Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Cvičisko tímu 3

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5277
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Cvičisko tímu 3    Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 1:40 pm

First topic message reminder :

Cvičisko tímu 3

Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 Dojo

Toto cvičiska sa nachádza v komplexe budov akadémie. Akadémia bola zaležená v rovnakom čase ako samotná vesnica takže v útrobách tejto mohutnej stavby sa skrývajú dlhoročné vedomosti, techniky a hlavne tvrdá práca. Na týchto miestach rovnako ako hocikde inde ako malí trénovali shinobi takých mien ako Maito Gai, Kakashi, Hatake, Yondaime Hokage a podobne. Ak by táto budova mohla rozprávať tak by povedal len jediné.,, To v mojich útrobách trénovali shinobi a potili krv len aby sa stali silnejšími. To ja som vychovala celú Konohu."

Tím 3

Sensei:
"Hinata Hyuuga"

Členovia týmu:
"-"

"-"

"-"




Naposledy upravil Rajsik dne Thu Apr 07, 2011 8:21 pm, celkově upraveno 6 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5277
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 3    Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 10:08 pm

Hinata Hyuuga

,, No tak bola by som ti povďačná aby to ešte všetko bolo na svojom mieste." usmiala sa Hinata a pristúpila k Shitovi.,, Máme tu maličký kútik z kameňa. Prežil už pár desaťročí a ešte ho nikto nezničil dúfam, že ti stačí." dodalňa potichu a ukázala mu ho.,, Tak a teraz sa ukáž čo dokážeš." povzbudila ho.
Návrat nahoru Goto down
Shito
Genin
Genin
Shito


Počet příspěvků : 39
Body : 4881
První přihlášení : 29. 01. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Shito Renega
Postava 2: Tatsuya Ayatsuri
Postava 3:

Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 3    Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 10:28 pm

Renega Shito

To se mi líbí. Řekl jsem trochu zlověstným hlasem a udělal pár kroků vpřed. Vytáhl jsem katanu elementu a začal přejíždět dvěma prsty po boční straně katany směrem od sebe. Ohnivá čepel. Říkal jsem velmi potichu když jsem to dělal a katana za mými prsty byla rudá. Když jsem jí takto zrudnul celou špitl jsem jen. Aktivovat. Čepel katany vzplála a já se vrhnul proti těm kamenům. Uvidíme co vydrží. Řekl jsem poměrně nahlas a začal jsem do nich sekat tak, že od nich jenom odletovaly rozžhavené kousky.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5059
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 3    Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 10:55 pm

Renega Hinamori
Už se mi vracely síly a já opět nabrala vodu do dlaní.


6. pokus:
Schromáždila jsem chakru do jedné ruky a suiton do druhé.
Voda se začala tvarovat do jehlanu a poté se zakulacoval a hned potom vypadal, jako krychle.
Skončila jsem u krychle a pokoušela jsem se jí vytvarovat do kolečka, ale krychle se zvětšila a vybuchla.
Voda mě opět celá pocákala a já si jenom povzdychle.

Otřela jsem se vodu z obličeje a pokračovala jsem.

7. pokus:
Shromáždila jsem chakru do jedné ruky a do druhé suiton, bez toho, abych měla v rukách vodu.
Ruce jsem dala k sebě a rychle jsem nabrala vodu.
Voda se hned potom začala měnit na kuličku, ale udělala jsem asi nějakou chybu a místo kuličky mi vyšlo vajíčko.

8.pokus:
Vodu jsem pustila do kbelíku a schromáždila jsem do jedné ruky chakru a do druhé suiton.
Nabrala jsem vodu a spojila jsem ruce.
Voda se tvarovala do víceúhelníku a následně jsem zůstala na troúhelníku.
Po chvíli tvarování, kdy už to vypadalo nadějně se voda vrátila do původní podoby.

9. pokus:
Vodu jsem opět pustila do kbelíku a schromáždila jsem chakru do jedné ruky a do druhé suiton.
Nabrala jsem vodu z kbelíku a ruce jsem dala k sobě.
Voda se ihned vytvarovala do jehlanu.
Snažila jsem se něco udělat a přidala jsem suiton, tím jsem si, ale nepomohla.
Jehlan se nafouknul a já už věděla, že vybuchne a povolila jsem chakru i suiton, abych nemusela být mokrá.


10. pokus:
Vodu jsem pustila do kbelíku a schromáždila jsem do jedné ruky chakru a do druhé suiton.
Vzala jsem vodu z kbelíku a ta se tvarovala do vajíčka.
Vajíčko, ale nevzniklo a vzniknul kvádr, který se mohl každou chvílí rozletět.
Postupně a rovnoměrně jsem přidávala chakru a suiton, kvádr se začal tvarovat do kuličky.
Ale nevznikla kulička ale nějaká šišk, která se stejně rozletěla po zemi.

Nehladně na to, že byl trénink, tak jsem si lehla na záda a sledovala jsem strop.
Odpočívání je moje!
Pomyslela jsem si a čekala jsem, až se mi vrátí síly.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5277
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 3    Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 11:14 pm

Hinata Hyuuga

Hinata sa len pousmiala nad jeho nadšením.,, Tú stenu nezničil ani Gai sensei." pomyslela si spokojne.,, Takže malý prcko to určite nezničí ale tak nech aspoň trénuju. Vybije zo seba tú extra energiu z blázinca." premýšľal a usmievala sa nad jeho pokusmi.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5059
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 3    Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 11:35 pm

Renega Hinamori
Konec odpočívání!
Řekla jsem si poté, co se mi vrátili síly.

11. pokus:
Schromáždila jsem chakru do jedné ruky a do druhé ruky suiton.
Nabrala jsem vodu do dlaní a spojila jsem je.
Voda se tvarovala do vajíčka, vajíčko se mi podařilo uhladit na zřetelnou šišku.
Šišku jsem se pokusila upravit na kouli, ale těsně před dokončením se voda vrátila zpátky do ůvodní podoby.

12.pokus:
Vodu jsem vylila do kbelíku a schromáždila jsem uiton do jedné ruky a chakru do druhé.
Vzala jsem vodu do dlaní a ta se začala tvarovat.
Nejdřív voda vypadala, jako vyjíčko a poté jsem ho doupravovala na kouličku.
Koulička z vody se držela, ale musela jsem se soustředit.

Ještě jednou jsem pustila vodu do kbelíku a schromáždila jsem chakru do jedné ruky a do druhé suiton.
Nabrala jsem vodu a voda se změnila na kouličku z vody.

Opatrně jsem vstala a přišla jsem k Hinatě-sense a řekla jsem:
Hinato-sense, zvládla jsem to.
Řekla jsem milým hlasem a čekala jsem na její reakci.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4877
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 3    Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 1:58 pm

Mizashi Hyuuga

Když mi Hinata řekla, že mi s tou technikou nedokáže pomoci, tak jsem byl dost naštvaný.
Neznamenalo to však, že ji nebudu vůbec umět. Došel jsem si do klanové skryté knihovny kde jsou popsány klanové techniky. Vytáhl jsem si svitek Hakkeshou Kaiten, kde byla popsána kompletní technika. Viděl jsem, že to není zase tak složité,ale horší bude to skutečně provést. Základem je rotace a pak aktivování chakrových bodů. Tak to druhé už umím tak stačí jen ta rotace. Vydal jsem se do prostředka arény a začal jsem trénovat.
Nejprve jsem se začal otáčet pomalu a pak začal zrychlovat. Vydrželo mi to ani ne vteřinu pak se mi začala točit hlava a musel jsem si odpočinout. Po pár minutkách jsem vztal a opakoval jsem rotační pohyb. Už jsem vydržel v rotaci o něco déle a byla i rychlejší. Znova jsem si dal malou pauzu a zase jsem opakoval a opakoval.


Už keď chceš kradnúť zvitky tak láskavo si o nich príď aspoň požiadať pretože techniky obyčajného charakteru sa zohnať dajú ale pohadzovať ich nebudem. A snáď som ti vysvetlil, že techniky ťa učí sensei a ak sa učíš sám trvá to dlhšie ako s Hinato dokonca.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5277
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 3    Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 10:39 pm

Hinata Hyuuga

,,Ehm?" dostala zo seba Hinata a prišla rovno k Hinamori a videla výsledok jej tréningu.,, Tak toto sa mi páči." prikývla pokojne a obzeral si jej úspech.,, Máš za sebou jeden z prvých krokov ako zvládnuť Shousen no jutsu na plnú úroveň." usmiala sa.,, Zvládneš ešte tréning techniky alebo pokračujeme v tomto liečení? Poprípade aj voľno ti dám, predsa len je to prvý deň." opýtala sa jej.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5059
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 3    Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 10:44 pm

Renega Hinamori
Koule z vody, kterou jsem měla v ruce se mi vrátila do původního tvaru.
Já.... chtěla bych pokračovat dál v tréninku, Hinato-sense.
Řekla jsem mile a vodu jsem vylila do kbelíku.
Znovu jsem přišla k Hinatě-sense a čekala jsem na její odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5277
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 3    Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 11:17 pm

Hinata Hyuuga

,, Takže chceš trénovať?" potešila sa Hinata.,, Som rada, že niekto prejavuje úsielie o tréning nad priemer." dodala a pristúpila k vysokému drevenému stĺpu.,, Chakra je ako zbraň sama o sebe." vysvetlila jej a sústredila chakru do dlane.,, Plne koncentrovaná chakra zhustená v jednom mieste dokáže zázraky." prikývla a ten tenkým stĺp prerezala napolovicu jedným ťahom.,, Tak a ten ďalší je tvoj." dodala a ukázala jej vedľajší.

Zo začiatku by si mal tvoriť len hlbšie škrabance a dosť široké. Postupným tréningom sa ti budú zužovať a tak docieliš preseknutie stĺpu. Otázky Skype alebo chatbox.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4877
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 3    Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 11:45 pm

Mizashi Hyuuga

Nevěděl jsem co mám trénovat. Hinata-sama se zrovna věnovala Hinamori, ale doufal jsem že si ten čas udělá a nebude trénovat pouze jí. Přistoupil jsem tedy blíže a zeptal jsem se jí.
Hinato sama bylo by možné si vypůjčit svitek s technikou Hakkeshou Kaiten? Pomohlo by mi to při tréninku a usnadnilo výcvik této techniky. Doufal jse,že to nebude problém,ale uvidím co ona na to.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5277
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 3    Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 11:52 pm

Hinata Hyuuga

,,Huh?" zaskočil sa Hinata a otočila na Mizashiho.,, Kaiten?" zopakovala potichu a pozrela sa von oknom kde bolo vidno, že je ešte svetlo.,, Tak teda dobre." prikývla.,, Choď do klanu do pracovne a vyžiadaj si ho u niekoho. Ale s tou technikou ti najlepšie pomôže Neji takže by som sa obrátila hlavne na neho. Takto podvečer by mal byť na klanovom cvičisku." odporúčila mu.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4877
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 3    Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 12:01 am

Mizashi Hyuuga

Poděkoval a co nejrychleji utíkal směrem k budově klanu.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5059
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 3    Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 2:55 pm

Renega Hinamori
Hinata-sense rozpůlila sloup velmi lehce.
Přistoupila jsem k "mému" sloupu.
Naschromáždila jsem chakru do obou rukou ve velkém množství.
Ruce jsem položila na sloup a pokoušela jsem se ho rozříznout.
Schromážďovala jsem vetší a větší množství chakry do rukou, než se něco stalo.......
Na sloupu se objevil malý, ne moc hluboký a velmi široký škrábanec.
Znovu a znovu jsem to zkoušela, než se objevil o trochu větší škrábanec, který byl stejně široký, jako ten před tím.
Otřela jsem si pot z čela a sedla jsem si na zem, abych si odpočinula.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4877
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 3    Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 5:54 pm

Mizashi Hyuuga

Přišel na cvičiště a rozhlíží se po Hynata sama. Jestli pak už budu moci začít s tréninkem? Vidí Hinamori jak tam odpočívá, tak jde k ní a pozraví jí. Sedne si k ní a čeká na sensei. Až přijde tak se dají snad do tréninku.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5277
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 3    Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 6:30 pm

Hinata Hyuuga

Hinata ešte nejaký ten čas pozorovala Hinamori ale potom sa pevne rozhodla, že pre dnešok to ukončí. Zhlboka sa nadýchla a pozrela na svojich študentov.,, Pre dnešok končíme." definítvne rozhodla.,, Dnes máte voľno a zajtra vás tu očakávam opäť. Hádam sa nám podarí urobiť nejaký pokrok, takže sa na to dobre vyspite." dodala a bez slova odchdázala preč.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5277
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 3    Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 8:23 pm

2. deň
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5059
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 3    Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 8:38 pm

Renega Hinamori
Přišla jsem na cvičiště a sedla jsem si na zem do rohu místnosti.
Začala jsem se nudit.
Nechtělo se mi čekat na ostatní.
Něco mi nedalo a já vstala a přišla jsem k naprasklému sloupu.
Schromáždila jsem chakru do rukou a ruce jsem položila na slou.
Ten trochu napraskl a já už byla spokojená.
Šla jsem zpátky do rohu místnosti a tam jsem si sedla.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4877
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 3    Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 9:15 pm

Mizashi Hyuuga

Přišel jsem do místnosti a uviděl jsem jen Hinamori. Pozdravil jsem a začal jsem se rozcvičovat. Kdy asi přijde Hinata sama? Procvičoval se a čekal co bude dál.
Návrat nahoru Goto down
Shito
Genin
Genin
Shito


Počet příspěvků : 39
Body : 4881
První přihlášení : 29. 01. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Shito Renega
Postava 2: Tatsuya Ayatsuri
Postava 3:

Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 3    Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 6:04 pm

Renega Shito

Šel jsem na cvičiště, jak nám bylo řečeno, ale vůbec se mi nechtělo. Loudal jsem se celou cestu, ale po příchodu nám pořát chiběla Hinata-sense, tak jsem jenom máchl rukou jako pozdrav Hinamori a Mizashimu a šel skoumat tu zeď ze včerejška, jestli nenajdu slabé místo.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5277
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 3    Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 8:36 pm

Hinata Hyuuga

Hinata pomalým a pokojným krokom prechádzala cez celú vesnicu až zamierila k veľkému komplexu budov Akadémie.,, Prastará to budova." zašepkala a opatrne prešla obrovskými dverami.,, Dobré ráno." pozdravial potichu svojich študentov a zvedavo sa rozhliadala po okolí či tu nie je ešte niekto.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4877
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 3    Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 8:41 pm

Mizashi Hyuuga

Už byl docela rozcvičen, kdež konečněně přišla Hinata sama. Přestal tedy se vším a přišel k ní a pozdravil. Dobrý den i vám sensei.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5277
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 3    Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 25, 2011 7:13 pm

Hinata Hyuuga

,,Ach Mizashi." pousmiala sa Hinata.,, Prepáč myslela som, že ti to povedali." povzdychla si a nevedela ako mu to povedať.,, Bol si preradený do nového tímu pod velením Maito Hana. Neviem prečo." pokrčila ramenami.,, Tak nech sa ti darí a dúfam, že sa staneš silnejším a silnejším." dodala na rozlúčku.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5059
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 3    Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Mar 26, 2011 3:50 pm

Renega Hinamori
Hinato-sense, jak začneme z dnešním tréninkem?
Zeptala jsem se mile a vztala jsem.
Protáhla jsem si ruce a čekala jsem na odpověď Hinaty-sense.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 3    Cvičisko tímu 3  - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičisko tímu 3
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Cvičisko tímu 4
» Cvičisko tímu 1
» Cvičisko tímu 2
» Cvičisko tímu 5
» Cvičisko tímu 6

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost :: Země Ohně-
Přejdi na: