Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5353
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 2:14 pm

First topic message reminder :

Do ANBU jednotek Kumo dorazila zpráva,že na stavitele ze západu útočí divá zvěř,se kterou si nevědí rady.Vedení se rozhodlo,že misi ponechá bývalé člence ANBU Aye,ta byla informována o závažnosti misi od svého týmového kolegy.Aya neotálela a okamžitě začala shánět členy svého týmu,ti však za záhadných okolností zmizeli a zbyla jí jenom Yuki Daisuke.Aya rychle našla ve spisech nových geninů dva volné ninji,kteří jí mohli zaplnit místo zmizelých členů : Taikutsu Taidana a Joshiro Arashi. Všem třem rozeslala spěšný dopis ve kterém stálo : Sraz u budovy Raikageho,AKUTNÍ!
Aya brzy dorazila k budově Raikageho,opřela se o zeď a čekala na zbytek týmu...
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5353
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 2:10 pm

U Taie

Hyenu celkem dost stěna překvapila a silně do ní nabourala hlavou.Vypadalo to,že jí to způsobilo otřes mozku,a tak dopadla na zem.Další hyena se už postavila a rychlým tempem se proti tobě rozeběhla,díky tomu,že jsi byl pořád na zemi měla ona výhodu,byla mohutnější a o něco větší než ty.Asi tak metr před tebou vyskočila do vzduchu a letěla na tebe s otevřenou tlamou...

U Yuki

Tvý kloni probodly hyenu ze všech stran,jednu katanu měla v zádech a druhou přímo v srdci,hyena tě ještě jednou pevně zkousla a poté dopadla mrtvá na zem.Ta rána co ti způsobila byla dost hluboká a zuby hyeny ti nalomily kost.Měla jsi chvíli pauzu,ale zanedlouho si mohla z dálky slyšet ''smějící'' se zvuk,který přicházel od cesty...

U Joshira

Hyena si o katanu rozsekla hlavu a ve vteřině byla k.o,měl jsi čas na oddych,ale ucítil si z boku bodavou bolest,která se ti pomalu šířila do celého tvého těla,teď jsi mohl zapomenout na nějaké super rychlé pohyby...
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Genin
Genin
SteamTiger


Počet příspěvků : 28
Body : 4815
První přihlášení : 07. 04. 11
Věk : 28

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 3:25 pm

Tai

Ušklíbl sem se. Otočil sem Joshirovou katanou nad hlavou(abych seku dodal větší sílu) a sekl sem letící bestii po krku.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Genin
Genin
Joshiro


Počet příspěvků : 23
Body : 4815
První přihlášení : 04. 04. 11

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 5:56 pm

Joshiro
jelikož jsem nespozoroval že by nějaka bestie šla po mě jsem šel co nejrychleji mi to tělo dovolovalo k Taiovy. přece jen jsem usoudil že ve dvou se to bude lepe zabijet.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5033
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 6:30 pm

Yuki

Ruka byla po útoku celkem nepoužitelná, a na cestě se oběvila další hiena a rovnou na mě. Poslala jsem na ni klony. První se prudce rozběhl příjmo proti ní, druhý jen o chvíly pozdejc,kousek před ní vyskočil první do vzduchu a druhý zaútočil na hlavu. První v letu zautočil hieně na krk. Využila jsem času a vytáhla obvaz a zavázala si ruku.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5353
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 9:44 pm

U Taie a Joshira

Hyenu si sice sekl přes krk,ale nezasáhl si ani důležité žíly ani průdušnici,a tak se hyena proti tobě znovu rozeběhla i přesto,že jí z krku srčela krev.Avšak uviděla zraněného Joshira a rychle změnila směr,přeci jenom byl na tom hůř,už se pomalu nemohl hýbat a z boku mu vytékalo dost krve,její zápach hyenu ještě více povzbudil a ta se proti Joshirovi rozeběhla a cvakala mu zuby po nártu,když tu se najednou u vás zjevila Aya a hyeně vrazila katanu zeshora do hlavy,hrot její katany prošel skrz hlavu a hyena byla na místě mrtvá...

U Yuki

Hyena jakmile uviděla tvé klony se stáhla zpátky k ostatním a pomalu nás všechny začínaly obklopovat.Ty jsi měla chvilku na odpočinek a věděla si,že ruka se ti nezahojí jen tak za pár minut a pro tuto misi byla tvá ruka vyřazena ze hry...

Aya Yamima

Aya se objevila před Joshirem a zachránila mu tak nohu,poté vytáhla katanu z hlavy hyeny a podívala se na vás.Vedli jste si dobře,ale myslím,že ještě není konec.Slyšíte to? Ty chechotající se zvuky,přišly další hyeny a už nás kompletně obklíčily.Joshiro ty s tím bokem nebudeš moct dělat nějaké prudké pohyby a ani se o to nepokoušej,ještě víc ti to zhorší situaci.Zkusím ti s tím něco udělat ale nic nezaručuju. Chvilku jsem lovila v kapse,až jsem najednou vytáhla zelenou kuličku,nacpala jsem jí Joshirovi do pusy a chtě nechtě jí prostě musel spolknout,ikdyž její chuť byla trpká a kyselá.Joshiro mohl pocítit jak mu bolest z těla pomalu ustupuje a rána mu přestala krvácet.Přiklekla jsem si k němu a rukou ho začala trochu léčit,zacelilo mu to sice bok,ale pořád tu bylo riziko,že při nějakých pohybech se mu rána zase otevře. Buď v klidu a nech si u sebe katanu,pro případ,že by se nějaká hyena vrhla na tebe,budu tě bránit,ale nezaručuju,že mi nějaká z hyen neuteče... Mile jsem se usmála a očima kontrolovala svůj tým. Ty Tai,nejsi na tom také zrovna nejlíp,tvoje noha bude horší než bok Joshira,budete oba muset nehybně sedět a já budu před vámi,nepolevujte však z ostražitosti,hyeny jsou všude kolem... Utrhla jsem si kus kimona a zavázala tím Taiovi nohu,bylo to jenom provizorní řešení,aby si s nohou nic nedělal a aby mu přestala rána krvácet...
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Genin
Genin
Joshiro


Počet příspěvků : 23
Body : 4815
První přihlášení : 04. 04. 11

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 10:01 pm

Joshiro
srdce se mi rozbušilo a moje hlava se stala neklidna ale po chvily jsem si jen oddechl a začal uvažovat nad tim jak co nejlepe ještě pomoci
hmm sakra Sensei? tak ta mě překvapila asi bych se ji měl pak omluvit ale ted kurna snad to ještě vydržim
nadechl jsem se a spustil
Kouton: Kinzoku-sei kabe no Jutsu......Kouton: Kinzoku-sei kabe no Jutsu Využil jsem jedno Jutsu dvakrat abych vytvořil dvě stěny vedle sebe tak abych snižil možnost utoku Hyen a pak jsem jen raději stal a sledoval pozorně okoly.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Genin
Genin
SteamTiger


Počet příspěvků : 28
Body : 4815
První přihlášení : 07. 04. 11
Věk : 28

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 10:36 pm

Tai

K*rva! Celí todle byl od začátku totální průser. Místo toho, aby sme na ně útočili ze stromů, kam nemůžou, nebo ze zálohy a využili pasti, tak se jak největší id*oti vrhneme dolů, aby nás ta smečka všechny roztrhala! To sem ještě neviděl! Řekl sem naštvaně a dřepnul sem si k Joshirovi zády. Jestli jí nezabijou ty hyeny udělám to já! Řekl sem vztekle a bylo mi jedno, jestli to slyší nebo ne... na chvilku to vypadalo, že sem se z líného flegmatika změnil na cholerika. Pak sem se ale zas uvolnil. To je votrava... asi nebudu chodit na mise, dokud nebudu něco umět....
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5033
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Apr 16, 2011 9:25 pm

Yuki

Došla jsem k ostatním, a postavila se zády ke stěnám co vytvořil Joshiro. Klony se postavily senseice po stranách, když se postavila před nás.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5353
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2011 5:24 pm

Aya Yamima

Stěny,které vytvořil Joshiro nebyl špatný nápad. K*rva! Celí todle byl od začátku totální průser. Místo toho, aby sme na ně útočili ze stromů, kam nemůžou,nebo ze zálohy a využili pasti, tak se jak největší id*oti vrhneme dolů, aby nás ta smečka všechny roztrhala! To sem ještě neviděl! Jakmile jsem to uslyšela,bylo mi jedno,že jsou kolem nás hyeny a že můžou kdykoliv zaútočit.V sekundě jsem se objevila za Taiem a držela mu katanu hodně blízko u krku.Tai uklidni se! Ještě jednu blbou připomínku a zlámu ti kosti v těle! Řekla jsem výhružně,a aby dostatečně pochopil,že to myslím vážně,tak jsem mu katanu přitlačila na krk.Během jediného mrknutí oka jsem zase stála na svém původním místě,kde pevně chytila meč do ruky. Yuki,tvoje ruka je na tom také špatně jak tak koukám,takže ty jsi dej taky oddych a moc s ní nehýbej jinak ti ty kosti popraskají ještě více.A děkuju za klony... Všude okolo se leskly žluté oči hyen a jejich ''smích'' se rozhléhal po celém lese. No tak pojďte... První hyena se konečně rozeběhla zpoza křoví a běžela přímo proti Aye,ta se lehce usmála,přikrčila se a s katanou v ruce udělala rotaci,takže ostří katany rozřízlo hyenu od krku k zadní noze.Hned za ní se rozeběhlo pět dalších psů,kteří běželi k Aye. Katon: Hai Seki Shou... Aya vypustila z úst mrak popelu a ten zahalil všech pět hyen,zvířata ztratila orientaci a motala se v kouři,Aya zkousla zuby,čímž hodila jiskru a popel okamžitě explodoval,z dýmu byl slyšet pouze štěkot hyen,ale i ten po chvilce ustal a tím bylo jasné,že hyenu zemřely.Mezitím,když Aya prováděla své Jutsu,se z druhé strany přiřítili tři psi,kteří běželi společně,ale kousek před vámi se rozdělili.Jeden šel na Joshira,druhý na Taie a třetí na Yuki...
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Genin
Genin
SteamTiger


Počet příspěvků : 28
Body : 4815
První přihlášení : 07. 04. 11
Věk : 28

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2011 8:22 pm

Tai

Promiňte madam... Řekl sem a polil mě studenej pot. I když by se mi zlomeniny zahojili rychlejc než ta prokouslá noha, ale nebylo by to rozhodně nic příjemného.
Sebral sem ze země několik shurikenů a přivázal sem na ně drátek. Potom sem hodil shurikeny a pomocí tahání za provázky, sem pomocí shurikenů obmotal ty železné stěny, takže ve volných místech mezi stěnama vznikla sít z ocelových drátů a konce drátů sem chytil do ruky a čekal sem.
Potom ukázala jedno zajímavé jutsu. Pěkné... špatně sem jí odhadl... Myslel sem že s takovým pěkný obličejem, to bude neschopná holčina, co se bude bát zlomeného nehtu... Todle je... děsivý, působivý, silný...? Nevim jak to pojmenovat, každopádně už tu nebudu svoje názory veřejně vyřvávat, to se spolehni. Pošeptal sem Joshirovi, ale pak se na nás rozeběhli nějaké hyeny. Počkal sem si, až budou hyeny blízko a začal sem skládat pečetě. jakmile se hyena dotkla drátů, dokončil sem pečeť a řekl sem: Raiton: Densen! Dráty včetně železných stěn začal probíjet můj raiton a vypadalo to, jako zajímavá světelná show.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Genin
Genin
Joshiro


Počet příspěvků : 23
Body : 4815
První přihlášení : 04. 04. 11

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2011 8:25 pm

Joshiro
usmal jsem se nato co mi Tai řekl ale pak nato zautočily Hyeny a tak jsem vytahl několik Shurikenu co jsem měl ještě usebe a vrhl jsem je po hyeně ktera pravděpodobně miřila na mě.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5033
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Apr 20, 2011 9:00 pm

Yuki

Hyena se rozběhla přijmo na mě. Ve stejnem okamžiku se ke mě vrátili moje klony, které sensei stejně nepotřebovala. Oba zaútočily katanami na hyenu. Jeden útočil sekem zepředu na hlavu a druhý z boku na hrudník.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5353
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 24, 2011 8:58 pm

Aya Yamima

Po dokončení mého Jutsu jsem se podívala na to,co vytvořil Tai. Skvěle Tai,jsi opravdový
stratég,budeš se hodit...
Usmála jsem se a začala v ruce tvořit větrnou chakru,mezitím okolo
mě i vás se rozprostřely další hyeny.Joshirovy shurikeny zasáhly hyenu při běhu,byla dost pořezaná
a nakonec zemřela při doteku elektrického ''plotu''.Klony Yuki vrazily svoje katany hluboko do hyeny,
a ta se zřítila na zem. Hej vy tři,chcete nechat pár hyen nebo to tu mám zkončit? Křikla jsem na ostatní a přitom sekala hyeny okolo mě katanou...
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Genin
Genin
SteamTiger


Počet příspěvků : 28
Body : 4815
První přihlášení : 07. 04. 11
Věk : 28

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 24, 2011 9:15 pm

Tai

Mezi prsty sem svíral drát a byl sem připraven znova použít to jutsu, kdyby se nějaká hyena přiblížila blízko k nám.
Potom senseika položila, pro mě jednoduchou, otázku. Já se bez té svojí klidně obejdu. Řekl sem a podíval sem se na svoji zraněno zabandážovanou nohu. Ne že by se mi chtělo, ale s tou nohou toho stejnak moc nenahopsám. Pomyslel sem si s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5033
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Apr 28, 2011 3:49 pm

Yuki

Jen si to užijte sensei,jsou jen vaše, odpověděla jsem. Odvolala jsem klony a pohodlně jsem si sedla sledujic senseiku v akci.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Genin
Genin
Joshiro


Počet příspěvků : 23
Body : 4815
První přihlášení : 04. 04. 11

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 I_icon_minitimeMon May 09, 2011 7:49 pm

Joshiro
"jak je libo po dnešku jsem oně stratil zájem"
upřeně jsem se podival nato co Sensie hodla udělat.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5353
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 I_icon_minitimeMon May 09, 2011 10:01 pm

Aya Yamima

Dobře tedy... Usmála jsem se na kopu hyen a stoupla si přede všechny. Fuuton: Juuha Shou Vytvořila jsem vedle sebe větrný tlak,který měl podobu bumerangu,vyslala jsem ho na hyeny a okamžitě jak se mé větrné vlny nějaký ze psů dotkl,byl pořezán takovou silou,že padl na místě mrtvý.I pokus o útěk byl marný,jelikož tohle Jutsu mělo tu výhodu,že jsem ''bumerang'' mohla kontrolovat,a tím i měnit jeho směr.Všechna zvířata byla pobita a já se na své žáky přívětivě usmála. Tak myslím,že je to pro dnešek vše,půjdeme domů... Přišla jsem blíže k Taiovi a vzala ho na svá záda,protože s jeho nohou bychom nedorazili do Kumo ani za týden. Tai ne že budeš odporovat,je to pro tvé dobro. Přátelsky jsem se zašklebila a rozeběhla směrem do vesnice...
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5033
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 I_icon_minitimeWed May 11, 2011 8:53 pm

Yuki

Sensei smetla všechny hyeny, sebrala Taie a vydala se k vesnici. Podívala jsem se na Joshira. Spolupráce, týmová spoluprace. vybavila se mi sensei. Ach jo. Hej nepotřebuješ pomoct? zeptala jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Genin
Genin
SteamTiger


Počet příspěvků : 28
Body : 4815
První přihlášení : 07. 04. 11
Věk : 28

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 I_icon_minitimeThu May 12, 2011 4:37 pm

Tai

Jako bych měl jinou možnost... Navíc po dnešku si myslím, že jakýkoliv odpor je marný.... Povzdychl sem si a rezignovaně sem se nechal nést. Měl sem hlavu svěšenou a vyhýbal sem se jakémukoliv očnímu kontaktu.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Genin
Genin
Joshiro


Počet příspěvků : 23
Body : 4815
První přihlášení : 04. 04. 11

Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 20, 2011 9:22 am

Joshiro
"to je v pohodě nemusiš se nutit když ti to je nepřijemne" řekl jsem s klidnym pohledem přimo do Yukiin oči a pote se vydal ihned za Sensei.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki   Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Taikutsu Taidana
» Joshiro Arashi
» Yuki Daisuke
» Yuki Yukigakure
» Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Mise-
Přejdi na: