Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Cvičisko tímu 1

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5296
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 1  Empty
PříspěvekPředmět: Cvičisko tímu 1    Cvičisko tímu 1  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 1:22 pm

Tréning tímu 1

Cvičisko tímu 1  1ede0a1c35_72049571_o2

Cvičisko pre tento tím sa nachádza rovno pod skalami kde sa týčia hlavy Hokagov. Je to skalnaté miesto plné stromov ktoré tvoria všade tiene pre prípadný odpočinok. V každom prípade je to ideálne miesto na tréning.

Tím 1

Sensei:
"Shino Aburame"

Členovia týmu:
"Ayaka Katsue"

"Takeru Ayakashi"

"Seiji Aburame"
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5296
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 1  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 1    Cvičisko tímu 1  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 3:17 pm

Shino Aburame

,,Tak Kakashi sensie mi priradil tím." prebiehalo v hlave Shinovi ktorý pomaly šiel k cvičisku a približoval sa k hlavám Hokage.,, Verí mojim schopnostiam ako keby ma dokonalo poznal." postrehol Shino a premýšľal nad tým celou cestou až došiel na cvičisko ktoré zívalo prázdnotou.,, Hádam ho nesklamem." napadlo mu a čakal či sa niekto objaví.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4973
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Cvičisko tímu 1  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 1    Cvičisko tímu 1  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 5:04 pm

Seiji Aburame
Kráčal som zahľadený pred seba Hm takže nový sensei som zvedavý kto to bude dúfam že nebudú zbytočne vyzvedať. kráčal som ďalej a premýšľal až som došiel k hlavám Hokage kde som videl Zrejme nášho Senseia Dobrý deň vy asi budete môj nový sensei čo ? opýtal som sa a pozeral som na neho
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5296
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 1  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 1    Cvičisko tímu 1  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 5:09 pm

Shino Aburame

Shino pokojne stál na cvičisku a ani sa nehol keď na to v ňom alarmovali chrobáci.,, Je tu." preblesklo mu hlavou a otoči lsa k nemu skôr než sa opýtal svoju otázku.,, Áno." odpovedal Shino.,, Shino Aburame veliteľ tímu 1 a váš nový sensei." predstavil sa a jeh ochrobáci cítili zhodu rodín.,, Ale ty by si ma mal teda poznať." dodal.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4973
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Cvičisko tímu 1  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 1    Cvičisko tímu 1  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 5:13 pm

Seiji Aburame
Pozrel som na na neho Hmm poznám nepoznám ako by to nebolo jedno. Áno poznám vás ste tiež z klanu Aburame videl som vás pár krát. Moje meno je Seiji hm ako vidím tak ešte tu nieje zvyšok týmu že ?
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5296
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 1  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 1    Cvičisko tímu 1  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 5:19 pm

Shino Aburame

,, Ešte tu nikto nie je." pokrútil hlavou Shino.,, Hádam nebudú na misii a bezo mňa." podotkol Shino.,, Aj keď z poslednej misie ma samozrejme vynechali ako keby to nebolo zvyčajne." povzdychol si.,, A oni si hovoria kamaráti." dodal.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4981
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Cvičisko tímu 1  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 1    Cvičisko tímu 1  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 6:18 pm

Katsue Ayaka

Pomalu jsem se loudala na místo, kde měla být údajně naše tréninková plocha. Šla jsem opravdu pomalu, takže mi cesta zabírala hodně času. Přemýšlela jsem, co budu mít za tým a taky za senseie. Dnes jsem se to měla dozvědět právě na místě, kam jsem měla namířeno. Povzdechla jsem si a zamračila jsem se. Sakra, musím si trošku pohnout. Nechci přijít poslední. Po chvíli jsem dorazila k místu. Rozhlédla jsem se a na první pohled jsem nikoho neviděla. Jenže když jsem se podívala pořádně, všimla jsem si dvou zahalených postav. Pořád byli jen dva, takže mě utěšoval alespoň fakt, že nejdu poslední. He? Kdo to je? Snažila jsem se poznat okoho se jedná, ale na tuto vzdálenost to bylo nemožné. Popošla jsem tedy blíž a zarazila jsem se. To je...Aburame Shino? Shino-san je náš sensei? S trochou přemáhání kvůli počáteční nervozitě jsem nakonec došla až k nim. Ta druhá osoba měla taky brle a zahalený obličej. No to si děláš...Dva z klanu Aburame? Nakonec jsem promluvila i nahlas. Eh, Dobré odpoledne...Tohle má být tým jedna?
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5296
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 1  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 1    Cvičisko tímu 1  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 7:44 pm

Shino Aburame

,, Hmmm." dostal zo seba Shino a dvihol hlavu pričom sa prebudil zo svoje utrpenia z neúčasti na spoločnej misii.,,Áno toto je tím jeden a ja som SHino Aburame." predstavil sa v rýchlosti Shino a premeral si kunoichi pred sebou.,, Takže v tíme máme kunoichi." zašepkal.,, Tak keď už si tu môžeš sa predsatviť." dodal spokojne.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4981
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Cvičisko tímu 1  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 1    Cvičisko tímu 1  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 8:34 pm

Katsue Ayaka

Eh, takže...jsem tu dobře. Pomyslela jsem si ne zrovna nadšeně. Ale tak...Musím myslet trochu pozitivně. Smiřovala jsem se s tím, že mám v týmu jako parťáka taky ninju z klanu Aburame. Chvíli jsem mlčela a nakonec jsem se na přání Shina-sensei představila. Takže...Jmenuji se Ayaka, příjmením Katsue...Je mi patnáct let. A hmm, to bude asi všechno.Usmála jsem se na oba a rozhlédla jsem se, jestli odněkud nepřichází poslední člen týmu. Byla jsem zvědavá, kdo to bude a doufala jsem, že přijde někdo normální.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4973
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Cvičisko tímu 1  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 1    Cvičisko tímu 1  I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 11:45 am

Seiji Aburame
Pozrel som na dievča ktoré prišlo a nič som nehovoril len som sedel ďalej po chvíli som sa postavil a pozrel som sa na Shina dosť podráždene som povedal Kde do čerta trčí ten posledný ?!
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5296
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 1  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 1    Cvičisko tímu 1  I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 11:55 am

Shino Aburame

,,Hmmm zaujímavé. Tak toto je Seiji Aburame." dodal ešte a rozhliadal sa.,, Musíme na neho počkať. Žiaden člen tímu by nemal byť ukrátený o možnosť zúčasťňovať sa tréningoch a misií." zdôraznil.,, To len mňa stále musia z každej dôležitej misii vynechať a potom si Naruto priletí a ani svojho kamaráta nedokáže spoznať." povzdychol si.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4973
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Cvičisko tímu 1  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 1    Cvičisko tímu 1  I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 12:08 pm

Seiji Aburame
Pozeral som na Shina Čo si myslel tou poznámkou že toto je Seiji Aburame. A vôbec máš síce pravdu ale aj keď by nemal byť ukrátený o tréning mal by chodiť na čas aby nebol ukrátený o niečo iné Povedal som a začínal som byť dosť nervózny Do pekla takýmto posedávaním veľa nespravím .
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5296
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 1  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 1    Cvičisko tímu 1  I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 12:15 pm

Shino Aburame

,, Ale to nie je fér každý ma predsa právo na druhú šancu. Vieš aké je to hrozné ak ťa vynechajú z misie a ani ťa nespoznajú na ulici?" spýtal sa ho.,, Ja som si to už prežil a bolo to niečo otrasné, hrozné, neľudské." trýznil sa Shino.,, Ale choď sa radšej prebehnúť lebo vyzeráš na taký zdravý kolabs od nervov." dodal.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4973
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Cvičisko tímu 1  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 1    Cvičisko tímu 1  I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 12:20 pm

Seiji Aburame

Druhá šanca , druhá šanca .... Oprel som sa o stenu vytiahol som cigaretu a zapálil som si Nerozprávaj o druhých šanciach dobre. To že ťa niekto nespozná to je tak akurát výhoda aspoň ťa nikto neotravuje. A moje nervy sú v poriadku len nerád kur....a čakám. povedal som stroho a potiahol som si
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5296
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 1  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 1    Cvičisko tímu 1  I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 12:27 pm

Shino Aburame

,,Veď počkaj keď sa ti to raz stane pochopíš moje utrpenie ktoré prežívam." odvetil.,, Ako nespoznať? Veď sú to moji kamaráti tí by ma mali rozpoznať už z diaľky predsa len nevyzerám obyčajne." podotkol.,, Musíme ešte trochu počkať." pokrčil ramenami.,, Radšej mi povedz čo už vieš." dodal.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4973
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Cvičisko tímu 1  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 1    Cvičisko tímu 1  I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 12:34 pm

Seiji Aburame
Kamaráti kamaráti a na čo ti to je priateľstvo . Zbytočné záväzky a nejaké tie hlúposti. No o tej obyčajnosti by sa dalo polemizovať. povedal som mu a poslednú vec trocha provokatívne potom som pokrčil ramenami a dodal No viem chodiť , rozprávať , čítať , písať , počítať a tak . A ty čo vieš ?
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4981
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Cvičisko tímu 1  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 1    Cvičisko tímu 1  I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 1:10 pm

Katsue Ayaka

Jen jsem tam stála a pozorovala, jak mě ti dva dokonale ignorují. Můj výraz ala "Kam jsem se to proboha dostala" mluvil za všechny moje pocity. Nebavilo mě poslouchat jejich velice smysluplný rozhovor, a tak jsem kousek poodešla a opřela jsem se o kámen, který se schovával ve stínu. Teď jsem si opravdu přála, ať přijde někdo normální, s kým by se dalo normálně vycházet. Ty dva jsem nechala, ať si vyměňují své názory. Poslouchat je ještě chvíli, asi bych zcvokla. I když jsem tam stála jen chvíli, začala mě opravdu dohánět nuda.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5296
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 1  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 1    Cvičisko tímu 1  I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 1:19 pm

Shino Aburame

,, Čo viem ja?" zopakoval potichu Shino a v momente vytiahol kunai.,, Vyučovať a ty sa ani nehni." odvetil rázne Shinmo a hodil po ňom kunai.,, Katsue." prehovoril hneď na to Shino.,, Potrebujeme tu pomoc Seiji sa čisto náhodne zranil." doplnil a čakal na jej reakciu či sa vôbec bude o osud svojho kolegu aspoň trochu báť.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4973
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Cvičisko tímu 1  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 1    Cvičisko tímu 1  I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 1:26 pm

Seiji Aburame
Stál som tam a nesledoval ho poriadne zrazu ma kunai trafil do ramena a zabodol sa dosť hlboko Arghhh . Ty čo to robíš ty bas**** toto si odskáčeš zakričal som a vytiahol som kunai z ramena vytiahol som jednu dýku no to rameno ma dosť bolelo a krvácalo odrezal som si kus látky s trička a zatlačil som si to na ranu potom som pozrel na shina a hodil som kunai späť po ňom
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4981
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Cvičisko tímu 1  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 1    Cvičisko tímu 1  I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 1:36 pm

Katsue Ayaka

Z ničeho nic mě najednou zavolal sensei. Hmm, co chce? Shino-sensei, volal jst...Jak jako omylem zranil? Vypadlo ze mě, když jsem pohlédla na Seijiho zakrvácené rameno. Chjo...Co to je za tým? Div se se senseiem nepovraždí... Zakroutila jsem hlavou a přistoupila jsem k Seijimu. Sedni si na zem a pokud možno se nehýbej. Zkusím to vyléčit. Ale asi to bude chvíli trvat, protože mám shousen na základní úrovni a tvoje rána je celkem hluboká. Čekala jsem, jestli mi náhodou taky nevynadá a jestli vůbec bude o pomoc stát.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4973
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Cvičisko tímu 1  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 1    Cvičisko tímu 1  I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 1:40 pm

Seiji Aburame
Pozrel som na to dievča a už som sa nadychoval aby som ju poslal do teplých krajín ale potom som si to rozmyslel Hm ak my vylieči skôr tak ..... Kývol som hlavou a sadol som si pozrel som na ňu a opýtal som sa Prečo to vlastne robíš ?
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5296
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 1  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 1    Cvičisko tímu 1  I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 1:43 pm

Shino Aburame

Shino pokojne schmatol kunai a videl krv ako sa rozlieva po jeho povrchu. Bez slov ho odložil k ostatným a pozoroval tých dvoch.,, Nezačali sme najlepšie. Ak by boli tí dvaja neustále na dvoch koncoch cvičiska celý zmysel tímu by bol mimo." pomyslel si Shino.,, Takto nadviažu viac než len to, že musia byť spolu. Ide tu o spoluprácu. Môžu ma nenávidieť no ak im to zaručí, že budú dokonalý tím a budú spolu vychádzať, tak to rád risknem." premýšľal a ticho ich sledoval.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4981
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Cvičisko tímu 1  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 1    Cvičisko tímu 1  I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 1:56 pm

Katsue Ayaka

K mému překvapení si opravdu na tu zem sedl a celkem bez řečí. Klekla jsem si tedy k němu, odhrnula mu látku z rány a soustředila chakru do dlaní. Proč to dělám? Zasmála jsem se pro sebe. Čistě kvůli tréninku. Odpověděla jsem a přiložila jsem své ruce na ránu. Už jsem nemluvila a soustředila jsem se jen na techniku a kontrolu své chakry. Po pár minutách přestala téct krev a rána se začala pomalu zacelovat. Hmm, pokrok. Minule mi to trvalo dýl... Soustředila jsem ještě víc chakry. Po chvíli se rána opravdu zacelila a začala mizet. Ještě trochu a mám to.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4973
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Cvičisko tímu 1  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 1    Cvičisko tímu 1  I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 2:04 pm

Seiji Aburame
Pozrel som na to rameno a cítil som ako sa my rana zaceľuje Dobre ďakujem. Čiste kvôli tréningu ? Žiaden predsa nezačal . Dokonca ešte sme nedostali ani SENSEIA povedal som a posledné slová som zdôraznil a pozeral som smerom na Shina
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5296
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 1  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 1    Cvičisko tímu 1  I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 2:07 pm

Shino Aburame

Shino pokojne stál a keď liečeni skončilo šiel svojským tempom k nim.,, Ako dvaja neznámi ľudia ste mi na nič a netvoríte tím." vysvetlil im to Shino.,, Ak je vám niečo ľahostajné nemá cenu sa nad tým zaoberať a celý tím stroskotá len na tejto veci." pokračoval.,, Katsue má Suiton s obrannými technikami a technikami na blízko plus liečivú techniku čo sa hodí. Naproti tomu ty Seiji má spôsob boja na ktorúkoľvek vzdialenosť preto chcem aby ste boli tím jasné?" podotkol.,, Je vám to jasné?" spýtal sa ich.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cvičisko tímu 1  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 1    Cvičisko tímu 1  I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičisko tímu 1
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Cvičisko tímu 4
» Cvičisko tímu 3
» Cvičisko tímu 2
» Cvičisko tímu 5
» Cvičisko tímu 6

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost :: Země Ohně-
Přejdi na: