Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Stráženie hradieb

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5279
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Stráženie hradieb - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 6:01 pm

First topic message reminder :

Vašou úlohou je strážiť hradby Konohagakure no Sato a zabrániť cudzej infiltrácii. Musíte pravidelne obchádzať celú vesnicu dookola. Nepovoľuje sa spánok ani oddych. Vždy v strehu.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5279
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Stráženie hradieb - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 8:33 pm

Dôchodcovia

,, Hmmm tak deti sa prebrali." pousmial sa prostredný a poskladal ručné znamenia po údere do zeme sa všade naokolo rozšírila silná tlaková vlna do všetkých smerom.,, Ideš." zašepkal a jeden z ninjov už dotvoril svoju techniku a všetku chakru ktorú vysielali do okolia zmenil na neprehliadnuteľnú hmlu.,, Ešte, že my cez ňu vidíme." potešil sa tretí a čakal na svoju príležitosť.,, A čo myslíš čím to je?" zasmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4964
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Stráženie hradieb - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 8:20 pm

Katsue Ayaka

Stalo se toho dost za tu dobu, co se trojice důchodců přeměnila na celkem silné protivníky. Ti dva zatím jen plánovali, i když nebylo moc času na rozmyšlení. Tak se sakra dohodněte! Zavolala jsem na ně zrovna v momentě, kdy nás zasáhla tlaková vlna, kterou jsem tak úplně neustála. Pomalu jsem se zvedla ze země. Otevřela jsem oči a viděla jsem... že nic nevidím. Všude byla podivná mlha. A sakra! Nic nevidím, nikoho nevidím a hádám, že ti zmetci přes tuhle hnusnou mlhu vidí...To je teda dneska den...Asi bych radši brala nudně obcházet ty hradby, než tohle. Kde jsou vůbec ti dva? Chjo... nevidím vůbec nic! Rozčilovala jsem se mžourajíc do husté mlhy. Tak dobře, jsem tady bezbraná...Tak to udělám jinak.. musím si nějak chránit záda. Utvořila jsem pečetě: Suiton: mizu bunshin no jutsu. Zašeptala jsem potichu. Kolem mě se objevili čtyři kloni, kteří si stoupli kolem mě. Já stála uprostřed s katanou v ruce a očekávala jsem útok.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4956
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Stráženie hradieb - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 9:46 pm

Seiji Aburame
Tlaková vlna ma odhodila a moje chrobáky tiež tie sa začali zliezať ku mne ja som sa pozbieral zo zeme a zrazu som nič nevidel A sakra toto nieje dobré Chrobáky som vyslal do kruho okolo mňa ktoré tam lietali aby som mal prehľad či sa niekto blíži a vytasil som katanu
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5010
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Stráženie hradieb - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Mar 28, 2011 9:14 am

Ayakashi Takeru

Z ničeho nic mě zasáhla jakási tlaková vlna. Sakra. Řekl jsem potichu a pomalu vstával ze země.Oprášil jsem si kalhoty a vzal si do rukou opět svojí katanu. Vůbec nic nevidím, to není moc dobrý. Nemůžu si nechat takhle nekrytý záda. To by mě mohlo hodně mrzet. Ale nic nevidím tak jak se mám bránit? Kage bunshin no jutsu. Řekl jsem velmi potichu a kolem mě se vytvořili 4 kolny.Potavili se z každé strany ke mě a tasili katany. Sakra teďka už budu moct použít jen 4 klony.To není moc dobrý. Pomyslel jsem si a čekal jsem co se bude dít…
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5279
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Stráženie hradieb - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Mar 28, 2011 10:27 am

Dôchodcovia

,,Nehraj sa s nimi." zavrčal jeden z ninjov.,, Tak teda dobre." privolil prostredný.,, Pochovám ninjov aj s tou vesnicou." pousmial sa a hmla mizla pričom sa za ninjami dvíhal vodná stena do výšky desiatok metrov.,, Naša pomsta bude vzkonaná." spoločne zvolali a skladali všetci spoločne jutsu pričom sa chystali na poslednú pečať.,, Suiton ..." zašepkal prostredný keď na to im ruky oťaželi a nevládali to dokončiť.,, Nie, nie, teraz nie sme tak blízko. Nieeeeeeeee." skríkol prostredný shinobi s pohľadom na nebi kde mesiac zakryli mračná a jeho svetlo zmizlo.,, My sa vrátime." zavrčali vražedne a skôr než sa nazdali tak stáli opäť traja deduškovia.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5010
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Stráženie hradieb - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Mar 28, 2011 11:39 am

Ayakashi Takeru
Mlha najednou zmizela a ti tři ninjové se pokoušeli udělat nějaké společné jutsu.Nejadnou se oběvila vodní vlna která mohla mít takových dvacet metrů do výšky. A ku*va. Problesklo mi hlavou a rychle jsem se snažil vymyslet jak nás od tamtud dostat.Nic mě nenapadalo a tak jsem se zoufalým pohledem koukl na ty dva. Když v tom se něco stalo…něco co jsem nečekal. Né,né už jsme tak blízko.Neeeeee. Vodní vlna najednou zmizela a ti tři ninjové se poměnili opět v stare dědky. E? To je jako všechno ? Řekl jsem si spíše pro sebe a chopil jsem se šance.Jelikož jsem byl k těm staříkům nejblíž dal jsem příkaz klonům aby ty důchodce svázali. Vypadá to že ta jejich přeměna na mladé ninji má nějaká omezení. Řekl jsem těm dvěma a schoval si katanu zpět do pochvy. Měli by sme je odvést k někomu kdo je vyslechne.Co takhle je dát k Izumovi a Kotetsovi.Ti už se o ně postarají. Dal jsem příkaz klonům a ti ty dědky odvedli k těm dvoum ninjům co denně hlídají u vstupu do Konohy. Doufám že tohle byl jediný útok který dneska proběhne. Řekl jsem těm dvě ma a vyskákal jsem zpět na hradby. Naše mise přecijen ještě neskončila a do rána ještě nějaký ten čas zvývá….
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4964
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Stráženie hradieb - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Mar 28, 2011 6:56 pm

Katsue Ayaka

Z ničeho nic se mlha rozplynula a já zase viděla. Byl to o hodně lepší pocit. Otočila jsem se, abych zjistila, co se stalo. K mému překvapení z trojice ninjů byli zase důchodci a kolem nich stáli Takerovi kloni. Zrušila jsem svoji techniku vodních klonů a přišla jsem k těm třem dědulům. Jistě, že má omezení...Nevypadá to ani tak na techniku, jako spíš na kletbu. Podívej se... Otočila jsem se na Takera a ukázala jsem k temné obloze. Vidíš? Usmála jsem se. Nejspíš se mění, jen za svitu měsíce...A jelikož je teď za mrakem, změnili se zpátky do podoby senilních dědků. V tom případě bychom si měli pohnout a předat je někomu, kdo si s něma poradí...Pořádně nevíme, co dokážou, když měsíc zase vyleze... Neodtrhávala jsem oči z noční oblohy.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4956
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Stráženie hradieb - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 03, 2011 8:54 pm

Seiji Aburame
Podišiel som bližšie k tým dôchodcom a pozrel som na nich potom na oblohu a na Ayaku ako som tam stál boli spútaný tak som k ním pristúpil pozrel som na nich s kamenným výrazom a potom som povedal Ľudia ako vy sú za všetko zodpovedný a ja pre nich nemám pochopenie. v tom som sekol katanou prvému po krku hneď na to druhému a nakoniec som odsekol hlavu tretiemu potom som sa pozrel na Ayaku Takto si už nebude musieť nikto s nimi robiť prácu nemyslíš. pozeral som jej do očí a pri tom som kľudne utieral handričkou krv z čepele katany.
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4964
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Stráženie hradieb - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 03, 2011 9:34 pm

Katsue Ayaka

Stála jsem na místě a bezeslova hleděla na Seijiho a taky na bezvládná těla těch třech. Pořád jsem v hlavě viděla jeho výraz. Ani nemrkl, když je zabil...Ještě takovým způsobem. Otřásla jsem se. Na druhou stranu, když jsem se zamyslela, mi to přišlo celkem logický...Spíš jsem ho jen obdivovala, že to dokáže udělat takhle snadno, narozdíl odemě. Otočil se na mě, a já cítila, že se mi dívá do očí, i když přes brýle to nebylo vidět, a promluvil. Ehm...tak bychom měli alespoň někomu říct, ať to uklidí... Zpozorovala jsem, že se mi trošku na začátku věty otřásl hlas, ale doufala jsem, že to snad nepozná. Chtěla jsem se tvářit statečně a odhodlaně...a nechtěla jsem, aby mě měl za slabocha.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4956
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Stráženie hradieb - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 03, 2011 9:41 pm

Seiji Aburame
Odložil som katanu a podišiel som blízko ku Ayake Hm tak ich zakopme nie ? Načo budeme niekomu pridávať prácu aj tak tu musíme byť do rána a to je o chvíľu no sedieť tu len tak nečinne sa my nechce čo ty na to ? povedal a pozrel som na tie telá.
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5279
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Stráženie hradieb - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Apr 07, 2011 5:42 pm

Misia ukončená
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Stráženie hradieb - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Stráženie hradieb
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost :: Mise-
Přejdi na: