taidana I_icon_minitimeFri Apr 08, 2011 12:45 pm

Jméno: Taikutsu(český význam: znuděný-jméno mu připadá dlouhé, tak ho zkracuje na Tai)

Příjmení/Klan Taidana

Věk 17

Hodnost genin

Rodina Moje rodina odjakživa bývala v Kumogakure no Sato a je nás po vesnici celkem dost. Já žiju s otcem, matkou, mladším bratrem a starší setrou. Ostatní z rodiny ve vesnici moc neznám, snad až na strýčka Darui-san, ale s tím se potkám jen málo kdy, protože to je pravá ruka Raikage-sama.

Fobie Žádná se u mě zatím neprojevila.

Cíl Chtěl by se dostat do ochranky Raikage-sama, aby měl blíž k Darui-san a samotnému Raikage-sama.

Podstata Raiton

Techniky

Raiton: Densen:
Spoiler:

Ninpou: Kiteinu Shawaa:
Spoiler:

Sōshuriken no Jutsu:
Spoiler:



Kekkei Genkai Nemám žádné Kekkei Genkai

Schopnosti Kekkei Genkai Žádné

Zaměření Ninjutsu a snaží se o Kenjutsu

Vybavení ZVN(jedno pouzdro s kunaii na pravé noze a u opasku pouzdro s shurikeny, dýmovnicemi, drátem, výb. Lístky a oslepujícími bombičkami), na zádech nosí svůj jedenapůl ruční meč schopný vést chakru:
Spoiler:

Umění ze zbraněmi Meč: 3
Vrhací zbraně: 2

Oblíbené Rád se poflakuji a koukám na mraky. Miluju nic nedělání.

Neoblíbené Nudné věci.

Vlastnosti Jsem líný povaleč, znuděný životem. Do ničeho se moc nehrnu a nikdy nikam nespěchám, pokud to není nutné. I přes to ale dokážu plnit rozkazy a pro to, abych splnil příkaz udělám maximum. Dokážu dobře spolupracovat s týmem a sem schopný vymýšlet nějaké plány a strategie, když je to hrozná otrava.
Sem dobrý bojovník s mečem a s kunaiem se dokážu strefit kam potřebuju, v střední vzdálenosti. V boji beze zbraní nejsem žádná extra třída, ale ubránit se dokážu.

Obrázek
Spoiler:

Výzor Vypadá stejně jako na obrázku, akorát je to černoch a má bílé vlasy. Nosí třičtvrťáky, jako na obrázku, mikynu jako na obrázku a většinou i boty. Vždy s sebou bere svůj meč.

Příběh Na akademii sem nastoupil v deseti letech a dokončil sem ji za dva roky. Potom sem cestoval s otcem po zemi blesku, kde mě učil nějaké techniky, jako např. Shunshin no Jutsu. Také sem na té cestě získal svůj meč. Otec mě potom zdokonalil v boji s mečem a naučil mě lépe házet shurikeny a kunaie. Také mě cvičil v boji bezezbraně a různé další věci, potřebné pro ninju.
Teď sem se po pěti letech vrátil zpátky do Kumogakure no Sato, abych se stal členem nějakého týmu a můj trénink probíhal pod vedením Jonina. Je to další cesta ke splnění mého cíle.

PS: autorem kreseb nejsem já Very Happy


Naposledy upravil SteamTiger dne Fri Apr 08, 2011 4:08 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5179
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Taikutsu Taidana Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taikutsu Taidana   Taikutsu Taidana I_icon_minitimeFri Apr 08, 2011 1:04 pm

Tak charakter mi nějak nevadí, ani to, že má něco do rodiny s Daruiem.. Vadí mi techniky. Smile Kuchiyose se podle pravidel na začátku bohužel nepovoluje, takže to budeš muset smazat a nahradit nějakou vhodnější technikou.. Co se týče Proplesknutí no Jutsu xD (myslím samozřejmě Shunshin no Jutsu), tak tím si nejsem jist jestli se povoluje. Já osobně s ním ale nějak problém nemám, jen by sis měl uvědomit, že je to extrémně-rychlý pohyb, ve kterém se nedá zatáčet. Smile
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Genin
Genin
SteamTiger


Počet příspěvků : 28
Body : 4821
První přihlášení : 07. 04. 11
Věk : 28

Taikutsu Taidana Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taikutsu Taidana   Taikutsu Taidana I_icon_minitimeFri Apr 08, 2011 1:10 pm

Jj, počítám s tim, že se při Shunshin no Jutsu můžu pohybovat jen přímočaře, ale při hledání nějaké C techniky sem na žádnou pořádnou nenarazil... Ještě se po něčem poohlédnu, ale nevadilo by, že bych uměl jen jednu techniku a další se doučil v průběhu hry?
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5179
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Taikutsu Taidana Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taikutsu Taidana   Taikutsu Taidana I_icon_minitimeFri Apr 08, 2011 1:17 pm

Samozřejmě by to nevadilo, je to na tobě. Smile Jen na začátku můžeš mít trošku menší nevýhodu. Co se nějaké C-techniky týče, tak se koukni na NaruWiki, tam určitě najdeš, co hledáš.

kód:
http://naruto.wikia.com/index.php?title=Special:BrowseData/Jutsu&Jutsu_type=Lightning_Release

Například tady máš seznam všech Raitonovejch technik. Smile Samozřejmě se nezamítá ani možnost, že si vytvoříš vlastní C-techniku. Prostě je to na tobě, nebudu tě do ničeho nabádat, když nechceš. Smile
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Genin
Genin
SteamTiger


Počet příspěvků : 28
Body : 4821
První přihlášení : 07. 04. 11
Věk : 28

Taikutsu Taidana Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taikutsu Taidana   Taikutsu Taidana I_icon_minitimeFri Apr 08, 2011 1:44 pm

Ok, edit.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5179
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Taikutsu Taidana Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taikutsu Taidana   Taikutsu Taidana I_icon_minitimeFri Apr 08, 2011 1:55 pm

Tak dobrá.. Charakter docela dobrá, máš plus za charakter černocha a za zaměření na Kenjutsu, který se tu denně nevidí. Takže ještě počkej na povolení Senseie, tedy Keiko. Za mě máš.....

Taikutsu Taidana Cajk
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Taikutsu Taidana Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taikutsu Taidana   Taikutsu Taidana I_icon_minitimeFri Apr 08, 2011 3:32 pm

Hezký char,jsi tu asi první černoch což se cení Wink S tím Shunshinem,popravdě tady na forku je to zakázané,ale pokud ti to povolil Lilek tak dobře...Jenom doufám,že s tim nebudeš dělat kraviny za mě přijato ^^
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Genin
Genin
SteamTiger


Počet příspěvků : 28
Body : 4821
První přihlášení : 07. 04. 11
Věk : 28

Taikutsu Taidana Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taikutsu Taidana   Taikutsu Taidana I_icon_minitimeFri Apr 08, 2011 4:09 pm

Tak aby se předešlo nějakejm problémům, tak sem radši to problesknutí smazal a dal sem místo něj Sōshuriken no Jutsu(manipulování se shurikenama na drátcích)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Taikutsu Taidana Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taikutsu Taidana   Taikutsu Taidana I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Taikutsu Taidana
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Charaktery-
Přejdi na: