Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Cvičisko tímu 2

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5297
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  Empty
PříspěvekPředmět: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 1:33 pm

Cvičisko tímu 2

Cvičisko tímu 2  Torii_watercolor

Cvičisko tohto tímu sa nachádza v samom centre Konohagakure no Sato medzi Nemocnicou a Budovou Hokageho. Toto miesto vytvoril samotným Shodaime Hokage ako na malom kúsku zeme vytvoril ,, Raj". Toto miesto je miestom harmónie kde dokonca aj samotný Hokage meditoval a premýšľal pričom robil rozhodnutia ktoré menili vesnicu a svet.

Tím 2


Sensei:
"Neji Hyuuga"

Členovia týmu:
"-"

"-"

"-"


Naposledy upravil Rajsik dne Thu Apr 07, 2011 8:24 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5297
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 3:19 pm

Neji Hyuuga

,, Vidím, že časy sa menia s každým Hoakgem." zašepkal Neji a šiel do stredu vesnice.,, Kedysi sa člen klanu vo vedľajšej vetve nemal právo ani pohnúť bez dovolenia a dnes. A dnes môžem viesť tím." žasol Neji.,, Tak to je teda zmena k lepšiemu. Vďaka Vám Kakashi sensei." dodal potichu až prišiel rovno na cvičisko.
Návrat nahoru Goto down
Belluzína
Genin
Genin
Belluzína


Počet příspěvků : 43
Body : 4932
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 29

Cvičisko tímu 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 3:28 pm

Hyuuga Hitomi

Dostala jsem zprávu, že mám dojít do centra Konohy, přesně na místo, kde meditoval i samotný Hokage.Vyšla jsem tedy z rozlíceného davu a vydala se na cestu. U jednoho stánku jsem si koupila jablko a po cestě ho jedla.Pomalu jsem se blížila k místu. Byla jsem hodně zvědavá, co na mě vlastně čeká, jediné co jsem věděla bylo, že se tu setkám se svým novým týmem. Jablko už jsem snědla a ohryzek jsem šla hodit do nejbližšího koše. Uviděla jsem nádherný obchod s květinami, takže jsem neváhala a šla si nějakou koupit. Po chvíli jsem vyšla z obchodu s narcisem. Teď už jsem šla přímo na místo určení a po cestě dýchala uvolňující vůni narcisu. Konečně jsem došla na místo. Zastavila jsem se a narcis mi vypadl z ruky. ...Hyuuga...Neji?... Pomyslela jsem si.Oči se mi celé třásly. Nevěřícně jsem koukala a znovu si pomyslela : Hyuuga Neji...Je můj..Sensei?
Vyděšeně jsem zírala. Z toho, co jsem slyšela, Neji Hyuuga málem ZABIL Hinatu Hyuuga, jeho příbuznou z Hlavní rodinné větve. Až po chvíli jsem si uvědomila, jak je to skvělé, protože jsem také z Vedlejší rodinné větve. Sate Neji-senseei!! Zakřičela jsem, mávala, zvedla narcis a doběhla k "senseovi".
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5082
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 3:35 pm

Shinri Nara

Pomaly som prechádza dedinou.Toto bude zase otrava iba trénovať.Povzdychol som si a kráčal som dalej. V dialke som už videl nejaké dve osoby ked som sa priblížil tak som už videl že sú z klanu Hyuuga. šiel som bližšie a pozdravil som.Dobrý.Usmial som sa takým unudeným pohľadom a sadol som si na zem.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5297
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 3:40 pm

Neji Hyuuga

Skôr než sa Neji stihol spamätať razom okolo neho boli dvaja jeho študenti.,,Ehm Dobrý." prehovoril pokojne a jemne sa pousmial a sledoval čo za študentov dostal.,, Takže jedna Hyuuga a druhý neviem." preblesklo mu hlavou.,, Tak teda ste tu väčšina tak sa vám aspoň predstavím pokiaľ ma nepoznáte." dodal síce vedel, že Hitomi ho pozná.,, Som Neji Hyuuga a odnes som vašim novým senseiom." predstavil sa.,, A od zajtra novým pacientom v blázinci." dodal v duchu pre seba.
Návrat nahoru Goto down
Belluzína
Genin
Genin
Belluzína


Počet příspěvků : 43
Body : 4932
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 29

Cvičisko tímu 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 3:48 pm

Hyuuga Hitomi

Najednou se tiše zjevil další ninja. Vypadal dost znuděně, jen pozdravil a sedl si. Najednou se nám mě dost známý Hyuuga Neji představil. Trošku jsem odskočila a posadila se. Držela jsem v ruce narcis a po chvíli tedy řekla : Já...se J-Jmenuji..H-Hyuuga H-H-Hitomi. Celá jsem zčervenala a pomyslela si : Bezva! Teď vypadám, jako totální pako! Čichla jsem si k narcisu a celá se "roztekla". Lehla jsem si na zem a dívala se na mraky.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5082
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 3:54 pm

Shinri Nara

Sedel som na zemi ked sa v tom predstavilo to dievča.Takže Hyuuga Hitomi.Mierne som sa usmial a povedal som.Ja sa volám Shinri Nara.Postavil som sa sa čakal som čo sa bude diať.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5297
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 3:59 pm

Neji Hyuuga

,, Hmm tak teda predstavovanie by sme mali." prehovoril Neji a všimol si ako sa Hitomi priam rozplývala na mieste.,, Ech prílišné nadšenie." napadlo mu a v hlave si rozoberal svoj vlastný prvý deň.,, Tak teda." dodal rázne.,, Predtým než niečo začneme potreboval by som niečo od vás vedieť." nadýchol sa.,, Aké techniky ovládate?" spýtal sa viac menej zo zvedavsti.,, Aby sme sa mali od čoho odraziť na začiatku." vysvetlil im.
Návrat nahoru Goto down
Belluzína
Genin
Genin
Belluzína


Počet příspěvků : 43
Body : 4932
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 29

Cvičisko tímu 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 4:07 pm

Hyuuga Hitomi

Neji-sensei se zeptal, jaké umíme techniky. Chvíli jsem jen tak koukala, jestli nezačne první mluvit Shinri, který je z klanu Nara. To mě docela udivovalo. Nemluvil, tak jsem se rozhodla začít já : No..Já umím pouze techniky našeho klanu. Jsou to : Juukenhou Hakke Sanjuuni Shou(Hmat 32 úderů),Sandaime Toraiguramu. Hakke Shotto! (3.Trigram. Hmat výstřelu.) a moje vlastní technika Nidaime toraiguramu: 15 Shugohakke mune ga fuku (Hmat 15-ti hrudních úderů. Vydechla jsem a pomyslela si : Umím tak málo technik.. Podívala jsem se na toho ninju z klanu Nara a poslouchala, co umí.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5082
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 4:16 pm

Shinri Nara

Počúval som Hitomi aké má techniky techniky boli dosť zaujímavé aj ked som nevedel čo presne robia.No ja ovládam tieto techniky... Kage Mane no Jutsu, Kagemane Shuriken no Jutsu, Kage Kubi Shibari no Jutsu a Kage Nui.Pozrel som sa na Hitomi a mierne som sa usmial.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5297
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 4:46 pm

Neji Hyuuga

Neji pokojne v tichosti počúval svojich študentov ako prezentujú svoje schopnosti.,, Je od vás pekné, že ste mi prezradili svoje schopnosti." nadýchol sa.,, Ale keby ste mi vysvetlili čo dokážu bolo by to lepšie." zasmial.,, A teraz ideme s rozcvičkou. Zahrejem si svalstvo aby sa dostalo do prevádzkovej teploty." zavelil rázne.,, Dajte si pár koliečok okolo cvičiska a prejdeme na tréning." doplnil.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5082
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 5:11 pm

Shinri Nara

Toto nemyslíte vážne?!Spýtal som sa a ešte som doplnil.Vážne musím behať?Pozrel som sa na oblohu.Sakra tak takto som si to vážne nepredstavoval...Iba dojdem a hneť behať...nabudúce budem meškať.Povedal som si pre seba a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Belluzína
Genin
Genin
Belluzína


Počet příspěvků : 43
Body : 4932
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 29

Cvičisko tímu 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 5:21 pm

Hyuuga Hitomi

Běhat? No výborně! Pomyslela sem si a zakřičela : Rozkaz! Rozeběhla jsem se a začala obíhat cvičiště. Uběhla jsem jedno kolečko a viděla Shinriho, jak pořád sedí. Vzala jsem ho za ruku a rozeběhla se. Táhla jsem ho za sebou, aby běžel.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4897
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 5:26 pm

Mizashi Hyuuga
Přicházím na cvičiště a vidím jak tam všichni dřou. Co mám dělat sensei?
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5297
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 5:28 pm

Neji Hyuuga

,, Takže tretí člen tímu je Hyuuga." pomyslel si.,, A ako vidím dokonca člen hlavne rodiny keďže na čele nemá vyrytú pečať." skonštatoval v duchu a pozrel detailne na novo prichádzajúceho.,, Tak práve prebieha rozcvička na zahriatie. Tak choď bežať s nimi." dodal pokojne a sledoval postupne celý tím.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5082
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 5:30 pm

Shinri Nara

Zrazu ma Hitomi chytila za ruku a začala ma ťahať akurát ked som premýšľal.Hej...ja to teda odbehnem.Povedal som hlasnejšie.No ale ked ma bude ťahať tak aspoň nemusím behať.Povedal som si pre seba a usmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Belluzína
Genin
Genin
Belluzína


Počet příspěvků : 43
Body : 4932
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 29

Cvičisko tímu 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 5:35 pm

Hyuuga Hitomi

Najednou jsem za sebou viděla dalšího ninju. Byl to třetí člen týmu. Hyuuga Mizashi!
Člen hlavní rodinné větve! Tak tohle je můj rival... Uběhla jsem sedm koleček, při kterých jsem táhla Shinriho za sebou. Doběhla jsem zastavila se a prohlédla si Mizashiho. Znám ho už z dřívějška, trénoval se mnou v Hyuuga Doju.Podívala jsem se na jeho čelo a chytla se za to své. Smutně jsem se podívala do země a přemýšlela.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4897
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 5:36 pm

Mizashi Hyuuga

Změřil jsem si sensee a zjistil že je to taky Hyuuga. Podíval se na členy týmu a zjistil, že tam patří i Hitomi. To si snad dělá srandu, to nikdo neví, že se členové hlavního a vedlejšího klanu nesnášejí. Další byl ten Nara týpek. No silou zrovna taky nepřekypoval. No dobře jdu běhat,ale nic si od toho neslibuju.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5082
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 5:38 pm

Shinri Nara

Ked dobehla posledné kolečko tak ma pustila a ja som ležal na zemi a videl som tvár Hitomi.čo sa deje?Spýtal som sa lebo vyzerala dosť smutno.Postavil som sa a pozrel som sa na nového člne týmu.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4897
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 5:40 pm

Mizashi Hyuuga

Co na mě tak vejráš Nara týpku.
Máš snad nějakej problém?
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5297
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 5:45 pm

Neji Hyuuga

,, No a už tu máme prvý problém a to ešte len deň práve začína." pomyslel si a sledoval situáciu.,, Mizashi upokoj sa láskavo ak nechceš aby som zakročil." podotkol Neji.,, Vo svojom tíme nestrpím urážky, boje, hádky ani nič podobného jasné?" zdôraznil Neji vážne.,, Ste predsa jeden tím." dodal.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4897
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 5:51 pm

Mizashi Hyuuga

Podíval se kdo to na něj vlastně mluví. A potom odpověděl. To vy si mistře dávejte moc velký pozor koho poučujete, já nejsem žádnej váš poskok. Moc dobře musel vědět, že pro něho budu dost velký oříšek. Kdo ví jak tohle může asi dopadnout.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5297
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 5:56 pm

Neji Hyuuga

Neji pokojne pristúpil bližšie k oveľa nižšiemu študentovi a schytil ho za golier a dvihol k sebe.,, Láskavo sa správaj podľa pravidiel. To, že is z hlavnej rodiny tu nič neznamená. Každý si je rovný a ak to nedokážeš pochopiť staneš sa vyvedencom. A ak budeš robiť problémy staneš sa nehodným pre spoločnosť a takí sú likvidovaní." vysvetlil mu to.,, Ešte raz a nedopadneš dobre tak sa ovládaj." dodal a pustil ho.
Návrat nahoru Goto down
Belluzína
Genin
Genin
Belluzína


Počet příspěvků : 43
Body : 4932
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 29

Cvičisko tímu 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 5:59 pm

Hyuuga Hitomi

Pevně jsem sevřela pěsti a začala sebou malinko cukat. Když začal Mizashi mluvit o poskokství, to už jsem nevydržela. To, že nemáš na čele prokleté znamení, ti nedává právo poroučet ostatním! Zakřičela jsem a začala sebou cukat ještě víc.. Najednou Neji-sensei
chytl Mizashiho za límec a vyzdvihl ho. Začal mu dávat přednášku. Přestala jsem se cukat a zdvihla hlavu. Byla jsem ráda, že je tu nějaká spravedlnost.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5082
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 6:02 pm

Shinri Nara

Toto je zase otravu tu ich počúvať.šiel som na trávu kde som si sadol.Henten nový si o sebe moc myslí.Pomyslel som si a pozoroval som ich dalej pričom som sa mierne usmieval.Ale zase nemusím nič robiť...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cvičisko tímu 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičisko tímu 2
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Cvičisko tímu 4
» Cvičisko tímu 3
» Cvičisko tímu 1
» Cvičisko tímu 5
» Cvičisko tímu 6

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost :: Země Ohně-
Přejdi na: