Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Joshiro Arashi

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Joshiro
Genin
Genin
Joshiro


Počet příspěvků : 23
Body : 4821
První přihlášení : 04. 04. 11

Joshiro Arashi Empty
PříspěvekPředmět: Joshiro Arashi   Joshiro Arashi I_icon_minitimeSat Apr 09, 2011 2:42 pm


Jméno: Joshiro

Příjmení/Klan Arashi

Věk 17

Hodnost Genin

Fobie nezname i pro něj prozatim

Cíl Dostat se co nejviše a stat se jednim z nejsilnějšich Ninju ve vesnici.

Podstata Ocel

Techniky
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:

Kekkei Genkai Kouton

Schopnosti Kekkei Genkai je to směs dvou elementů, doton(země) a raiton(blesk), je to jeden z nejsilnějších obranných KG a má schopnost
manipulovat s ocelí. Slabost Koutonu je Katon(oheń)na vysoke urovni kdy se tavi ocel. a pote je složitějši ocel ovladat.

Zaměření KG a Kenjutsu

Vybavení ZVN,Specialně vykovani meč aby vedl Chakru,
Spoiler:
muj mečik ktery nebyl vytvořeni mim KG vypada sice že hned praskne a že neni ani ostry, ale pohled klame pravě naopak vydrž a ostrost je perfektni diky stale peči kněmu.
Umění ze zbraněmi
Vrhaci zbraně : 1
meč:3
palice-kladiva-sekery:1

Vlastnosti
již znaveny a osamoceny ninja. ale i přesto dokaže byt přatelsky a lidi ktere začne brat jako sve přatele chrani i vlastním životem.

Výzor

tak jako na obrazku bile vlasy bile pleti(no vite jakxD) mimochodem obě ruce ma svoje.
vyška: 170

Obrázek

Spoiler:

Příběh
Na Akademii jsem se dostal přibližně mim 10 rokem života a pote ji dokončil po přibližně 2letech. muj život byl docela nudny se svou rodinou
ktera byla jako věčina ostatnich jen podřadna jsem denodeně dělal podřadnej trenink. předevšim v boji s ruznimy tipy zbrani jak na blizko tak na dalku.
po těhle nudnich trenincich jsem měl ale vždy času dost a tak jsem vždy mimo vesnici se pokoušel trenovat svuj vlastni KG okterim ani rodina neměla zrovna
zezačatku tušeni jelikož jsem ale neměl žadneho trenera a dělam jsem to vše sam byli tyhle treninky složite a přiliš vyčerpajici ale do předu mě tahl muj cil
dostat se mezi špičku vesnice a najit si konečně tak nějake přatele. ale to je již asi 17let meho nudneho života plnej treninku a již tohoto dne jsem se rozhodl
to brat važně ukončil jsem rodine treninky a rozhodl jsem se mnohem vice zapojit do ruznich misi ve vesnici ale prvni krok byl ziskat Senseie a svuj prvni tym.


Naposledy upravil Joshiro dne Sat Apr 09, 2011 3:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5179
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Joshiro Arashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Joshiro Arashi   Joshiro Arashi I_icon_minitimeSat Apr 09, 2011 3:12 pm

Poslední techniku ti nepovolím, vzhledem nedostačující úrovni techniky. Co se týče té tvorby katan a tak, tak nebudouo tak pevné, nebo spíše nebude mít úplně stejné vlastnosti jako obyč. katana, bude o trošku slabší, protože úroveň techniky je moc nízká na tvorbu něčeho dokonalejšího, snad se chápem. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Genin
Genin
Joshiro


Počet příspěvků : 23
Body : 4821
První přihlášení : 04. 04. 11

Joshiro Arashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Joshiro Arashi   Joshiro Arashi I_icon_minitimeSat Apr 09, 2011 3:33 pm

technika smazana a jestli nevadi že jsem si přidal jeden mečik ktery neni vytvořeni mim KG
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5179
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Joshiro Arashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Joshiro Arashi   Joshiro Arashi I_icon_minitimeSat Apr 09, 2011 3:38 pm

Dobře.. Už je to v pohodě a ne nevadí. Very Happy Ještě počkej na schválení od Keiko, za mě máš..

Joshiro Arashi Cajk
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Joshiro Arashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Joshiro Arashi   Joshiro Arashi I_icon_minitimeSat Apr 09, 2011 10:14 pm

Přijato ^^
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Joshiro Arashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Joshiro Arashi   Joshiro Arashi I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Joshiro Arashi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Charaktery-
Přejdi na: