Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5357
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 2:14 pm

First topic message reminder :

Do ANBU jednotek Kumo dorazila zpráva,že na stavitele ze západu útočí divá zvěř,se kterou si nevědí rady.Vedení se rozhodlo,že misi ponechá bývalé člence ANBU Aye,ta byla informována o závažnosti misi od svého týmového kolegy.Aya neotálela a okamžitě začala shánět členy svého týmu,ti však za záhadných okolností zmizeli a zbyla jí jenom Yuki Daisuke.Aya rychle našla ve spisech nových geninů dva volné ninji,kteří jí mohli zaplnit místo zmizelých členů : Taikutsu Taidana a Joshiro Arashi. Všem třem rozeslala spěšný dopis ve kterém stálo : Sraz u budovy Raikageho,AKUTNÍ!
Aya brzy dorazila k budově Raikageho,opřela se o zeď a čekala na zbytek týmu...
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5037
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 6:17 pm

Daisuke Yuki

Došla jsem ke klukům, kterí kopaly jámu. Bylo z nich citit jakési nepřátelství zřejmě mířené mě. Stejné jako vždycky, povzdechla jsem si. Podívala jsem se na díru. Moc nevěřím, že by to fungovalo, ale lepší než nic nedělat, snažila jsem se v duchu týmové práce , kterou mi sensei furt zdůrazňovala, nechcete pomoct?
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Genin
Genin
SteamTiger


Počet příspěvků : 28
Body : 4819
První přihlášení : 07. 04. 11
Věk : 28

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 6:30 pm

Tai

Á, Yuki-san. Máš nějaký zkušenosti s líčením pastí? Potřeboval bych umístit na stromy kunaie tak, aby mířili na místo za jámou a když ty zvířata přerušej drát nataženej přez cestu, aby ty kunaie vystřelili. Přemýšlel sem ještě o tom dát nějaké výbušné lístky kousek dopředu, směrem ke staveništi, ale nechci tu dělat moc velkej binec... Řekl sem a když Yuki přišla, tak sem ramenem šťouchl do Joshira, aby si svoje další názory radši už nechal pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Genin
Genin
Joshiro


Počet příspěvků : 23
Body : 4819
První přihlášení : 04. 04. 11

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 7:05 pm

Joshiro
jen jsem mlčel kopal a sledoval.
ehm? že by byla uzavřena sama do sebe?
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5037
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 7:23 pm

Yuki


Popošla jsem ke stromům a začala připevňovat kunaje a natahovat drát přes cestu. Soustředila jsem se na výrobu pasti a kluků sem si dál nevšímala.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5357
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 8:08 pm

Aya Yamima

Po půl hodině se už pomalu začalo stmívat a stavitelé se připravovali na cestu domů,sbalili své věci,ještě trochu pouklidili okolo stavby a vyrazili.Mezitím Aya dodělala poslední past a v sekundě se objevila u vás. Dobře,myslím že je čas abychom se šli někam ukrýt,využijeme momentu překvapení a zaútočíme na ně.Já jsem nastražila ještě pár pastí v okruhu 300 metrů,takže by neměl být problém pochytat a zabít všechnu zvěř.Takže Yuki a Tai půjdou na levou stranu cesty a já s Joshirem na pravou,čekejte na mé znamení a poté vyrazíme... Dořekla jsem a poté si vzpomněla,že jsem vypustila jednu informaci. Jo a ještě něco,nevzdalujte se moc od tohoto místa,pokud budete vědět,že jste daleko,dívejte se kolem sebe jestli se něco náhodou lehce nezaleskne.Udělala jsem okolo nás ohradník z drátů,který bude napuštěn Raitonem,jeden z mých klonů zůstal u ''plotu'' a průběžně do něj bude propouštět blesk,takže být vámi,nevzdaluji se nebo dostanete ránu.Je to kvůli zvěři,která by se pokusila nám pláchnout,nesmíme si dovolit zklamat v tak lehké misi! Usmála jsem se a schovala se na pravo od zvířecí stezky,už se sešeřilo a v dálce byly slyšet zvuky šelem...
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Genin
Genin
SteamTiger


Počet příspěvků : 28
Body : 4819
První přihlášení : 07. 04. 11
Věk : 28

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 8:24 pm

Tai

S Joshirem sme dokopali jámu a já sem na dno jámy zabodal několik jehlic, ostrých klacků a kunaiů, potom sem na jámu položil tenké větve, na ně listí a pak sem to zahrabal hlínou, aby díra nebyla vidět. Yuki připravila kunaie, takže až zvířata přeruší drát za jámou, tak je zasype sprška kunaiů. Pak sem ještě kousek dál nastražil několik ok z drátů a ještě pár jehlic a kunaiů po stranách cesty. Pak pro nás přišla Aya-sensei. Pak sem se skryl na stromu u levé strany cesty a v rukách sem držel drátky, které měli spustit ty kunaie. Vyčkával sem na příchod zvířat.


Naposledy upravil SteamTiger dne Sun Apr 10, 2011 8:26 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Genin
Genin
Joshiro


Počet příspěvků : 23
Body : 4819
První přihlášení : 04. 04. 11

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 8:25 pm

Joshiro
zmizel jsem na prave straně pobliž Sensei a pomalu a potichu tasil meč vyčkavajic.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5037
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 8:31 pm

Yuki

Schovala jsem se za strom kousek od Taie, sledovala cestu a vyčkávala.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5357
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 9:06 pm

Aya Yamima

Všichni byli na svých místech a ze tmy byly slyšet běžící kroky zvířat,podle škřehotajících zvuků bylo jasné,že se žene smečka čítající asi tak 15-20 jedinců.Zvířata se po chvilce dostala až k nám,bylo to poznat podle velkých zářivě žlutých očí a jedna nepozorná šelma zavadila o drát přetažený přes cestu,v momentě se ze stromu řítila sprška kunaiů,která zabila dvě zvířata a třetí celkem vážně zranila,nemohli jsme otálet jinak by smečka pláchla pryč.Vyskočila jsem s vytasenou katanou před shluk panikařících zvířat a nalákala na sebe 5 šelem,zbylá tlupa hyen zpozorovala ostatní z týmu a rozdělila se. Tři šli na Yuki,další tři na Joshira a čtyry na Taie...

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Genin
Genin
SteamTiger


Počet příspěvků : 28
Body : 4819
První přihlášení : 07. 04. 11
Věk : 28

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 9:14 pm

Tai

Nefungovalo to tak, jak sem si představoval... sou tady strašný zmatky... Řekl sem si a pustil sem dráty, protože Aya sensei teďka stála přímo uprostřed cesty, tak nemělo cenu tam střílet kunaie. Jen sem si povzdychl a složil sem několik pečetí. Ninpou: Kiteinu Shawaa! Řekl sem a z úst sem začal střílet sprchu jehlic z chakry na ty zvířata, co běželi k nám. Po dalších sem hodil zbytek svejch kunaiů a shurikenů(většinu použil na pasti, takže mu zbyli 2 kunaie a 3 shurikeny) a potom sem vytáhl katanu a skočil dolů. Prvního sem se pokusil bodnout do tlamy a pak sem se ohnal mečem kolem sebe, abych si udělal trochu odstup od těch bestií a vyčkával sem na další útok.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Genin
Genin
Joshiro


Počet příspěvků : 23
Body : 4819
První přihlášení : 04. 04. 11

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 9:50 pm

Joshiro
Kouton: Hagane bōei no Jusu ihned jsem využil Jutsu nato abych si vytvořil platy na rukou tak aby kdiby se zakousli tak maximalně do platu. a pote se postavil s katanou do střehu, čekal jsem než se přibližily a pote jsem vyhodil menči spršku shurikenu a ihned vyrazil naproti moji varce nepřatel.
"zkuste mě jen jednou kousnout a ugriluji si vás všive psiska"
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5037
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 4:56 pm

Yuki

Vytvořila jsem 2 klony a každy jsem si vzali jednoho psa. Hodily jsem po nich nějaké kunaie a zaútočily katanou.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5357
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 5:38 pm

U Taie

Tvoje jehličky zasáhly dvě zvířata,jedno bolestí padlo na zem nebylo mrtvé,ale spíše potřebovalo oddych.Druhé v sobě mělo slušné zápychy,avšak tímhle krokem si ho ještě více naštval a hyena na tebe začala vyceňovat svoje ostré zuby.Kunaiům a shurikenům se zvířata celkem lehce vyhla a čtvrtý pes se na tebe rozeběhl s otevřenou papulou,jeho útok si však vyblokoval tím,jak si se ohnal katanou,hrot katany vyřízl psovi na hruď pěknou rýhu,která začala krvácet.Hyena,kterou si předtím rozhněval jehlicemi se na tebe vrhla a to stejné udělala třetí akorát z opačné strany.Ta zepředu se ti snažila zahryznout do ruky,ve které si držel katanu a ta zezadu se ti sápala zuby po noze...

U Joshira

Psi se na tebe rozhněvaně podívali a začali vrčet,když si po nich začal házet kunaie,většinou se jim vyhli,ale párkrát se jim nějaký zapíchl do kůže a oni zakňučeli bolestí.Nebyl to nejlepší krok,protože se na tebe vrhli s ještě větší chutí tě zabít,jedno z nich ti běželo naproti s otevřenou tlamou,další se hnala ze strany a měla v úmyslu se ti zahryznout do boku,třetí tě oběhla zezadu,odrazila se od země a letěla ti přímo na záda,kde se ti chtěla zachytnout za rameno.

U Yuki

Hyeny se rozdělili tak,aby každá z nich měla jednoho tvého klona.Zkušenější a robustnější se hnala na tebe,z pusy jí tekly sliny a s otevřenou čelistí se ti sápala po noze,když už se ti ohýbala po lýtku,v sekundě změnila názor a zuby ti rafla po dlani.Další hyeny se rozeběhli proti tvým klonům a snažili se je všemožně kousnout,do nohy,do ruky,do zad,do břicha...
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Genin
Genin
SteamTiger


Počet příspěvků : 28
Body : 4819
První přihlášení : 07. 04. 11
Věk : 28

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 5:59 pm

Tai

Otočil sem se o sto osmdesát stupňů a hyenu, co mě chtěla kousnout do ruky, sem kopl patou, někam do míst pod spodní čelistí, kde je krk a druhou hyenu co se mi sápala po noze sem bodl katanou do hlavy a připravoval sem se na útok třetí hyeny a té, kterou sem kopnul.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5037
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 6:37 pm

Yuki

Uskočila jsem dozadu, abych se vyhnula útokům. Hodila jsem po ni několik kunaii a zaroveň zautočila napřímo katanou na hlavu. Byl to klamný výpad, zatínco se snažila vyhnout kopla j sem ji do tlamy. Zasáhla jsem ji naplno a ona spadla na zem a chvili zůstala ležet. přiskočila jsem k ni a chystala jsme se ji useknout hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Genin
Genin
Joshiro


Počet příspěvků : 23
Body : 4819
První přihlášení : 04. 04. 11

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 4:15 pm

Joshiro
hmm sakra asi se budu muset jednou nechat zahriznout rychli myslí!
postavil jsem se do boje tak abych levou ruku měl vzadu tak že jsem štitem se pokusil napalit přimo do čumaku te bestie co chtěla jako srab zautočit ze zadu přitom jsem se přikrčil tak abych dostal dobrou polohu vuči bestii z boku i z předku a tak jsem využil štitu na prave ruce tak abych odrazil tu bestii v boku a přitom katanou zamiřen tak aby bestie ktera běžela ze předu se bud nabodla nebo musela odskočit.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5357
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 7:53 pm

U Taie

Hyenu si celkem silně kopl do oblasti krku a ta se odvalila pryč.Psovi si zarazil katanu hluboko do hlavy,ještě chvilku se snažil tě pokousat,nakonec z něj vyprchal život a padl na zem mrtvý,avšak tvoje katana nějak nešla vytáhnout ven.Hyena s rýhou na hrudi se dala dokupy a začala tě obýhat dokola synchronizovaně s hyenou,kterou si předtím odkopnul.Útočili na tebe ze stran jak se jim to zrovna hodilo,jedné z nich se podařilo tě celkem hluboko kousnout pod koleno.Po úspěšném útoku tě přestaly obýhat a obě zaútočily ze stran s otevřenou tlamou a s úmyslem tě hryznout do strany stehna...

U Yuki

Hyena se však stihla vzpamatovat a odvalila se na stranu,rychle si stoupla na všechny čtyry a šla na tebe ze strany,stihla ti udělat zuby menší kousanec na straně,ale hned poté uskočila a vypadalo to,že jí to kopnutí pořád bolelo.I přes bolest se cukavým během dopajdala až k tobě a tlamou se ti sápala po ruce...

U Joshira

Hyena dostala pěknou perdu zezadu a tak se odkutálela stranou,po chvilce si stoupla a běžela na tebe přímo,ale těsně před tebou zabrzdila,odrazila se a letěla ti zuby na bok,podařilo se jí do tebe zakousnout a jentak se tě nechtěla pustit.Pes,který ti předtím běžel na katanu,nestihl včas změnit směr a ty jsi ho podl hluboko do plic,pes se začal dusit,po chvilce se přestal bránit a vysel ti na meči.Hyena,která ti předtím přeletěla přes hlavu šla vypomoci té,která se tě držela a zaútočila ti zepředu na stehno...
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Genin
Genin
SteamTiger


Počet příspěvků : 28
Body : 4819
První přihlášení : 07. 04. 11
Věk : 28

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 8:22 pm

Tai

S tím kousancem pod kolenem nebudu schopen pár dní chodit, protože pokud mě kousla hluboko, tak mi natrhla důležité šlachy a svaly. Neuvědomil sem si to ale v čas a na koleno sem došlápl a podlomilo se mi, takže sem na něm klečel. Dop*dele...! Pomyslel sem si a složil sem několik pečetí, protože už mi nezbyli žádné zbraně a katanu sem nemohl vyndat. Ninpou: Kiteinu Shawaa! Řekl sem a první várku jehlic sem vystřelil po jedné hyeně a druhou várku jehlic po druhé hyeně a doufal sem ,že sem zasáhnul obě.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Genin
Genin
Joshiro


Počet příspěvků : 23
Body : 4819
První přihlášení : 04. 04. 11

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 8:44 pm

Joshiro
Do haje! za tohle mi zaplatite krvavou daň řekl jsem si v myslí a prozatím jsem si nevšimál te bestie co namě běži a zaměřil jsem se sekem s katanou přimo přez krk te bestie abych ji rozpulil. jestli mi to vyšlo což by mělo tak jsem raději ihned oskakaval do zadu před bestii ktera se namě měla řitit.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5037
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 4:24 pm

Yuki

Na poslední chvíly jsem cukla rukou, a tak zuby cvakly naprázdno.Znovu jsem ji nakopla, tentokrát mnohem větší silou. Opět padla na zem a nehýbala se. Přiskočila jsem k ní a sekla ji po hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5357
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 5:04 pm

U Taie

Jehlice se lehce zapichovaly hyenám do kůže a ty jsi tím jednu z nich zabil,protože jich schytala hodně do hlavy a druhou si spíše přizabil,ale ikdyž na tom byla už špatně,krvežíznivost z ní nepřestala vyprchávat.Byla na tom tak zle,že jí zbýval pouze jeden útok,ani nachvilku nezaváhala a rozeběhla se proti tobě přímo,pro ní bylo výhodou,že si klečel na zemi,a tak ti chtěla zarít zuby rovnou do hlavy.Katana ti stále nešla vytáhnout a ty jsi si mohl všimnout,že ta hyena,kterou si sejmul zezačátku se začínala pomalu zvedat...

U Yuki

Podařilo se ti hyenu odkopnout a ta toho měla už zjevně dost,lehce si jí přeřízla hlavu,která na tebe ještě chvilku mrkala a vrčela,vrčení netrvalo dlouho a zvíře bylo po chvilce mrtvé.Ty jsi si mohla oddychnout,avšak jedna z hyen,se kterou měla bojovat Aya,si rozmyslela situaci a radši se rozeběhla proti tobě než proti Aye.Bežela na tebe zezadu,takže byla celkem malá pravděpodobnost,že by si si jí všimla,mohly ti však napovědět chechotající zvuky,které dělala hyena za běhu.Ikdyž si si jí mohla všimnout,bylo už pozdě a hyena tě kousla zezadu do ruky...

U Joshira

Hyena,která se ti držela za bok,neudělala nic a tak jsi jí rozpůlil,její hlava na tebe stále házela nanávistné pohledy,které po pár sekundách ustaly a hyena byla mrtvá.Pes,který na tebe běžel se najednou zastavil a začal něco jako vít,tím hlukem svolával ostatní hyeny,které se toulaly po lese anebo ty,které předtím zůstaly v noře.Když dovil rozeběhl se proti tobě,pořádně se odrazil a chytil se zuby za hrot tvé katany,tak aby jsi mu nemohl nic udělat...
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5037
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 6:49 pm

Yuki
Najednou mě jinná hiena kousla do ruky. Naštěstí už moje klony zkoncovali se svými hyenami a příběhli mi napomoc. Zatímco se hyena zahousla, klony se přiřítili každý z jedné strany a zaútočíly katanami na hyenu a mířily na srdce.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Genin
Genin
SteamTiger


Počet příspěvků : 28
Body : 4819
První přihlášení : 07. 04. 11
Věk : 28

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 8:54 pm

Tai

Postavil sem se na jednu nohu a snažil sem se odskákat po jedné noze blíž k Joshirovi, kterej už končil s fightem. Joshirooooo!!! Zařval sem směrem k němu a ukázal sem prázdné ruce(neměl sem zbraň). Jedna Hyena na mě běžela a druhá se zvedala. Zatnul sem pěsti a připravoval sem se na střet s hyenou, s holýma rukama, v duši sem si přál, aby mě Joshiro zachránil od jisté smrti.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Genin
Genin
Joshiro


Počet příspěvků : 23
Body : 4819
První přihlášení : 04. 04. 11

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 9:06 pm

Joshiro
držel jsem katanu a druhou rukou kde jsem měl štit jsem co nejvěči silou napalil do hlavy bestie tak aby se nabodla či rozsekla o katanu a hned nato namě zakřičel Tai "Kouton: Kinzoku-sei kabe no Jutsu" vyměřil jsem si přesně co je potřeba a využil tohle jutsu tak abych vyvoval stěnu přimo před Hyenu ve chvily kdy nebude moci zastavit a napali do stěny tak aby se nepřibližila k Taiovy. vtom jsem běžel přimo k němu a už připravoval dalši Jutsu "Kouton: Hagane no sakusei no Jutsu" tak abych si do druhe ruky vytvořil dalši katanu. kterou pokud se mi povedlo doběhnout k Taiovy tak mu ji předal jestli ne tak jsem i přesto hodil kněmu.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Genin
Genin
SteamTiger


Počet příspěvků : 28
Body : 4819
První přihlášení : 07. 04. 11
Věk : 28

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 9:39 pm

Tai

Sednul sem si na zadek, když se předemnou objevila stěna a zachránila mě před první hyenou. Potom sem čapnul katanu od Joshira. Díky, zachránil si mě. Řekl sem a v sedě sem vyčkával na další útok.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Taikutsu Taidana
» Joshiro Arashi
» Yuki Daisuke
» Yuki Yukigakure
» Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Mise-
Přejdi na: