Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Stráženie hradieb

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5293
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Stráženie hradieb - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 6:01 pm

First topic message reminder :

Vašou úlohou je strážiť hradby Konohagakure no Sato a zabrániť cudzej infiltrácii. Musíte pravidelne obchádzať celú vesnicu dookola. Nepovoľuje sa spánok ani oddych. Vždy v strehu.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5293
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Stráženie hradieb - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 10:38 pm

3 ninjovia

,,Heeeeej prcku." skríkla postava a keď z nej Seiji strhol plášť bolo vidieť, že je to snáď 90 ročný dedko s palicou v ruke.,, Ty prcek malý čo si to na mňa dovoľuješ. Ja som bojoval v Konožských légiach keď ty si ani na svete nebol." kričal a aj obaja ďalší sa odmaskovali.,, Prcku, prcku , prcku." skandovali a začali ho mlátiť palicami svojim pribrzdeným tempom.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4970
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Stráženie hradieb - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 10:47 pm

Seiji Aburame
Keď som videl čo to bolo tak som sa neudržal úsmevu môj klon sa pri každom údere palicou rozpadol na chrobáky a znova zložil až nakoniec vytvoril mrak chrobákov ktoré začali lietať okolo dôchodcov vstal som a povedal som zvyšku tímu Tak nieje nič horšie ako naštvaný dôchodcovia idem tam keby niečo istite ma nechcem aby ma ubili Zoskočil som pod múr k Mraku chrobákov okolo dôchodcov kľakol som si a povedal O veľký Shinobi odpustite my že som vás nespoznal čo pre vás môžem urobiť ? [i] Radšej takto ako by som sa tu mal naťahovať s dôchodcami. Chrobáky ustáli a vleteli do mňa späť .
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5293
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Stráženie hradieb - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 10:53 pm

Dôvodcovia

,,Tak tak vidíte súdruhovia toto je rešpekt." prehovoril hrdo prostredný a udrel palicou do zeme.,, Aj tento malý prcek ktorému ešte mlieko tečie po brade cíti našu prirodzenú autoritu. Silu a auru ktorá z nás vyžaruje." prehovoril hrdo.,, Keď už sme pritom kdeže sme to?" spýtal sa Seijiho.,, A prečo sme vlastne tu?" spýtaj sa znova.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4970
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Stráženie hradieb - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 10:56 pm

Seiji Aburame
Pozrel som na deda O velký Shinobi toto je Konohagakure no Sato a určite ste sem prišli pozdraviť nového Hokage . Ak budete niečo potrebovať sme vám k službám . povedal som úctivo a sklonil hlavu . Velký majster úctivo žiadam o povolenie vstať.
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4978
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Stráženie hradieb - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 11:14 am

Katsue Ayaka

Čekala jsem opravdu všechno možné...jen ne tohle. Stála jsem tam a zírala na ty tři důchodce a Seijiho se snahou tvářit se vážně. Což v tomhle případě bylo celkem obtížné. Usoudila jsem, že si z nás asi opravdu nedělají srandu...Bože...No, nakonec můžem být rádi, že nás "přepadla" jen trojice dědulů, co nemají nic jiného na práci, než si hrát na ninji. Alespoň nemusíme bojovat. Oddychla jsem si. Takeru...myslím, že tohle necháme na Seijim. Nemám nejmenší chuť diskutovat s těma starýma paprikama. A navíc...Vypadá to, že se Seiji dobře baví. Musela jsem se zasmát nad tou představou, jak si z nich dělá srandu a jak mu oni na to skočili. Ohlédla jsem se na ostatní. Bylo vidět, že tohle překvapilo každýho.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5293
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Stráženie hradieb - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 3:43 pm

Dôchodcovia

,,Tak tak prcku ako hovríš." prikývol dedko uprostred.,, Ideme za tým no tým." zasekol sa dedko.,, Hokagem." pošepkal mu vedľajší.,, Za Hogem." prehovoril prostredný.,, Hokagem." zopakoval mu dedko.,, O áno áno, oprava Hogekamem." opravil sa.,, To je Hokage ty idiot." podotkol dedko.,, Ideme za Hoakgem ty idiot. Tak?" zopakoval prostredný.,, A kto je Hoakge?" spýtal sa trerí dedulo ktorý bol celý čas ticho.,, Aha o je tiež pravda." prehlásil krajný dedko.,, Kto je to Hoakge?" spýtali sa všetci traja naraz.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4970
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Stráženie hradieb - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 8:23 pm

Seiji Aburame
Pozrel som na tých dedulov a vstal som O ja mám nápad počkaj te sekundu ja vám privediem niekoho kto vám všetko vysvetlí . povedal som milo a vyskočil na hradby a pozrel som na Ayaku. Musíš my pomôcť.
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4978
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Stráženie hradieb - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 8:41 pm

Katsue Ayaka

Přiběhl za mnou Seiji s prosbou o pomoc. Z jeho zoufalého výrazu mě přepadl záchvat smíchu, který jsem jen tak tak udržela. Eh...E...Dobře, pomůžu ti. Ale nevím jak. Vypustila jsem ze sebe, když jsem bojovala se smíchem. Bože...Co s těma paprikama mám asi tak dělat? Heeee... Povzdechla jsem si a šla jsem dolů k těm třem. Došla jsem na místo a pkusila jsem se o úsměv, což šlo dosti těžko. Promiňte pánové, ale jsem si jistá, že jste se spletli, určitě jste chtěli jít opačným směrem, že? Sakra...tohle dlouho nevydržím. Doufám, že odejdou.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5293
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Stráženie hradieb - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 10:16 pm

Dôchodcovia

,,Aha no my nevieme." odpovedali jednohlasne a otočili sa. Boli už na odchode keď sa sa krajný dedulo opýtal stredného dosť vážnu otázku ktorá mu bola dosť ľahostajná.,, Vedia tie deti, že naši vnukovia sú na ceste yničiť túto dedinku?" no prostredný dedulo len pokrčil ramenami.,, Čo ja viem, nepamätám sa." odvetil mu a pomaly šli preč.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4970
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Stráženie hradieb - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 10:25 pm

Seiji Aburame
Už som si vydýchol keď zrazu som začul tú otázku podskočil som k ním a povedal Heeej hej hej moment veľký Shinobi a môžem sa opýtať odkiaľ ste viete aby sme vás mohli zapísať do knihy ....do knihy kde zapisujeme všetkých slávnych a mocných ninjov tak musíme vedieť odkiaľ ste. povedal som dosť presvedčivo a vytiahol som svoj denník aby to vyzeralo trocha dôveryhodnejšie
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5293
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Stráženie hradieb - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 11:26 pm

Dôchodcovia

,,Aha to nie je zlý nápad pre elitých shinobi." skonštatoval dedulko a zobral pero a chcel niečo napísať.,, No píš." postrkol ho krajný.,, Zabudol som ako sa volám ... aha už viem." spomenul si a napísal svolo do denníka ,, JA." a spokojne sa na to pozrel.,, Dobrý som čo?" pochválil sa.,, No isto veď si napísal, že si Adolfko." upozornil ho.,, Ale ty ani nevieš čítať." ohradil sa prostredný.,, Aha to je pravda." prikývol dedulko.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4978
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Stráženie hradieb - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 11:58 pm

Katsue Ayaka

Cože? To myslí vážně? Nevěděla jsem, jestli věřit slovům těch dědulů. Naštěstí to vyřešil Seiji s celkem chytrým nápadem. Jenže jak se ukázalo za chvíli, tak s naprosto zbytečným. To je špatný, ti tři jsou úplně blbí...když si nepamatují své jméno, tak si nebudou pamatovat nejspíš ani ty svoje vnuky... Eh...můžete nám alespoň říci, z jaké země pocházíte? Upřela jsem pohled na ty tři. Od-kud-jste-sem-při-šli. Odhláskovala jsem srozumitelně pro případ, že by byly dokonce i hluší a snažila jsem se o úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5024
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Stráženie hradieb - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 12:54 pm

Ayakashi Takeru

Poté co se objasnilo kdo jsou ti tři neznámí ninjové jsem jen ztěžka zadržoval smích. A to sme se báli že tu bude nuda. Pomyslel jsem si a přitom se usmál.Viděl jsem že to Seiji vpohodě zvládá a tak jsem mu nevěnoval žádnou pozornost Takeru...myslím, že tohle necháme na Seijim… [color=blue]Dobrý nápad. [color] Odvětil jsem a pousmál se na ní.Vyskočili jsme zpět na hradby když v tom se za name zjevil Seiji. Prý potřebuje pomoct od Ayaky.Ta sice trochu neochotně ale přecijen souhlasila a seskočila dolů k těm třem důchodcům. Potřebujete ode mě tam dole pomoct nebo mám zůstat nahoře a radši sledovat okolí? Zakřičel jsem tak aby mě slyšeli ale zase ne moc nahlas…
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5293
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Stráženie hradieb - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 6:30 pm

Dôchodcovia

,,Čo si ty povedala?" zaskoči lsa prostredný a pozrel na ostatných.,, Ona si myslí, že sme hluchí alebo blbí." obhájil ich dedulo keď im to začala hláskovať.,, Legendárne trio do boooooja." prehovoril a všetci dvihali pomalice a slimačím tempom šli po Katsue a snažili sa ju ubiť palicami.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4978
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Stráženie hradieb - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 6:38 pm

Katsue Ayaka

Eh? C..Cože? Ale...to je nedorozumění! Já..já jsem vás nechtěla urazit! Hej! Nepřibližujte se ke mě! Chjo! Co těm dědkům zase přelítlo přes hlavu?! Rozčilovala jsem se nad jejich reakcí. Ksooo! Trošku jsem couvla. Hele pánové, nechtěli jste náhodou zrovna jít a pokračovat ve vaší určitě veledůležité cestě? Určitě máte naspěch, ne? Se zoufalým úsměvem jsem mávala rukama před sebou a snažila se je nějak ukecat. Stejně už určitě zapoměli, proč proti mě jdou...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5293
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Stráženie hradieb - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 11:02 pm

Dôchodcovia

,, Na ňu chlapi." povzbdzoval ich prostredný keď na to sa na oblohe zjavil mesiac v splne.,, Huh?" dostali zo seba a v tom ich všetkých troch naraz schytili kŕče a popadali na zem. Nejakú tú minútku sa zvíjali na zemi a z nej sa už zodvihli traja mladí shinobi približne vo veku 20 rokov.,, Zasraná kliatba." povzdychol si prostredný a postupne sa všetci narovnali. V rukách pevne zvierala tentoraz nie palice ale katany.,, Muhehehe tak čo devuška. Tancovala si už s diablom pri mesiačiku?" zasmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4978
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Stráženie hradieb - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 11:30 pm

Katsue Ayaka

Setmělo se a na obloze začínaly zjevovat hvězdy s měsícem. Nejdřív jsem jen ustupovala před bandou rozzuřených dědků, který jsem se snažila nějakým způsobem uklidnit...Ale stalo se něco, s čím nepočítal nikdo. Díky nějaké záhadné síle najednou předemnou stáli tři ninjové v nejlepším věku se zbraní v ruce. Couvla jsem o pořádný krok dozadu. Kso! Sakra co teď?... Zamračila jsem se a s odhodlaným výrazem neutýct jsem se na ně podívala. To určitě ten měsíc! Co se tu děje?! Tohle není žádná technika... Usilovně jsem přemýšlela o situaci a sáhla jsem po kataně, když se ke mě začali přibližovat. Nejsem moc silná na útoky... Seiji! Takeru! Zavolala jsem ty dva.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4970
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Stráženie hradieb - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 11:51 pm

Seiji Aburame
Sledoval som situáciu a dobre som sa bavil keď sa dedulovia zamerali na Ayaku ale keď sa zrazu zmenili na mladých a v rukách mali katany tak som ostal najprv ako obarený Čo to kur...a je ? Sakra je to ilúzia alebo skutočné ... a nie cítim to toto nieje len ilúzia sakra tak teraz kto sú pravý dedovia alebo títo. ehm to je jedno preletelo my mysľou a už sopm z nôch vyslal večšie množstvo Kikaichu ktorý v tme po zemi nenápadne liezli až k ním s každej strany vytiahol som katanu a skočil som pred Ayaku Páni kto ste a čo tu chcete ? S diablom pri mesiaci ? To ešte netancovala no ak bude ten diabol chcieť tancovať s touto dámou musí sa najprv vysporiadať so mnou. povedal som a držal som katanu v ruke pripravený na to najhoršie Super toto je deň. Teda noc.
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5024
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Stráženie hradieb - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 7:48 am

Ayakashi Takeru

Všechno bylo pořádku dokud jsem neuslyšel hlasité : Seiji! Takeru! Došlo mi že se něco muselo stát a tak jsem zbystřil a pořádně se podíval dolů k Ayace. Kde sou sakra ty dědcy a co tam dělaj tihle? Sáhl jsem po kataně a nahromadil chakru do nohou abych zrychlil běh a tak byl dole co nejdřív. Jste vpohodě? Zeptal jsem se těch dvou.Ale vypadalo to že jim nic není tak jsem se spokojil jen s lehkým přikývnutím. Jste si jistí že se nechcete otočit a odejít dokud je ještě čas?Ještě není pozdě se vzdát. Promluvil jsem k těm třema teď již mladým ninjům. Z jejich smíchu jsem usoudil že se asi vzdát nehodlají. Dobře tedy, vypadá to že nemáme jinou možnost….Ayako?Seiji?Předpokládám že asi nemáte v rukou žádny trik kterým by jsme je sejmuli co ? Řekl jsem spíše šeptem jen tak aby mě syšeli ti dva.
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5293
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Stráženie hradieb - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 8:21 pm

Dôchodcovia

,, Muhehehe." zasmial sa prostredný ninja a ukázal im tri prsty.,, Tri štýlz jutsu a každý znás je majstrom jedného." usmial sa.,, Uhádnete, ktorý je ktorý?" spýtal sa pokojne a v momente všetci traja vyslali do širokého okolia veľké množstvo chakry.,, Tak prostredie je pripravené." zašepkal.,, Najprv s tebou? Tak teda poď." pokynul.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4970
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Stráženie hradieb - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 2:04 am

Seiji Aburame
Odložil som katanu a pozrel na tých ninjov potom som arogantne pozrel na tím a povedal Ehm no prepáčte ale ja nehodlám zomrieť a už vôbec nie s vami takže zbohom. Toto budete musieť zvládnuť vy. Vtedy som urobil pár sált dozadu a vyskočil som na hradby .
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5024
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Stráženie hradieb - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 2:25 am

Ayakashi Takeru

Mlčení těch dvou mi naznačilo že žádný trik v rukávu nemají a tak jsme to museli prostě nějak zvládnout.Když v tom Seiji udělal něco co jsem nečekal a velmi mě to překvapilo. Bohužel nemile. …nehodlám tady umřít a rozhodně ne s vámi takže sbohem… A rychle vyskákal na hradby. Co to děláš ty idiote? Přece nás tu nenecháš. Vykřikl jsem na něj ale on mě nevnímal. Sakra to je idiot.Ale to se dalo čekat, pořád samý machrování a pak si uteče. Pomyslel jsem si a naprázdno jsem polknul.Podíval jsem se na Ayaku která měla stejně překvapený výraz jako já. Tak co teď ? Řekl jsem jí a podíval se jí přímo do očí. Mám plán, no vlastně to ani není plán jen zoufalý pokus o plán. Já se je pokusím co nejdéle zdržet a ty okamžitě doběhneš pro pomoc.A žádný námitky prostě to udělej. Řekl jsem jí vážným hlasem ale přecijen jsem se na ní usmál abych jí přesvědčil že to bude v pořádku.Můj úsměv ovšem nebyl moc přesvědčivý.Ale v tu chvíli jsem se to snažil všmožně zakrýt.Sáhl jsem si po kataně kterou jsem měl připevněnou na zádech a tasil jí. Tak jo vypadá to že si trochu pohrajeme. Řekl jsem drze směrem k těm třem ale ve skutečnosti jsem měl strach jak tohle dopadne.
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4970
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Stráženie hradieb - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 2:36 am

Seiji Aburame
Skrčil som sa za hradbami a zložil som pečate Hijutsu: Mushimayu Začal som zvyšovať počet sv ojích Kikaichu a koncentroval som sa Po chvíli som to ukončil a zložil som ďalšiu pečať Mushi Bunshin Vytvoril som 2 klony a aj s klonmi som sa rozbehol po hradbách skočil som z hradieb rovno pred nepriateľa a tak že tým som mal za chrbtom a klony skočili za chrbát našich nepriateľov z nôch začali vyliezať chrobáky čo však v tme bolo len ťažko viditeľné a pomaly sa rozliezli po okolí. Len som pootočil hlavu k zvyšku tímu a opýtal som sa Tak teda nejaký plán by sa našiel ? Potom som pozrel na tých predo mnou Uf tak toto bude o držku.
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5024
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Stráženie hradieb - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 4:15 am

Ayakashi Takeru


Ayaka už se chystala vyběhnout když v tom se přímo před námi objevil Seiji a sním tam byli i 2 klony kteří se objevili přímo za našimi protivníky. Se…Seiji.Tak že by se nakonec náš hrdina uráčil vrátit? Řekl jsem trochu arogantně ale ve skutečnosti jsem byl rád že se vrátil protože kdyby se nevrátil a Ayaka odešla pro pomoc já bych to asi nepřežil.Jen velmi z těžka bylo vidět že koly se rozkládají a brouci se rozprostírají po okolí. Tak teda nějaký plán by se našel ? Zeptal se nás Seiji. No vlastně ani ne. Když si zdrhnul mím jediným plánem bylo je zdržet dokud Ayaka nepřijde s posilami.Ale to můžeme udělat i teďka ne?My dva je zdržíme a Ayaka dojde pro pomoc.Co říkáš zvládnem to?...
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4970
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Stráženie hradieb - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 3:49 pm

Seiji Aburame
Stále som sledoval tých troch na plán o volaní posíl som sa len zasmial a povedal som ; Myslím si že rozdeliť sa by mohlo byť nebezpečné . Netušíme čo dokážu a čo ak jeden z nás vybehne po posily a my nebudeme môcť niekoho z nich zastaviť alebo zmizne a zabije ju ? Podľa mňa by sme sa mali pokúsiť nejako ich zastaviť. Myslím že niesu taký silný ako to tu tvrdia. po tom som sa postavil do bojového postoja a čakal .
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Sponsored content





Stráženie hradieb - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stráženie hradieb   Stráženie hradieb - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Stráženie hradieb
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost :: Mise-
Přejdi na: