Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5355
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki Empty
PříspěvekPředmět: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 2:14 pm

Do ANBU jednotek Kumo dorazila zpráva,že na stavitele ze západu útočí divá zvěř,se kterou si nevědí rady.Vedení se rozhodlo,že misi ponechá bývalé člence ANBU Aye,ta byla informována o závažnosti misi od svého týmového kolegy.Aya neotálela a okamžitě začala shánět členy svého týmu,ti však za záhadných okolností zmizeli a zbyla jí jenom Yuki Daisuke.Aya rychle našla ve spisech nových geninů dva volné ninji,kteří jí mohli zaplnit místo zmizelých členů : Taikutsu Taidana a Joshiro Arashi. Všem třem rozeslala spěšný dopis ve kterém stálo : Sraz u budovy Raikageho,AKUTNÍ!
Aya brzy dorazila k budově Raikageho,opřela se o zeď a čekala na zbytek týmu...
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Genin
Genin
Joshiro


Počet příspěvků : 23
Body : 4817
První přihlášení : 04. 04. 11

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 2:22 pm

Joshiro Arashi
zrovna jsem byl uprostřed treninku s katanou když mi dorazila zprava prvni jsem si řikal že to nebude nic duležiteho ale i přes to jsem to otevřel.
"PHE?! Prej akutní a je to tak kratké?! nuže aspoň nebude nuda" řekl jsem si tak pro sebe a ihned jsem vyrazil na místo setkání.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Genin
Genin
SteamTiger


Počet příspěvků : 28
Body : 4817
První přihlášení : 07. 04. 11
Věk : 28

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 2:23 pm

Taikutsu

Zrovna sem se povaloval na střeše jednoho domu a díval sem se na mraky. Přiběhl ke mě posel a předal mi zprávu. To je otrava... Jenom se vrátim do vesnice a náhlásim se jako genin, k přidělení do týmu, tak dostanu misi... snad to nebude moc problematické, to by mě zabilo. Pomyslel sem si a ač nerad, sem co nejrychlejc vyrazil k budově raikageho. Tam byla nějaká kunoichi, tak sem k ní přišel. Zdravim, sem Taikutsu Taidana a měl sem se dostavit sem, k budově Raikage-sama.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5035
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 2:48 pm

Yuki Daisuke

Nová mise s novým týme, to je fakt super
, ušlíbla jsem se. Došla jsem k budově, kde už stála senseika a nějaký kluk. Dobrý den sensei-sama.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5355
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 2:57 pm

Aya Yamima

Po chvilce přišli nový členové týmu a jako poslední dorazila Yuki. Zdravím,moje jméno je Aya Yamima a odteď budu váš Sensei.Na dlouhé seznamování nemáme čas,takže hned vyrážíme! Rozeběhla jsem se nečekajíc jestli ostatní poběží také,nebyla to sice závažná mise,ale už jsem jí chtěla mít za sebou...
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Genin
Genin
Joshiro


Počet příspěvků : 23
Body : 4817
První přihlášení : 04. 04. 11

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 3:04 pm

Joshiro
nemeškal jsem na mistě a mlčenlivě jsem vyrazil přimo za ni.
proboha tak toto bude važně senzačni Sensei zamyslel jsme se s kapkou ironie.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Genin
Genin
SteamTiger


Počet příspěvků : 28
Body : 4817
První přihlášení : 07. 04. 11
Věk : 28

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 3:16 pm

Tai

Problematický sensei, navíc je to ženská a všude strašně spěchá? To mi byl čert dlužnej.... Pomyslel sem si a vydal sem se za Aya-sensei.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5035
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 3:23 pm

Daisuke Yuki

Senseika se asi nezmění, pousmála jsem se a rozběhla se za ostatními.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5355
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 3:37 pm

Aya Yamima

Noví dva členové zjevně neměli moc radost z mého přístupu,ale nezbývalo jim nic jiného než ho tolerovat.Po pár minutách jsme dorazili k určenému místu,kde bylo pár stavitelů a načatá stavba. Dobrý den,tak jsme tu. Prý potřebujete pomoci s nějakými zvířaty... Ano,pokaždé když se setmí nebo při rozednění nám práci kazí nějaká zvěr.Už nám zabila tři muže a další byli zraněni,když pracovali na nové základně.Potřebujeme vaší pomoc. Popisoval jejich situaci hlavní ze stavitelů a poté se vrátil zpět k práci.Otočila jsem se k týmu a přistoupila blíže. Dobrá,takže dnes tu přenocujeme,zvířata chodí za setmění takže tu musíme počkat.Mezitím můžeme zabít nudu tím,že se mi vy dva noví představíte... Dořekla jsem a sedla si na příjemně studenou trávu...
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Genin
Genin
Joshiro


Počet příspěvků : 23
Body : 4817
První přihlášení : 04. 04. 11

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 3:45 pm

Joshiro
"tak dobra Já jsem Joshiro, Joshiro Arashi nejlepe to umim s Katanou a jsem uživatel Koutonu a nesnaším nudu."
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Genin
Genin
SteamTiger


Počet příspěvků : 28
Body : 4817
První přihlášení : 07. 04. 11
Věk : 28

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 3:59 pm

Tai

A neměli bychom spíš připravit nějaké pasti a rozdělit si kdo bude co dělat? Je to otrava, ale myslim si, že by to bylo lepší, než prostě jen čekat až přijdou a přímo se s nima střetnout... Řekl sem a rozvalil sem se tam v trávě. Jinak, já sem Taikutsu Taidana, ale říkejte mi Tai. Sem uživalet Raitonu, sem celkem dobrej v boji s mečem, ale radši se vyhejbám soubojům a přímejm střetům, když to není nutný. Řekl sem a začal sem pozorovat mraky na obloze.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5035
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 4:11 pm

Daisuke Yuki

Nový tým, jeden je zřejmě lenoch a ten druhy je trochu nekamarádský, super aspoň se nebudou chtít kamarádit. Ten Tai mavrhl sensei cosi jako plán. No uvidíme co bude. Přemýšlela jsem zatímco jsem stála koused od ostatních.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5355
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 4:28 pm

Aya Yamima

Takže Joshiro a má Kouton,zajímavé ocel se bude hodit...Další je Tai s Raitonem,dobře zachází s mečem a nemusí bitky,chjoo co s ním budu dělat,když dojde na přímý boj? No to si ještě užiju... Povzdychla jsem si a poté hned začala odpovídat Taiovi. Chceš si připravit pasti? Máš možnost,já nemám ani potuchu jak velká zvířata to jsou a ani netuším kolik jich je,takže já pasti stavět nebudu.Spoléhám se na své schopnosti,pokud někdo z týmu chce může ti jít pomoc.Jestli nemáš rád boje na blízko,tak se potom někam schovej a počkej až dobojujeme. Dořekla jsem a zývla si. Hej Yuki,pojď k nám nebo pokud chceš můžeš jít vypomoci Taiovi... Lehla jsem si na trávu,zavřela oči a začala relaxovat...
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Genin
Genin
SteamTiger


Počet příspěvků : 28
Body : 4817
První přihlášení : 07. 04. 11
Věk : 28

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 4:32 pm

Tai

Řekl sem, že se do boje nepouštim, když to de, ne že nechám bojovat tým za sebe a sám se někde schovám... Du na ty pasti. Řekl sem, vstal sem a vypařil sem se.
Vlastně sem se přesunul jen do lesa a tam sem se začal procházet. Místo koukání na mraky, sem teďka hledal stopy nějakých zvířat.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Genin
Genin
Joshiro


Počet příspěvků : 23
Body : 4817
První přihlášení : 04. 04. 11

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 4:34 pm

Joshiro
vstal jsem a vydal jsem se za Taiem.
"hmm Ahoj?. hele nehceš nějak pomoci? sice toho moc o pastěch nevím ale lepši byt připraveny takhle než jen nudně ležet a čekat."
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Genin
Genin
SteamTiger


Počet příspěvků : 28
Body : 4817
První přihlášení : 07. 04. 11
Věk : 28

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 4:37 pm

Tai

Popravdě sem se tu chtěl ulejt a nic nedělat v nepřítomnosti těch dvou, ale když tu si, tak asi hold nějaké ty pasti postavit musíme... nejdřív ale musíme zjistit, kudy ty potvory choděj. Řekl sem a dál sem hledal nějaké stopy po tom, kudy ty zvířata choděj.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Genin
Genin
Joshiro


Počet příspěvků : 23
Body : 4817
První přihlášení : 04. 04. 11

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 4:47 pm

Joshiro
"Hehe dobra" sledoval jsem okoly a snažil jsem se najit nějake stopy ale raději jsem nic dalšiho neřikal protože ve stopovani jsem nebyl zrovna nejlepši.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5355
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 5:19 pm

Po chvilce pátrání bylo možné rozpoznat zvířecí stopy,byly celkem hojně zastoupeny v řadě,takže bylo jasné,že zvířat je celá smečka.Také bylo zřetelné že zvířata jsou z řádu psovitých šelem a tudy vede jejich stezka z lesa ke staveništi...
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5035
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 5:29 pm

Daisuke Yuki

Nechtělo se mi jit za kluky, protože stpování není moje silná stránka, ale nechtělo se mi ani zůstat se senseikou. Tak jsem se pomalu vydala do lesa směrem, kterým kluci zmizeli.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Genin
Genin
SteamTiger


Počet příspěvků : 28
Body : 4817
První přihlášení : 07. 04. 11
Věk : 28

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 5:30 pm

Tai

Dobře, takže to by sme měli. Známe jejich cestu. Mohli by sme jim udělat pasti přímo před doupětem, ale riskujeme to, že by nás ucejtili a napadli a pak by sme museli bojovat a to se mi nechce. Takže deme kousek a po cestě. Řekl sem a vydal sem se po cestičce směrem dál od staveniště. Po chvilce sem se zastavil. Tady to bude dobré... ale máme menší problém. Aby sme mohli udělat dobré pasti, tak potřebuju něco, čim vykopeme jámu a to jaksi nemám... nemáš něco takovýho s sebou? Zeptal sem se Joshira.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Genin
Genin
Joshiro


Počet příspěvků : 23
Body : 4817
První přihlášení : 04. 04. 11

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 5:38 pm

Joshiro
"hmm tak něco čim to vykopeme jo? hadam že jsem udělal dobře že jsem dneska vubec neplitval chakrou hehe" postavil jsem se rovně a začal jsem se soustředit tak aby tok Chakry byl co nejlepši a pote sem začal "Kouton: Hagane no sakusei no Jutsu!" pomoci tehle techniky jsem začal tvořit dva ryče. sice kvalita neni atkova jako bych to koupil ale i přes to to bylo dostačujici pro tuhle praci. "hmm tohle by snad mohlo stačit" řekl jsem a hodim jsem mu jeden ryč přimo do rukou
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Genin
Genin
SteamTiger


Počet příspěvků : 28
Body : 4817
První přihlášení : 07. 04. 11
Věk : 28

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 5:44 pm

Tai

Trochu sem heknul, když mi hodil ocelový rýč. No, to bude makačka, každopádně díky. Řekl sem a pak sem začal rýčem označovat místo, kde budeme kopat. Rýhou sem vyznačil obdélník dlouhý čtyři metry a široký přez celou cestu. Musíme to vykopat do hloubky alespoň dva metry, takže máme do večera co dělat. Řekl sem a začal sem kopat rýčem jámu. Většinu hlíny házej co nejdál od cesty, aby se tu nenakupila hromada a zbytek si pak necháme na zakrytí té díry. Potom až to budeme mít nastražíme ještě nějaká oka, kunaie a ostny.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Genin
Genin
Joshiro


Počet příspěvků : 23
Body : 4817
První přihlášení : 04. 04. 11

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 5:54 pm

Joshiro
chytl jsem ryč a začal jsem kopat
"jo rozumím. hmm co myslíš že je náš Sensei vlastně zač? když jsem ji uviděl pomyslel jsem si že jsem měl raději zustat a trenovat sám s rodinou. tak spěchat a pote si jen lehnout a lině vyspavat hele a ta druha jako by ji z oka vypadla."
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Genin
Genin
SteamTiger


Počet příspěvků : 28
Body : 4817
První přihlášení : 07. 04. 11
Věk : 28

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 6:00 pm

Tai

Vidim, že uvažujeme podobně. Je to ženská a všechny ženské sou problematické. Navíc sensei je hrozně uspěchaná. Já radši všechno v poklidu.
Ležet a líně vysedávat, to je moje hobby, myslim, že spolu budeme vycházet.
Řekl sem a dál sem se lopotil s rýčem.
Po chvilce namáhavé práce sem znova promluvil. Až doděláme ty pasti, tak se ukryjeme někde po cestě blíž ke staveništi, aby sme nebyli moc blízko pastí, protože by nás mohl prozradit pach a zvířata by mohla pasti odhalit. Každopádně, až projdou těmi pastmi, tak budou oslabený. Já ně ně použiju svoji techniku, při který vystřelim spoustu jehel z chakry a po zbytku hodíme kunaie a shurikeny. Myslim, že přímej střet nebude vubec nutnej. Jen doufám, že nezačnou utíkat, až se někteří chytnou do pastí...
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5355
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 6:01 pm

Aya Yamima

Na chvilku jsem usnula,spaní mi ale dlouho nevydrželo,protože mě zbudil prudký paprsek slunce.Když jsem se rozhlížela okolo nikdo z mého týmu tu nebyl. Ksoo,to všichni odešli nebo je něco sežralo? Druhá možnost by byla lepší... Trochu jsem se pro sebe ušklíbla,pomalu se zvedla,trochu se oklepala a ještě jednou očima projela okolí. Asi je musim najít...A já myslela,že budu mít chvíli klidu než se setmí,ne oni mi tu radost prostě musí zkazit... Povzdychla jsem si a kráčela směrem do lesa. Hiru Bansho... Splynula jsem s okolním prostředím a začala procházet les křížem krážem,po dlouhém hledání jsem na ně konečně narazila a schovala se za strom,díky technice mě určitě nestihli zpozorovat. Co to jako kopou jámu? No tak to bude nuda se na ně dívat,já myslela,že budou dělat nějaké strategické pasti a oni kopou rýčem díru... Znuděně mi sklesla hlava a já se asi po 10 minutách sledování těch dvou,rozešla znovu do lesa,kde hledala vhodné místo na mé pasti...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Taikutsu Taidana
» Joshiro Arashi
» Yuki Daisuke
» Yuki Yukigakure
» Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Mise-
Přejdi na: