Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Cvičisko tímu 2

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 1:33 pm

First topic message reminder :

Cvičisko tímu 2

Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 Torii_watercolor

Cvičisko tohto tímu sa nachádza v samom centre Konohagakure no Sato medzi Nemocnicou a Budovou Hokageho. Toto miesto vytvoril samotným Shodaime Hokage ako na malom kúsku zeme vytvoril ,, Raj". Toto miesto je miestom harmónie kde dokonca aj samotný Hokage meditoval a premýšľal pričom robil rozhodnutia ktoré menili vesnicu a svet.

Tím 2


Sensei:
"Neji Hyuuga"

Členovia týmu:
"-"

"-"

"-"


Naposledy upravil Rajsik dne Thu Apr 07, 2011 8:24 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 11:20 pm

Shinri Nara

Z ničoho nič mi dala Hitomi pusu práve ked som čakal údery a potom odskočila a začala sa ospravedlňovať. Postavil som sa a pozrel som sa na Hitomi a mierne som sa usmial a pozrel som sa na senseia.No aspoň jedno pozitívum v tomto tréningu.Pomyslel som si a pozrel som sa znova na Hitomi.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 11:57 pm

Neji Hyuuga

Neji sa nestihol diviť a len zíral na ten boj a keď zbadal ako sa to divne zvrtlo. Musel sa priveľmi ovládať aby sa tam nerozrehotal no po chvíli sa ukľudnil a pomaly šiel k nim.,, Tak teda radšej to ukončíme inak o chvíľu pribudne do klanu Hyuuga ďalší člen." zasmial sa.,, Ako vám to len napadlo?" spýtal sa ich pobavene.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 12:08 am

Shinri Nara

Ked sa priblížil Neji tak som len ustúpil.No...ehm....Nedokázal som zo seba dať ani jediné slovo. pozrel som sa na Hitomi a usmial som sa a potom znova na senseia.
Návrat nahoru Goto down
Belluzína
Genin
Genin
Belluzína


Počet příspěvků : 43
Body : 4935
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 29

Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 12:42 am

Hyuuga Hitomi

Neji-sensei k nám přišel a ptal se jak nás to napadlo. Podívala jsem se na Shinriho, pak zpět na senseie a celá zčervenala. Vůbec jsem nevěděla co říct. Zmateně jsem si sedla na zadek a zklesla s pohledem do země. Po chvíli jsem se konečně vzpamatovala a řekla : U..Už je potdě, půjdu už domů. Vzala jsem si batoh a narcis a šla domů. Po cestě jsem si jen nadávala a přemýšlela o Shinrim.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 12:55 am

Neji Hyuuga

,, Ech zdrhla rýchlejšie ako Naruto z Ichiraku keď nemal peniaze na zaplatenie účtu." napadlo mu a tak as otočil na posledného člena tímu. Pomaly prišiel k nemu a nadýchol sa.,, Takže." prehovoril a vytiahol malý predmet.,, Hitomi má izbu v pravom krídle na druhom poschodí úplne konci vpravo. To hneď ako vojdeš zadným vchodom si na tej chodbe." zašepkal a dal mu kľúč.,, Ale keď ťa prichytia ten kľúč nemáš odo mňa jasné." podotkol.,, A teraz bež domov pre dnešok tréning končí a zajtra začíname naplno." dodal pokojne a sám odchádzal.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 1:06 am

Shinri Nara

Ked sa nadýchol tak som dal pred seba ruku a povedal som.Hej nebi ma...No ked podal kľúč a začal vysvetľovať kde má Hitomi izbu iba som sa začudoval a ked mi dal kľúč do ruky tak som ho zobral a šiel som preč pomalším krokom.Toto som raz zase doj*bal deň...Pomyslel som si a prechádzal som sa dedinou.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 8:02 pm

Deň 2.

Neji Hyuuga

,,Tak dnes podľa jeho slov neočakávam žeby prišiel." povzdychol si keď prišiel akurát včas an cvičisko.,, Ale čo. Ak trpí tým komplexom je to jeho vec. Ja som svoju prežil a povzniesol som sa nad to všetko a už ma to netrápi." natiahol sa a čakal na svoj tím.,, Dnes je misia tak hádam prídu skôr." zamyslel sa.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 9:12 pm

Shinri Nara

šiel som na cvičisko a už z diaľky som videl že tam niekdo stojí. Po chvíľke som prišiel blišie a stál tam sensei.Cítil som sa trápne za včerajšok a ani som nič nehovoril iba som si sadol na zem a pozeral som pred seba.
Návrat nahoru Goto down
Belluzína
Genin
Genin
Belluzína


Počet příspěvků : 43
Body : 4935
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 29

Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 10:31 pm

Hyuuga Hitomi

Dle rozkazu jsem došla na cvičiště a zahlédla Shinriho. Sklonila jsem hlavu dolů a rychle si šla sednout na kámen, na kterém jsem seděla i včera. Dívala jsem se do země a ani nepozdravila.
Připadala jsem si za včerejšek hrozně trapně. Prostě jsem radši mlčela a čekala na nějaké příkazy.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Genin
Genin



Počet příspěvků : 5
Body : 4833
První přihlášení : 03. 03. 11
Věk : 31

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 10:44 pm

Hyuuga Lavi

Bolo ráno, to som už dávno sedel na streche jedného z mnohých domov patriacich prevažne vedľajšej vetve môjho klanu. Zoskočil som dole, a pomaly som sa pobral na cvičisko, bol totiž deň keď som sa mal dostaviť na cvičisko ako nový člen týmu 2 v Konohe.

Asi po 15 minútach som sa dostal medzi nemocnicu v Konohe a hlavnú budovu, na tréningové pole. V momente ked som sa objavil na cvičisku odbila presná sekunda ked som sa sem mal dostaviť, bolo tu pár ľudí, pravdepodobne členovia môjho týmu a sensei ktorého som spoznal v podstate okamžite, známejší Hyuuga z vedľajšej vetvy snádˇani už neexistoval..Sate.. pozdravil som nahlas a čakal na ich reakcie.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 10:49 pm

Neji Hyuuga

,,Výborne ste tu všetci dvaja." potešil sa Neji keď na to zbadal ako sem prišiel tretí genin.,, Žeby mi zmenili ho arogantného neschopáka za niekoho normálneho?" pomyslel si a poriadne si ho premeral.,, Tak vítam ťa na cvičisku tímu 2, ja som Neji Hyuuga." predstavil sa a stále ho sledoval.,, Smiem vedieť kto si?" spýtal sa ho vcelku milo.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Genin
Genin



Počet příspěvků : 5
Body : 4833
První přihlášení : 03. 03. 11
Věk : 31

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 10:53 pm

Hyuuga Lavi

Prezrel som si dvoch členov týmu a potom sa sústredil na Nejiho, a prehovoril pokojným tónom,
som Lavi Hyuuga, bol som priradený do týmu k vám, siahol som do vrecka vytiahol nejaký zdrap papiera od Hokage a podal mu ho, rukou som si upravil ninja čelenku.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 10:59 pm

Shinri Nara

Ked prišla Hitomi chcel som ísť za ňou ale asi by sa cítila ešte trápnejšie. Trápilo ma to že nemôžem ísť ani za ňou.Ked v tom prišiel další ninja ale nevšímal som si ho iba som sedel na zemi a pozeral som sa na Hitomi.


Naposledy upravil Shiori dne Tue Mar 15, 2011 11:03 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 11:02 pm

Neji Hyuuga

,,Aha tak to potom všetko vysvetľuje." yašepkal a yobral papier a yačal ho čítať detailne pričom kútikom oka si všimol jeho pohyb k čelenke.,, Nemáš čo skrývať neboj sa. Ja mám to isté čo ty." usmial sa Neji a ešte raz skontroloval ten papier.,, Tak dobre teda papier je v poriadku takže si člen tímu 2." prikývol.
Návrat nahoru Goto down
Belluzína
Genin
Genin
Belluzína


Počet příspěvků : 43
Body : 4935
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 29

Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 12:27 am

Hyuuga Hitomi

Smutně jsem se dívala na mravence pracující v trávě. Najednou přišel další člověk z klanu Hyuuga. Jmenoval se Lavi Hyuuga a od teď se stává třetím členem týmu 2. Ahoj Lavi, Já jsem Hitomi Hyuuga z Vedlejší rodinné větve, stejně jako ty. Řekla jsem tiše a sundala si z čela čelenku a ukázala tak své znamení. Po chvíli jsem si čelenku zas nandala a znovu začala čučet do země.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 12:36 am

Shinri Nara

Ked začala Hitomi rozprávať tak som bol šťastný ale ked si znova sadla tak som to nevydržal a postavil som sa a sadol som si vedľa nej a povedal som.Ahoj...Mne nevadí čo si spravila včera a nie som na teba nahnevaný.Usmial som sa a chytil som jej ruku.
Návrat nahoru Goto down
Belluzína
Genin
Genin
Belluzína


Počet příspěvků : 43
Body : 4935
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 29

Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 12:44 am

Hyuuga Hitomi

Pozorování mravenců bylo ne zrovna zajímavé do doby, než se rozutekli a vedle mě si sedl Shinri. Začal mluvit o tom, že mu včerejší incident nevadil. Otřela jsem si slzy, podívala se na něj a trochu se usmála. Hned se mi zlepšila nálada. Vstala jsem a šla mlátit do stejného stromu, jako předchozí den.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 12:55 am

Shinri Nara

Ked sa Hitomi usmiala hneť sa mi zlepšila nálada ale hneť odišla.Nemusela si hneť odísť...Povedal som si pre seba ale bol som šťastný že sa netrápi kvôli včerajšku. Postavil som sa a šiel som k Lavimu a povedal som.Ahoj...volám sa Shinri a som z klanu Nara.Mierne som sa usmial a sadol som si a začal som sledovať Hitomi ako trénuje.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Genin
Genin



Počet příspěvků : 5
Body : 4833
První přihlášení : 03. 03. 11
Věk : 31

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 3:09 am

Hyuuga Lavi

Zostal som mierne zaskočený keď ku mne pribehla Hitomi a predstavila sa mi, ani nie tak samotné predstavenie ale to akým spôsobom to spravila, na malú chvíľku som očami zablúdil na jej čelo a vrátil sa k jej očiam, a usmial som sa, hoci som si nebol celkom istý ako reagovať, na jednej strane som pocítil zvláštny pocit keď mi to dievča ukázalo svoju pečať, prečo to robí ? zamyslel som sa, bral som to ako prejav slabosti alebo skôr zotročenia, avšak na druhej strane mi to prišlo sympatické, spoznať niekoho z vedľajšej vetvy kto sa nehanbí zato , že nieje členom práve hlavnej vetvy nášho klanu.
Potom prišiel další člen týmu.. predstavil sa , netušil som či tento počul moje meno tak som sa už radšej predstavil, som Lavi .. povedal som podal som mu ruku,..rád vás spoznávam, teda myslím..usmial som sa. Hitomi už medzitým začala svoj tréning čo nešlo prehliadnúť, pozrel som na senseia a opýtal sa.. Neji-sama ? Chcel by som začať svoj tréning ak je to možné, povedal som, a vyznelo to skôr ako prosba aby mi na tréning vôbec niečo vymyslel.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 3:27 pm

Neji Hyuuga

Neji len potichu sledoval ich predstavovanie sa navzájom.,, No vidím, že zmena prospela a s tímovou spoluprácou hádam nebude žiaden problém." potešil sa v duchu a začul chlapcovu otázku.,, Nooo." prehovoril a poškrabal sa na hlave.,, Pôvodne som chcel ísť s vami na misiu ale tak neviem." pokrčil ramenami.,, Dávam vám na výber či chcete ísť na misiu alebo ostať trénovať. Čo chcete je na vás." dal im na výber.,, Zbláznim sa tak či tak." dodal v duchu pre seba.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 3:45 pm

Shinri Nara

ľahol som si na zem až kým niekdo nespomenul tréning.Tréning len to nie....Pomyslel som si ked v tom že misia.Jaj....kedy budeme mať nejaké voľno?Mierne som sa usmial a dalej som pozoroval oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Genin
Genin



Počet příspěvků : 5
Body : 4833
První přihlášení : 03. 03. 11
Věk : 31

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 3:47 pm

Hyuuga Lavi

Tak je zbytočné meniť plány, len pretože som nový, podotkol som pokojným hlasom, takže sa vám prispôsobím, nemám problém ani z jedným ani s druhým, a tréning sa dá abolvovať aj počas misie, zamyslel som sa.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 4:42 pm

Neji Hyuuga

,, Tak teda ide sa na misiu." pousmial sa Neji. a vytiahol obe ruky z vreciek a v každej ruke mal jeden zvitok.,, V jednom zvitku mám misiu v ďalekej zemi a v druhej ruke misiu v tejto zemi." upozornil ich.,, Ktorý chcete?" spýtal sa ich pokojne.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 5:23 pm

Shinri Nara

Postavil som sa pozrel som sa na senseia.Misia v tejto zemi....mne sa nechce tak veľa chodiť.Mierne som sa usmial.Dúfam že na tej misii nebudem musieť veľa behať.Pomyslel som si a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Belluzína
Genin
Genin
Belluzína


Počet příspěvků : 43
Body : 4935
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 29

Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 9:58 pm

Hyuuga Hitomi


Poslouchala jsem rozhovor těch tří a zároveň "šlehala" do stromu. Ruce už mě hrozně bolely.
Ustoupila jsem od stromu a dívala se na dva svitky, které držel Neji-sensei. Rozeběhla jsem se a chňapla po svitku v jeho pravé ruce. Odběhla jsem s nim zpět ke stromu a otevřela ho.
Vykulila jsem oči a rychle svitek zavřela a nacpala ho Neji-senseiovi zpět do ruky. Připitomněle jsem se usmála a zírala na svitky.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičisko tímu 2
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Cvičisko tímu 4
» Cvičisko tímu 3
» Cvičisko tímu 1
» Cvičisko tímu 5
» Cvičisko tímu 6

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost :: Země Ohně-
Přejdi na: