Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Stráženie hradieb

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5292
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Stráženie hradieb Empty
PříspěvekPředmět: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 6:01 pm

Vašou úlohou je strážiť hradby Konohagakure no Sato a zabrániť cudzej infiltrácii. Musíte pravidelne obchádzať celú vesnicu dookola. Nepovoľuje sa spánok ani oddych. Vždy v strehu.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4969
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Stráženie hradieb Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 6:53 pm

Seiji Aburame
Dorazil som na hradby a pozrel som sa na Konohu Počkal som na zvyšok tímu. Hm strážiť ano tak ako myslíš ja ti dám že za trest . Takže myslíš si že tým že nás budeš trestať za vecí ktoré urobí jeden niečo zmeniš ? Si na omyle. Potom som sa zahľadel trocha do diaľky a začal som premýšľať.
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4977
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Stráženie hradieb Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 7:07 pm

Katsue Ayaka

Doběhla jsem chvíli po Seijim na místo a rozhlédla jsem se. Sakra...obcházet celou Konohu...No to bude zábava. Prohrábla jsem si vlasy a znuděně jsem si povzdechla. Říkalo se v noci, ne? Tak máme ještě čas...Snad. Na tuhle "misi" jsem se moc netěšila, spíš naopak. No co...Když ti to udělá radost, Shino-san...Jsem ninja...Tuhle misi už nějak přežiju, pokud teda neumřu nudou. Přemýšlela jsem, co tímhle úkolem Shino sleduje.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5023
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Stráženie hradieb Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 7:15 pm

Ayakashi Takeru
Došli jsme na hradby a jediné co jsme měli za úkol je pravidelně obcházet vesnici dokola a hlídat. No co už , berte to pozitivně. Řekl jsem jim s úsměvem i když já sám jsem na tom nic pozitivního neviděl. Sedl jsem si zády opřený o hradby a přemýšlel jak to tu přežít aby nebyla taková nuda.Nic mě nenapadalo tak jsem si jen prohlížel ty dva a přemýšlel jak můžou být silní. Přišlo mi že Seiji by mohl být silný dost protože brouci klanu Aburame jsou obávaní.Ale nevěděl jsem jak je na tom zrovna tady Seiji. Ayaka taky nevypadá že by byla slabá a navíc ovládá lékařské techniky což se hodí vždycky. Takže jsem tady nakonec nejslabší já.Užasný. Pomyslel jsem si a ještě chvíli jsem o tom takhle přemýšlel. Tím jsem si alespoň trochu ukrátil čekání.
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4969
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Stráženie hradieb Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 7:21 pm

Seiji Aburame
Keď si ten Takeru sadol niečo ma napadlo vzal som svoj luk a jeden šíp som dal do neho z rukáva my vyliezlo zopár chrobákov a ja som natiahol tetivu aj so šípom zamieril som Takerovi priamo na hlavu Tak čo kamarát hm si dosť rýchli ? opýtal som sa ho a usmial pustil som tetivu a šíp vyletel ale tesne predtým ako som pustil tetivu som nadvihol luk mierne aby mu ten šíp preletel len nad hlavou . Šíp sa zabodol do stromu oproti bráne. A ja som sa len usmial na Takera.
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5023
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Stráženie hradieb Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 7:32 pm

Ayakashi Takeru
Seděl jsem tam stále opřený o zeď když v tom Seiji namířil proti mně luk a vystřelil.Ještě jsem se stačil trochu skrčit a šíp mě o pár centimetrů minul a zabodl se do nedalekého stromu. Tak jo už toho mám vážně dost. Co máš se mnou za problém? Štve mě jak se do mě pořád navážíš. Řekl jsem zvýšeným hlasem a s ledovým klidem jsem se mu koukal přímo do očí, teda spíš do brýlí protože jeho oči nebyli moc vidět.
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4977
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Stráženie hradieb Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 7:37 pm

Katsue Ayaka

Sledovala jsem ty dva a vůbec jsem se nedivila, že si to Takeru nenechal líbit. Nee, snad se nebudou prát...Proč já? Co jsem komu udělala... Dívali se sobě do očí a já si tam připadala tak trochu navíc. Hele...Dobře. Fajn! Dělejte si co chcete. Klidně se tu zabijte! Mě je to jedno! Já se jdu projít nebo opravdu z vás zachvíli zešílím! Proboha...Jsou horší než malý děcka. Doufám, že je tahle nesnášenlivost přejde. Otočila jsem se k nim zády a pomalu kráčela pryč.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4969
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Stráženie hradieb Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 7:44 pm

Seiji Aburame
Podišiel som k nemu a pozrel som na neho potom som sa usmial a povedal Prepáč nemám s tebou žiaden problém no nemohol som si to odpustiť cieľ bol ten strom a na tom šípe bolo zopár mojich kamarátov vieš ak niečo spozorujú budem o tom vedieť. Teda budeme o tom vedieť vieš také malé opatrenie a to že som namieril na teba mal byť taký fór inak naozaj nič proti tebe nemám zatiaľ až máme trčať na týchto hradbách tak sedieť tu ticho a nič nerobiť by mohlo byť veeľmi otravné. dokončil som a podal som mu ruku . Po strome sa zatiaľ rozliezli chrobáky ktoré prešli aj na okolité stromy .
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5023
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Stráženie hradieb Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 7:50 pm

Ayakashi Takeru
Chvíli jsem se dívali přímo do očí když v tom ke mě přišel a dá se říct že se mi svým zvláštním způsobem omluvil a vysvětlil mi že cílem šípu jsem nebyl já ale ten strom.Poté mi podal ruku a já jsem jí už troche ochotněji přijal.OK, ale příště si ty “fórky” prosímtě zkoušej na někoho jiného. Mezitím se k nám Ayaka otočila zády a chystala se odejít. Přiběhl jsem k ní a opatrně jí chytil rukou za rameno abych jí zastavil. Řekl bych že už tu můžeš zůstat, teda ovšem pouze pokud chceš.Pokud se chceš jít projít nebudu ti bránit. Řekl jsem jí a mile se na ní usmál..
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4977
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Stráženie hradieb Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 8:08 pm

Katsue Ayaka

Zrovna jsem se chystala odejít, když mě Takeru doběhl a zastavil mě. Hmm? Vyslechla jsem si ho, zakroutila jsem hlavou a zasmála jsem se. Dobře...dobře...omlouvám se za to, že jsem se zase bezdůvodně naštvala. Jen u vás dvou člověk nikdy neví. A nemám potřebu se vzdalovat, pokud se tu nehodláte nijak...pozabíjet... Takže v pohodě...zůstávám tady. Chjo...To je dneska den...Fakt den blbec. Ještě když máme tuhle "super zábavnou" misi. Slabě jsem se usmála a popošla kousek zpátky, kde jsem se opřela o zeď a pozorovala "zbytek" týmu. Co teď? Do večera ještě chvilka zbývá. Ze stoje jsem se po zdi sesunula do sedu.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4969
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Stráženie hradieb Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 8:18 pm

Seiji Aburame
Keď my podal ruku potriasol som mu ňou a pri tom mu po nej prebehlo nenápadne niekoľko chrobákov ktoré zmizli niekde v jeho šatách a ja som sa usmieval Tie fóry no pokúsim sa ich obmedziť. Potom som pozrel na to dievča No nenaštvala si sa bezdôvodne a vravím nechystám sa vás zabiť aspoň nie teraz. položil som ruku na zem a chrobáky začali liezť po hradbách rozmiestnili sa pozrel som na tých dvoch a povedal Hm máme hradby pod kontrolov teda aspoň myslím. po tom som sa usmial a sadol som si A Takeru vravíš ? Môžem sa opýtať načo sa špecializuješ ?
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5023
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Stráženie hradieb Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 8:36 pm

Ayakashi Takeru

Nakonec Ayaka zůstala a posadila se kousek od místa kde jsem předtím seděl já. Uff tak alespoň že není naštvaná.Ale co si sakra myslí Seiji.Asi si myslí že jsem tak blbej že si těch brouků nevšimnu.Ale OK budu hrát tu jeho “hru” a dělat že jsem si jich nevšiml. Pomyslel jsem si a přitom si šel sednout na místo kde jsem seděl předtím.On mezitím vypustil brouky aby se rozmístili po hradbách a tak jsme měli přehled. Hmmm, tak že by nakonec nebyl tak blbej? Pomyslel jsem si a přitom se na něj ušklíbl. Můžu se zeptat na co se specializuješ? Jistě.Mím elementem je Fuuton. Ovládám pár větrných technik a mám svůj vlastní styl taijutsu.Většina mích technik je spojená s mojí katanou. Na genjutsu jsem sice úplně levej ale to mi ani nijak moc nevadí.A co ty? Ovládáš jen techniky klanu Aburame nebo i nějaké jiné? Odpověděl jsem mu a trochu se na něj pousmál. No kdyby nebylo těch brouků řekl bych že se snad dokonce i chce kamarádit.No uvidíme co má za lubem. Problesklo mi rychle hlavou…
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4969
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Stráženie hradieb Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 8:44 pm

Seiji Aburame
Kývol som hlavou Hm takže Fuuton vravíš no to sa môže hodiť. A ja no áno ako vidíš Taijutsu my nieje až tak cudzie a ani Genjutsu ovládam jednu techniku ale njčastejšie využívam asi Techniky nášho klanu a svoje zbrane ale najviac mojích malých kamarátov sú veľmi šikovný a aj nebezpečný. Dokončil som a na prste som mu ukazal jedného môjho chrobáka.
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5292
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Stráženie hradieb Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 9:04 pm

Izumo, Kotetsu

,,Počuj nemali sme ostať pri bráne?" ozval sa Izumo.,, Ale veď je tam ten pes nie?" ohradil sa Kotetsu.,, A to si myslíš, že bude strážiť len on?" začudoval sa Izumo.,, A nie?" odpvoedal a otázky pribúdali.,, Máš pravdu." zasmial sa Izumo a stretol troch geninov.,, A vy čo tu?" začudoval sa Kotetsu.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4977
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Stráženie hradieb Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 9:08 pm

Katsue Ayaka

Opírala jsem se o zeď a koukala kamsi do blba ztracená v myšlenkách. A tak...když to vezmu pozitivně...mohlo to být horší. Ten tým není zas tak špatnej. Podívala jsem se jejich směrem. Bavili se spolu už celkem v pohodě, což mi vykouzlilo menší úsměv na rtech. Sice mě mírně ignorovali, ale to mi bylo jedno...Jen jsem se trochu nudila. No dobře...teď už celkem chci aby byl večer. Alespoň něco budu dělat... Najednou se předemnou zjevili Izumo a Kotetsu. Eh.. Rychle jsem se zvedla na nohy. Aaaa..Izumo-san.. je tak kawaii Ne! uklidni se! Měla jsem chuť si jednu vrazit. Etoo, my tu máme strážit přes noc hradby. Dostali jsme to jako misi od...senseie. Usmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5292
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Stráženie hradieb Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 9:15 pm

Izumo, Kotetsu

,, Faaakt?" zíral Izumo a pozrel na Kotetsa.,, Myslím, že vieš čo to znamená." prehovoril úplne vážne.,, Áno až sa to priam bojím povedať." prikývol.,, Mááááááme voľnooooo." jásali obaja a skákali radosťou.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4969
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Stráženie hradieb Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 9:18 pm

Seiji Aburame
Pozrel som na tých dvoch a potom som povedal dosť ironicky Ehm no to by som nepovedal pretože ako vidíte sme len slabučky genini a máme strážiť hradby a ak to nezvládneme tak nesplníme tréning ale ak to nesplníme a vy nebudete tam kde máte tak a niečo sa zomelie myslím si že to bude trocha problém nemyslíte páni ? pri tom som sa usmial od ucha k uchu a sledoval tých dvoch
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5023
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Stráženie hradieb Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 9:35 pm

Ayakashi Takeru

Izumo a Kotetsu?Co ti tady dělají? Krátce mi problesklo hlavou. Ajo vždyť oni hlídají bránu. Mluvení jsem přenechal na těch dvou a já jen dál seděl opřený o hradbu. Prej máme volnooo.To tak. Pomyslel jsem si v duchu a při pohledu na to jak ti dva jásají samou radostí jsem se musel pousmát.Slova se ujal Seiji. Po chvíli usilovného proslovu se mu vykouzlil od ucha k uchu úsměv. Celkem dobře je setřel. Pomyslel jsem si a dál se bavil na jejich účet.
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5292
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Stráženie hradieb Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 9:38 pm

Izumo, Kotetsu

,,No eeeeeehm." zasekol sa Izumo a chcel niečo povedať no v tom medzi nimi preletel kunai.,, A sakra." zašepkal a pozrel na Kotetsa.,, Čo budeme robiť?" spýtal sa ho potichu.,, Možno to bol očný klam." pokrčil ramenami Izumo a v tom zaznel výbuch.,, Aaaaaaaaaaaaaaaaaach." skríkli a bežali kade ľahšie.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4969
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Stráženie hradieb Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 9:45 pm

Seiji Aburame
Kunai preletel okolo nás uskočil som a zrazu vybuchol Pozrel som tých dvoch a potom na tím Sakra dúfam že to je sensei. Počkajte povedal som a potom som zacítil odozvu od mojich chrobákov pozrel som sa dole z múru a videl som tam trojicu mužov. Tam dole . Povedal som a zložil som pečate Mushi bunshin zrazu s mojich rukávov vyletelo veľké množstvo chrobákov a vytvorili môj klon ten vytiahol kunai a pozrel na zvyšok týmu Tak ideme nie. a pri tom zoskočil z múru blízko k tým chlapom Kto ste a čo tu chcete ? opýtal sa ich klon ja som ostal hore na múre a prebehol som prikrčený ďalej
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4977
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Stráženie hradieb Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 9:56 pm

Katsue Ayaka

Ještě nebyl ani pořádně večer a už se začalo něco dít. Trošku jsem uskočila, protože jsem opravdu nečekala, že se v tuto dobu něco stane. Respektive, někdo zaůtočí. Jako první začal jednat Seiji. Já jsem jako lékařský ninja se suitonem neměla moc šancí k nějakýmu útoku a rozhodně jsem se nehodlala jen tak nechat zranit. Ale i tak jsem projistotu přejela rukou po své kataně, abych se ujistila, že tam opravdu je. Takže...jsou tři? No..my tu máme ještě tyhla dva z brány. Podívala jsem se na Izumu a Kotetsua. Uvidíme, co zjistí Seijiho klon... Postavila jsem se do postoje, ze kterého bych mohla nejlíp uhnout útoku, a čekala jsem, co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5292
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Stráženie hradieb Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 10:07 pm

3 ninjovia

,,Deti?" zaskočil sa jeden ninja keď vyšiel z tieňa.,, Legendárne trio z Konohy privítajú obyčajné deti?" zasmial sa.,, To si nás asi vôbec nevážia alebo zabdli kto vyzabíjal polovicu Konohy pred 2 Veľkou vojnou ninjov?" ozval sa.,, Ukážte sa." pokynul a z tieňa vyšli ďalší dvaja.,, Ukážeme im čo je v nás?" spýtala sa jedna z postáv.,, Nechcem tu zabíjať deti." dodal hlavný ninja.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4969
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Stráženie hradieb Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 10:18 pm

Seiji Aburame
Pozrel som na tých dvoch Máme problém choďte oznámiť že pri bráne sú votrelci a že sú nebezpečný ja ich budem sledovať a pokúsim sa ich zastaviť povedal som a popri múre som sa priplížil bližšie tak aby ma z dola nebolo vidieť vypustil som niekoľko chrobákov a tie zliezli z múru dole a dostali sa až k tým Ninjom môj klon povedal Netuším kto ste ale budete tu musieť počkať my nesmieme nikoho pustiť počkáte na stráž u ktorej sa identifikujete a oni rozhodnú či vás dnu pustia.
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5292
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Stráženie hradieb Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 10:30 pm

3 ninjovia

,,Ale my sme super ultra mega legendárni ninjovia." podotkol ten vpravo a vytiahol kunai.,, Takže ustúpte." zvolal a hodil kunai ktorý letel totálne mimo.,, Zasiahol som h ovážne?" spýtal sa nakoniec.,, Ech ty starý blázon hovoril som ti aby si si nezabudol zobrať okuliare." ohriahkol ho stredný ninja.,, Teraz som na rade ja." zdôraznil tretí ninja a skladal pečate, skaldal ich už pár minút.,, No čo ide to?" spýtal sa ho stredný.,, Zabudol som koniec." povzdychol si.,, Ach idem ja teda." pokrčil ramenami a brutálne sa sústredil.,, Bunshin no jutsu." zvolal a vytvoril ilúziu klona.,, Sme neporaziteľní." hrdo dodal.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4969
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Stráženie hradieb Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 10:34 pm

Seiji Aburame
Keď som videl čo sa tam deje povedal som Ayake Stojte nič nechoďte nikam zvládneme to. po tom môj klon dole pri nich na nich pozrel To naozaj ? Budete musieť ostať sem a klon sa rozbehol oproti jednému a rukou mu mieril na kapucňu za ktorú ho chytil a šiel mu ju potiahnúť dole aby ho odmaskoval chrobáky zatial vyliezli na ostatných a začali im požierať chakru. Pravý ja som stál hore a bol som pripravený na ďalšie kroky.
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Sponsored content





Stráženie hradieb Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Stráženie hradieb
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost :: Mise-
Přejdi na: